• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@zlatat ved vyskusas, ak ti o nepojde tak to skus nahradzat stravou, mne moc nejde pecivo poslednu dobu tak sa snazim pit Caro ( to je ten obilninovy napoj ) , sice chut nic moc ale mam to aj nahradu za kavu, tak som zabila dve muchy jednou ranou :grinning:
13. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 však hej, ja sa snažím, horšie je, že som veľmi obmedzovaná výberom potravín kôli mojej alergii :confounded:
http://lesk.cas.sk/clanok/6107/prirodny-zazrak-trstinova-melasa.html
no - chutí-nechutí, nejako ju do seba dotlačím :grinning:
13. čer 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat no sak to neznie az tak zle ... pekne papkaj :grinning:
13. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
caute baby tak som si poobede zas pospala...je mi zle...som na TUC keksikoch tie pomahaju :wink:
@afrika velmi ti drzim palce..ako som si precitala to o maminke tak som sa rozplakala....len silu a pozitivnu energiu posielame od nas :dizzy_face:
13. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@palculienka2011 takze zistovala som u sesticky, treba ist rano nalacno, boze to mi bude skrkat v bruchu ked tam budem este hodinu cakat :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ahoj pijes caro ako nahradu kavy???? ja od kedy som zistila ze som tehu, mam normalne abstaky ked si nedam kafe. ale pijem bezkofeinovu. Caro si neviem predstavit ani chut, uz len to ze obilny napoj vo mne vyvolava nechut. bezkofeinovu nemozes???
13. čer 2012 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac baby, idem ku gynekologovi buduci utorok, cize mam vybeveneho, som plakala cele poobedie tak sa nado mnou niekto zlutoval. neviem si predstavit cakat 12 tyzdnov len na porodnu asistentku....
13. čer 2012 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
jáj, ja som dnes nafigu dopadla..letela som ráno nalačno na krv na endokrinológiu ale taká fasa doprava bola, že som cestovala 50 min.. tak som to nestihla, a sestrička ma v dverách otočila, že až v piatok.. :unamused: a cestou späť som musela vystúpiť a ísť kus pešo, lebo mi bolo tak zle v tom vydýchanom trolejbuse.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tak.. a teraz čakám blbého realiťáka, čo si dal načas a príde až o ôsmej.. :angry:
13. čer 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat mám tiež hypofunkciu a minulé tehu mi endokrinologička kvôli jódu zakázala tuším Calibrum a poradila Femibion...
13. čer 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg juj, zavidim ti. Ja len vstanem a uz jem cokoladu, idem doprace, cokolada. je to hrozne :angry: , stale mam chut na sladkosti, alebo skor cokoladu. Zelenina mi robi zle, mam po nej tazky zaludok.
@zlatat Trstinova melasa?Vdaka za typ, zelezo mi chyba vyskusam, ked ju najdem.
@lille59 Gratulujem k uspesnemu vyplakaniu lekara :grinning:
@csina no mala si krasny den :unamused:

Baby uz mam noveho lekara. Prva navsteva 3.7.. To budem 6+6tt. Tesim sa. Uvidim prvykrat snad nielen lekara :grinning:
13. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahojte, ja som si našla // v nedeľu. Som strašne šťastná, keď už sme sa dosť dlho snažili. V piatok sa chystám ku doktorke, tak dúfam, že tehu potvrdí. :slight_smile:
13. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janita17 gratulujem a drzim palce. Kedy si mala poslednu mrchu?
13. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ale ked mas hypofunkciu tak to znamena,ze ti netvori dostatok hormonu a funguje malo (ako ja) a beries eutirox nie? @zlatat ma asi opat ked berie ten L-thyroxin ci ako sa to vola a vtedy sa jod nemoze....v hypo by sa praveze jod MAL...aspon co ja mam info...co vy na to? idem aj ja k endokrinologicke teraz niekedy tak to radsej preverim...ale ja som brala multicentrum cele kojenie aj teraz pred tehu a mala som dobre vysledky....
13. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janita17 drzim palce a gratulka
13. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela 13.mája, nie je to moc skoro ísť ku doktorke?
13. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana Ďakujem.
13. čer 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lille59 bezkofeinu je fajn, ale nema to ani zobudzajuce ucinky ani vitaminy , to caro aspoň vitaminy :wink:
Tiez mi to nechutilo, ale ked si dám trocha cukru a mlieko je to celkom dobre... Hlavne na travenie :slight_smile:
13. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janita17 no vezme ti len krv, nic ine a objedna ta tak o 2 tyzdne.
Ja som 16.5. a @kukucg asi 15.5. ak si dobre pamatam :wink:
13. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ja som mala problem so stitkou len pocas tehu. Hodnoty TSH 0,07 ale nic som nebrala a po skonceni tehu sa dalo vsetko do poriadku
13. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sme tak približne rovnako. :slight_smile: Držím palce, aby bolo všetko OK.
13. čer 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela ja som mala po tehu tiez TSH take nizke (cize mas hyper nie hypo ;) a potom sa mi to zmenilo na hypo...lebo to mame v rodine a teraz uz dozivotne som na hormonoch....takze eutirox...
inak ja mam dalsiu kontrolu 11.7. a na 18.7. sa mam objednat na ten dovjity test...neviem ako sa to vola po slovenky co notroluju siju a nosovu kosticku a krv...
13. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana U nas je to tiez v rodine, a pred 2 tydznami som bola na endokrinologii, chcel brat krv ale nakoniec to skoncilo slovami, ze ked ma lieci hematologicka, on sa do toho miesat nebude :angry:. Pred 1,5 mesiacom mi zistili anemiu a beriem zelezo. Myslim si, ze aj vdaka tomu som otehotnela a telo zacalo konecne fungovat ako ma.
Hovoris o tripe testoch :wink: . Tie sa robia okolo 11tt, to uz budes tak daleko? :dizzy_face:

http://www.mamaaja.sk/tehotenstvo-a-porod/tehotenstvo/vysetrenia-v-tehotenstve/
6-8 tt krvne testy
13. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kokos, mne to pride ze vy vsetko viete, co sa moze a co nie, co je spravne a co nie, len ja nic netusim...taka mys vyorana, sama mam este problem si uvedomit ze to fakt ja som tehu, aj ked priznaky biju do oci!!!! vdaka vam sa dozvedam vela veci, takze klobuk dole baby a dikes!!!!!
13. čer 2012 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lille59 uvidis za chvilku, budes mat po nete všetko prestudovane :grinning:
13. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lille59 mne tiez radili druhorodicky moje prve tehu :wink: takze keby daco vklude sa pytaj :wink:
13. čer 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taniellita Dekuju za odpoved. Je mi k tomu pichani v podbrisku i trochec na zvraceni, ale mohlo by to spis byt od nervu, ze jsem se z te radostne zpravy jeste nevzpamatovala.. Vzdycky jsem mela zaludek na vode, kdyz jsem byla ve stresu.. Jinak termin opravuju, nevedela jsem, ze se to pocita uz od mesicku. Takze to vypada na pulku unora :wink:
13. čer 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ja neviem, len hovorím, čo mi Dr. povedala - ja mám autoimunitné ochorenie štítky, tak možno preto.

Inak včera mi bolo príšerne - večer 38,2, najprv cez deň mi bola zima, potom večer ma oblieval pot, totál som sa spotila, ja už strachy o fazuľku, dala som si 2 paraleny ( ešte som musela ísť k svokre, lebo ja som ho doma nemala ), do rána to prešlo, teraz som bez teploty ale je mi tak všelijako.
Do toho ráno na WC papieri som siobjavila taký akoby ťahavý hlienik s hnedou vlásočnicou - už stresy, že čo sa deje ... no poviem vám, nie je mi všetko jedno.
Ale stále hovorím fazuľke, že je silná, že to zvládne a že je všetko OK.
14. čer 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana inak ja mám na 100% hypofunkciu, brala som 10 rokov Euthyrox ale pred rokom mi zmenila na L-tyroxín kôli tomu, že Euthrox obsahuje laktózu a tú ja nesmiem. Inak oba lieky majú tú istú účinnú látku
14. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat hovoris si dobre. Neboj zvladnete to. Drzim palce. Ja som mala prisernu noc. Uz druhu nespim a som unavenaaaaaa a aj ked do prace chodievam na 7-mu, dnes som este doma.
14. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat jasne ved ja sa na to' tiez popytam dikes ;)
Inak bre ranko
14. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek