• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
BABY potite sa niektora????
Ja sa normalne pri sporte malokedy potim, ani v lete v horucave. Ale teraz nemozem spat a hrozne sa potim.
14. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..potichu sa k vam pridavam, az zajtra idem k Dr., ale v pondelok som si robila test a krasne boli vidiet //. poslednu MS som mala 29.4., takze termin asi 2.2. mi to vyratalo na internete..tak uvidime co zajtra poviem dr.
14. čer 2012 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@abriela aj ja sa hrozne potím ( najmä v noci ) ... zato potila som sa vždy - aj v horúčave :confounded:
14. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat @abriela aj ja sa potim baby .. hrozneeee .. celu noc som nespala lebo som mala kaslove zachvaty a popri nich ma napinalo, a pytal sa von Kebab co som vecer hodila do seba ... prvykrat cely kebab ... no nakoniec sa navsteva wc nekonala chvaalabohu ... rano som si od chuti dala tresku tak mi chutila az ju teraz zato nenavidim :grinning: sedim v jednej polohe, aby som nemusela utekat na wc ... bleeeeeee
14. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka to sa mi nepaci. Chuderka (aj ked som sa zasmiala).
Tesi ma, ze niesom sama, druhu noc som nespala, citim sa uz ako zbity pes. @zlatat
14. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela no a to sme na zaciatku !!! ja si neviem ani predstavit co bude dalej .. a to ani nehovorim, ze moje brucho vyzera kazdym dnom a mesiac tehu dopredu :grinning: dnes som tak odhadom 5 mesiac :grinning: ja som ho nikdy nemala nejak extra ploche .. ale pri vazeni u dokiny som mala o 2 kilka menej a dokonca aj dnes si stale drzim 68 kil pri mojich 176 cm ... ale brucho mam ako balon normalne .. nechapacka ...
14. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka potenie mozno prejde. Aspon sa mi zda, ze predtym to u mna preslo.
To vazne mas take brusko? Treba fotit a davat obr. aby sme si mohli komentovat, ktora je na tom ako.
Ja mam brucho ako doska, kedysi na strednej sa zo mna smiali, ze ako otoceny lavor. A to som vazila 65kg a teraz o 10 menej.

KTO SUHLASI SO SUKROMNOU MIESTNOSTOU????
Mna tu uz vcera kolegyna nasla a dostala som spravu, ze gratuluje, ze som tehulka
14. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja som za sukromku ...a to brusko mam stale nafuknutejsie ..a to ani zacpu nemam .. este ho nebudem fotit, az ked bude ozaj tehu :grinning:
14. čer 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aj ja som za súkromku, akurát som to včera chcela navrhnúť :slight_smile:
@abriela
14. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka aj teba zmohla choroba? A mávaš aj teploty? Ja som si nasadila Paralen 3x1 dúfam, že sa mi horúčky takto nevrátia ale sa z nich dostanem rýchlejšie.
Ale je mi ťažko na žalúdku, tak si vravím, že je to dobré znamenie a fazuľka je v poriadku
14. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela , no mne je to moja zlatá úplne jedno, kľudne budem aj súkromničit :slight_smile: , len treba počkať na všetky februárčatá :grinning:
14. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatat jasne ze je vsetko v poriadku ... ja som mala teploty pred tyzdnom do 38 a dala som si prvy den 1 tabletu paralenu a druhy a treti len po polke paralenu vecer .. a preslo to ... paralen mi bol odporucany ale ze max 1000Mg denne - to su dve tablety paralen 500ky ... mne to preslo za tie tri dni ... tak dufam, ze aj ty budes coskoro v poriadku ... a ten kasel je taky pozostatok po tej chorobe, ale kvari ma len v noci :unamused:
14. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka ešteže hovoríš - mne síce gyndoš povedal, že paralen môžem, ale nepovedal mi max. dávku. Ja som si včera dala 2 tabletky naraz ( teda 1000 mg ) - takže tú dennú som neprekročila, no dnes ráno som si dala 1 tbl. 500 mg, tak ďalšie si musím potom strážiť, aby som tých 1000 neprekročila
14. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat vies to je 100 ludi 100 nazorov ... mne to poradila lekarnicka .... mozno sa moze viac, ale ja som ani nepotrebovala, to co som si dala mi stacilo .. mne cez den bolo ako tak, ale teplota vyskocila vecer ... a este ona mi vravela ze kym je teplota v tehu do 38 ze nie je to nebezpecne pre mimi .... ja som mala max 38 ... takze sa nestrachuj a poriadne to vylez a vypot sa co to da :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby cafte aj ja som za sukromnu len aby potom baby ostatne co sa este pridaju vedeli kde sme :sweat_smile:
inak mnam treska!len to by sa po ceste pokazilo :angry:
14. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka ja som mala 38,2 aj to som si hneď dávala 2 paraleny, lebo mne za normálnych okolností nikdy 1 nepomôže ... darmo, mám sloniu váhu :pensive:
A ládujem do seba citrónovú vodu, tú hnusnú trstinovú melasu. Je mi hrozne zle, tak verím, že je všetko tak ako má byť.
Ani obedovať nemám chuť - no mala by som niečo do seba dať
14. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana veď táto téma asi ostane a keď prídu sem, tak môžu požiadať o vstup do súkromky - tak sme to mali aj vlani, keď som patrila chvíľku do januárovčiatok
14. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat oki oki
14. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, kočky. Tak sa na poslednu chvilu votriem, kym sa to nezamkne :slight_smile:
Ja som tehotna presne od 14.5. - potvrdene 2 testy z krvi, na prve sono idem 21.6., tak zatial si pre istotu este status "cakame babatko" nedam ale uz by som rada. Som tehotna po IVF, bolo to nase 1. a vsetko islo hladko, krasne.
Priznaky nemam ziadne drasticke, ten pocit prechladnutia - o ktorom pisete - mam tiez :slight_smile: Snad najviac bojujem s potrebou spanku, ktora je teda nadmerna.
14. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@abriela Mne to je v podstate jedno, kludne moze byt sukromka
Inak ja som rano maleho zaviezla do skolky po 7, naranajkovala som sa a zaspala. Prebudila som sa na to, ze ma prisla pred pol hodinou pozriet mama.
14. čer 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Baby nebláznite s tými paralenmi, veď sú to klasické príznaky tehotenstva, to sa telo vyrovnáva s novou úlohou... po pár dňoch to prejde aj bez tabletiek...
@nikkka vitaj, podľa ms budeme mať rovnaký termín! Mne to ale dokina potom prepočítala na 6.2. (termín poslednej MS -3 mesiace +7dní) , djaj vedieť ako si dopadla :wink:
14. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 myslíš že, že aj teplota nad 38 je klasický prejav tehu? Všade strašia, že teplota nad 38 už môže poškodiť embryjko
14. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat určite najprv konzultovať s doktorom, až potom lieky...
14. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 no veď ja to mám odkonzultované - vravel mi, že pri horúčke obyčajný paralen, nič iné
14. čer 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat ok, tak som aj ja múdrejšia.... ja som mala tieto stavy pred týždňom, už je dobre, ale len som si to pretrpela a bolo....
14. čer 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, chcem sa k vam pripojit, doteraz som sa pravdupovediac bala aj ked vas mam precitane od zaciatku, vlastne sa este aj budem bat... som po dvoch zamlknutych potratoch, takze asi chapete dovody mojho strachu. ale tentoraz verim ze to dobre dopane a vsetky sa budeme tesit z malych uzlickov vo februari, resp. januari... moja posledna ms bola 27.4. , 20. 5. som si nasla na teste //, takze teraz som 6+6tt. u dr. som uz bola vypisala ma na rizikove, minuly tyzden v pondelok, som bola 5+3 a sono zodpovedalo, lenze dnes sa jej plodik zdal byt mensi ako ma, ale srdiecko busi ostosest... takze idem buducu stredu...
14. čer 2012 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@berunka1975 drzim ti palce ;)
14. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka1975 Vitaj medzi nami. Treba mysliet pozitivne. Aj ja som po MA a som na rizikovom. Musime verit, ze to bude dobre.
14. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby...tak sa k vam džimmy nenapadko pridavam aj ja, nez zdrhnete do sukromky :wink: Zatial mam sice len slabucku druhu ciarku, ale kedze je to uz moje druhe tehotenstvo, tak viem, ze jeto na 99% ono. Tremin mi vychadza na 13.2...jupiiiiiii.
14. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kvetka_ dakujem ti velmi pekne, vidim ze si o tyzden viac
14. čer 2012 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek