• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@kukucg nevies nahodou co by mohlo byt busenie srdca/ mala som rano zrychleny tep 82/ nestretla si sa s tym nahodou ? viem ze v tehu je to normalne ale tak skoro?
26. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros moze byt aj stitna zlaza nemas problemy? a teda do februara ta to moc nelaka co? :grinning:
26. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana laka len ja som taky strachopud ze nechcem to zakriknut...az ked mi to doki potvrdi vtirnem sa/buduci tyzden chcem ist/ aj ked ma dnesne rano dost vydesilo ale ja som celkovo taka vystrasena aby vsetko bolo ok ze mozno aj zato mam vyssi tep...ty nevies na zaciatku ked beru krv testuju aj na stitnu?
26. čer 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros u nas ano beru a podla mna aj na SK.ale treba sa popytat ;)
26. čer 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozem sa k vam pridat? poslednu ms som mala 4.maja ale to bolo po vyvolavacke takze nikto netusi kedy som mala ovulku a ani neviem ako dlho som tehotna :grinning: fazulka sa este neda zmerat je iba taka malinka tak musim pockat cca mesiac a znovu prist k dr.na kontrolu ale knizku hlavne ze mam uz vypisanu :wink: ja uz jedno dietatko mam, 14mesacnu dcerku
26. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka radka0-ahoj ja som mala tiez naposledy 6.5...som tu nova
27. čer 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka radka0 ja budem mat tiez prve....tiez som mala spontanny potrat....dufam ze sa mi to uz nestane....dnes som bola na sone a je vsetko v poriadku...
27. čer 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka0 ahoj ... gratulujem .. neboj sa vsetko bude fajn.. dnes si bola na sone ? odkial si ? ja idem az buducu stredu uz sa neviem dockat ... naposledy bolo vsekto fajn, len bolo este skoro na srdiecko, tak uz pocitam sekundy :grinning: napis @abriela a ona ta zapise do sukromnej temy
27. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám termín 2.2:2013 :slight_smile:......Mám za sebou 2 potraty, spontálne a verm že do trtice sa to už podarí!!!!! S priateľom sa nevieme dočkať :slight_smile:
27. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte! mozem sa pridat do skupiny? dr. mi urcil termin 20.2., ale vraj sa to este upravi, lebo takto skoro sa to neda este presne urcit. mam uz jedno dietatko - chlapceka.
27. čer 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky tak aj ja sa pridávam :slight_smile: zatial termín 16.2.2013 :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ktoré tehulky ste tu z BA ? :slight_smile:
28. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, pridavam sa k Vam :slight_smile: mate uz niekto priznaky? Byva niektorej zle?
28. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marusiacik1 Ahojcek, ja som z Bratislavy...:slight_smile:
28. čer 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sin mne je stale tak tazko, ked sa najem. a zase ked mi pride trochu hlad, tak hned mi je zle az na odpadnutie, takze si musim okamzite nieco dat. pri prvom tehotenstve mi byvalo rano dost zle, naduvalo ma na vracania, ale nikdy som nevracala. a mavala som katastrofalnu kyselinu. zo vsetkeho co som zjedla.
28. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sin :wink: jeeeej supiš :slight_smile: tesim sa :slight_smile: ja som v 7tt som na PN ... a obcas sa mi toci hlava a je mi ťažko od zaludka ale zatial nevraciam :slight_smile: a ty ?
28. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marusiacik1 ja by som mala byt 5tt, co som si vypocitala sama ale na ultrazvuku v pondelok mi povedal ze 4tt, tak teraz neviem :slight_smile: ale zajtra idem k inej lekarke, lebo s tym terajsim nie som spokojna....preco si PN? ochorela si? No aj mne byva tazko ked nieco zjem, hlavne po ranajkach a obede....a pritom nejem vela a lahke veci, tak uvidime ako to bude dalej...
28. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katinka0000 no presne toto iste mam aj ja, ale zacalo to len tento tyzden...ktory si tyzden?
28. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sin pisala som ti v postičke :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a čo vy tu? my sme všetky v súkromke, poďte kecať k nám, napíšte na @abriela, nech vás pridá
28. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katinka0000 veľmi pekne ďakujeme :slight_smile:
28. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sin ahoj, mne je zle denno denne a nie len ráno ale počas celého dňa........moja strava je veľmi jednoduchá- suché rožky a minerálka......všetko ostatné čo sa snažím zjesť ide smerom von :frowning2: Už som z toho zúfalá a bojím sa že budem mať málo živím pre bábätko keďže moje telo nič neprijíma......
28. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelamilan juj, tak to ti nezavidim :( snad sa to coskoro zlepsi...a ktory si tyzden? od kedy si zacala zvracat? a si doma alebo pracujes?
28. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sin som v 7tt.
@grasie o.k. idem napisat :slight_smile:
28. čer 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka @radka0 ano bola som vcera na sone srdiecko bolo uz pekne vidiet tak som rada....ja som z Valaskej Belej-to je okres prievidza
28. čer 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela mozes ma pridat k vam do sukromky
28. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky mozem sa k vam pridat my by sme tiez mali byt februarovy...tak dufam ze toto uz dotiahnem do konca :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radka0 myslim ze hned vcera si bola pridana do sukromnej skupiny .. mala by si to mat vo fore pod takym klucom .... oooooooooch tak dufam, ze aj ja tak dopadnem buducu stredu .. uz nech to tu je :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaakze u lekara dnes takto: ako som si myslela, bolo este skoro (tak ale termin som mala uz dlho objednany). povedal ze maternica je vysoko, na utz nasiel malilinku bodecku. takze to vyzera ze to je tam :slight_smile: ale evidentne ide podla tabuliek, lebo mi povedal ze dom 4tt+3, co by ale zodpovedalo 28DC co ja nemavam. takze si myslim svoje o tomto vypocte.
na krv idem v pondelok a uz ma poslal aj na EKG a ze si mam dohodnut termin na NT Utz a a a
dalsiu poradnu mam ale az 6.8. (kvoli dolenkam) :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek