• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@smudlinka10 jasne vitaj ;) ja som v roku 2010 tiez bola v najprv v januari ale tam sa mi nepacilo a vypocitali mi termin 4.2. nakoniec tak som bola vo februari a itak sa narodila baba moja 19.1. :grinning: ale zato som si nasla uzasne kamosky a uzasnych cloviecikov vo februari :dizzy_face: tak snad aj tu :wink:
inak dnes mam hrozny den....uplne ma vystresovali z roboty a robia mi napriek...chcu aby som dala vypoved...
4. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana :grinning: no nám hrozí předčasný porod, protože jsem měla zdravotní problémy, tož bych si měla ošéfovat možná termíny od listopadu až po ten začátek února :grinning:

Jinak s tou výpovědí je mi to líto :frowning2: nevím jak je to u vás, ale u nás můžeš jít do 7 dní po výpovědi na neschopenku
4. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 ja zijem v taliansku takze tu je to uplne ine....tu ma vyhodit nemozu takze skusaju mako ma vyhecovat a dat vypoved...ale ja budem bojovat aj ked teraz je to to posledne na co mam chut...
4. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana to tě chápu :frowning2: tady taky zkoušejí vše možné aby člověk odešel sám - pozdě výplata, vezmou prémie, pošlou výplatu po 2tis.... no samo lepší
4. čer 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky, lentaka otazocka a je dátum ovulácie, 13.5(cize podla ovu 5+0tt).,, hcg 208,6, sliznica na ultrazvuku 18mm- inak nic,, je nadej na tehu?
4. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ juuj to neviem a nic ine na utz nebolo vidiet?
4. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana netyka sa to mna ale zaujima ma to,, kedze mam pocit zeby malo byt nieco vidiet ci?
4. čer 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ no malo podla mna....ja sommala ovu 15.5. a hcg som mala min.utorok 709 a aj videl bublinu a bodku v nom...a dr co povedal?
4. čer 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana meškali mi, ale nejak som tomu nevenovala pozornosť, mala som vtedy toho veľa...síce som si robila test, ale ten mi ukázal negatívny... a potom až keď tie druhé neprišli, som si spravila znova test a ten už ukázal dve čiarky, tak som bežala k doktorovi, a keď mi potvrdil, a že v 8tt, tak som skoro odpadla..:slight_smile:
@1ivanka1 hej, 2 mesiace za sebou a ja som ani nevedela:slight_smile: aspoň mi to ide rýchlejšie:slight_smile: no super dátum..:slight_smile: ale mohla by som potiahnuť do 1.1 :slight_smile: vravím to ani keby som chcela tak sa takto netrafíme:slight_smile: vidím, že ty máš už zachvílku termín, tak držím palce:slight_smile:
5. čer 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maja123456 ďakujem, tak tak mne už sa blíži... :slight_smile:
5. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja123456 a tebe želám bezproblémové tehu :slight_smile:
5. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nejak to tu vazne ;) kde ste? dufam,ze vsetky ok :dizzy_face:
ja som dnes zjedla pol plechu farnc,zemiakov s uhormkamia 3 cokoladky uz sa musim krotit :sweat_smile:
5. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zucana mne dnes dr. potvrdil tehu.. :slight_smile: :wink: a schramstnem všetko, čo predo mnou neujde :grinning: inak zaujímavé.. ja som mala ovu o týždeň neskôr od teba a hcg som mala myslím dosť nižšie..okolo 460 jednotiek.. ako sa to rýchlo mení :slight_smile:
5. čer 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana ja som sa po prvom tehu zaprisahala že už nepriberiem 23kg :sweat_smile: takže sa zatiaľ krotím hihi...
5. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yanika1 ja som si tiez povedala,ze 17 nepriberiem ved mam este 7 na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak ked tie cokoladky su take dobre :grinning: ale mm ma kroti teda ked je doma a kedze nebol smola :grinning:

@csina pises o kojeni...myslis,ze moja mala moze citit,ze sa mi zacalo tvorit mlieko...okrem toho,ze mam vacsie prsia predvcerom dosla za mnou (dokojila som na vianoce) a ze mama,daj mi mliecko.ja ze nemam a ona ze mas trochu trochu sadni si sem a uz isla sa nacucnut som utiekla :sweat_smile:
a mala si uz srdiecko?
5. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zucana mne sa podarilo dať všetko do gramu dole, takže začínam tam kde prvé tehu, tak hádam aj oblečko mi bude sedieť... len ma mrzí, že budeme zase tie krásne brušká schovávať pod kabáty v zime, ja som si tak priala byť tehu v lete.... nosiť šatočky a tak... tak možno nabudúce :wink:
5. čer 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yanika1 ja mam po tehu problemy so stitkou tak aj kvoli tomu som nejak nesla dietovat...a chcela som otehu tak som si povedala,ze to budem riesit po druhom ;)
no a vyhoda je zasa,ze v tom teple (teda aspon ja tu zijem v taliansku a tu je to v lete na nevydrzanie) nemusime vlacit tie brucha ;)
5. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana @yanika1 @tatarida @csina a ostatne babulky tak ja napr. nemam ziadne specificke chute zatial ... papam viac ovocia, a dokonca mam pocit, ze jem menej ako inokedy ... ale verim ze zravka na mna este len pride ... mala som posledne dva dni teplotu, tak mozno aj preto to nechutenstvo ... ciarocka na teste nadalej pekne silneje .. uz urobim len jeden test pozajtra na 19DPO a potom si uz davam pokoj od testovania a pojdem k dokine niekedy buduci tyzden... dnes ma uz ani brusko neboli konecne ...len sem tam cosi pichne ... tak verime, ze je vsetko ok :grinning:
5. čer 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka ja doobeda tiez nemam chut nic jest...ale teraz ma to chyti,,,, :wink:
a uz netestujem lebo nemam ani testy a tu su strasne drahe :sweat_smile: musim vydrzat do bud.tyzden
5. čer 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana hehe ked som napisala, ze nemam chute, tak som prisla do chladnicky a vypila som domace mlieko, ktore mi stale smrdelo ... a fajnee smotankove bolo :grinning: ja mam testy od lauritky - tento mesiac som si vela objednala, lebo sme nepocitali s tym, ze tento mesiac to vyjde .... ovu testy som ani nestihla pouzit az na tehu testovanie :grinning: takze testujem o 106 ... ale teplotu som dnes merala posledny krat ... uz to nema vyznam asi ... rano si aspon poriadne pospim ... cely den poctivo lezim, lebo sa bojim ze zas pride ta teplota ... a hmmmmmmmm dala by som si sosovicovu polievkuuuu ... mnam mnam ... :grinning:
5. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alenitka ja mám chutí aj za teba :grinning: :grinning: ale teda na to mlieko domáce, by si ma nenahovorila..
ozaj baby, pijete kávu?? ja vypijem denne tak 2....
5. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka @zucana @yanika1 @tatarida @csina
Ahojte kočky. Snad sa k vam pridam, aj ked som este len 10 DPO a 21 DC.
5. čer 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@abriela a co duch? ;)
5. čer 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no je :slight_smile: , ale slabulinky
5. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
daj fotkos a nech len silnie :dizzy_face:
@abriela
5. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana je slabucky, na foto by nebolo nic vidiet. Skusim testovat pozajtra, pretoze podla teplot som este len pred 2 dnami zahniezdovala. Citim jedine prsia, tak ako pri prvom tehu.
5. čer 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela držím silno palce.. :slight_smile: :wink: mne už na 11 deň po ovulke vyšla slabá čiarka... na 14. deň už silnejšia
5. čer 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja už netestujem, čakám na zajtrajší verdikt a potom už vydržať na sono... že čo a ako :sweat_smile:
U nás sa dá si zaplatiť a ideš kedykoľvek (v Heliose), tak uvidím či sa ovládnem do toho 10tt..
@abriela super len tak dalej a cakame na dobre spravicky :dizzy_face:
@csina @zucana @yanika1 Inak pozeram, ze vy ste parta, co doma ma skoro rovnako velke deticky - 2 roky +
5. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek