• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@lenka112 no tak to si viem predstavit, tak teraz hlavne vela oddychu a nestresuj sa :slight_smile: ja sa tiez snazim byt v klude aj ked v praci to nie je bohvieco...
29. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka no prosím, ešteže si sa lekárky spýtala. Ja som brala BIO folic, no už mi došiel a chystám sa kúpiť od Jamiesonu, ale u nás v lekárni ju nemajú, dnes navyše zavreté ... :angry:
A kamoška mi objednala toto: http://www.just.sk/produkty/vitaminy_mineraly/k4416 ... ako doplnok vitamínov v tehu a ešte toto na vápnik, lebo ja som alergická na mlieko a mám málo vápnika: http://www.just.sk/produkty/speciality_nahrin/k4438
Je to prírodné, neobsahuje jód
29. čer 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat si zlata, ze si odpisala. ale ten Bio folic od Jamiesonu by bezne v lekarnach mal byt, ano? pojdem pozriet. dakujem za tip na vapnik, pretoze tiez nemozem mlieko ani ziadne mliecne vyrobky. neviem ci ho mam dost, pojdem na krv a podla vysledkov sa zariadim. ja mam navyse aj celiakiu. :unamused:
29. čer 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka noo, tak to si na tom presne ako môj synček - tiež má alergiu na mlieko, intoleranciu laktózy, alergiu na sóju a k tomu aj celiakiu.
Ja zatiaľ len to mlieko ... snažím sa papať mak, ale tiež mi nechutí jesť ho každý deň. Ja som jeden čas mala málo vápnika, brala som aj Caltrate, po ňom sa mi to upravilo ale potom mi už testy nerobili.
Skúsim poprosiť hematologičku, či by mi nespravila testy aj na toto, či ho mám dostatok. Lebo tiež neviem, čím ho nahrádzať. :confounded:

Kyselinu listovú od Jamiesonu asi nemajú v každej lekárni, väčeinou ju objednávajú na želanie. Ja som nedávno dobrala túto: http://www.mojalekaren.sk/bio-folic-60-tbl/
29. čer 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sin ja idem teraz 11.07 na kontrolu- na naše výročie zásnub :slight_smile: a dúfam, že mi už bude lepšie........tebe držím palčeky aby si sa nevolnostiam vyhla oblúkom :slight_smile:
29. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat dakujem za link. a brala si 1 tabletu denne alebo 2? lebo to je 400vka a femibion bol 800vka. tehotna som len 2. tyzden, este som nebola u lekara (len pozitiv. test) a tak mam momentalne totalny chaos v tom, co teda mozem uzivat. :unamused: vysadila mi totiz aj ten L-thyroxin od dnes a o dva tyzdne mam prist znovu na krv.
29. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka brala som 1 tabletku
Tebe vysadila L-tyroxín? To si bez liekov? :confused:

Bože baby, práve som v rádiu počula predpoveď počasia - na nedeľu hlásia 38 st. ... toto už je na mňa priveľa, asi skočím do bazéna a nevyleziem z neho - tampóny už mám doma.
No a čo je horšie, tak cez 35 hlásia až do utorka a ja v utorok na obed o 12:30 mám byť na gynde. Veď to kým prídem z domu do Galanty, už budem spotená a to taká mám vyliezť na kozu? :frowning2:
29. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katrin31 a boli hned tak odzaciatku alebo neskor?
29. čer 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat ano brala som nizke davky na striedacku 50mg a 25mg a vraj podla dnesnych vysledkov je to na mna uz vela. tak ich mam vysadit do 9.7. kedy mi zoberu znovu krv a potom sa uvidi :unamused: no dufam, ze vie co robi. najhorsie je, ze nemam ako zistit ci to je spravne alebo nie. :angry:
29. čer 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sin jaaaj to ja dneska co mam za den :grinning: :grinning: :grinning: ja som mala v pondelok 10mm :slight_smile:
29. čer 2012 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonetka aha - no uvidíš, lebo v tehu sa hormóny štítky menia, lebo spotrebobáva ich maminka ale aj bábo
29. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurica123 nechces ist do sukromky?
29. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka0 boli kazdy mesiac boli raz..ja som bola na pn tri mesiace
29. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela no jasne :slight_smile:
29. čer 2012 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrin31 a nevies ci chodia aj v nedelu?
29. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurica123 v pohode...hlavne ze sme sa nakoniec pochopili ;) no tak teraz to uz asi zacne rychlejsie rast ;)
30. čer 2012 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelamilan dakujem :slight_smile: je to vase prve?
30. čer 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka0 rozpravala som sa s jednou co to priamo robi a hovorila ze cez vikendy uz nechodia lebo im to neplatia..ale nespoliehaj sa len na to..moze sa stat vynimka..a keby ta hladali a nebola by si doma treba tam ist a povedat ze si spala..ze si mala zatvorene dvere,ze vraj to nemaju ako dokazat ze si nespala a uznaju to..
30. čer 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatat ano, to vravela aj doktorka, ze sa to meni, nuz tak uvidim. vcera som bola v lekarni a odporucili mi listovku od jamiesona, ale nie bio, len obycajna: http://www.adcc.sk/web/potravinove-doplnky/detail/jamieson-folic-acid-1045.html . tak som to kupila, kukam ze to je zas az 1000ka. napchavam sa aj salatmi a zelenou zeleninou z casu na cas tak snad to nebude vela.
30. čer 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrin31 lebo v nedelu mam ist prec a vychadzku mam od 10-12a potom od 15-17 a bojim sa ze pridu akurat medzi 12-15.tak neviem co mam spravit
30. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka0 a nemas znamu v socialnej poistovni? aby ti zistila ci sa k tebe nechystaju..a ako dlho si uz na pn?
30. čer 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ahoj ja tiez mam termin februar 2013,a som strasne stastna,,uz si bola na odberoch,?
30. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrin31 doma som od 12
.6,to je skoro 3tyzdne,nemam nikoho znameho tam al.aspon o tom neviem
30. čer 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka0 musis to iba risknut..a keby boli tak rychlo zhanat papier od nejakeho doktora..a ides na dlho prec?
30. čer 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sin mno, mám za sebou potrat, ale áno bude to naše PRVE :slight_smile: moc sa tešíme!
2. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katrin31 dopadlo to dobre nikto neprisiel nie to som bola iba v nedelu od tej 10-17.
2. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelamilan ahoj a co sa vtedy stalo? zacala si krvacat, alebo si mala bolesti? ja som mala vcera hnedy vytok, tak som sa zlakla ;(
3. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela ahojte, tak rada by som sa k vam pridala, tiez cakame babo vo februari, termin mame 6.2. :dizzy_face:
3. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela ak mate este volne v sukromnej, mozem sa pridat? dakujem :slight_smile:
4. črc 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehulkare ahoj, máme rovnaký termín :wink:
5. črc 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek