• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@swarovski Ahojky. No ako tak citam tvoj prispevok, myslim, ze je to docasne, pretoze sa mi zda, ze by si aj chcela mat s tvojim bababom "vztah", ale jednoducho to zatial nejde. My sme sa s manzelom na babo tesili aj sme ho planovali a sme vdacni, ze to prislo, ale tiez mi stale akosi nedoachadza, ze je tam a ze ma mozno aj pocuje. Proste vsetci vravia "tehotna" ale ja sa tak necitim (som v 15tt), brusko este skoro ziadne, iba same behacky po doktoroch so zlymi vysledkami... Takze ta chapem, ale myslím, ze ked pocitis v brusku to malinke a vnutorne sa s tym vsetkym vyrovnas, budes sa velmi z tohto "darceku" tesit :slight_smile: Drzim palce
6. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali21 Jeeej, takze som neni sama, co to podvedome robim, ze stahujem brusko.... Aj ked ja som nemala ploche pred tym nez som otehotnela... nejak mi to ostalo :slight_smile: Ale na to origos tehulkovske sa tesim, konecne nebudem vyzerat ako "pribrata" ale ako tehotna :slight_smile:

@rogantha1 Uf aj ja somz toho nervozna trosku. Som v 15tt, ale dufam, ze coskoro aj mne narastie a konecne malinke aj zacitim. Lebo cakat na sono je celá vecnost. Naposledy som malinke videla v 10tt a teraz najblizsie ho uvidim az v 20tt :( a to je este taaak daleko. Normalne mi chyba ze ho este ani nevidim ani necitim :D
6. zář 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babatkonr ja som tiez Bodku videla v 12tt a teraz idem v 19tt, tj buduci piatok..mam pocit, ze sa to vzdaluje a nie priblizuje...a este k tomu som vseobecne strasne zvedavy a nedockavy clovek ;) snad sa nam aj ukaze co je zac ....nebud nervozna z toho ze ti nevidiet bursko...mna to uz prechadza, lebo za posledne dva tyzdne uz nezapnem vobec ziadne nohavice, viditelne rastieme ;)
7. zář 2012 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte buduce mamicky.... ja som pred rokom citala aprispievala do temz februar unor 2012...a teraz mam uy 7 mesacne babo. strasne rzchlo to vsetko leti. len tak baj ockom som si vas precitala ... uzivajte si este chvile kedy ste mobilne...dita vam v brusju netancuje nehra footbal... lebo ked to zacne poviem vam je to krasny pocit ale aj unavny...ked budete kludne pocas tehotenstva aj vase babo bude kludne potomm na svete...drzim vam paste aby ste to uspesne dobojovali az k lahkemu porodu...
9. zář 2012 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj všechny maminky a nastávající maminky, ráda bych se k vám také přidala, termín porodu mám 7. února a nějak si to těhotenství ani pořádně nestačím užívat, jelikož mám doma už dvě dětičky a tak to nějak strašně rychle letí :slight_smile: Ráda si s vámi popovídám o společném těšení :slight_smile:
12. zář 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata. Mame 159 gramov a dnes som prvykrat na vlastne usi pocula ako nasmu babatku silno a rychlo bucha srdiecko (prostrednictvom USG vys. ) Nadherne :slight_smile:
12. zář 2012 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby, napiste spravu pre: abriela, nech vas prida do sukromnej skupiny, kde si piseme.. :slight_smile:
12. zář 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky...ja som tu tiež prvýkrát...termín pôrodu mám zatiaľ vyrátaný na 21.2.2013. Tiež by som sa rada dostala do tej súkromnej skupiny a podelila sa s Vami o radosti,starosti.Poradí niekto ako na to? :slight_smile:
13. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela ahoj mohla by si ma pridať ku Vám termín mám 21.2. :slight_smile:
13. zář 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte babenky:slight_smile:rada by som sa pridala k vam :slight_smile: Termin mam 9.2.2012 :slight_smile:
13. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,aj ja by som sa rada k vám pridala :slight_smile: termín mám na Valentína 14.2.2013: :slight_smile: ale už sa neviem dočkať
23. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte babulky :slight_smile: nám stále ostáva termín 16.2.2013 :slight_smile:
Bola som na morfologickom a bude to nakoniec dievčatko :slight_smile:
Najprv nám hovorili že asi chlapec.
Začíname 21 tt.
1. říj 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj baby. Tuto moc nekecame, ale v sukromke sa nezastavime. Ak chcete k nam, napiste @abriela a ona Vas prida. Inak som rada, ze stale pribudaju nove tehulky.
@nikuska1202
@nemamlogin
@marusiacik1
1. říj 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haniplanetka Máme rovnaký termín :slight_smile: Ako vieš, že budeš rodiť cisárkym rezom?
1. říj 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina279 zdravotní problémy s kyčlí.
1. říj 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka Budem moc držať palce :slight_smile:
1. říj 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina279 :slight_smile: díííky moc :slight_smile:
1. říj 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babulky :slight_smile: konecne som nasla temu februar :slight_smile: som myslela ze pre nas februarove nieje tema :D mam termin 8 februara :slight_smile:
3. říj 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám termín 15.2....:slight_smile:)
3. říj 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marusiacik1 jeeeeeej,my mame spolocny termin:slight_smile:)))no aj my by sme mohli dopadnut ako vy, tiez nam zatial tvrdia,ze to bude chlapec, 8meho idem na3D utz, tak uvidime,ci potvrdia pindura:slight_smile:)ked bude baba,ocino bude prestastny:slight_smile: Ako tehotenstvo? Vsetko v poriadku? Kolko kg ste uz pribrali? My zatial 8kg.Drzte sa baby:slight_smile:
3. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janaspa ahojky :slight_smile: teším sa že tu je niekto kto ma ten istý termin :grinning:
no 2 x nam potvrdili chalana a teraz na morfe babu :slight_smile: :slight_smile: tak ale ja sama neviem teraz čo to bude :grinning:
tiež sa nechame prekvapiť na 4D ideme 20.10. tam by to malo byť už na 100 %.
Inak TEHU take kompikovane mám :frowning2: ale som doma na PN a oddychujem a ty ?
držkajte sa :slight_smile: a potom daj info čo to tam bude :slight_smile: papa :sunglasses:
4. říj 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka21 no to je skoro ako ja :grinning: 16.2. :slight_smile: ako sa mate ? a co to bude ?
4. říj 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemamlogin krásny termin :slight_smile: možno aj nam sa podari uvidime :grinning: ja mam 16.2. :slight_smile:
pekný dnik a držte sa a čo to bude už viete ??
4. říj 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To 8 ferbuara tu nema nikto termin?? fuuha :D
4. říj 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zankaj ja mam :slight_smile:
4. říj 2012 v 08:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariro uffff aspon niesom sama :D
4. říj 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zankaj v sukromnej teme nas je viacej :slight_smile:
4. říj 2012 v 08:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariro super ako sa tam dostanem?
4. říj 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zankaj napis @abriela , ona je zakladatelka temy
4. říj 2012 v 08:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariro dakujem
4. říj 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek