• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@abriela veru :slight_smile: ta moja teda je dobry cert :sweat_smile:
5. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@csina prosim ta, ja som bola dnes tiez u gynekologicky a nic nevidela. Mala by som byt 4tt+4. Co videl tvoj lekar? Dik
5. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva môj lekár nemá sono a palpačne sa mu zdalo že nič...tiež som veľmi skoro.. tak max 4 týždeň.. ale z krvi je to pozit.
5. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yanika1 mne teda dr. rovno povedal, že ma čaká najskôr o tri týždne...najlepšie až okolo 10 tt... aby som šla na sono..skôr je vraj zbytočné to riešiť, iba ak by som mala nejaké ťažkosti .. tiež sa ale neviem dočkať, či je to ok, tam kde má a podobne :sweat_smile:
5. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina Aha. Mne krv nebrala. Je to vraj zbytocne, ked mi vyspi 4 pozitivne tehu testy s dost silnou druhou ciarkou.
5. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no..mne 2 a dr si aj tak chcel byť istý :slight_smile: ale ja som rada, že mi vzal, aj ja som si chcela byť istá.. :grinning:
5. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina Ja som chcela tiez, aby vzala krv, no ona nie. je to vraj zbytocne. Radsej mna bude 2krat za tyzden prehanat na sone a vraviet, ze stale nie je nic vidiet.
5. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva a kedy si mala ovu?
5. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a neboli vas podbrusko? Mna stale to tam taha.az tak stipe a pali....ale neviem ci to nemam po laparoskopii... :angry: A poslednom case som zacala doslova zrat....pri provom tehu som sa vratila opat na povodnu vahu pomali hned po porode...no teraz to asi bude horsie :sweat_smile:
5. čer 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj baby gratulujem vam vsetkym a tiiisko zavidim :slight_smile: .. Cipana ako sa vam to podarilo naraz tolko tehuliek ?!? :wink: NAKAZTE MA :-P
5. čer 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ja zatial ziadne zvlastne chute, ale tiez by som len jedla, ale nesmiem to prehanat. V prvom tehu som pribrala iba 8kg a to uplne stacilo :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henas mna to boli ako pred kramami a sem tam pichne....
5. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana aj mne sem tam ako pred kramami, ale mne to tam aj cele pali a stipe,...ale si myslim,ze to je asi tym ze tam mam po laparoskopii zrasty....asi ked sa maternica roztahuje...neviem...vsak sa musim dokiny opytat.
@babulka31 ty brdo to si dost malo pribrala....ja som mala myslim pri prvom tehu okolo 15kg naviac :grinning: Tak som zvedava co bude teraz :grinning:
@dominika1516 veru sa nas tu zisli strasne vela. :wink: Ale neboj ved aj tebe sa podari :wink:
6. čer 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas dakujem a verim tomu ze maj lasky cas bol plodny aj pre mna :slight_smile: poslednu mrchu som mala 17.5. takze dufam ze teraz o tyzden nedojde :slight_smile:
A tebe gratulujeeeem :slight_smile: ako znasas tie prve tyzdne ?:wink:
6. čer 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana
@henas Ja to mam tiez podobne, obcas nic, vacsinou vecer ako pred kramami, pichalo ma na zaciatku, teraz uz len velmi malo. Je to take zvlastne, dost mam strach, kazdu chvilu beham na zachod, ci nahodou nekrvacam, chvalabohu zatial je vsetko ok a verim ze aj bude :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana
@zucana
@henas baby aj mna bolelo a fest ale ked som zistaila tie // tak som si nasadila spat duphaston a preslo to skoro uplne, uz sa len obcas v noci zobudim na to, ale po chvilke to prejde.....
ja sice nemam ziadne chute, ale asi mi ten drobec spravil zaludocny bajpas bo jem len polovicne porcie ale za to kazde 2 hodky :slight_smile: a veceriam o 21 lebo inak ma 2:30 zobudim smudlik maly :slight_smile:
moj jediny problem je to, ze nevladzem.....chodenie po schodoch (max 15) oberanie jahod a podobne aktivity mi tak rozbusia srdce ze mi ide vyskocit....
6. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana Ovu som mal 19.5 a prvy pozitivny test bol 31.5 poobede.
6. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana
@henas Mna sem tam picha na pravej strane, inak nic. Pijem vela vody, na mna je to divne a potom len WC. Keď to pojde takto dalej, skrachujeme na vode
6. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ahooj.. no ja kavu nepijem vobec, takze ani teraz ... ale napr. cierny caj som prestala pit .. vcera mi mm doniesol cajik pre tehotne :slight_smile: tak pijem ten ..aaa chute uz zacinam mat, hlavne na ovocie, ktore som jedla len sporadicky ... tak chvalabohu, ze zatial na zdrave veci ...
6. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva v tomto case nemusela na sone podla mna nic vidiet ... presne preto chcem ist co najneskor, nech je to uz jasne a nemusim sa stresovat ... neboooj vsetko bude oook
a podla ovu sme rovnaky termiiiin :slight_smile:
6. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas juuuuj supeeer niesom v tom sama .. aj mna len co sa prejdem boli podbrusko, ale aj ked lezim, obcas pichne, obcas mi v nom hori, obcas sa natahuje akoby .... neboj to je dobre znamenie :grinning: ja povazujem za dobre znamenie aj palenie zahy vecer pred spanim... to je vraj kvoli zvacsujucej sa maternici ...
6. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Super. Ja som isla tak skoro kvoli PN (blba praca) a pre duphaston. Otvorene jej vsak v piatok poviem, ze nechcem ta casto sono.
6. čer 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Aj ja to mam podobne s tou maternicou. Tiez ma sem tam nieco pichne, potiahne. Asi to tak ma byt
6. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti mohla dat PN uz minuly tyzden ked si tam bola ... aaach .. a jasne chapem .. ja som doma, tak kebyze som v praci, tak uz som tiez u doktorky, lebo nevladzem niiiic ...
6. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ak všetko dobre dopadne, tiež budeme mať bábo začiatkom februára, bude to už moje štvrté. momentálne som v 6 tt, od minulého štvrtka je mi zle, ale v kuse 24 hod denne, aj zvraciam a som hrozne unavená. včera som bola u dr. /dopredu plánovaná preventívka/, zatiaľ bolo vidieť len prázdnu dutinku, o 2 týždne kontrolný uzv. Môžem sa k vám pridať? :slight_smile:
6. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@alenitka Ja vladzem, len pracujem v skolstve ako ucitelka a za tie nervy mi to nestoji. Som 7 meisacov po MA a tak sa bojim.
6. čer 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva vela zavisi aj od sona aka kvalita,takze naozaj nemusela nic vidiet tak skoro...len vydrzat.a tu pn ti dala teda aspon?
6. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana Ano, PN mam a som za nu vdacna. Sama mi ju navrhla, ani som ju nemusela prehovarat. Tym ma potesila.
6. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dominika1516 Zatial je to v pohode. Keby som tak unavena nebola...strasne sa mi chce spat....hladna som v kuse...ale to zas mozem mat zo stresu,lebo buduci piatok ma cakaju statnice...zatial sice len bakalarske...ale tak,... :slight_smile: Len co bude sranda ak na statkach ma napne :grinning: to sa potom dosmejem. Hadam ti veru mrcha nepride a pridas sa k nam cakatelkam :slight_smile:
@lindana
@tatarida
@alenitka
@evakva baby tak aspon nie som sama,koho pobolieva brucho...ja uz si to vobec skoro nepamatam ako to bolo pri prvom tehu,ved su to uz 4 roky :slight_smile:
A evakva veru radsej oddychuj.To za tie nervy to naozaj nestoji. :slight_smile:
@grasie gratulujem. A vitaj !!! :slight_smile: Tak ty uz si skusena rodicka :slight_smile: no veru ja cakam kedy mi zacne byt zle...nieze by som chcela..ale tak ....no neviem co bude pri tomto druhom tehu :wink:
6. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas ďakujem za privítanie, ja mám za sebou zatiaľ 2 tehu, z jedného boli dvojičky, ale to bolo pred 11r. A teraz tajne som dúfala, že ma nevoľnosti z ďaleka obídu a budem si celé tehu užívať. Ale človek mieni a krpec si to zmení...
bruško má bolieť, postupne to bude ustávať a po 12 týždni by už malo prestať úplne bolieť, tak isto aj nevoľnosti, u mňa to tak bolo pri oboch tehu. a užívaj si, že ti nie je zatiaľ zle.:slight_smile:
6. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek