• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@grasie jeeej tolko deti :dizzy_face: a co mas?dievky chlapcov?

@evakva tak super a lenklud :wink:
akurat som dovarila obed a ideme jest ...ale este mam taku nechut...
6. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no veru, budeme musieť zháňať pomaly mikrobus :grinning:, z každého po troške = 1 dievka a 2-ičkoví chlapci , je medzi nimi len 15 mesiacov a pevne verím, že teraz bude len jedno :slight_smile:
pozerám, že ty máš ešte takú malinkatú drobčicu, asi si pri nej teraz moc neoddýchneš
6. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Babulky, som sice len 6tt ale citim sa akoby som nespala dva tyzdne a zjedla kilo kapusty. Zduta, unavena a brusko boli ako kedy som bola prezrana :(
prejde to vobec ? :confounded:
... a to som sa tak tesila az sa to podari ... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axnelez2 sme v tom spolu :grinning: vraj cca do konca 12tt nas to potrapi ...mozno dlhsie, mozno kratsie .. dufajme, ze moznost B je spravna :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie no veru neviem ako ostatne,ale moja mala neobsedi...je hyperaktivna tak si vies predstavit ;)
a tvoje su ako stare?co ich nedas do pasu ;)

@axnelez2 malo by to do 3 mesiacov...bud rada ,zenegrckas
6. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, ja sa priznám, že mne začalo byť pri druhom tehu zle až po 14. týždni a to fekt celý deň a k večeru najhoršie.. teraz ako to sledujem zatiaľ pohoda..asi v tom týždni hniezdenia mi bolo veľmi zle, ale nezvraciam.... teraz sa to dá, sme tam záha, sem tam sa žalúdok obráti, ale pohoda.. zamestnávam si hlavu inými vecami zatiaľ, snažím sa nemyslieť, že mi je zle a má byť prečo.. :wink:

@grasie paráda! vitaj.. no pekne, máš veľký rozdiel v rozostupe tehu... :slight_smile: ako to prežívaš, podobne, alebo celkom inak..? ja som medzi 1. a 2. babou mala 7,5 roka... skoro som si myslela, že budem ako prvorodička..ale bolo to fajn.. :slight_smile: vždy som si vravela, že radšej väčší rozdiel, ako menší..ale tak sa nám pošťastilo a hádam to zvládnem..
6. čer 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no čo..ešte si jej nedala cucnúť? :slight_smile: podľa mňa to môže cítiť..mne sa začalo opäť tvoriť, hoci sa mi zdalo, že nejaký čas už len naprázdno pocuckáva...
6. čer 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina veru nedala :grinning:
6. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee baby a ja som sa dnes konecne dostala na svoju normalnu teplotu 35,7 :slight_smile: v nedelu som mala vecer skoro 38 co uz u mna znamena halucinogenne stavy ... vcera uz len okolo 36,8 a dnes rano strasne stastna ked som videla 35,7 ... zvladla som to s 1,5 paralenom za tie tri dni ... takze dufajme, ze fazulka sa ma fajn ...
aaaaa baby som tu zatial sama "prvotehulka"? sice prvotehulka niesom, lebo uz mam za sebou spont. potrat, ale chapeme sa ako to myslim :slight_smile:
6. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka jaka sama?? a ja som co??? som cista panna medzi tehulkami :grinning:
6. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@grasie wau ze dvojky, a to sa Vam ako podarilo? ja by som brala hned :slight_smile: A veru zatial si uzivam ze mi neni blbo :wink:
6. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka som strasne rada ze to aspon niekto berie pozitivne :slight_smile: , polovicu teda mam uz za sebou :slight_smile: ... a ja som tie nervozna prvotehulka :slight_smile:
6. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tak uz sme tri :wink: :slight_smile:
6. čer 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana no veď práve, že si to viem veľmi živo predstaviť, malé živé striebro, si ani nechcem predstaviť že by som teraz mala behať okolo prcka, momentálne mám tú výhodu, že moji sú už veľkí 12 a 11 r., čiže samostatné jednotky :dizzy_face: , aspoň mám kľud, ešte keby sa z roboty dalo uliať
6. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@csina ďakujem, zatiaľ to prežívam pravidelným behaním na wc, kde sa neviem rozhodnúť, ktorý koncom sa mám skôr nastaviť :grinning: , bývalo mi zle aj pri predtým pri tehu, ale nikdy nie takto v kuse, pri dvojičkach mi bývalo horieš a to som ešte v začiatku chytila aj črevnú chrípku, malá mala vtedy si 8 mesiacov, no bolo mi veselo. babky, dedkovia, aj prababky, všetci vtedy boli zapriahnutí. a ešte jeden rozdiel je v tom, že mi pri predchádzajúcich tehu začali nevoľnosti až v priebehu 6 týždňa, teraz už v 5., ale po 12 týždni utlo, a mne bolo zrazu strašne fajn, dúfam, že teraz to utne aj skôr,nech sa môžem znova začať vytešovať. tiež sa teraz cítim ako provorodička, po 11 r..
zvládneš neboj, tvoja mladšia už bude mať 3 roky, keď sa bábo narodí, bude pomáhať, a aj staršia ti bude veľmi nápomocná.
6. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henas môj vtedajší manžel si dával pozor :grinning: , ono to neni med lízať mať toľko detí naraz, každé chce na ruky, potom sa ti každé rozbehne inou stranou, potom nestíhaš riťky utierať, ja by som už dvojičky nechcela /ako jasné, keby teraz boli tak by boli, ale sná´d nebudú/, lebo ja mám v pláne si toto bábo vyslovene užiť, teraz som "stará a vyzretá", na bábo sa vyslovene teším, veď 4 menzesy som oplakala, kým sa nám zadarilo, budem šatkovať, mám aj pomocníkov, bude paráda.
6. čer 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte baby aj ja mam termin 31.1.2013 ;) a velmi sa tesim !
6. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Baby, kedy je "bezpecne " tuto novinku oznamit blizkym ? Pre mna je strasne utrpenie byt ticho :sweat_smile:
tesim sa zatial len s priatelom, ale ako to byva ten uz rozmysla aky bude mat drobec bicykel :grinning:
6. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@axnelez2 ja som mm po // povedala ze to zatial bude nase tajomstvo a on sa ma za 10 minut pyta: a dokedy to bude tajomstvo???? :slight_smile: chcela som pockat kym uvidime srdiecko a budeme vediet ze je vsetko OK ale ja mam nejak moc nafuknute brusko a sranda je ze sa neda zatiahnut, tak to asi dlho neutajime :grinning:
6. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida tak to mam vyhodu, som pred rokom prestala fajcit a pribrala po tom do brucha, tak uz rok vyzeram ako tehula :grinning: :grinning: :grinning: , horsi je ten strach ze nebude vsetko ok, ale to ma urcite kazda , nebyt neho tak uz to vie aj upratovacka u nas vo firme :sunglasses:
6. čer 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
alenitka chcem sa spytat, pisala si, ze si prestala pit cierny caj, je zakazany? dakujem
6. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a babule ako znasate duphaston? ja som mala poslednu menst. . 4.5. a od vcera uzivam duphaston ale zacali ma boliet vajecniky. najradsej by som ho vysadila, ale kedze som otehotnela mesiac po spontannom potrate, lekarka mi ho nasadila kvoli riziku
6. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 no ako aj ja som tam daco mala, ale po kramoch mi zvyklo brucho splasknut :grinning: uz na nasej svadbe si vsetci suskali ze som tak v 2-3 mesiaci :slight_smile: a aj na kamosovej, ale na tej opravnene bo to som uz asi bola par hodin tehotna :sunglasses:

dnes ma kolega ponukal sladkostami poobede a ked som povedala ze si neprosim, ze nemam chut tak sa ma hned spytal ci nemam nahodou chut na kysle uhorky..... zeby daco tusil??? :sweat_smile:
a mama mi vcera rozpravala ze asi predaju jedno auto a nechaju si len to malicke, ze kym nemaju vnucatko tak im staci male auticko.....som sa musela otocit chrbtom aby som sa neprezradila :grinning:
tazke je toto tajnostkarcenie :confounded:
6. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mimatko ahoj ja som ho brala prvy cyklus aj s clostylom a hned sa podarilo :slight_smile: ked som zistila ze som tehu tak som si ho nasadila spat lebo ma strasne bolievalo brucho a odvtedy ma praveze neboli!
6. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako Vas citam, tak uz sme tu 4 prvorodicky. Aj mne sa nafuklo brucho a tie zvuky co vydavam. drevorubac sa moze schovat.
6. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@axnelez2 no ja som mala v pláne to oznámiť rodine a známym tiež neskôr, ale sa obávam, že neutajím, mám tak nafúknuté bruško, že nohavice onedlho nezapnem, a aj to že mi je veľmi zle /aj keď sa robím, že mi je úplne fajn/, už začína byť určitým ľuďom podozrivé, takže budem musieť s pravdou von. a dnes je na rade moja mama, tá je horšia jak detektív oriešok, určite už niečo šípi, aj kedysi mala vysunuté radary a všetko vedela ako prvá :grinning:
6. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie jejjj ty mas termin na moje meniny :slight_smile: ja asi o den skor :slight_smile:

mna vcera babka prinutila naoberat si jahody a hrasok no...skoro som to nezvladla...fyzicka aktivita mi nerobi dobre....rozbusi sa mi srdce a funim jak slon :confounded: o tom ze ma tlacia gate ked sa zohinam ani nehovorim...... :grinning:
6. čer 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie juuj ja by som to povedal mamine a tatinovi hned ( po vnucatku tuzia uz roky ) , len sa bojim ak by sa daco stalo :confounded:
...mna sa to tiez uz par ludi opytalo tento tyzden vraj som krajsia , aspon daco ked uz sa citim mizerne :wink: :sunglasses:
6. čer 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala poslednu MS 2.5 aj to mi 5 dni meskala ale bola len 1 den a tento mesiac neprisla brusko mam nafuknute a bolia ma prstia, testy mi vysly //hned silno do 5 sekund tak neviem ci sa zadarilo tento mesiac alebo minuly u dr som eeste nebola ako riesite z detmi syn ma 2,5 roka a dost sa chce nosit a lubit no a povecte mu ze ho nezoberiete ked je to take krasne
6. čer 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida takto klamat a tajnostkarit pred rodicmi :grinning: , strasne daco ... nasi auto nepredavaju ale myslim ze moj tatik ho prepije samou radostou :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek