• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@tatarida nebudeš mi veriť, ale ty máš termín tiež na moje meniny :grinning:
ja som mala poslednú ms 29.4, tehu kalkulačka mi hodila 2.2. a niektoré, kde zadávaš aj koľkodňový cyklus máš, tak tam mi hádže 31.1., ešte uvidím čo vyráta dr, no ale keďže ja som zatiaľ žiadne svoje dieťa nedonosila do termínu, takže aj tu rátam, že budeme nakoniec januároví. a s dcérou sa budú deliť o tortu :grinning:
6. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas to nevie este nikto ani MM aj pri bprvom som tajila az do 10tta potom som hned ukazala tehu knizku :slight_smile:
6. čer 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie inak nazov detektiv oriesok ma vazne pobavil, som si musela zoropnut gombik na gatoch :grinning: :grinning:
6. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maru1453 a ako si to vydrzala ? Na mne je to strasne vidiet, sice mi je zle , ale kazdy vidi ze som taka "stastnejsia" ... :sunglasses:
6. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 ale to je rodina taká bližšia, im to môžeš povedať
no ja som sa tak krajšie cítila minulý týždeň, momentálne sa ani nemaľujem, ani nevoňavkujem a fakt vyzerám, že mi dobre nie je, ale aspoň sa tvárim
6. čer 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 no ja som to nevydrzala a hned ako som to zistila povedala som to mame :slight_smile: a mama otcovi a moj otec funguje v rodine ako hlasná trúba, takze v rodine to vie každy. plus najlepsia kamaratka. nevedela by som to udrzat v tajnosti pred mamou, my si hovorime vsetko.
inak aj ja som prvorodicka ;)
6. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@grasie tak to ja zas nemam take strasne, som teda naozaj unavena a zduta, ale ked zrovna nemam navaly tak sa to da vydrzat. Vdaka bohu negrckam tak to nie je az take ocividne :sunglasses: :wink:
6. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ ja by som tiez najradsej vsetko vykricala ako ty :slight_smile: , inak gratulujem , mozme blinkat spolu :grinning: ...

mam len strach, mam v rodine pripad kedy to vedeli vsetci vratane mna a v 10 - 12 tt sa to pokazilo :frowning2: a potom tie otazky a prejavy lutosti... to je podla mna pre zenu este horsie v takej situacii.
6. čer 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 tak to máš ešte dobré, ja verím, že je to u mňa len prechodný stav, a že sa to upraví a zle mi bude bývať len časť dňa.
6. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie urcite to bude stale lepsie a lepsie :slight_smile:
6. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 to mas pravdu, viem ze do 12steho tyzdna sa moze sat hocico, kazdy den sa "pozrujem", kontrolujem, a pomaly odratavam dni do toho 12steho tyzdna. neviem sa dockat piatka, to budem zacinat siesty tyzden, cize polovicka za mnou ;) moja sestra je tiez v tom a teraz je v 13tt a vsetko bolo u nej v poriadku, ani nemala nevolnosti, babo je zdrave vyvija sa, tak uplne verim tomu, ze ked sme setry bude to u nas rovnake :sweat_smile: a tiez blahozelam . mozno sa stretneme aj v porodnici ak sme z toho isteho mesta
6. čer 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maru1453 to musel byt sok pre okolie, ze? uz 10 tyzdnov za tebou, mala si uz aj brusko v 10tt?
6. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky tak ja mam rozmedzie termínu bud v januári alebo začiatkom februára no uvidiíme ako sa nakoniec dočkáme. Teraz som v 7mom týžni podla všetkého a budúci tyžden ma doki objednal na krv na vysetrenia neviete konkretne čoho sa tie vysetrenia tykaju? Dakujem :slight_smile:
6. čer 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kokso clovek si konecne na hodinu zdriemne a tu sa to konecne rozbehne :grinning:
ja som to mame tiez povedala hned teda h
ned na 3ti den od zistenia jak som sla na pohotovost co som spinila...a kamoske...a svokrovcom cez vikend...svokra ma este sprdla,ze co som jej to skor nepovedala a hlavne,ze som bola na pohotovosti...a potom to vie este kamoska,co mame ist na svadbu 7.7. na slovensko a asi nejdeme kvoli rizikovemu....
stat sa moze vsetko...hovori sa,ze tie prve tri mesiace su najkritickejsie...kazdopadne poznam pripady....takze tym najblizsim by som to povedala...ono onakoniec (aspon u mna) ked som prvy krat prisla o babo v 13tt to itak vedeli potom ludia..ale to nie je nas pripad baby!
6. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ako vam dievčata zavidim že si to možte uživat už takto od začiatku ja som nato prisla pred rokom až v septembri. :rolling_eyes:
6. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida strasne moc sa ospravedlnujem drahaaaaaaaa ... sme tu spoôuuuuuu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko s ciernym cajom to je ako s kavou ... nemala by sa, ale v obmedzenom mnozstve sa moze .... napr. 1-2 pohare denne vraj neublizia ... a ked budes pisat niekomu konkretnemu spravu daj pred meno @ ...urobis ho ako CTRL+Alt+V (mozno to vies ale ja som nevedela :sunglasses: ) takze daj @alenitka a je to :slight_smile: mozno si to uz vedela tak prepac .. neviem ako tu sme zatial baby stotoznene s konikom :grinning:
6. čer 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana aj ty si si zdriemla? ja tieeeeez :grinning: nikdy som nespavala poobede, lebo ked som nahodou zaspala, tak som bola celyyy den potom uplne rozbita ... a teraz si tak 2 hodinky zdriemnem a zobudim sa uplne svieza ako rybicka ...horsie je to uz so zaspavanim vecer ...
6. čer 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barustek uha. A to ako?
Ja som uz 3 den po ovulke tu na konovi pisala, ze to asi vyslo :grinning: . Jasne, ze som este nic necitila, bola to len intuicia.

U mna je este skoro, na tehu maniere, kedze to nemam 100%, ale opakuje sa co bolo predtym. Uz treti vecer udene moravske maso. Proste udene to je pri tehu, to co si moje telo ziada. Snad ma teraz nesklame :grinning:
BABY, co ja viem, aspon mojlekar rata termin porodu - +7 dni od poslednej mrchy, a -3 mesiace.
Cize ja som ju mala 16.5. termin 23.2.
6. čer 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo lebo som mala este dva mesiace menzes normálne ziadne priznaky teho u mna neboli teda myslim take tie najčastejsie potom neskor som citila castu unavu a mocenie ale to bolo cele..nikto nechape ako som nato nemohla prist skor..ani ja sama :slight_smile:
6. čer 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@henas hehe tak to by inak cumeli keby ta tam naplo :grinning: :grinning: ... Drzim palce na bakalarkach a budem rada ked ti zagratulujem na tyzden k peknemu titulu :wink: ... Dakujem pekne ja verim ze coskoro k vam pribudnem :wink:
6. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás o tom vedia blízky priatelia a moja mama, z manželovej strany nikto.. :sweat_smile: teraz sa má na pár dní zastaviť švagor u mojej svokry, tak im to oznámime naraz... švagor sa určite poteší, lebo už 2x nám chcel byť krstným, ale my sme chceli pár..ale už sme pochopili, že sa on neožení, tak bude sám.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a svokre neviem, z tej mám najviac obavy..ona je ako čierna kronika, vo všetkom vidí problémy a komplikácie a akosi sa nevie tešiť.... zatiaľ ani jednou z vnučiek sme ju nepotešili... :frowning2: teda pri oznamovaní, teraz ich miluje..ale vie to parádne znechutiť svojimi divnými reakciami...
čo sa týka brucha, už aj mne vydulo a nie a nie ho stiahnuť späť :sweat_smile:
6. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
caute baby,no idem sa k Vam pridat :slight_smile: ...uz vas citam uplne od zaciatku,ale nemala som kedy sa sem dostat na dlhsie...kym vsetko precitam,co ste za den pridali,uz aj spim :grinning: ...ja posledna ms 25.4,uplne neplanovane druhe babo,kedze som len pred pol rokom zacala pracovat....ale i tak sa velmi tesim.Prve tri dni boli tazke po najdeni dvoch // na teste...priznaky podobne ako pri dcerke - prsia, pichanie v podbrusku, malatnost, unava,zaha, nechutenstvo a pocit na vracanie....pri dcerke mi byvalo zle az do konca piateho mesiaca a z palenia zahy som vracala az do osmeho, tak dufam, ze tentokrat to bude trvat kratsie.
Vcera som bola na uzv, bolo vidno zahniezdene babo v maternici,ale vraj je to este velmi male,ze mam prist o tri tyzdne,ako sa vyvijame a ci rastieme....tak neviem ako to dovtedy vydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alenitka dakujem za instruktaz, som tu 1.den a aj ked toto forum citam od zrodu nebolo tam uvedene o tych nickoch :slight_smile:

@tatarida tak tie nebolesti ti zavidim, pretoze mne nic nebolo pokial som to nezacala uzivat :frowning2:
6. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana To ja mam konfort. Moji rodicia byvaju hned vedla a tak mi vzdy len predzvonia a ja dobehnem na obed. Oddychujem a sem tam nieco lahke urobim
6. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@csina ooo moja zlata, to brucho asi uz nestiahnes :slight_smile: ja to skúšam každé ráno ked zapinam nohavice :sweat_smile: ... Ja to asi poviem rodičom tento víkend a tiez priatelovym rodičom , verím že sa budú úprimne tešiť všetci. Prvé vnúca aj pre jedných aj druhých.... Tvoju svokru nechápem mala by skakat od radosti a starosti prenechat na maminu . :wink:
6. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby nie je Vam zima? Mne je stale a aj spim v ponozkach a cez den som naobliekana ako keby som bola na severnom pole
6. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva trafila si moju notu. napr dnes vsetci tricko kratase a ja nohavice, tricko, sveter a deka
6. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva aj mne je stale neuveritelna zima,kazdy sa na mna pozera,ci mi nesibe...spavam v ponozkach,zakryta paplonom aj dekou v mikine a teplakoch...von je 25 stupnov a ja beham v bunde,lebo ma striasa zima......toto iste som mala i pri prvom tehu a potom ma zase zacali oblievat horucavy :grinning:
6. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko Presne. Ked som isla pre maleho do skolky, tak vsetci tricka a kratasy a ja ako eskimak. Bunda, mikina, tricko s dlhym rukavom a tielko + nohavice. Ked si varim caj, tak si zohriem ruky nad kanvicou, ked z nej vychadza para. Moj sa mi uz smeje, ze by som mohla chladit pivo
6. čer 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aotrnavska Som rada, ze nie som jedina "divna". Teraz by som kludne uvitala aj 30°horucavy, len aby som sa troska zohriala.
6. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek