• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@kvetka_ nemala som brusko ja som sa vydavala v 5 mesiaci a vokor sa pytal svokry ze ci som ozaj tehotna ze nemam ani brucho ale mne vyliezlo az tak v 6 mesici a teraz si pripadam ako balon uz a dnes sa ma suseda pyta ze ci som tehotna alebo som tak pribrala a ja jej ze zatial o nicom neviem :slight_smile: :wink:
6. čer 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva aj mne je zima ,ale to je asi tak vsetko co mi je zle mi nebyva comu som aj rada,akurat ma bolia prsia :slight_smile:
6. čer 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina tvoja svokra mi pripomina tu moja ;) stale,ze mame na druhe casu a ze nemame peniaze (lebo sme si zobrali uver na dom) a pod...tak som sa normlane bala jej reakcie a normalne ma milo prekvapila...ze je stastna a tesi sa...

@evakva ja som tiez zimomrava...zima mi je a tak sa naobliekam a potom nenormalne teplo az zle mi dojde...takze je nas tu viac divnych :sweat_smile:
tak to mas super,ze mas vasich blizko...ja veru mam nasich 750 km...a svokru 8km tak ta pomoze,ale zeby ona ku nam chodila to nie...a ja teraz moc nemam jazdit...
ja som este teraz varila na zajtra lebo som mala v chladnicke kuracie prsia z pondelka a som na ne zabudla tak som sa bala,ze do zajtra by to nevydrzali :sweat_smile:
tak dobru
6. čer 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj a v nedelu sme boli na obede v restike a som si dala take saty s vystrihom a kozy ze uplne vonku a take mliekarenske a taky 2 stari,ze by ste tehotna ze? no co mu poviem???hanba stale mi na kozy pozerali :sweat_smile:
6. čer 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak a uz je tu aj februar otvoreny :slight_smile: ja mam termin 8.2.2013 a veelmi sa tesime :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zucana ale nech sa pozru a to je este len zaciatok si im mala povedat ,ze nech pridu o mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 07:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@grasie no nevrav? to je nahodicka!! :slight_smile: ja mam poslednu ms 27.4. ale dlzku cyklu neviem bo naposledy to bolo 46 dni s vyvolavackou :slight_smile: takze fakt netusim, ale je to v podstate uplne jedno :slight_smile:
7. čer 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axnelez2 presne toho pripadu ze sa to "pokazi" sa bojim aj ja a preto cusim.... neviem si predstavit ze by ma potom kazdy lutoval a vypytoval sa co sa stalo...... :frowning2:
7. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida ja som to len v uzkom kruhu povedala ze som tehu,strasne sa tesime,neviem to tajit :slight_smile: ,ale tiez samozrejme dufam,ze bude vsetko v poriadku,ked bude po 12.tyzdni tak budem uz istejsia,ae dolezite je verit :slight_smile: .
7. čer 2012 v 07:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera vecer som bola v nemocnici, mala som jasno cervenu krv na toaletnom, potom len hnedu. Nic nevideli, len zvacsenu sliznicu. Povedali, ze ak sa to ma udrzat, tak sa udrzi a ak nie, tak smola. Poslali ma domov. Rano som opat mala spinenie (nastaasti len hnede). Velmi sa bojim,
7. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby moj mu bol teraz 3 dni na sluzobke a ked sa dnes vrati tak bude veru trochu sklamany bo ja som ospatnela jak noc..... bleda som jak stena, vyzeram jak vyserek a teda to ze vyzeram jak 16 rocna pubertacka s rozkvitnutym akne ani nehovorim..... etse ksicht v pohode-zatial, ale ten chrbat :frowning2: to som nikdy nemala :frowning2:
.......no asi to bude baba, este kde nic-tu nic a uz mi zobere aj ten kusok krasy co som mala.......

ty kokos ja som nejaka precitlivela.....vcera som sa rozrevala, dneska som sa rozrevala....a v podstate bezdovodne :confounded:

@mariro no uvidim co zajtra povie doki a mozno to tiez najblizsim oznamine..... je pravda ze v pripade ze by sa nieco stalo by sa to aj tak dozvedeli.....
7. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva drzim ti silno palce! bohuzial tieto zaciatky su strasne tazke a je to asi fakt tak ako ti povedali :frowning2: nemysli na najhorsie, treba verit ze to dobre dopadne!
7. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva musis mysliet pozitivne a drzim palce.

BABY pridavam sa k vam aj ked som len 3tt+1. Ja viem, je to skoro, ale ciarka je krasne silna :slight_smile:
7. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@mimatko nie je zaco :slight_smile: hlavne aby sme sa pochopili, ja to chcem len kvoli tomu, aby som videla, ze mne konkretne niekto pisal nieco, lebo niekedy nestiham citat vsetko :slight_smile: ale si sikovnica .. mne to trvalo poriadne dlho kym som tu vsetko pochopila :grinning:
takze sa mozme tesit z tehuuuuu ...
7. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@abriela to mas 3tt + 1 den od poslednej mrchy a uz to vies ? waaau .. to si asi ovulku mala riadne skoro ked ti testik uz ukazal .. ale gratulka samozrejmeeeee ... a ked si teda ovulku mala skor tak si natom rovnako ako my tu ...takze nie je skoro .. :grinning:
7. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva neboj eviiik .. musime mysliet pozitivne ... mna zacina pobolievat viac prava strana a pred dvoma rokmi to znamenalo MA .. ale stale myslim pozitivne a dufam, ze bude vsetko ako ma byt ...
7. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Dakujem. No ja som uz 4 dni po ovulke tvrdila, ze asi to vyslo. Vies, mam zazracny liek, aj ked hnusny - ATB :grinning: . Liecila som helikobaktera - trojkombinacia liekov, 2 druhy ATB. Brala som ich 2x za poslednych 20 rokov a som druhykrat tehu :grinning: . Snad teraz nebudu komplikacie,ale nemyslim na to zel, co vsetko sa moze stat a nielen do 12tt.
Ovulku som mala v 11DC, mrchu 16.5.
10.2. - ja mam meniny .-D
7. čer 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@abriela noooo ved to si uz ked dobre pocitam 12DPO ... to uz ciarocka moze byt peknaaaa
7. čer 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Aj ja som po MA, je to 7 mesiacov. Snazim sa mylit pozitivne, ale je to tazke
7. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka jasne, pred 2 dnami bola slabucka, teraz je uz krasne silna. Clovek by ani neveril, ze 2 dni moze tak zosilniet
@evakva ja som po sekcii v 22tt
7. čer 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva a ked si mala MA, mala si aj nejake priznaky? napr. ako teraz, ze ti bola zima? lebo ja som nemala vtedy ziadne iba ta bolest na pravej strane ... a teraz mam vsetky mozne priznaky a citim ze maternica sa mi zvacsuje, lebo ma pali zaha, chodim stale cikat, pocitujem taku horucavu dole a byva mi aj zle rano .. tak sa takto utesujem a davam si veeeelku nadej .... a keby to nevyslo, vyjde to nabuduce ... Boh to tak zariadi aby dobre bolo, nebooooj ...
a mne bola zima v nedelu ale to som mala zimnicu pred horuckou a teraz mi je prave stale horuuuuuco ....
7. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abriela je mi to luto. taketo veci by sa diat nemali.
7. čer 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak dnes pride manzel domou rozmyslam ci povedat ci nepovedat ,alebo cakat? :unamused:
7. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenitka Nemala som nic, ani spinenie. bol to zamlknuty potrat. fazulka sa prestala vyvijat. tehu priznaky mam teraz stale - citlive prsia, cikanie, sem tam divno od zaludka. tak verim, ze si len fazulka robi miesto a vrta sa hlbsie
7. čer 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@winterska ahoj, můžu se zeptat, v kolikátým tt jsi a jestli už MUDr. viděl srdíčko nebo ti zatím jen potvrdil těhu?Já jsem objevila 1.6. // a měla bych být 4tt a 4dny.K doktorce mám jít 12.6. (to budu 5tt).Nevím, jestli tam mám jít, i když nebude vidět ještě srdíčko (nechat si jen říct, jestli je vše OK) nebo tam mám jít až třeba kolem toho 7tt, kdy by už srdíčko mohlo být vidět.Co mi radíš?
7. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva noooo tak ziadne negativne myslienky .. niektore zeny mali normalne mrchu aj 3 mesiace.... a sama vidis, ze oproti MA sa to uplne inac vyvija tak pokooooj ... fazulke stresom nepomahame .. aj ked aj mna by vystrasila krv, skuuus aspon nemysliet na zleee...
7. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdy jste byli poprvé u doktora na kontrole? Já měla naposled mršku 7.5. a od 1.6.mám na testu krásné // (nemůžu tomu uvěřit, tak jsem si test dělala už aspoň 6x a pořád tam jsou:o) Mám jít 12.6. (tj. 5tt a něco) ale nevím, jestli to není brzo.
7. čer 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva drzim palceky, urcite to bude vsetko ok. urcite sa fazulka len zabara celou silou :slight_smile:
7. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axnelez2 to je úplne v poriadku.. moju svokru nechápe vôbec nikto aj v inom smere.. :grinning: ona je marťanka... :grinning: jáj, baby... ja som stále strašne hladná.. len sa najem, zas mi je ťažko od najedenia a ledva to predýcham, zase som hladná.. :grinning: a to som pred tehu tak strašne chcela do leta schudnúť, od februára som chodila do fitka aj 4x do týždňa, pomohlo a ledva som sa začala z výsledkov tešiť, tak šup a kilá pôjdu naspäť... dúfam, že nie 19 kg ako pri prvej.. :sweat_smile: :sweat_smile: ani tých 14 pri druhej nebolo málo.... :sweat_smile:
7. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xradka79 ja som bola hned ako som to zistila, mrchu som mala 28.4. a k doktorovi som isla 4.6. teda 5tt, potvrdil mi graviditu dal nejake instrukcie comu sa mam vyhybat a objednal na 22.6 to uz moze spravit prve vysetrenia a pozriet ako rastieme :slight_smile:
7. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek