• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín pôrodu únor/február 2013

16. ledna 2014 
@xradka79 pokojne choď, ak má na ambulancii sono, aspoň ti pozrie, či nie je mimo a ako sa tam cíti :wink: :slight_smile:
7. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina jo, má sono. Tak já tam půjdu:o)díky
7. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenitka snazim sa mysliet pozitivne. teraz uz nebolo takmer nic na toaletnom. nohy mam hore, tak snad bude dobre
7. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida mne sa tiež pleť riadne domrvila..vyzerám otrasne..najhoršie, že v tom teple sa mi nechce patlať také vrstvy makeupu... :sweat_smile:
7. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariro máme rovnaký termín :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ja musim bo inak by sa ma v robote zlakli :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida no ja si nemyslím.. :slight_smile: :wink: na fotke v profile si krásna, tak verím, že až tak ti to neubralo... :wink:
7. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@csina ano ano uz som pozerala aj ja :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xradka79 urcite chod, uz bude vidno bublinku
7. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva nechcem ta strasit, ale nezbehnes za gynekologickou aby ti predpisala duphastol? pomaha to na udrzanie plodu
7. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida a s tou pletou sa pridavam aj ja. Bleda som ako stena a vzdy do rana sa mi na tvari nieco vyliahne :frowning2: partner si uz robi srandu ze to musi byt dievcatko, lebo takuto pubertu som este nemala
7. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zucana no.. moja svokra je taký zvláštny prípad, lebo sa prezentuje ako fantastická, obetavá , starostlivá... a niekedy jej konanie prudko prieči týmto vlastnostiam... :unamused: ale neva.. nejako to ustojíme.. ja práve na ňu čakám, príde mi strážiť, lebo idem do banky pozisťovať možnosti, či nám dajú ďalší úver.. lebo 5 sa už do toho jeden a pol izbového bytu nepomestíme... najmä, že ona si sama spokojne hovie v 4-izbáku.. :wink:
7. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@csina haha to bola skuska svadobneho make-upu tak to bude asi tym :grinning:
7. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mimatko ja ho uzivam, vcera som bola v nemocnici a s gynekolozkou so na telefone. uz takmer nespinim
7. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva tak potom sa nemusis nicoho bat :slight_smile: iba byt v klude a ani uz jedna zla myslienka :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja uz jeden potrat za sebou mam v 6 tyzdni a preto uzivam duphaston, z ktoreho ma sice boli cely podvozok :slight_smile: , ale psychicky mi velmi pomohol, pretoze uz nechodim kazdu hodinu sa sledovat na toaletu ci je vsetko ok a nepripustam si, ze by sa mi mohlo nieco stat, kedze ma chrani :slight_smile:))
7. čer 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tatrida @grasie :slight_smile: ze by nahoda? aj ja som mala poslednu MS 27.4.
@evakva drzim vam palce!
7. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evakva
@mimatko
baby aj ja papam duphaston :slight_smile: brala som ho prvy mesiac na upravu cyklu ale po vysadeni ma strasne bolelo brucho..no ked som zistila ze mame // tak som si ho hned nasadila spat (aj ked bez konzultacie s dokim :-/ ) a preslo to skoro uplne, uz ma len sem tam trosku zaboli, ale myslim ze to je uplne normalne.....tak dufam ze ma doki zajtra nezjazdi ze som si ho samovolne nasadila :-/
7. čer 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka_ aj ja!!!! pockaj a tebe uz ukazuje 7t??? preco si ja myslim ze som v 6t????
7. čer 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida urcite nic nepovie. ved ten pomaha na udzanie fazulky
7. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiez ukazuje 6 tt a pritom len o 2 dni budem v 5 tt
7. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby vy ste vsetky doma a vegetite? ci aj niekto iny okrem mna tu chodi poctivo do prace???? :grinning:

@evakva no dufam, lebo aj ked mi ho predpisoval vravel ze mam brat 10 dni a potom na dalsi cyklus a ak sa podari tak az do 12t tak ja som si ho podla toho aj naordinovala :grinning: jajjjj ty len nohy hore a oddychuj! uz nechceme v tejto skupine o nicom co ma cervenu farbu pocut aspon tak 7-8 mesiacov!!!! :wink:
7. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko no mne sice neukazuje nic, bo som tam zatial nic nezadala ale tak asi to bude nejake posahane :grinning:
7. čer 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatarida aj ja pracujem, (aj ked od kedy som na tomto fore tak o prac.vykone radsej pomlcim :D) nastastie kancelarska praca, takze na MA tak skoro ani neuvazujem, doma by som sa asi zblaznila
7. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tatarida rozkaz, nebudem preddsa trhat partu. len z toho lezania mna uz zacina boliet chrbat
7. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimatko podobne! akurat ze ja dochadzam do prace denne 100 km a myslim ze ten den ked ogrcam polku vlaku alebo trolejbusu sa blizi zavratnou rychlostou :grinning:
7. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tatarida tak na tie nevolnosti som aj ja zvedava kedy zacnu...utesujem s aze ked doteraz nic tak uz asi vobec nic, ale mam obavy ze to je iba moja naivita :slight_smile: inak co sa tyka cestovania podla knizky sa neodporuca taka dialka od urciteho mesiaca. Max do 35 km
7. čer 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj baby , do prace to mam 10min ale tych osem hodin tu sediet je pre mna niekedy utrpenie :frowning2: , obdivujem tie ktore popri tom musia este aj stat na nohach ... :sunglasses:
7. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimatko no co som ja citala tak zvacsa okolo 7t takze buduci tyzden to ocakavam :slight_smile:
no je to dialka takze namiesto 8h som denne prec z domu 12h :-/ ale zajtra idem k dokimu tak uvidime co on na to ak odporuci zostat doma tak nezavaham lebo rozdiel medzi pn a vyplatou - cestovne bude nejakych 30 eur...to mi predsa nestoji za riskovanie a ani za tu namahu..... no nie???? a aj tak som este nikdy nebola pn :grinning:
7. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja som na RD doma :slight_smile:, a veru mi je dobre :slight_smile:
7. čer 2012 v 09:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek