Termín pôrodu únor/február 2013

Minulý týden jsem našla // a dnes mi MUDr. potvrdil těhotenství. Kdo se přidá ?
zucana
7. čer 2012
@maru1453 tak ja som na rizikovom tak ja nemozem cestovat...v prvom trim sa neodporuca...ale kednemas ziadne problemy tak to zavisi od teba a dr.
tatarida
7. čer 2012
@zucana
@maru1453 my pojdeme maximalne tak do prdele 😃
ale nie srandujem, moc sme neplanovali tento rok lebo momentalne mame 2 byty z ktorych 1 este prerabame a 2 potrebujeme predat....ale tak snad aspon do Grazu ku svagrinej na par dni pojasit sa s deckami 🙂 uvidime podla stavu zdravotneho aj financneho 🙂
my sme inak boli min rok na prvej spolocnej dovolenke na 14 dni all incl v Tunise to by som si hned zopakovala 🙂 pri odlete som este netusila ze sa vratim zasnubena no a ze za 10 mesiacov budem vydata a tehotna uz vobec nie 😃
maru1453
7. čer 2012
@tatarida syn ma 2,5 roka a o mori sniva uz od zimi tak sme sa tesily no uvidim ako to vsetko dopadne ved este mam vyse mesiaca 😉 😃
zucana
7. čer 2012
@tatarida graz je krasne mesto 😉 to bol nas bod stretavaci s mm ked sme este spolu nezili :-N
axnelez2
7. čer 2012
@kvetka_ ani mi nehovor, mam pocit akoby mi kazdy cumel na pupok, sa citim ako slon uz teraz ... zatial ale vsetci mlcia 🙂 ... snad to nevybuchne skor ako v tom 12tt
kvetka_
7. čer 2012
no to som rada, ze nie som jedina ta, co si mysli ze je to vidno. 🙂 ja uz pre istotu volim volnejsie tricka. a inak uz ste aj niektora pribrala na vahe?
tinka_14
7. čer 2012
@lindana
ja mam zatial ten isty datum 🙂
maru1453
7. čer 2012
ja som sa dnes vazila lebo si pripadam nejaka velka a prave ze mam o 2 kg menej a to ani vevraciam
@kvetka_
kvetka_
7. čer 2012
@maru1453 coze? o 2 menej a nevracias a pripadas si velka? no to je ale zahada 😉 ja sa budem vazit zajtra rano, dufam, ze som nepribrala vela. no uvidíme.
maru1453
7. čer 2012
no brucho sa mi zda nejake extra velke nafuknute vcera mi susea vravi ci nie som tehotna ze mam take tehu brusko tak ja je ze zatial o tom neviem
@kvetka_
maru1453
7. čer 2012
@kvetka_ kedy mas termin?
kvetka_
7. čer 2012
@maru1453 ja mam 31.1 ale este mi ho moze zmenit ked pojdem na ultrazvuk v nejakom 12tt sa to tusim robi. menim totiz zensku doktorku, tak neviem na kedy ma nova objedna. a ty kedy? a bude to tvoj eprve dietatko?
maru1453
7. čer 2012
ja mam podla tehu kalkulacky 5.2 u Dr som este nebola sa mi to zda skoro ,ja cakam uz druhe mam syna 2,5 rocneho a ked som jeho cakala tak som bola az v 10 alebo v 12 tyzdni prvy krat uz si to nepamatam ale hden som dostala aj tehu knizku a vsetkym to oznamila aj manzelovi 😃 😃
@kvetka_
kvetka_
7. čer 2012
@maru1453 ja jasne jasne uz si spominam na teba 🙂 takze ty si bola prvy krat u doktora v 10-12tt. to je fajn, clovek sa zbytocne nestresuje aspon.
axnelez2
7. čer 2012
@maru1453
@kvetka_ ja by som to do 12tt nedokazala pred kazdym tajit, obdivujem to ale mam co robit to nevykricat kazdemu 😃 😃 😃 , vcera som sa inak vazila, citim sa ako slon, negrckam a vaha isla hore za 2 týzdne o 0,6kg, to sa mi zda ok na to ze som prestala cvicit a som rada ze sa najem a vyspim 😎
maru1453
7. čer 2012
u nas to ani tearz nikto nevie tak som rada ze aspon tu mozem pokecat a povedat to niekomu ja som pri prvom pribrala 13 kg v porodnici zostalo 10 a doma som dala tie 3 dole ,to som si vahu drzala a ked som ho prestala kojit v 15 mesiacoch sup 13 kg mam hore a neviem sa ich zbavit a mala som v plane ze kym otehotniem bude 13kg prec zo mna
@axnelez2
kvetka_
7. čer 2012
@axnelez2 no ja som pred otehotnenim dost aktivne cvicila, aj 4x do tyzdna, davala som si pozor na to co zjem a teraz ani necvicim, vsak ani neviem ci mozem a co mozem a furt by som len spala. a jem teraz vsetko, nevyberam si, tak sa obavam ze u mna to budu aj dve kila uz. citim sa tiez ako slon a to som v 6tyzdni, neviem si predstavit ako sa budem citit na konci tehotenstva x-) a rodine to uz vie skoro kazdy, len v praci nie, az ked budem mat tu knizku.
iank baby cvicite?
axnelez2
7. čer 2012
@maru1453
@kvetka_ no tak to si pekne dopadla, ja sa bolim ze naberiem tak 20kg a dole to nedam, prestala som fajcit rok dozadu a pribrala za pol roka 9kg a aj ked uz pol roka cvicim 3-4 tyzdene a nezeriem tak som dala dole ledva polovicu.
Co sa cvicenia tyka to mi doktor neodporucal, mam vydzat aspon do prvych testov 8 tt , popravde si pri tej unave ani neviem predstavit ze by som si isla zabehat 😃
ja sa to dnes chystam povedat rodicom, som zvedava na reakciu 🙂) snad to neroztrubia kazdemu ... :-N
maru1453
7. čer 2012
no ja cvicim 😃 ucim syna bicyklovat takze pohybu az az ako niekto povie oddychovat ked som ho nemala sa to dalo ale teraz ked som cely tyzden sama 😞 no nastastie mi nic nie je a vcera sme sa boly aj korculovat ,pokial ti nic nie je ja si myslim ze ti to neuskodi ja som pri prvom chodila korculova do 5 mesiaca akurat je tam riziko padu ale ved ked si davas pozor ?
maru1453
7. čer 2012
@axnelez2 budes mat prve?za to to ja nikomu nepoviem lebo kazdeho poznam ne neboj sa a este dovecera by to vedel cely okres 😃 😃 😃 😃 🙂
kvetka_
7. čer 2012
@axnelez2 jejda tak to sme na tom podobne. ja som prestala fajcit v oktobri, pribrala som 7 kil a od januara do maja som dala dolu 5 kil, a teraz mam pocit ze to pojde vsetkko spat a priberiem aj 30 kil 😞
no drzim palce s rodicmi 😉 urcite budu stastni-prestastni. to ti garantujem .
ja inak planujem po tom 12stom tyzdni nejake plavanie alebo gravid jogu, teraz by som tiez len spala a spala. tak sa hadam potom preberiem a zaktivizujem nech nie je zo mna velryba 😃
axnelez2
7. čer 2012
@maru1453 ano prve 🙂 , vysnivane x-) ... a este k tomu to bude aj prve vnuca,... a tiez byvam v mensom okrese :-N , no uvidim overim si "mlcanlivost" na prvom 😃 😃 😃
axnelez2
7. čer 2012
@kvetka_ plavanie je vraj fajn, neboli ta tak ten chrbat nestastny, o joge som nepocula ale nemusi byt zle ... to nejako prediskutujeme v tom 12tt 🙂 a uvidime ktora z nas vyhra ( teda priberie viac 8-( ) 😃 😃 😃
maru1453
7. čer 2012
@axnelez2 never tomu kazdeho kdo to bude vediet bude svrbet jazyk povedat to dalej 🙂
maru1453
7. čer 2012
@axnelez2 o ja dufam ze neprekrocim 10 kg kedze mi synator dava dost zabrat tak uvidime a odkial ste baby
axnelez2
7. čer 2012
@maru1453 ale to si este nevidela mna ako sa prekonavam, moj drahy uz je zo mna nestastny 😃 , uvidime, vyskusame a spravim si statistiku pre buducnost ( popripade to poskytnem bratovi ked sa nemu zadari ) 🙂 🙂 🙂
axnelez2
7. čer 2012
@maru1453 2,5 rocny ? Tak to ani tych 10kg nepriberies. Ti maly urcite dava a este len da zabrat 🙂 to vybehas 😎
maru1453
7. čer 2012
sak vrvym ze sa ucime bicyklovat a to je taky maly vsadebol nemoze zostat sekundu sam lebo by bol dom hore nohamy doslava hory po mon 😞 😃 😃
axnelez2
7. čer 2012
@maru1453 aspon sa nenudis 😃 😃 😃 , aj ked popravde velky obdiv , ja ledva stojim na nohach ked dojdem z roboty
maru1453
7. čer 2012
@axnelez2 a co mam robit ine mi nezostava mi sme to maly pestre od narodenia 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli