Termín porodu v květnu 🙂

Ahojky holky,napadlo me udělat přímo pro nás tuto místnost z toho duvodu,ze jsme si tady vsichni rovni a asi trpime stejnymi problemy 🙂
lupmice88autor
2. říj 2012
tak najde se některá 🙂)
matysikovad
2. říj 2012
jj, já mám od 25.5 do 1.6. 13 🙂
camilca
3. říj 2012
Ahoj holky, já mám termín 17.5. Moje prvorozené dítko se narodilo 27.5.2011, tak budou obě květnové. 🙂
lupmice88autor
3. říj 2012
TAk to máte krasne pospolu a jak se cítíte?
hayete
3. říj 2012
@lupmice88 ahojky 🙂 jak se cítíš ty? A kdy jdeš na další kontrolu? Já jsem zvědavá co mi v pondělí řeknou...
evour
3. říj 2012
Ahojte. Termín mám 27.05.2013. 😉 Na 2. kontrolu jdu v pondělí.
camilca
3. říj 2012
@lupmice88 Je to legrační, že nám to tak vyšlo. Obě těhu se podařily hned na 1.pokus. Cítím se dobře, jen o poznání víc unavená než při prvním těhotenství. 🙂
elliem
3. říj 2012
ahoj holky, ráda se přidám, mám termín porodu 10.5.2013 🙂
lupmice88autor
3. říj 2012
@hayete Ahojky cítím se všelijak mam takové divné bolesti prsou a na boku bojim se co to je.Ja Jdu Az na kontrolu .11.10 Tak sem zvedava 🙂 a co ty kaj ti je 🙂
lupmice88autor
3. říj 2012
A co jste některá z prahy? 🙂
petanevesta
3. říj 2012
ahoj holky, můžu se přidat - čekám první miminko a termín porodu zatím vychází na 14/5/2013 🙂 jinak se cítím hodně ospalá, pořád zívám a žaludek mám sem tam na vodě - naštěstí ke zvracení zatím nedošlo 🙂)
lupmice88autor
3. říj 2012
AHojky Urcite Ja Musim říct ze čekám taky první miminko ale zatím si Vubec neužívám jelikož se bojim abych nepotratila porad jen čtu a čtu a Mam šílený strach
elliem
3. říj 2012
@lupmice88 já jsem z Prahy...🙂 s tím strachem jsme na tom stejně... mám mimíska vymodleného po druhém IVF. Jinak mně není vůbec špatně, jen mě občas dost silně píchá v levém třísle...
camilca
3. říj 2012
Holky, nebojte se, určitě to dobře dopadne. Čím víc toho člověk čte, tím víc je nervóznější. Proto u druhého mimíska už žádné diskuse o potratech a jiných věcech nečtu a nestresuju se tím. 🙂 Jinak já měla první těhotenství úplně v poho, teď s druhým bývám občas dost unavená a občas se mi taky houpe žaludek... To jsem u prvního neznala... 😉
lupmice88autor
3. říj 2012
@elliem me také picha ale vis na levém boku a uz víš Kde budes rodit?
ayenkas
3. říj 2012
Můžete se holky přidat i sem🙂 http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-termi...
elliem
3. říj 2012
@lupmice88 prý je to dané tím, jak roste déloha.. Vůbec netuším, nejraději bych někde za Prahou🙂 Co ty?
elliem
3. říj 2012
@camilca máš pravdu, taky si někdy říkám, že lépe je nevědet🙂
hayete
3. říj 2012
@lupmice88 az na prsa a trochu bříško vůbec nic. Žádné pachy, žadný žaludek na vodě...8.10. jdu na kontolu a to by měl být začátek 7tt, jsem fakt zvědavá 😉
lupmice88autor
4. říj 2012
@hayete no a Ja Jdu 11. ve čtvrtek a to bych měla být 7+2 Tak sem na to zvedava 🙂
lupmice88autor
4. říj 2012
@elliem no Ja uvažuju apolinar,podolí,motol
elliem
4. říj 2012
@lupmice88 o Motole jsem slyšela dost hrozného, tak o něm vůbec neuvažuju, i když bych to měla téměř za barákem🙂 Podolí je zase strašně přeplněné... tak já nevím🙂
camilca
4. říj 2012
Holky a je tady někdo z Olomouce a okolí?
lupmice88autor
4. říj 2012
@elliem jelikož dělám v laborce ve které vyšetruji protilátky u těhotných Tak vím ze motol je co se týče péče mimco nejlepší a podolí bych mohla se dostat ze známosti jelikož děláme pro všechny porodnice
elliem
4. říj 2012
@lupmice88 nám tam rodila svědková a pak ještě jedna kamarádka a v obou případech to byl fakt horor... na druhou stranu je určitě spousta spokojených maminek... do Podolí se dá dostat i bez tlačenky, ale připadá mi to tam trochu jako továrna na děti...
lupmice88autor
4. říj 2012
NO Ja zkusím nejprve apolinare a Pak to podolí Tak uvidíme 🙂 Ja se Musim rozhodnout do čtvrtka jelikož chodím na gyndu na homolku a tao nemají porodnici Tak aby me uz někde měli od úplného začátku Tak si Musim neco vybrat
hayete
4. říj 2012
U mne to bude asi Motol, ikdyz jsem tam byla s kamarádkou na vyšetření před porodem a sestry byly na pěst....ale to je bohužel české vychování nebo nevychování? Jinak dnes opět od 4:30 vzhůru...
ladik1
4. říj 2012
@camilca To je vtipný máme to obě uplně stejně na datumy, jen u obou dětí mínus 2 dni 😃 Hezký!
lupmice88autor
4. říj 2012
@hayete jak to,ze Tak brzo 😞
hayete
4. říj 2012
@lupmice88 to nevím, ale budím se tak každý den. Ikdyž jdu spát kolem 23 hod, kolem 5 jsem vzhůru

Začni psát odpověď...

Odešli