• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v květnu :)

9. října 2012 
@lupmice88 já se o tom asi poradím s gynekologem, snad bude vědět, kam mě poslat:slight_smile:
@hayete taky jsem tou dobou vzhůru, pak ještě kolem třetí a kolem půlnoci - chodím pořád na malou:slight_smile:
4. říj 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elliem Tak to Ja naopak chodím spat pomalu uz v 7 sem silene unavená
4. říj 2012 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 já v deset, ale během noci jdu tak 4x na malou... unavená nejsem vůbec, jen po jídle, ale to je u mě normálka:slight_smile:)
4. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem já se ráno začala smát, protože manžel vtipně chrápal, chudák si se mnou fakt užije :D
4. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete fakt? u nás se taky chrupkalo:slight_smile:) až mi ho bylo líto, když mi chrápání vadí, tak do něj strkám, pak jdu na záchod, pak se jdu napít... má to jako přípravu na miminko:slight_smile:)
4. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám ke skupině. :slight_smile: Termín 13. května, už čekáme třetí přírůstek. :slight_smile:) Rodit budu v Brandýse nad Labem, pokud tedy do té doby porodnici nezavřou. :frowning2: Jinak se od včerejška raduji, protože mě opustily ,,ranní" celodenní nevolnosti. Hurá. :slight_smile:
4. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem tak já už mám vysvětlení, teď mi volal, že už ví, proč se budím tak brzo....je to jasnej kluk a je po ránu vzrušen, tak mě budí :D :D
4. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hayete ovšem to je vysvětlení:slight_smile:))! tak to já čekám holku, když jsem pořád na malé:slight_smile:)
@saona1602 ahoj:slight_smile: nevolnosti se mi nějak vyhly obloukem, ale stále mám pocit, jako bych měla natažené levé tříslo... termín budeme mít asi hodně podobný, podle MS bych měla mít TP 10.5, podle UTZ to vypadá na toho 13.5 :slight_smile:
4. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elliem Ahooj, no...já syna rodila asi o 10 dní dřív a dceru o týden po termínu. Tak s tím třetím bychom se mohli konečně trefit do správného data. :grinning: Jinak ani v jednom z předešlých těhotenství jsem nevolnosti taky neměla, ale tahle fazule mi teda dávala zabrat. :slight_smile:
4. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saona1602 tak zase alespoň víš, že jsi těhotná:slight_smile: tři děti, to už budete mít doma krásně veselo:slight_smile:!
4. říj 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj, to bude veselo jak o pouti. :grinning:
4. říj 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
HOlky Ja se uz Tak tesim :slight_smile:
4. říj 2012 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hayete Tak jak ti je :slight_smile:
4. říj 2012 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co oblečky, už něco máte:slight_smile:?
4. říj 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elliem no Ja ještě nic jelikož se bojim :slight_smile: ale Pokud pujdu ve čtvrtek od doktora Tak neco malého koupim :slight_smile: a ty? ROzhodně si ale chci koupit toho walkmana na to srdíčko :slight_smile:
4. říj 2012 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 jdu cvičit, pak nákup a možná zajedem do Malvíka okouknout nějaké kočárky ;) koukala jsem na Joolz, Bugaboo a Magica frogy (napodebenina bugaboo) Co ty?
4. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MY máme dneska taneční,přihlásili jsme se pro dospěle :D kočárky Vubec netuším budu potřebovat poradit,a tyuz neco kupujes? .:slight_smile:
4. říj 2012 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem
@lumpice88
Já ještě oblečky nemám. Všechny, co jsem měla po dětech, jsem odevzdala kamarádkám, které už je samozřejmě někde rozdaly, takže prd. A řekla jsem si, že si počkám, jestli to bude holka nebo kluk a pak se na to vrhnu. :slight_smile: Walkmana na srdíčko bych si taky pořídila, je to pro mě naprostá novinka a přijde mi to super. :grinning:
4. říj 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@saona1602 že jo ,ja si taky myslim :slight_smile: a nevis v kolikatym by uz mohlo byt slyset :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maminy chtěla bych vás poprosit nemáte nějaké užitečné stranky co se týče nákupu věcí na mimco? :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už sem tam něco koupím, abych miminko navnadila:slight_smile:) kočárek bude Stokke a těch pár kousků, co už mám, jsem nakoupila na www.mothercare.co.uk :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, nevíte někdo jak se správně jmenuje ten walkmen na srdíčko :slight_smile: nebo kolik stojí??
4. říj 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ljonas angel sounds:slight_smile:
4. říj 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupmice88 ještě nekupuju, sonduju ;)
4. říj 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nevíte od kdy je slyšet srdíčko :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 od 12tt, někdy i dříve:slight_smile:
4. říj 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Asi od 12tt. Ještě si chci koupit tu mexickou bolu, to je taky velice zajímavá věc. :sunglasses:
5. říj 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JEžíš co to je :D
5. říj 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha to vubec neznam :slight_smile:
5. říj 2012 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek