• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v květnu :)

9. října 2012 
autor
@elliem vypadá krásně ta stránka ale já nerozumím ani slovo :D ale maji tam krasné vecicky,to se musí nakuovat :slight_smile:)
5. říj 2012 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saona1602 bolu jsem kupovala mé svědkové, asi si ji taky dopřeju:slight_smile:
5. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupmice88 nemusíš umět anglicky jako rodilý mluvčí, jde jen o to si vybrat a zaplatit kartou:slight_smile:
5. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to tady na MK viděla poprvé, ale říkala jsem si, že to zkusím. :slight_smile: Ani nevím, jak intenzivní zvuku to vydává, jestli je to jen tichoučké, nebo budu jak ovečka se zvoncem, když někam půjdu. :slight_smile:
5. říj 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saona1602 je to jemný, téměř neslyšitelný zvuk rolničky - nebo něčeho podobného:slight_smile:
5. říj 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem Díky, tak tos mě uklidnila. :slight_smile: Jsem si říkala, že budu jak Santa Claus....Hou, hou, hou. :slight_smile:
5. říj 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saona1602 :slight_smile:)) neboj, nebudeš:slight_smile: už máš nějakou vybranou?
5. říj 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JA si tedy Asi koupim tu růžovou s tím srdíčkem,ale Musim říct ze se začínám bát Jestli je všechno v pořádku :(
5. říj 2012 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 ta se mi taky líbí a pak ta černá s ručičkama:slight_smile: bát už se budeme pořád, možná bude lepší si na ten strach zvyknout:slight_smile:
5. říj 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saona1602 ta je taky moc krásná:slight_smile: prý si to dítě ten zvuk pamatuje z bříška a když se narodí, působí to na něj uklidňujícím dojmem:slight_smile:
5. říj 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
TO je takových věci,Ja si Koupila cd které mam teď poslouchat a to miminko kdyz se Pak narodí a pláče Tak se mu má pustit a ono se uklidní a nebo kdyz usíná Tak taky :slight_smile:
5. říj 2012 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk co maminy jak vám je :slight_smile:
6. říj 2012 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak jsem zjistila, že se mi líbí 2 kočárky...bugaboo a stokke a každý má pro a proti a já asi budu bez kočárku :slight_smile:
6. říj 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:D Tak to je špatný :slight_smile: třeba to nakonec dopadne Tak ze vyberes úplně jiný,Ja třeba Vubec Nevim jaký :(
6. říj 2012 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Stokke se líbí manželovi, je super lehoučký, krásně se ovláda, skládá...jde s ním jezdit do schodů, výškově polohovatelný, takže dítě sedí-leži vysoko a nemusíš se ohýbat, v restauraci nepotřebuješ židličku, bohužel asi není moc do terénu, na madlo nepověsím tašku, protože má takový zvláštní futuristický kruh a v zimě se mi tam dítko s fusakem asi nevejde...ale je krásný
6. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete no a ten druhý?
6. říj 2012 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 ten druhý je o dost nižší, vnitřní prostor stejný, větší košík pod korbou, možnost větší tašky, malilinko těžší, ale v terénu stabilnější. Zjistila jsem že na stokke jde připevnit menší taška také dolů ke korbě. Cenově oba dražší. No bude to asi boj. Uvidíme co inovují pro rok 2013. Ty jsi zatím nepřemýšlela o vozítku? ;)
7. říj 2012 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, jak je dneska u vás?Můžu se k vám přidat? Jak máte ty nevolnosti? Máte, nemáte? jsem z toho občas vykulená, když celý den třeba nic....a roste vám už bříško? četla jsem si, že jste většinou 6-7tt, to je jako já a včera jsme už s manžou hleděli, že mi trochu roste bříško a to skoro nic nejím... :astonished: :dizzy_face:
7. říj 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já na sobě nic nepozoruji, ale ženský mi tvrdí, že se mi bříško nafouklo...kéž by bylo malé malinké :grinning:
7. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete a ty nevolnosti? :slight_smile: třeba dneska jsem si musela udělat palačinky s pudinkem a šlehačkou, jinak bych to nevydržela...ta tam hodový bramborový salát a řízky :slight_smile:
7. říj 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad zatím mi není vůbec nic, žádné nevolnosti, snad to tak zůstane ;) ale ty máš asi spíš chutě ne? ;)
7. říj 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hayete jsem na tom úplně stejně, rozhoduji se mezi Stooke a Bugaboo. Jízdní vladtnosti mají stejné, ten Stooke je ale polohovatelný, muže byt nízko, i vysoko, jak zrovna potřebuješ. Přebal taška se dá jedna upevnit dopředu a druha pod kočárek... Kdyz jsem je oba ukázala manželovi, líbil se mu Stooke moc, bogaboo vůbec:slight_smile: nevolnosti taky nemám a brisko už roste:slight_smile:
7. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete no to až dneska :grinning: to mě docela i překvapilo, taková chuť na palačinky :grinning: a ty máš za sebou kolik ultrazvuků :slight_smile: 1-2?
7. říj 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem páni, desátý týden těhu :slight_smile: to už musí být fakt pocit, že jsi těhotná :grinning: už to bříško je fakt vidět ?? :sweat_smile:
vybíráš kočárky, nebo o čem si to píšete?
7. říj 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete hm, zase jsem to zakřikla, teď je mi pěkně blbě.... :frowning2: ale lízátka to jistí .-)
7. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem manžel se do Stokke zamiloval! Musela jsem ho s ním vyfotit ;) já se jen trochu obávám jak bude jezdit po kočičích hlavách a po polních cestách a ještě jedna věc...mimi příjde nejspíš začátkem června, v listopadu mu tedy bude 6 měsíců a to už se asi do té korrbičky nevejde, ještě s fusakem a nikde není psáno, že už mi bude sedět v tom sportovním...švagrová má 7 měsíčního chlapečka a ve sportovním ji nechce vůbec být :( Ta tyč ten vnitřek ještě zmenšuje....ale je o 3 cm širší než bugaboo...holka, jsem z toho jelen :D
7. říj 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já jdu v pondělí k lékaři poprvé :slight_smile: blbě mi není vůbec, chutě mám pořád stejné, jen mi dělá v noci problém spát, buď se budím kolem 4 ráno nebo včera už v půlnoci :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete na kocicich hlavách ti bude skákat i bogaboo, mají stejna kolečka. Jinak od pul roku už do korbicky stejně dítě dávat nebudeš a Stooke ma do sportaku super fusak:slight_smile: určitě si ho ale pokud mozno vyzkoušejte, ma ho někdo ve vasem okolí? U nás byl dnes kamarad a říkal, ze musejí jezdit po kocicich hlavách, aby to hodně drncalo, jak to nedrncá, mladej neusne:slight_smile:)
7. říj 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem nikoho neznám kdo by ho měl :( kamarádka měla bugaboo a byla spokojená. Já jsem ale taky nadšená, že stokke můžeš mít hodně vysoko. Většinou s ním budu v Praze ve městě, ale občas i u našich na vesnici, tak proto nevím co ta polňačka.... Co ty si o obou myslíš? Pro a proti?
7. říj 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek