• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v květnu :)

9. října 2012 
@hayete v prvé řadě musím napsat, že jsem pěkná popleta, píšu to špatně, je to samozřejmě Stokke:slight_smile:) muzu to svést na hormony:slight_smile:? No a co si o tom myslím, momentálně vede a mám to stejně jako ty, po Praze a po vesnici u rodičů:slight_smile: já už jsem pro něj nalomená dlouho, protože jo má bývalá kolegyně z práce a ta si ho moc chválí:slight_smile: většinou mě od něj zrazovaly jen maminy, co ho nemají a nikdy ho ani nevyzkousely:slight_smile:
7. říj 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad pocity jsou stále stejné, občas i zapomenu, ze jsem těhu:slight_smile:) není mi špatně, nejsem unavená, mám jen porad hlad:slight_smile:) ano ano, řešíme kočárky:slight_smile:
7. říj 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem moji mámu trefí šlak až ho uvidí ;) ta miluje houpací velké, ale s tím metrem a tramvají budu asi těžko cestovat :unamused: A co sedačka? Maxi-cosi nebo Stokke? Stokke jsem k tomu viďela jen na netu...
7. říj 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete asi se budu už opakovat - máme to stejně:slight_smile:)) moje mama, kdyz jsem ji ho ukázala, prohlásila "no ten je hroznej":slight_smile:)! Pak si ale nějak zvykla a ted už se ji taky líbí, tchyne to asi ponese hůř, je malinka a u chalupy nemají zrovna rovnou cestu, ale jejich ročník byl zvyklý na mnohem horší jízdní vlastnosti kočárku:slight_smile:
7. říj 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete sedačku zatím vůbec nevím... Tu rozhodneme asi az v obchode..
7. říj 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem máma ho ještě neviděla, ale máme doma velký bílý kožený megahoupací po mně, tak na vesnici může drandit s ním ;) dělá to tak i se synovcem ;)
7. říj 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete Mamka ma v planu nechat renovovat proutěný po ní:slight_smile:) však ony si maminy poradí:slight_smile:
7. říj 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elliem no to kazdopádně! A co jména? U nás bude Alexander nebo Sophia :slight_smile:
7. říj 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hayete Adámek nebo Emmička:slight_smile:
7. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elliem ty jsou moc hezké! :slight_smile: manžel se včera malinko urazil, když jsem byla překvapená, že chce jít na gyndu se mnou, prý je to pro něj moc důležité... Hlavně se chce zeptat doktora jak moc můžu cvičit, protože já jsem trochu blázen...
7. říj 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete taky máte krásné jména:slight_smile:! Se mnou jde manžel až na první screening. Cvičíš hodně, jake cvičení?
7. říj 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičím jógu, chodím na páse tak 6 km za hoďku a tak 4-5x týdně, chodila jsem na hypoxi, ale to se v těhotenství nesmí...já mám největší strach z kil navíc :(
7. říj 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete na pás a na jógu jsem chodila taky, pak ještě golf. Ted nedělám nic:slight_smile: neboj, mimčo nás po porodu prožene:slight_smile:)
7. říj 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni holky, kde berete tu energii? mně ji sežere dopolední vaření a pak už nejsem schopná ničeho kloudného - dávám vám palec nahoru :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete jo to spaní...u mě není problém vstát i 3-4x v noci na malou a pak usnout, to je kumšt...ještě navíc máme tři kočky, které jakmile zjistí, že je panička vzhuru, dožadují se pozornosti a na jednu stranu jsou moc fajn, dodávají mi energii a takovou pozitivitu a na druhou stranu se proberu uplně a nemuzu usnout vubec :slight_smile:
k lékaři poprvé - v tuhle dobu už tam bude blikat i srdíčko, aspoň mě blikalo ( blikalo je s Y nebo I ), bylo to tak strááášně pěkné, že jsem začala věřit, že jsem opravdu těhotná a že tam ten prcek vážně je! :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj můžu se k vam pridat ? Termin jeste nemam stanoven až dle UZ v 12 týdnu, ale podle těh. kalkulačky to vypadá na období od 26.4. - 5.5. :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tadlen takže máš nejstarší miminko :slight_smile:
7. říj 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no to asi jo a jedno 9měsíční doma :slight_smile:
7. říj 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nekecej! teda berete to, to budeš mít doma tak jak měla máma mně a bráchu :grinning: říkává - jednoho jsem šoupla pod kočár, druhého do kočáru a už jsme jeli na nákup :grinning:
8. říj 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tak nějak to asi bude, zatím se tomu směju, ale on mě smích brzy přejde... i když je fakt, že člověk po prvním dítěti vystřízliví a už ví co od toho druhého čekat - tím si však netroufám tvrdit, že to bude pohoda, první 3 měsíce budu 100 zralá na psychiatra... do toho poporodní splín.. no bude to makačka... :slight_smile: Ono už teď je absurdní, když pardon "zvracím" tak ten malej špunt tady na mě kouká a směje se mi.. jsme dvojka, nás někdo vidět na živo :slight_smile: no potěš... :slight_smile:
V kolikátém týdnu jsi ??
@matysikovad
8. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen no už bych měla být podle cyklu v na konci 7tt, ale na UZ jsme 6+5 myslím, že to tak nějak vychází, tady to počítá program, když jsem to zadávala, tak se to už 2x přepočítavalo vždy po UZ. ale doma ještě žádné mimčo nemám ( leda tři kočky ), pro mě to bude novinka :wink:
to máš horší, že i zvracíš :-/ mně je jen zle po jídle, kupuju si na to Gravipop lízátka, pomáhají mi. ale zase mi dr. říkala, že to, že je nastávající mamině zle je jen dobrá zpráva, že miminko dobře roste a těhotenství se dobře vyvíjí.... :slight_smile:
jak se synček jmenuje?
8. říj 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad dobré ráno, jaká byla noc? Já dokoukala celý film, chvíli čumákovala a v 5 byla úspěšně vzhůru ;) Dneska ve 14 doktor, snad nebude překvapen, že jde manžel se mnou :D
Dani, napadlo mě, bude mi asi brát krev, nemusím být nalačno? A moč?
8. říj 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete toto forum uzamknout ? tohle může číst každý ...
8. říj 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete nee, na lačno už se bere málo odběrů, akorát jak to je u vás s odesláním do laboratoře? o moči nic nevím, ... jůůů, potom dej vědět co mimísek :grinning:
noc byla fajn, šla jsem jen 2x na wc...usínám hrozně brzo, nikdy ani nedokoukám film, jsem jak stará bába ( brzo v pelechu a ráno brzo na nohou....)
8. říj 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadlen umíš to? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. říj 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 haloo, zakladatelko našeho blogu, jak se žije?
8. říj 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nevím, první návštěva smíšené pocity...těhotná jsem podle ultrazvuku 6+2 dle MS 6+3, váček 13mm, ale vevnitř zatím nic vidno, mám přijít za týden, teď prý žádne dobré ani špatné zprávy...snad to není falešné těhotenství :(
8. říj 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky maminy omlouvám se ale nějak nestíhám,včera kpod se byli koukat na kočárky a Tak a začlo mi být divně,Dneska mam bolesti Tak se bojim Jestli je vše v pořádku :( na kontrolu jdu ve čtvrtek Tak se vám docela bojim Jestli je všechno v pořádku a Jestli tam tentokrát neco uvidí,jak jste se bavili o těch jménach Tak chci terezku,nikolku a nebo emily a kluk davidek,vasik a nebo kuba :slight_smile:
8. říj 2012 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 Terezka a Kuba hlasuji pro :slight_smile: U mně před chvilkou viděl jen váček :(
8. říj 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete to bude dobre stopro kdyby jsi nebyla těhotná Tak tam vacek není prostě to je malinký kamarádka mi to říkala :slight_smile: neboj.
8. říj 2012 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek