• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v květnu :)

9. října 2012 
@lupmice88 těhotná to jo, ale jestli se třeba nepřestal vyvíjet a nezmizí :(
8. říj 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete to by jsi zacla krvácet
8. říj 2012 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zamknout může v tuto chvíli tuto diskuzi jen zakladetel diskuze a nebo otevřeme novou diskuzi, kde povolíme vstup všem zůčastněným. Ale rozhodně je lepší ji zamknout.. můj názor...
8. říj 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JAko zakladatelka ji zamknu
8. říj 2012 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete nebo je ten váček prostě prázdný, docela mě to rozhodilo...
8. říj 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TO ti věřím :( ale uvidíš ze to bude v pořádku u me ten vacek ani neviděl
8. říj 2012 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 vidíš dokonce píšu sama sobě
8. říj 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MŮŽete mi nekdo poradit kde se tato místnost da uzamknout
8. říj 2012 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete bude to dobrý opravdu
8. říj 2012 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 četla jsem o tom diskuze, a většinou měli ten váček prázdný :(
8. říj 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Ja jsem teď četla ze Byl Tak malý ze to doktor nenašel
8. říj 2012 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 jsi zlatá, já asi chytla tu pesimistickou vlnu...váček má 13 mm a v něm nic, měl by tam být 2,5mm hrášek. A doktor neřekl nic negativního ani pozitivního. 6+2tt už by se pomalu mělo vyvíjet srdíčko.
8. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete no tak si myslím, že jsi ještě míň jak 6+2, ještě tak týden to bude chtít na toho mimíska počkat :slight_smile: přece jak to je, od MS se musí odečíst aspoň 10-14 dní, aby to bylo úplně přesně :slight_smile: a jaké měl Dr. sono? když jsem byla já předposledně, tak mě musela poslat Dr. do nemocnice na lepší UZ, protože taky viděla jen váček, tak nějak kolem 1,5cm a v něm nic a na tom nemocničním se na nás zubil mimísek 2mm.... tak i na tom hodně záleží, na tom UZ
8. říj 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hayete vážně nepanikař! neboj, že po cestě do nemocnice jsem brečela jak želva, ono se to řekne, nebo lehce píše, ale huř koná...... a to srdíčko až týden na to, takže 14 dní po té kontrole co jsem psala výše :slight_smile: hlavu vzhůru
8. říj 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad myslím že doktor je docela dobře vybavený, sono má takové tenké do dělohy, a podle sona jsem 6+2.
8. říj 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, to moja taky, má to vag. sono, ale stejně si nebyla jistá, furt na to valila bulvy a jak viděla jak mám vytřeštěné oči na ni, tak mě radši poslala do nem. ..... a navíc mi to už snížili o 14 dní, tak si myslím, že to budeš mít taky mlaďoučké, on tam bude, uvidíš, kdy máš tu další kontrolu?
8. říj 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad příští čtvrtek 18.10.
8. říj 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, to já taky, jdu tam až tak dopoledne :slight_smile: :wink:
8. říj 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já dopo v 10:00, manžel chce jít opět se mnou, aspoň mě obejme jestli to bude špatný
8. říj 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete opravdu se neboj me doktor řekl ze Nic nevidí a přitom podle krve a testů jsem mají blbý ut ,bude to vše Dobre a nebo si zkus udělat pár testů hladina hcg by se měla zvětšovat a to poznás podle síly výsledků a manžel ať jde je to pro nej taky nejistota,me to čeká teď ve čtvrtek
8. říj 2012 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matysikovad přesně Tak doktor u me neviděl nic Tak me posílal na krev a kam ty chodís ?
8. říj 2012 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 držím moc palce!
8. říj 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete Ja věřím jak ti je ale Tak zkus zajít někam jinam jsi z prahy?
8. říj 2012 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 jsem z Prahy. Zrušila jsem cvičení, nějak se mi ven nechce. Ještě k tomu dneska táta spadl na ulici, už mám starší rodiče, tak se o něj moc bojím, prostě den jak sen.
8. říj 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holku :slight_smile: Mohu se take pridat do " majovek" :wink: :slight_smile: Termin porodu mam zatim stanoven na 21. 5. Dnes jsem byla u dr., jestli je vse ok, protoze me prepadla nejaka viroza a nastesti jsme v poradku a mame uz i srdicko :slight_smile: Spadnul mi kamen ze srdce........
Jinak nevolnosti obcas take mam, dost me boli prsa, ale hlavne mam neskutecnou zravou :grinning: :grinning: Doma se mi vsichni smejou, protoze tohle ode me neznaji :grinning: :grinning:
8. říj 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
O taťkovi mi povídej,Ja mam svýho uz 4 měsíce na ARU, Pokud to oevydržís zavolej do podolí Jestli ti neudělají kontrolní ultrazvuk
8. říj 2012 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@steffa Tak ti gratuluji Ja ještě nic neviděla ani Nevim Jestli tam neco je,doktor potvrdil těhotenstvi jen podle krevních testů
8. říj 2012 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 to je mi líto, já mám pro rodiče slabost, ikdyž jsou daleko. I pro to bych ráda aby bylo mimi ok a rodiče si ho užili. Ty jsi taky z Prahy?
8. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 A UTZ Ti nedelal, kdyz jsi byla na krvi? A kdy Te ceka prohlidka??
8. říj 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 jsem od Hradiště z Moravy :slight_smile:
8. říj 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek