• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v květnu :)

9. října 2012 
@hayete a tu krev ti nebrali???
8. říj 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad krev mi nenral, jen dělal sono, naměřil váček 13mm a to je vše.
8. říj 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete v ten čtvrtek trvej i na odběru, a jak mi radila kolegyňka z práce - kdykoliv se můžeš nechat bez žádanky přešetřit v nemocnici na gyn. ambulanci, stačí si vymyslet, že ti v noci moc bolelo břicho :grinning: a poprvé, když se mi objevily //, tak jsem volala, že jsem asi těhotná, ale že mě hrozně bolí břicho a že svého gyn. lékaře jsem nestihla :wink:
8. říj 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Já asi vydržím, strašně nesnáším nemocnice:( čekání v čekárně...lidi... Jsem hrozná...
8. říj 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravím budoucí květnové maminky :slight_smile: Tak já jsem zatím ve fázi obrovského doufání... v červnu jsem první vytoužené mimi potratila, ted bych měla být těhotná, ale hrozně se bojím radovat. Dr. mi zatím řekl, že tam "něco" je, ale, že mi zatím nebude gratulovat. Ve středu jdu na kontrolu, tak se modlím, aby to "něco" rostlo a vyvíjelo se! Vám všem přeji též pevné nervy, ty začátky jsou tak nejisté, plné strachu... štěstí, že na to nejsme samy :wink:
8. říj 2012 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lutalka hezky jsi to napsala - štěstí, že na to nejsme samy, že se můžeme navzájem podpořit :slight_smile:
8. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem vás rychle dočetla a koukám, že tady každá teď žijeme nějakou svoji obavu.. Mě čeká kontrola v pátek, mám z ní stres už teď, i když do teď bylo vše v pořádku, nervuje mě, že mám těhotenství bez příznaků...

@hayete nemohla jsi mít jen později ovulaci?
8. říj 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 já myslím, zme teď už to zamknout nepůjde, musela bys založit novou diskuzi a pozvat tam holky, co tu přispívají;)
8. říj 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete no v praze pracují a chodím i k doktorovi Jinak bydlím kousek za prahou,Jj pro rodiče bych udělala první poslední a proto doufám ze to mimco mu pomůže
8. říj 2012 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vydrzte na uzamceni se pracuje
8. říj 2012 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všechny vas pozvu do nove mistnosti kterou zakladam tak vydrzte :slight_smile: ikdyz ted budeme cekat celych 9 mesicu tak tech par minut urcite prezijete :slight_smile:)
8. říj 2012 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elliem já vůbec nevím...doktor jen říkal těhotná jste v děloze určitě, ale plod nevidím, takže nemůžu říct ani dobře ani špatně....ale ten váček tam je....tak proč není ten váček taky malinký? No vrtá mi to :(
8. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2012 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hayete protoze urcite nebudes ten tyden co si mysli,budes treba 5
8. říj 2012 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elliem tak pojdte tam
8. říj 2012 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky prosim skocte diskutovat tam at to tady mohu vymazat :slight_smile:
8. říj 2012 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hayete velikost plodu v 5tt je 1-2mm, v 6tt je to 3mm, pokud jsi otěhotněla o týden později, ovulka mohla být třeba o tři dny posunutá a k oplodnění mohlo dojít až za další dva dny, jsi teprve 5-6tt a tak je na UTZ těžké mimčo vidět. Neboj, je tam:slight_smile:!!!
8. říj 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupmice88 já nic nedostala:slight_smile:!
8. říj 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupmice88 můžu se k vám přidat???díky
9. říj 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek