• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v létě - okolí Poděbrad, Kolína

Ahojte všechny maminy, máte některá podobný termín? Nechcete chodit na těhu plavání, procházky nebo tak?
7. bře 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bydlíme s přítelem v Nymburce a oba děláme v PDY, vlastně já už ne, jsem na nemocenské :slight_smile: Ale termín mám v květnu..... :slight_smile: Jinak procházku jsem absolvovala s psíkem dneska cca 1,5 hodiny a už to bohužel moc nedávám :slight_smile:
7. bře 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonka30 No tak 1,5 hodky je docela dlouho :slight_smile: Napsala jsem Ti do pošty.
7. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavání je fajn v těhu...Já chodila každý pátek do aquabelly, ale teď už tam není lektorka, porodila...
Jinak se chodí od úterý 18:00-19:00 myslím a pátky jsou od 13:15-14:15...Podívej se na stránky.. :slight_smile:
29. bře 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Jo já tam taky párkrát byla, ale lektorka právě porodila, tak už to není. Čekám, až se vrátí :slight_smile:
29. bře 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme se tam museli potkat a kdy jsi chodila??? Já v pátek.... :slight_smile:
29. bře 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky v pátek, protože mám vycházky a úterky jsem nestihala.
29. bře 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Ty jsi přímo z Poděbrad? Kde budeš rodit?
29. bře 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Jo já jsem přímo z Poděbrad...A budu rodit v Kolíně...No já jsem chodila taky v pátek, ale nevzpomínám si , že bych tě tam viděla...Opravdu nevím....A Ty Anežko , kde budeš rodit....Mám na forum blog(Maminky-Kolín-kdo rodí květen, červen 2013) a tam si píšem, přidej se k nám....
29. bře 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Teď jsem si to četla, s Ilčou si taky píšu :grinning: to je náhoda, taky jsme se radily ohledně porodnice, já taky budu rodit v Nymburce.
A kde bydlíš? My blízko kolonády, ale teď se budem stěhovat blízko Labi.
Já si Tě asi vybavuju, máš hodně dlouhé vlasy a měla jsi je sepnuté hodně vysoko do drdolu, ne? No já jsem tam byla asi 3x a pak právě lektorka rodila.
29. bře 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Jo to jsem já :grinning: , měla jsem červené plavky...My bydlíme taky blízko kolonády u SEPTIMA....
29. bře 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Mirko, jsi na beremku? Nemohla jsem Tě tam najít. Tak to je super, že jsi z Poděbrad, to bychom mohly někdy vyrazit z kočárkama, co ?
29. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Néé tam nejsem...Jo můžem vyrazit..Už máte kočárek? Jak to snášíš těhotenství.... :slight_smile:
30. bře 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Kočárek máme zatím jen vybraný, máme čas a vzhledem k tomu, že se budem stěhovat, tak jsme veškeré nákupy nechali až budem přestěhovaní, ať to netaháme sem a tam. Ale víme přesně který chceme :grinning:
Těhotenství snáším od začátku velmi dobře, bylo mi jen nevolno, vadily mi voňavky a výfukové plyny, ale ani jednou jsem nezvracela, takže ok. Tak ono jsem za polovinou, tak uvidíme, co mě čeká v druhé polovině, to bude asi horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Ty to zvládáš dobře? Už se Ti to krátí, co. Těšíte se. :slight_smile:
30. bře 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 To Ti uteče jako voda, já jsem si taky říkala, že to je jen fráze-když mi to holky říkaly, ale opravdu je to tak...Uteče to... :slight_smile:
Mě vadily Ryby, úplně mi smrděly-a parfémy taky , ale už dobrý....No krátí, jsem 33.t.t a vypadá to , že možná porodím i dřív- v tomto máme 2500 g-takže gigoš...Hrůza..Kolik jsi přibrala????
To víš, že se těšíme-hlavně manžel, já to mám takový zvláštní, je to moje první takže takové očekávání z čeho nevíš do čeho jdeš, starosti , radosti...Míchanice.... :dizzy_face:
30. bře 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 No moje je to taky první, manžel už děti má, ale nikdy si to neužil jako teď, takže se taky moc těší.
Já přibrala docela dost už 8 kg, podle mě dost. Ze začátku jsem měla strašný hlad, ani né tak chutě, jako hlad, co 2 hod.jsem jedla. Bylo to asi taky tím, že jsem byla ještě v práci a tam jsem byla dost unavená, tak jsem to honila jídlem. Bojím se, jak to potom shodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty jsi přibrala kolik?
Viděla jsem, fotky ze svatby z Poděbrad. My taky měly svatbu v Poděbradech. Na beremku mám fotky. Měli jsme to na Oboře. Bydlíme tu teprve rok, manžel je Pražák, já ze slezka (Jeseníky), dlouho jsem žila na Valašsku. Pak nás vítr zavál sem ajsme tu moc spokojení. Moc se nám tu líbí... :slight_smile:
30. bře 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 To máš optimální váhu, já mám 10kg..Až se nám to narodí, uvidíš jak nám půjdou kila dolů :grinning:
No pane jo z Jeseníky rovnou na rovinu :slight_smile: Ale Polabí jako takové je fajn, já tu vyrůstám od mala, kousek od Pděbrad..Jinak přímo v Pdy.bydlím 4.roky...No nic Anežko, jo mimochodem kdyžby se mi měla narodit holčička měla to být taky Anežka, tak jen tak pro zajímavost :sunglasses: ale bude to kluk..Ty jsi říkala,že nevíte? Ale jména máš vybrané, jaké????
Já na beremku nejsem, třeba se tam někdy přihlásím...Dej si nějaké fotky sem na koníka...Budu muset končit , zatím pa pa zítra ráno zase-mám práci :wink:
30. bře 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo my nevím, necháme se překvapit, ale já bych si moc přála holčičku. Byla by to Amálka a kluk asi Štěpán, ale to si nejsem ještě jistá. Chtěla jsem Anežku, ale já nemám ráda, když se dítě jmenuje po rodičích, tak z toho důvodu ne. Taky jsem chtěla Václava, ale toho má už manžel z 1. manželství.
Tak jo, tak zase zítra, měj se. Taky jdu vařit :wink:
30. bře 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Dobré ránko Anežko,
na co se cítíš víc na kluka nebo holku???? Co jsi vařila dobrého... :wink: Říkala jsi , že kočárek máte vybraný joo a jaký?
:slight_smile:
31. bře 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Dobré ranko Mirko, Ty tak brzo vstáváš? To já jsem dnes spala do 9,30 nového času :astonished:
Zrovna dnes jsem říkala manželovi, že se cítím na holčičku, možná je to tím, že ji chci víc, nevím.
Včera jsem vařila čínu s rýží a dnes máme bramborový salát s nakládaným masem. Měla jsem na salát chuť, snažíme se jíst zdravě, hodně zeleniny, žádné smažené, ale salátu jsem neodolala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepekla jsem nic sladkého, ať netloustnem, protože já miluju sladké. Včera jsme na procházce po kolonádě ochutnali palačinku, jak tam dělá ten kluk u Felicitasu, jestli víš. Je tam nově. Bylo to dobré.
Kočárak máme Bugabboo Cameleon, jen ještě přesně nevíme barvu, to pořád dolaďujem....on se dá skládat z různých barev, původně jsme chtěli hnědo-červený, teď uvažujem hnědo-žlutý,....
31. bře 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Mě by se osobně líbil, hnědo -žlutý....Když by jsme nevěděla co čekám, to je taková netrální....Já jsem měla celý víkend pracovní , víš....manžel si vymyslel dřevo a já ďála takovou svačinářku....Takže vaření pro 7.chlapů....
Jsem úplně vyřízená a odpoledne jsem byla ještě v Bělohradě za babičkou....Včéra poprvé jsem zjistila, že mi otekly trochu nohy-byl asi náročný den...
31. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Jejda, tak to sis teda mákla v tomhle stavu. Takže bydlíte v domečku? My jsme teď koupili byt, ale později chceme do domečku.
Jo ten kočárek asi zvítězí hnědo žlutý. Ale i ta červená se mi zdá neutrální pro oba. Ale ta žlutá se mi teď líbí víc, to je totiž limitovaná edice, na trhu od března, tak proto ta změna u nás.
Bavily jsme se s Ilčou, že až se oteplí, bysme mohly se sejít v Pdb. někde na kávě, co Ty na to Mirko?
Odpočívej, snad už dnes máš nohy někde nahoře a někdo Tě obskakuje :grinning:
1. dub 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 V domečku nejsme, bydlíme v bytě....Jo to by bylo fajn , se někdě sejít a pokecat :slight_smile: A jak jste stávili Velikonoce?
Já jsem jela k našim, mám tu neteře, takže celé dopoledne venku na koledách...Budu odpočívat až v týdnu a Anežko kde bydlíte teď přímo někde u kolonády-a pak se stěhujete kam...To máš taky masakr se v tomhle stavu stěhovat, to by se mi skoro nechtělo...I když seš relativně v krátkém těhotenství, ale přici jen je to šestý měsíci skorem... :slight_smile:
Dneska jsme měli jarní kuře, s kopřivovou krustou a cibulové brambůrky....Mńam, mňam...A ty jseš s manželem jak dlouho svoji
:wink:
1. dub 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 My jsme byli doma, jen se chodíme vždy projít ven, manžel je trochu nemocný, tak...a já mám vycházky....
Bydlíme na Hakenové, blízko obchodáku Jiří Jednota a stěhovat se budem na Říční, říká se tam tomu u vrby, ale není to ten nový dům, je to starý dům, blíž k Labi. Vlastně sejdem jen schodky a jsme u Labe. Na stěhování se moc těším, těšíme, protože tady jsme rok a je to nájem a po staru zařízené a nelíbí se nám tu. No já toho moc nenastěhuju, jen budu balit, přijede mi asi rodina pomoct. Nábytek nemáme, jen komodu a stůl, zbytek budeme kupovat do nového.
To zní dobře ten oběd, vidím, že jsi kuchařka. Já moc ráda vařím a moc ráda jím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme s manželem celkem 3 roky a svoji letos v srpnu to bude rok :slight_smile: a Vy?
1. dub 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máte stejně jako my,my jsme taky v srpnu taky rok svoji, jinak jsme teď v dubnu 5.let....Tak ráda jím, jsem takový gurmán :wink: jo vím u vrby, tam mají výborné stáčené vínko :grinning:
1. dub 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonka30
@mirinda00 Holky, nedáme si pak telefony na sebe, kdyby něco?
3. dub 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirinda00 Jé Mirko, já nevěděla, žes mi odepsala, promiň. Říkala jsem si, že se neozýváš. Jo tak Ty jsi na vínko? Já jsem skoro abstinent, jen teď v těhu mám chuť si dát červené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovenka1 Néé to je v pořádku, právě , že teď v těhotenství je to takový zvláštní, když si dám a to vlastně jen 2dcl vínka tak jsem už opitka a dřív jsme s manželem vypili i flašku....Telefony si klidně dát můžem, poslat si to přímo k sobě soukromně...
3. dub 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, vy si dáte vínko??? :frowning2: Závist..já nemůžu, řídím :grinning:
4. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonka30 Já nepiju alkohol v těhu, jen trochu piva po jídle :slight_smile: víno vůbec.
8. dub 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek