• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
Pred tydnem jsem nasla // a termin vychazi na 1.listopadu. Vim, ze je jeste hodne brzy, ale i tak uz se hrozne tesim a moc rada bych si popovidala s nekym, kdo je na tom podobne.
2. bře 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moc gratuluji!!!!
3. bře 2013 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, potichu se přidávám.... :slight_smile:
3. bře 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 dekuju. Koukam, ze ty uz jses podstatne dal, tak gratuluju se zpozdenim a preju pohodove tehotenstvi zakoncene krasnym, zdravym miminkem.
3. bře 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ljonas Tak to jsem moc rada, uz jsem se bala, ze se nikdo neprida. Moc gratuluju a doufam, ze tu spolu budeme spokojene kecat az do listopadu. Je to tvoje prvni?
3. bře 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 ahoj, ještě je brzo :slight_smile: holky budou přibývat,,,,
čekáme naše prvnátko.
3. bře 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, chci jen pogratulovat a popřát krásné a pohodové těhotenství. Příští týden to bude rok, co jsem měla pozitivní test a úplně se mi změnil život :dizzy_face: . Užívejte si každou chvilku, strašně rychle to uteče :slight_smile:
3. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Teda gratuluju :slight_smile: teda termín listopad........... jsem si říkala jak to už někdo může vědět :grinning: :grinning: Já ještě od doktora termín ani nevím....ale tak co jsem propočítala já si myslím tak půlka září :wink:
4. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rnika ještě že jsou těhotenskéí kalkulačky :wink: tam to jde i bez doktora, a ti šikovnější co měřili teplotu tak ví i čas početí :grinning: :grinning:
4. bře 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ljonas Tak to potom jo :grinning: to já patřím k těm, které měřit nemusely a přišlo to tak nějak samo :grinning:
4. bře 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rnika presne jak pise @ljonas at ziji tehotenske kalkulacky :slight_smile: . U nas tim, ze jsme se snazili cilene, mam pravidelnou MS a vim, kdy byla ovulace to spocitat bylo jednoduchy. Ted jen aby to vyslo. A jinak tobe gratuluju, pokud mas termin v polovine zari, tak uz mas skoro ten 1.kriticky trimestr za sebou.
4. bře 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, čekám druhé. Trochu nás překvapilo, i když jsme miminko chtěli, nečekali jsme, že se to podaří snad na první pokus. Takže nějaké měření teploty u nás taky nehrozilo :grinning: K doktorce jdu za dva týdny, ale termín by měl být okolo 5. listopadu. Ty termíny zase tolik neřešte, stejně skoro nikdo přesně na termín neporodí.
5. bře 2013 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76
Tak tak - doufám, že to bude zdárně za mnou - dneska už mám první oficiální termín :grinning: 19.9. ale stejně jsem nervní až hrůza..... někdy si říkám jestli by nebylo lepší zjistit to až po těch 3 měsících :wink:
Jinak také samozřejmě gratuluju.... :slight_smile:
5. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pippi_dlouha_puncocha Ahoj a vitej! Jasne, ze termin je pouze orientacni, spis jde o to, jestli se zaradit k rijnovkam nebo do listopadu. A protoze prvni ditko jsem prenasela 10 dnu, tak me to tentokrat asi taky nemine a listopad to jisti. Navic rijnova diskuse je uz rozjeta, tak je fajn, ze si muzeme otevrit novou. Jo a gratuluju, takovy prekvapeni jsou nejlepsi :wink:
5. bře 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, chci se zeptat jestli na sobe uz pozorujete nejake zmeny. Ja teda nic moc. Jsem trochu vic unavena, ale to muze klidne byt i jarni unava. U prvniho tehotenstvi mi bylo dost blble uz od zacatku a ted nic. Ale asi to bude tim, ze predtim jsem vstavala brzo rano a dojizdela dost daleko do prace. Ted jsem doma s malou, tak si ty rana uzivame v klidku a pohode a nikam se nehonime.
5. bře 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky ky plánujte první návštěvu doktora? v kterém týdenu bude srdíčko??? :sweat_smile:
5. bře 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ljonas Ja se chci objednat na pristi tyden, to budu v 7.tydnu. Hlavne kvuli tomu, ze mam snizenou funkci stitne zlazy a beru hormony a je mozne, ze v tehotenstvi bude potreba jejich davku zvysit. Takze chci, aby mi vzali krev co nejdriv, aby se nic nezanedbalo. Jinak ja ziju v Anglii a tady se prvni ultrazvuk dela az ve 12.tydnu, takze ja si na srdicko jeste pockam :frowning2: Ale myslim, ze v tom 7.tydnu uz by neco byt videt melo.
5. bře 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 Ahojky, ja jsem dneska byla teprve na IUI, takze mam k terminum jeste daleko. Ale s tou stitnou zlazou...taky mam snizenou funkci a beru leky. Doktorka mi rikala, ze se musi v kazdem pripade zvysit davky leku, ale staci poresit do konce 3.mesice :wink: Hormon, ktery nam chybi a doplnujeme ho leky je dulezity napriklad pro mozkovy vyvoj miminka.
5. bře 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pindruse76: děkuji za přivítání :slight_smile: Já to chápu s tím termínem, spíš jsem reagovala na to, jak ty šikovnější znají přesné datum :wink: Já na sobě změny pozoruju - jsem unavená a chodím častěji čůrat. Jsem taky doma s dítětem - já mám chlapečka, je mu právě 14 měsíců. Jak starou máš holčičku? A kde v UK žiješ? Já tam byla pět let.
K doktorce jdu v 8tt, právě proto, aby už bylo vidět srdíčko. Myslím, že i v 7tt bude vidět, ale já spěchat nemusím, tak jsem se objednala na ten 8tt, to už je přece jen jistější.
kockacz: držím palce!!
5. bře 2013 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja potichnounku se pridavam, ale k dr. jdu v patek. porad tomu nejak neverim a doufam, ze vse bude ok. pred dcerou, ktere jsou 3 roky jsem mela 2x MA a loni dalsi, takze to beru tak, ze se muze cokoliv stat. zatim je vse ok, tak snad to tak zustane, tuk tuk tuk. unava? silena, mozna je to tim utrogestanem, ktery beru uz od ovulky. curat chodim porad a v noci taktez, mam totiz strasnou zizen porad. mam chut na maso a slany veci, to jsem u anicky nemela a dopo jist nemuzu, nechce se me.
@pindruse76
@kockacz ja mam taky spatnou funkci stitne zlazy. mam hypofunkci, dneska jsem byla na kontrole a uz me byla zvysena davka. normalne jsem brala 6x tydne 50Letrox a tedka me to dr. zvedla na 100Letrox 6x tydne, i kdzy jsem krev mela ok, tak aby mimco bylo dobry. a doporucila me s ohledem na stitnici Femibion kvuli jodu pro mimco.
6. bře 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pippi_dlouha_puncocha Ja mam 13 mesicni holcicku. Vekem jsme na tom s detma dost podobne :slight_smile: Ja jsem v UK uz docela dlouho. Bydlime asi 45 minut vlakem severovychodne od Londyna - mesto Chelmsford. V Londyne jsem bydlela za svych mladych let, jeste za svobodna :wink: I kdyz se mi v UK libilo, tak jsem tu nikdy neplanovala zustat. Pak jsem ale potkala ted uz manzela a ted mi prijde, ze jsem tu vic doma nez v Cechach. Tam se snazime jezdit jak to jde, hlavne kvuli mym rodicum a samozrejme chci, aby deti taky mluvili cesky.
6. bře 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe Ahoj a potichounku gratuluju. Mas toho za sebou teda hodne, ale to by bylo, aby to konecne nedopadlo stastne. Urcite si to zaslouzis. Ja mam tu stitnou zlazu asi o dost horsi, beru denne 125 Letrox, tak fakt asi radsi zajdu k tomu doktorovi co nejdriv. Mam z toho docela strach. Ale pred par mesici jsem se Dr. zminila, ze planuju otehotnet a nijak mi to nevyvracel, tak snad to bude v pohode.
@kockacz preju at vam to IUI vyjde, moc drzim palce
6. bře 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 dekujuu, taky drzim palec, at je to v pohode. ja bych urcite radsi zasla co nejdriv na endo. moje dr. rikala, jakmile zjistim ze jsem tehu, tak hnedka zavolat a jit. vidis, ze me zvedla davku na dvakrat a to krevni testy jsem mela v norme, takze kdybych nebyla tehu, tak me nic nezvysuje. strach mit urcite nemusis, ale je lepsi tam co nejdriv zajit. s dcerou jsem zadny problemy nemela, takze doufam, ze toto tehu bude stejny a uz tech spatnych koncu mam dost. dej vedet, co dr. rikal...
6. bře 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky 1.3. jsem na testu našla dvě čárky, termín vychází kolem 8.listopadu. čekáme druhé mimčo. K doktorovi jsem objednaná až 20.3. ted má dovolenou :frowning2:
6. bře 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 gratulujuuu. no 20 je za delsi dobu, ale zase uz bude neco videt :wink:
6. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím všechny nové :slight_smile: Já jdu k doktorce 18.3., v 8tt, a myslím, že je to úplně akorát. I když bych se taky chěla už ujistit, dnes jsem si pro jistotu dělala další test a ta "těhotenská" čárka už byla vybarvená dřív než ta testovací a hodně sytá, takže je to jasné. Stejně ale dokud nebudu za sebou mít první trimestr, budu se bát se těšit :slight_smile:
6. bře 2013 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 a manžel je Angličan? Já jsem už čtyři roky zpátky v ČR, ale myslím, že pokud je ti v UK dobře, můžeš být ráda, že jsi tam :wink:
6. bře 2013 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já jsem na tom téměř stejně, termín mi vychází na 5.11. a první prohlídka mě teprve ještě čeká :o) Tak teďko aby byl prcek v pořádku a vše proběhlo tak jak má :o)
6. bře 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky, zitra jdu na prvni kontrola a uz tedka jsem moooc nervozni. snad to dobre dopadne po tech 3 MA uz by to chtelo zase neco pozitivniho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka8 ahoj, tak to máme zatím stejný termín :slight_smile:
7. bře 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe držím pěsti :slight_smile: v jakém jsi týdnu?
7. bře 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 19
Tvůj příspěvek