• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@kathuska tak to jsem rada, ze nejsem sama. pripadam si totiz trosku divna, jakoze to neni normal, ze bych se mela vic radovat, takze jsem rada, ze to je normal :wink:
20. bře 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe asi je to normal :slight_smile:
20. bře 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.. já mám dneska nějakou depku taktéž.. ikdyž je venku krásně a svítí sluníčko, je teplo a měla bych být veselá.. nějak mám obavy :frowning2: Kontrolu mám sice už v pondělí, ale pořád je to skoro 5 dnů... :frowning2:
Ještě dotaz.. mám nějaký bílý hustší výtok, někde jsem četla, že je to normální, máte to taky někdo tak? Nejsem na to zvyklá, tak mi to přijde divný...
Fakt už sem i přemýšlela o tom, že si zajdu na jinou gyndu (moje dr má dovolenou) a řeknu, že mě třeba pobolívá bříško, což na druhou stranu je docela fakt...hlavně abych věděla, že je to v pořádku :frowning2: mam divný pocity v sobě, fakt..
20. bře 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ahoj, ja si myslim, ze ten vytok pokud nesvedi je ok. ja mam teda taky furt vytok, ale zavadim si utrogestan, takze je tam i ten prasek, tak nedokazu posoudit. vim, ze u anicky jsem vytok mela hodne. a je naprosto normalni ze zacinas mit strach, ja taky par dni pred kontrolou zacnu byt nervozni...a kolikaty tt jsi?
20. bře 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uz bych potrebovala slunicko bez snehu, hnedka bude cloveku lip :wink:
20. bře 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe jsem 6tt.. nesvědí nic, četla sem hodně o tom, že je to normální, jakási obrana před bakteriemi.. ale překvapilo mě, kolik tam toho je..
Včera sem dostala hroznou chuť na znojemskou omáčku.. tak sem si uvařila, naložila k večeři, snědla tři lžíce a už se na ní nemůžu ani podívat :grinning: dneska mam chuť na vařený vajíčka a na velikonoční bochánek.. hmm :slight_smile:)
20. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna Děkuju, čekám na pátek, jestli bude srdíčko, protože včera nebylo a jestli je to vůbec ok. Je to děs, u prvního jsem tohle nepoznala, tak jsem asi hysterka :slight_smile:
20. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám všechny, co se k nám přidaly:slight_smile:
Já si dneska koupila coca-colu, četla jsem že hodně holkám na nevolnost nic jiného nezabralo, a musím uznat, že je to fakt zázrak:slight_smile: taky mi včera pomohl čertsvý pomerančový džus. Nakoupila jsem hrozně jídla podle momentální chutě, tak snad mi ta chuť vydrží:slight_smile: Nerada bych šla s pravdou ven v práci dřív než za 3-4 týdny, tak to musím nějak zachraňovat... Dneska jsem vešla do sborovny a někdo tam měl čerstvě zalitý kafe, říkám: fuj, to je smrad. A kolegyně hned: nejsi těhotná?! :grinning: tak jsem to nějak zakecala a neodpověděla jsem:slight_smile:
20. bře 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k tomu 1.ultrazvuku - ani mě nenapadlo tam manžela brát, mám dojem, že by tam stejně nic neviděl (asi tak jako Rachel v Přátelích:grinning:), tak ho přizvu až později, až bude zřetelně vidět, že jde o miminko a ne o nějakou pidi potvůrku:slight_smile:
20. bře 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak i já mám už dnešní KO za sebou, dostala jsem fotečku, srdíčko krásně tlouklo, dr. jen říkal, že máme větší žloutkový váček, nevím co to znamená, ale prý jinak je vše v pořádku.
Na další KO jdu za 3 týdny 11.4. a dostanu už průkazku + mě čekají odběry.

@mabe Já to mám stejně jak ty. První těhu jsem všechno děsně řešila, teď vůbec, nemám na to čas, pořád si nějak ani nepřipouštím, že tedy bude další mimčo, i když určité přípravy už dělám... Už nemám tolik času ležet celý den u netu a vyhledávat si různé články, věnuji se raději Elence a hlavně jako OSVČ mám i jiné starosti a běhání... :grinning:
20. bře 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiki_kiki manža dnes se nechtěl jít ani podívat, že půjde až to další, až na nás bude mávat ručičkama :wink: , jinak při prvním těhu byl krom prvního pořád. No a těšíme se na velký ve 20tt :grinning:
20. bře 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathuska
@agentkadaisy Jejda, holky, přidávám se do klubu podrážděných matek. Taky mám asi hormony nějak na houpačce (a od včerejška bohužel i žaludek), ale chvílema na mne padne taková antinálada, až jsem protivná i sama sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No, hlavně že tomu malýmu lotrovi je to, zdá se, celkem šumák a nálady jeho matky snad nezanechají na jeho "citlivé" duši hlubších škod.
20. bře 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda tady už má každej srdíčko a já budu ještě čekat. Už se na to taky těším.
20. bře 2013 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 kazdej ne, neboj:slight_smile: ja jdu na KO teprve v utery, nemuzu se dockat, snad tam taky bude...
20. bře 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emtu podrážděná matka, to sedí, dnes maximálně :grinning: to v prvním těhu jsem to měla všechno na háku a nic mě neštvalo, teď je to úplně naopak.
20. bře 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emtu Ahoj, no ty už máš tři děti, to koukám teda :slight_smile: U mě jsou ty hormony teda už od začátku jako na houpačce. Vše mě rozesměje, jenže taky mě dost věcí dojme a nebo rozpláče :frowning2:
20. bře 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, doufám, že nevadí, že vám píšu :sweat_smile: Všimla jsem si názvu tématu a hned jsem měla úsměv na tváři. Loni, přesně touhle dobou, jsem zjistila, že jsem těhule. Vzpomněla jsem si na to, jak kdyby to bylo včera. Moc vám všem gratuluju a přeju, ať jde všechno tak, jak má a vy opravdu v listopadu držely ty své uzlíčky v ruce. Užívejte si léto, užívejte si těhotenství, bříško....uteče to strašně rychle :dizzy_face: Ať se vám všem daří :wink:
20. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
podrážděná maminka no jéééé je. Výchovu se snažím vést pod vlivem knihy Naomi Ardolt - Vychováváme děti a rosteme s nimi... tedy nevychovávat :grinning: a často mám pocit, že se mi to nějak hrubě vymyká z rukou. Dnes si ale nemůžu stěžovat, Klárka byla poprvé u hlídací (adoptivní) babičky. Důchodkyně bývalá učitelka MŠ a myslím, že všichni zúčastnění měli zaslouženě nádherný den :dizzy_face: už se nemůžu dočkat příští středy, totiž domluvili jsme se, že paní bude Klárku hlídat jednou týdně. Tak snad se mi podaří ty ostatní dny udržet pocity na úzdě (i když zatím to tak nevypadá) Ad únava: uspávala jsem Klárku dnes kolem osmé s tím že využiji volný večer (manžel je na koncertu) pro kreativní tvorbu. Před chvilkou jsem se vzbudila a zjistila, že se v bytě svítí a hraje televize a že jsem při uspávání.... no prostě zaspala :grinning: a jdu v tom pokračovat :dizzy_face:
20. bře 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lulii To je krásný, já před 2 roky touhle dobou byla taky těhu, ale o měsíc víc, než teď :wink: , tak si to všechno hezky teď připomenu...
20. bře 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jjjana tak to máš pěkné a takové už zažité, mě připadá, že to mám vše naopak, i když ve výsledku jen o čtvrt roku. Klárka se narodila do jara a miminko se na rodí do zimy, ale co už... ono pak taky přijde jaro :dizzy_face:
20. bře 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jjjana já přesně jako ty :slight_smile: před 2 rokama jsem byla o měsíc více těhotná než teď :grinning: malá je 28. prosince, takže budou narozky slavit hned po sobě :slight_smile:.
20. bře 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem v rozpacích. Dr.mi řekl, že mám velký žloutkový váček a co jsem si přečetla na netu, tak bych mohla potratit :unamused:
21. bře 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko devcata,

@rintintyna tak to ja mam stejne s tou unavou. :slight_smile: pred chvilkou jsme vstavaly a ja bych mohla jit zase spat. :grinning:
@jjjana ja bohuzel o tomto nic nevim,ale asi je lepsi nic necist a pockat, ale chapu, ze clovek hleda info :confounded: drzim palce, tat je to ok.
@rintintyna je pravda, ze anicka zacla chodit v 11meiscich sama, takze na jaro a tahkle by to bylo na zimu do mrazu, ale hlavne at jsou zdravi :wink:
21. bře 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobre ranko vcerejsi kontrola dopadla dobre. Jsem 6+3tt a uz bylo videt srdicko.:slight_smile:termin porodu 10.11. Dalsi kontrola za tri tydny.
21. bře 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Dobré ráno, bojím se zítřku... Ráno mi řeknou, jestli se mimčo vyvíjí nebo už ne... Manžel na služebce, já už hysterická. Navíc je mi zle a nevím, jestli z nervů, těhotenství nebo něčeho jiného...
21. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 snad bude vsechno v poradku. drzim palce
21. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 Děkuju.
21. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna Naomi Aldort je skvělá :slight_smile:
21. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 ahojky, ´držím pěsti..mimi bude v pořádku...
21. bře 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas Děkuju, přestala jsem konečně krvácet, ale stejně už se bojím.
21. bře 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek