• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@zuza01 drzim palce
21. bře 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emtu ahoj ty už čekáš 4 no ty bláho prosim te jak se to dá zvládat ja mam hruzu z druhyho tehu že nebudu schopna se starat o malyho
21. bře 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 gratulujuuu :wink:
21. bře 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 mimi to zvládne...
21. bře 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe tak já tě uklidním, já si zatím toto druhé těhotenství užívat vůbec nezačala :slight_smile: zaprvé je mi neustále blbě, což u Adrianky nebylo, zadruhé skloubit starání se o malou, učení na státnice a do toho lítat zvracet na záchod je fakt dost věcí najednou - a to jsem přitom blíženec :grinning: a hlavně si to vůůbec nedokážu představit - mít dvě děti.
Ale určitě se těšit začnu, zatím je to ale ještě moc vzdálené :slight_smile:
21. bře 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Nevím, jak se to dá zvládat :sunglasses: , nicméně doufám, že dá! :grinning:
21. bře 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 Taky držím palce, ať je všechno v pořádku a miminko už má srdíčko!
21. bře 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka8 super, parádička, jen tak dál :grinning:
@jjjana to bude dobré, ono taky by si doktoři někdy mohli některé informace nechat pro sebe, pak jsou maminy zbytečně vyplašené
@zuza01 škoda, že manžel je služebně mimo, člověk potřebuje podporu, ale my všichni určitě budeme držet palce. V kolik jdeš na kontrolu?
21. bře 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emtu koukala jsem na fotečky Tvého předešlého těhu, dobrý pupík teda :grinning: to vypadalo, že Jáchym dělal nějaký výpad do dáli. Se mu asi nechtělo být hlavičkou dolů, tak zaujal horizontálku :grinning:
21. bře 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rintintyna Ráno v 7 mám nástup. Řekli mi, že mám být připravena i na to, že půjdu hned na sál, když to nebude dobrý. Jj, moc mi tu chybí, ale aspoň, že to můžu napsat sem a trochu to pomáhá, díky.
21. bře 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza01 drzim moc palce, at je vse ok
21. bře 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza01 Drzim vsechny ctyri palce, co mam!!!
21. bře 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile Děkuju, jste zlatý, holky. Pokud si mě tam nenechají, dám vědět, jak jsme na tom.
21. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 držím moc pěsti!! určitě to dopadne dobře :dizzy_face:

@emtu wau, taky sem koukala na fotky bříška z předešlého těhu.. to snad neni ani možný :grinning: neměla si nějaký komplikace s takovým bříškem? sem zvědavá, jaký tvar ti naroste tentokrát :slight_smile:)))
21. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, jestli to s jidlem u me takhle pujde dal, tak nevim nevim kolik priberu...ja od obeda porad jenom jim, kazdou pul hodku neco v puse. :grinning: to snad neni mozny. :grinning:
21. bře 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ja pro zmenu jidlo nemuzu ani videt,musim se nutit a vaha jde dolu. Je mi spatne hlavne navecer a rano kdyz vstanu.
21. bře 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 tak to me je dopo tak divne, takze jim opatrne po malinkych soustech, ale kolem obeda se to meni a navecer je to nejhorsi. tedka jsem si otevrela tycinky, abych teda si do pusy neco dala a zaroven se neprecpavala :grinning:
21. bře 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ja ted do sebe nemuzu dostat mlecne vyrobky,hnusi se mi mleko a jogurty snad to prestane nebo to odnesou zuby:frowning2:
21. bře 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe taky se mi zdá, že toto těhu jsem od začátku nějak podezřele žravá :grinning: nevolnosti zatím né, ale jsem hodně nízkej tt, všechny jste už tak přede mnou, tak teprve očekávám, co bude :confused:
22. bře 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna no, ja odpo nemohla jest a tedka to prestava a zacinam vic jist i dopo
22. bře 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna
@zdeni.r :grinning: Oo, celá se rdím pod tíhou vašeho zájmu, ale upozorňuji, že konečnou podobu jsem se neodvážila ani zveřejnit :astonished: ! Břicho uvádělo v úžas i ostřílené porodníky a dodnes se divím, že má fotka není v nějaké gynekologické příručce v kapitole patologických případů :wink: . Krom horizontály Jáchym zaujímal do poslední chvíle polohy rozličné, víceméně artistické, řekla bych. A jediná komplikace s tím břichem spojená byla, že jsem se týden před termínem definitivně nevešla za volant, pokud jsem zároveň chtěla dosáhnout na pedály :sweat_smile: .
22. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
22. bře 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emtu :grinning: :grinning: :grinning: slzím
22. bře 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Zuza01 se neozývá :frowning2:
22. bře 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna Taky na ni myslim...snad je vsechno v poradku!
22. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ted jsem tu chvilku nebyla a koukam, ze je tu plno novych holek, ale bohuzel i par smutnejsich pribehu. Vsem tehulkam moc gratuluju k // a srdickum a ostatnim, hlavne @zuza01 drzim moc palce. Samozrejme drzim palce i nam ostatnim, protoze toho mame vsechny jeste dost pred sebou.
JInak se pridavam do klubu tehotnych s jednim ditkem, ktere tohle tehu tak moc neprozivaji. Samozrejme se moc tesim, ale nejak nic moc neresim a beru to jak to je. U prvniho jsem porad neco hledala na internetu, pocitala dny, koukala se na obrazky mimca v ruznych tydnech atd. Ted kdyby mi nebylo porad tak blble, tak snad i zapomenu, ze jsem tehotna :slight_smile:
22. bře 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Mam dotaz - uz jste to doma oznamily? Manzel to samozrejme vi, pak jeste nejlepsi kamoska, ale jinak zatim nikdo. Chtela bych to rict, az po screeningu ve 12. tydnu, ale vzhledem k tomu, ze mam bricho jak v 5. mesici, tak nevim, jestli mi to projde u manzelovi rodiny. U nasich je to v pohode, ty mame daleko a jedeme k nim az na zacatku kvetna a jsem rada, ze jim to budu moct rict osobne, minule jsem to oznamovala po telefonu.
22. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 ja to rekla hned asi treti den po prvnim testu:slight_smile: jsem hrozna a musela jsem to rict, nevydrzela bych:slight_smile:
22. bře 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lile Tak to jsi to fakt moc dlouho nevydrzela :slight_smile: Ale proc se o dobre zpravy nepodelit, ze? To jen ja jsem takovej pesimista a protoze mam obavy, co kdyby to nahodou nedopadlo, tak radsi jeste pockam. A asi taky proto, ze nechci, aby mi tchyne do vseho kecala uz takhle od zacatku.
Prvni tehotenstvi se nam podarilo pred manzelovou rodinou tajit az do 22.tydne, ale tam byly ty duvody vaznejsi - svagr s manzelkou byli na IVF, pak ona potratila v dobe, kdy ja nasla // a tak jsme cekali, az jim schvalili 2. pokus IVF, nez jsme meli odvahu to oznamit. No a ted uz maji skoro 8 mesicniho chlapecka :slight_smile:
22. bře 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak už k vám nepatřím... miminko to nezvládlo a jsem po revizi. Hcg klesalo a srdíčko opravdu nebylo. Přeju vám hodně štěstí a zdravá miminka, doufám, že se brzy zařadím do jiného měsíce... děkuju za podporu.
22. bře 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek