• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@zuza01 ahoj, je me to lito. tak at jsi brzo fit a drzim palce do priste.
22. bře 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, omlouvám se, že vám se lezu, ale loni touto dobou jsem našla // na testu a teď mi spí doma v postýlce :slight_smile:
přeji všem pohodové a bezproblémové těhotenství :slight_smile:
22. bře 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza01 také přeji brzké vyzdravení. Doktoři zřejmě doporučili teď delší dobu čekat, no ale já už tu četla spoustu příběhů, jak do toho šli holky skoro hned a dařilo se. Dej na svoje pocity v tomto a určitě nám dej vědět, jak se daří, budeme držet palečky:slight_smile:
22. bře 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuza01 Je mi to moc lito. Snad se zase brzo zadari.
22. bře 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna Děkuju vám, jj, řekli půl roku čekat, ale to mi přijde dlouho, uvidím sama. Byla jsem na pokoji se slečnou, která už tam byla poněkolikáté, akorát rozdíl je v tom, že šla na potrat dobrovolně což já teď zrovna nechápu.
22. bře 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 no ja moc neumim lhat a vsichni vedeli, ze se snazime a porad se ptali...no a kdyby se zeptali, tak ja bych stejne neumela rict, ze jeste tehule nejsem:slight_smile: Co se te tchyne tyce, taky jsem se toho trochu bala, ale zda se, ze ji to moc nezajima, tim lip pro me, jeji podporu vazne nepotrebuju!
22. bře 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 kocko to me moc mrzi! Ale uvidis, ten pulrok utece jako voda a budou zase //! Drzim palce, at to zvladnete a priste se to konecne povede!
22. bře 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj omlouvam se,ze vam se lezu chci pozdravit @rintintyna gratuluji k tehotenstvi)
22. bře 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana jééé to je milé moc díky :dizzy_face: a gratuluji k miminku dalšímu :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza01 budu držet pěsti, také jsem to zažila, bohužel doktoři to berou jako "normální" po 6ti nedělí jsem se hned začali snažit a povedlo se cca za 3 snažení se zadařilo, myslím že tělo samo pozná že je v pořádku. tak hodně štěstí.
22. bře 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 to mě mrzí , taky jsem to dvakrát zažila.
22. bře 2013 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 To me mrzi, hodne stesti do dalsiho snazeni, tentokrat uz to bude na vybornou!
22. bře 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 Je mi to moc líto. Mám tuhle zkušenost za sebou taky a zcela souhlasím s @rintintyna a @ljonas - tělo pozná, že je v pořádku samo a ty dej v tomhle směru na svoje pocity a ne rady Mudrců! a určitě se BRZO zadaří :slight_smile: !!
22. bře 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 my jsme to par lidem rekli, tem nejblizsim, v praci a do sirsiho okoli se to chystame rict az po utz ve 12 tt. Ja na to nejsem nijak poverciva, bude to jak to ma byt, tak to beru. U prvniho miminka jsme to rekli vsem hned po prvnim utz a dokonce jsem si v 8tt kupovala kocarek :D miminku jsem verila a vedela jsem ze to zvladne.. no a kdyz ne, co se da delat, stejne s tim clovek nic nenadela. Pro me by bylo horsi asi rikat okoli, ze tehdy jsem byla tehotna a tehdy to nedopadlo a tim je sokovat, nez jim to oznamit a pak pripadne rict, ze se to nepodarilo, to se stava. Tak to citim ja. A nerada lzu, neumim to, takze kdyz se me nekdo primo zepta na sourozence, nejak neumim lhat :slight_smile: Zatim jsem krcila rameny a rikala uvidime. U nas vsichni vedeli ze jsme druhe neplanovali, ale ze jsme zmenili plan uz vedel jen malo kdo, tak to moc nepredpokladaji :slight_smile:
22. bře 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 Krom mé mamky (volala zrovna ve chvíli, kdy jsem nevěřícně zírala na pozitivní test), a samosebou MM, nikdo netuší. A protože to nikdo ani nepředpokládá, asi to bude trochu šok :astonished:. Hlavně naše dvojčata asi klepne, chudáčky :grinning: . Čekám na další kontrolu, a pak to možná decentně roztroubíme.
22. bře 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako první to věděl manžel, teda on mi pak tvrdil, že si to myslel, ještě před testováním, že prý se mi zvětšily prsa (což mě osobně tedy nepřipadá) teda teď už trochu jo :slight_smile: no a den po testování jsme slavili mamčiny a sestřiny narozeniny, tak tu zprávu měly jako dárek navíc. Děj se jak děj. Jsem ráda, že se mnou můžou sdílet tu radost a kdyby cokoli, tak mě podpoří. I dcerce už jsme to řekli, ale tak nějak to hned vypustila z hlavy a asi jí to bude víc docházet, až poroste bříško a hlavně, až se Funny narodí.
22. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emtu a co na to manžel? :dizzy_face:
22. bře 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 Já jsem oznamovala pouze v práci, tam jsem musela, aby za mě sehnali náhradu :slight_smile: Rodičům a tchánovcům to řeknem příští týden po kontrole.. Kamarádům asi až po 3. měsíci, ale oni to stejně podle mě tuší.. nebo aspoň očekávají..
22. bře 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestačím to tu ani dočítat, ale co jsem pochytila, tak řešíte, kdy a komu oznámit...
Tak já tedy jako první to oznámila manželovi, nejlepší kamarádce, rodičům.... V práci jsem to oznámila před 14 dni, aby si mohli najít náhradu, ale tu jsem taky vyřešila sama. Mojí agendu převedu na manžela a budu mu s tím pomáhat.... Managerka se málem sesypala, páč jsme 4 ze 16 těhotný :grinning:
Při prvním těhu jsem to oznámila taky nějak hned v práci, páč vedoucí chtěl v lednu, ať si naplánuji dovolenou na celý rok, tak jsem mu řekla, že si nic plánovat nebudu a hned pochopil, jak to je :wink: , předala jsem během týdne kancelář a zůstala doma. Nebylo mi vůbec dobře a musela jsem dojíždět, což mě stálo i dost peněz, takže doma jsem na tom byla i finančně líp :sweat_smile:
22. bře 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já našla taky dvě čárky. Nevím, zda budu patřit sem nebo do prosincových. Mám zatím jen dutinku. Na srdíčko si počkáme. Mám příjít příští pátek. Až tam uvidím mihotající hrbolek, oznámím to manželovi. Přeju nám všem hodně štěstí.
23. bře 2013 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte z čeho by se mi počítala neschopenka, kdybych šla na riziko? Chodím teď na čtvrt úvazku do práce ale mám k tomu ještě rodičák. V červnu ale Terezce budou dva a mě skončí rodičák. Tak jestli by pro mě nebylo výhodný nastoupit na neschopenku než dostanu mateřskou.
23. bře 2013 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak vcera jsem zapichla spanek uz pred 22h a musim rict, ze rano je hezci. :slight_smile: jo a zravou mam uz druhej den od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 blbý je, že už snad vůbec neexistují celodenní vycházky u neschopenky, aspoň co jsem slyšela (i když je to zvláště u těhulek, co už mají jedno dítě postavené na hlavu). To bys potom byla pod hrozbou kontroly a nemohla bys ani na dovču, ale ještě si to ověř. Já tedy jsem ještě měla štěstí na neomezené vycházky. Teď jsem momentálně na pracáku, malé byly 3 v únoru. Bála jsem se, že mě tam ani nezaregistrují, když si práci nemohu hledat (pro malou nemám školku a vlastně jí tam ještě ani dávat nechci), ale napsala jsem tam nakonec do formuláře, že práci mohu mít pouze administrativního charakteru vykonávanou z domova a stačilo jim to, k tomu aby mě zaregistrovali i přiznali podporu :confused:
23. bře 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna ahoj, jestli k tomu muzu. ja mam neschopenku, abych mela nejaky penizky. jsem zamestnana, ale mala mela v breznu 3 roky a tedka bych musela byt na neplacenym volnu, tak jsem sla na neschopenku. mam 3h dopo a 3odpo. myslim, ze sem tam to nedodrzim a co se tyce dovci, tak pry muzu rict dr., ze ten tyden jsem nekde jinde, aby to vedela, to me rikala moje sestricka, tak nevim jestli to jde jenom u moji dr. nebo je to normal. snad zadna kontrola na me neprijde a muzu normalka fungovat s anickou
23. bře 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě to tak normálně jde, že jedeš třeba na ozdravný pobyt nebo něco takovýho. Nahlásí se doktorovi jiné místo pobytu a tam tě pak můžou zase zkontrolovat. To by se nemohlo ani na léto na chalupu...
23. bře 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a z ceho se ti pocita vyse nemocenske?
23. bře 2013 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda u nás byla fakt dneska kosa a pěkný vítr. Chvíli jsme byli s dětma pouštět draka, ale moc dlouho se to nedalo. Jestli už nepřijde jaro, tak mi dojde veškerá energie. Už jedu na záložní zdroj. Potřebuju sluníčkoooooo!!!!
23. bře 2013 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe
@kiki_kiki
tak to je fajn, jestli s tím máte tuto pozitivní zkušenost s těma neschopenkama.
@lusinda77 cítím to dost podobně, myslím, že si to těhulování začnu užívat teprve s pěkným počasím. Dnes mám sice velkou chuť na procházku, prahnu po čerstvém vzduchu, ale fičí tu tak, že si tu chuť nechám zase zajít :fearful: tak snad ty Velikonoce vyjdou hezky sluníčkové a už teplejší :zipper_mouth:
24. bře 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, ja od vcera mam jakousi naladu divnou. jenom co jsem se vcera potkala s tchyni, tak me hnedka lezla na nervy. :grinning: proste jsu takova protivna jakasi. uz se taky tesim na teplo a az prestanu brat ten utros, jsu mooc unavena a uz me to neba. jenom co se probudim, tak cekam kdy si zase po obede pujdu lehnout, hruza. tak treba s tim peknym pocasim se to zase zmeni, zahravaji si se mnou tehu hormony. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a zase jsem nebyla tri dny na zachode, hruza, mate s tim taky problemy? ja beru femibion, tak jestli z toho..
24. bře 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ja beru taky femibion a tenhle problem nemam. A to je co rict, trpela jsem zacpou hodne dlouho( nekolik let) a staci mi trochu odflaknout pitnej rezim a je to tu zas...ale zatim musim zatukat, je to dobry:slight_smile:
24. bře 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek