• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
autor
@lile Vim presne jak se citis. Ja uz to mam takhle treti tyden. Normalne jsem kafova a bez kafe rano nevstanu, ale ted uz jsem ho nemela ani nepamatuju. A ten zaludek mam uple stejny - jako na vode, neco jako morska nemoc mi to prijde :slight_smile: No, doufam, ze uz to brzo prejde.
25. bře 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdeni.r Hodne stesti na kontrole. Drzim palecky.
25. bře 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 nastesti to neni nejak moc, kdyz jsem zazrana do prace treba, tak to ani nevnimam...ale kdyz se na chvili zastavim, zase si to uvedomim. Tak snad nas to brzo prejde a nebude se to zhorsovat! :slight_smile:
25. bře 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ve spolek můžu k vám , dnes nám bublinku v bříšku potvrdil pan doktor , cca 5 tt tak snad všechno klapne, a kolem 26 listopadu se dočkáme sourozenečka pro naší Emí :slight_smile:
25. bře 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annulinka ahoj a už bilo bublince srdíčko? Asi ještě ne viď?
25. bře 2013 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sice nepatřím do vaší skupinky ale skoro ano..:D tak snad nevadí že něco napíšu..:slight_smile: @lile mě taky se v 7t.t. jen houpal žaludek a od 8t.t. zvracím jak blázen ale nechci tě strašit třeba budeš mít pořád žaludek jenom na vodě..:slight_smile: a já zase nemůžu cítit když se vaří brambory..:slight_smile:
25. bře 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 ješte ne , na to je brzy, jsem ráda že něco vůbec viděl :slight_smile: další kontrola za necelé tři týdny , tak snad to do té doby vydržím ..:slight_smile:
25. bře 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek91 Neeee, to jsem nechtela slyset :D:D:D jezdim 50 minut do prace, nerada bych se poblila v metru :D
25. bře 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lile já tě nechtěla vyděsit každá to máme jinak ale je fakt že já už jinak než autem radši necestuji..:slight_smile: manžel mi kdyžtak zastaví kdekoliv ale už se vidím jak bych každých 10minut stavěla třeba autobus..:D :D držím palce at zůstane jen u houpání žaludku :wink:
25. bře 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek91 neboj, nevydesilas me, nooo, mozna jen trosinku :D ja autem nemuzu, pracuju v centru Prahy a nemame tu parkoviste:frowning2: navic do centra autem jezdim desne nerada a uz vidim, jak stavim nekde na magistrale....by me prazaci uslapali :D zajimava predstava....blici maminka zablokovala dopravu v Praze:D
25. bře 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lile tak to ti nezávidím..:D ale je fakt že dokud mám v puse třeba bonbon tak se mi žaludek nezvedne ale jak dojde tak okamžitě ano.. ale můžeš to třeba zkusit i když nevím no mě by v metru asi nedělali dobře ty přistání..:slight_smile::wink:
25. bře 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile No, až se ti bude 2 měsíce žaludek "jen" houpat, dala bys cokoliv za to, aby jsi se mohla konečně poblít :grinning:! Ale ne každému se to poštěstí!
25. bře 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě, zdá se, má menší mořská nemoc teďka trochu opustila, nicméně dost se mnou mává tlak. O víkendu se mi motala hlava, že jsem málem upadla při vaření do hrnce a sotva se vzbudím, hned už zase zívám. A děsně mi už 14 dnů bolí bedra, ohnout se skoro nemůžu a chodím tu a vzdychám jako když jsem týden nepřetržitě nosila na zádech pytle s cementem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte to někdo taky? A nevíte, co by na to mohlo pomoct?
25. bře 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek91 zatim je to dobry, nedela mi to zatim zadny problem, jen je to neprijemny. Ale zacinam byt citliva na pachy...jako ne ze by mi neco vylezene vadilo, ale mam najednou strasne citlivej nos...cucham az za roh:D
25. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat:slight_smile: jsem tu ze stejne skupiny jako @michaela_2 , pokud vše dobře dopadne, tak podle ms čekáme 7.11. dalšího prcka. na jedné kontrole jsem už byla min.týden, srdíčko už bilo a další (založení těh.prukazky) mě čeká zítra:slight_smile:
zatím je mi fajn:slight_smile: a doufám, že to tak i zůstane:slight_smile: akorát jsem unavená,ale to je spíš toho ročního nevyspání s prvním prckem.. a žravá jsem byla odjakživa:slight_smile: takže nic nového u mě:slight_smile:
25. bře 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lile to mám taky dost citlivý čuch tedka..ale mě teda vadí když se vaří brambory a to jak voní (smrdí) syrové maso..:D
25. bře 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lile já si u prvního těhu sebou vozila takové ty blicí pytlíčky z letadla :wink: nemusela jsem ho použít ale párkrát jsem měla na mále :wink:
25. bře 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annulinka hihi, ja mam papirovy pytliky na psi hovinka, to by mohlo stacit:D:D:D
25. bře 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...taky se pridavam:slight_smile:jsem rada,ze nas je tolik.-)
25. bře 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mlha99 ahojky,ja mam 7 tyden,spatne mi take neni,ale ta unava jak pises...ta je porad,prukazku dostanu az na 3 kontrole kdy mi budou brat i krev...ale dnes doktorka potvrdela busici srdicko...suoer pocit:slight_smile:
25. bře 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a prsa mi rostou jak o zavod...co ja s nimi budu za chvili delat,mela jsme sama o sobe 4ky...a ted to vypada na slusny 5 nebo 6 a to nejsme ani ve druhym:astonished: :frowning2:(
25. bře 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tendrezka ta kozy to bylo prvni co na me bylo videt v prvnim tehu:slight_smile: mela jsem cecky jak dve hlavy:slight_smile: ted uz jsou opet normis a to jeste kojim. Tak uvidim co bude ted.
25. bře 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 beru mam na tebe dotaz ty jsi zalozila tuhle skupinu, nechtela by jsi z toho udelat soukromou skupinu? My tak mame skupinu leden 2012, preci tam clovek rozebira ruzny veci co nemusi kazdej cist kdo vleze na konika:slight_smile:
25. bře 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mlha99 Muzu ji zalozit, teda pokud budu vedet jak na to :slight_smile: Nevim, jestli by to treba nechtelo jeste tak tyden,dva pockat, jestli se nekdo jeste neprida. Co vy na to holky?
25. bře 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 vsak by jsi dala odkaz tady na tu novou uzavrenou skupinu a ten kdo ji zalozi je spravce skupiny a pak pridavas lidi:slight_smile: ale jak rikas muzem pockat tyden dva a pak to udelat:slight_smile:
Jinak holky vy co mate uz jednoho prcka malyho jak to planujete s kocarem??? My budeme mit rozdil 22 mesicu a porad nevim. A spani prvniho prcka? Zatim s nama spi v loznici ale chtela bych ji v lete prestehovat do sveho pokjicku a do velke postele
25. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mlha99 Tak ja to vecer, az budu mit klid zkusim a zatim tam pridam vsechny holky, co se tady zatim objevily. Samozrejme jen ty, co jsou tehotny, ne ty co gratulovaly :slight_smile: Pak poslu odkaz, pokud se mi to podari zalozit.
My to mame s vekovym rozdilem uplne stejne. Mala je taky narozena v lednu 2012, takze rozdil bude necelych 22 mesicu. Uz jsem zacala koukat po dvojkocarech, ale ta velikost me desi. Jezdim dost autobusem a teda nevim, jak bych se tam s tim "tankem" vesla. No uvidime, urcite si necham poradit od zkusenejsich. :slight_smile:
S tim spanim to snad bude jednodussi. Mala spi ve sve postylce u sebe v pokojicku uz asi od 7 mesicu. Az se prcek narodi, tak ho budeme zase mit u nas v loznici v kolibce nebo kosiku (dokud se tam vejde) a pak kolem tech 6-7 mesicu se prestehuje do vlastni postylky a pokojicku. A dceri tou dobou uz bude 2,5 roku, tak muze dostal velkou postel.
25. bře 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pindruse76 jj koukala jsem ze tu jsou holky co maji prcky nejak jak ja a Misa. My jsme 3.1.2012:slight_smile: kdyby to bylo na jaro tak by se to resilo lip ale na tu zimu nevim zda by to usla a nebo bude stacit jen stupatko. Takze porad koumu co a jak s tim kocarem. Hlavne t korby jsou dnes silene male.
A mala ti uz prospi celou noc bez budicka? Kojeni na noc jsme uz zrusily ma uz jen rano, vecer a jedno max dve pres den kdyz nema prsni naladu:slight_smile:
25. bře 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mlha99 Nase mala je az 31.1.2012, jen tak tak jsme se vesly do ledna :slight_smile: Prave, ze je to na zimu, tak ten kocar pro oba bude urcite zapotrebi. Navic my jsem nekdy i cely den venku, tak aby se mala mohla prospat, kdyz na ni prijde unava. To stupatko bude urcite pak super na leto a kratsi vylety nebo kdyz s nama bude i manzel, aby ji mohl pri nejhorsim nest.
Se spanim mame kliku - spi nam celou noc (od 8 do 7:30-8) uz od tech 7 mesicu, co je u sebe v pokojicku. Nocni kojeni uz ani nepamatuju. Kojim ji jen rano po probuzeni a pred spanim, ale myslim, ze kdybych prestala, tak ji to ani chybet nebude.
25. bře 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 tak to mas uzasny:slight_smile: ja ji chi kojit do leta a pak zrusit, pak snad bude stacit nejakej jogurt na vic aby se nemuselo davat um.
25. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mlha99 Taky nedavam UM a ani to nemam v planu. Rano k snidani ma kasi, pres den ji jogurty a syry. Ma pestrou a bohatou stravu, tak si myslim, ze to staci.
25. bře 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek