• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
jéééjda, vás tu je :slight_smile:)))
Já se hlásím po dnešní KO.. jsem 6+2tt, všechno v pořádku a sem nadšená :o) bylo to nádherný vidět...nepopsatelný pocit.. akorát mě doktorka nechala do 12tt doma :frowning2: kvůli minulým potratům na začátku.. takže od příštího týdne si budu doma válet šunky ... tak snad pak bude všechno v pohodě, ať se můžu zase vrátit do práce ještě...
25. bře 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zdeni.r gratuluju! To mam radost! Ja jdu zitra v 14:45, tak snad budu taky tak nadsena:slight_smile: je to moje uplne prvni tehu kontrola, tak jsem zvedava:slight_smile:
25. bře 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lile bude všechno v pořádku uvidíš!! já sem vcelku ráda, že mě nechala doma.. je mi fakt na nic, takže ikdyž mam víceméně v pohodě práci, tak budu v klidu.. fyzicky náročnou práci nemám, ale psychicky někdy dost...
četla jsem, že už tě taky dostihla těhotenská kocovinka.. tak přeju ať se to nerozjede.. je to děs!
25. bře 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r No jo, trosku me to trapi:slight_smile: ja bych doma zustala nerada, ale kdyby to k tomu spelo, muzu pracovat i z domova, mam dost pohodicku. Ale jsem ok, zadne predchozi sptane zkusenosti, tak snad to dobre dopadne...
25. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdeni.r Moc gratuluju. Jen odpocivej a valej si sunky dokud muzes :slight_smile:
25. bře 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lile Zitra na tebe budu myslet. Urcite bude vsechno v pohode.
25. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 Dekuju, jsi hodna:slight_smile:
25. bře 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r gratuluji ke kontrole :slight_smile: srdíčko bylo?
s tou neschopenkou je to zajímavé, a to máš ležet? nebo být prostě jen doma.
25. bře 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas díky.. já nevim s tim srdíčkem.. povídala, že to vypadá životaschopně a když sem se dívala na ten monitor, tak se to celý tak mihotalo ten plůdeček, tak snad to bylo srdíčko :fearful:
říkala klidový režim.. mam za sebou ty tři potraty a vzhledem k tomu, mi tu neschopenku raději vypíše.. a upřímně řečeno, pokud mám být klidnější i já, tak tohle je to nejmenší... navíc mi je fakt mizerně, takže mi to ani tak moc vadit nebude... :sweat_smile:
25. bře 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, musím si taky postěžovat:slight_smile: od čtvrtka jsem od dětí v práci chytla střevní chřipku, to bylo teda něco... Myslela jsem, že je to těhotenská nevolnost, ale naštěstí to byl bacil. Chytlo mě to při suplování tělocviku, tak jsem zvracela v tělocvičně na hajzlu:grinning: Kolegyně mě pak poslala domů dřív, že jsem prej vypadala příšerně. No ale od tý doby je to hrůza. Ještě v sobotu jsem zvracela. Nemám hlad, ani potřebu jíst, za týden mám 4 kila dole... Nic mi nechutná a všechno mi smrdí. I manželův sprchovej gel, kterej jsem na něm tak milovala...
@lile Tak zítra to čeká nás obě!!! Já jdu už ráno, nemůžu se dočkat a trochu se bojím... Ale těším se na moji doktorku, je bezvadná:slight_smile:
25. bře 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r gratulka, trohu svérázný komentář od doktorky, no ale co, někdy ty doktoři to mají takovou jako obranu, že nědělají ťu, ťu, ňu ňu, ale jestli se to mihotalo, tak to bylo srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: apropo máš nádhernou kočičku či kocourka :dizzy_face:
25. bře 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r určitě je to lepší, doma si můžeš udělat pravidelný režim na jídlo, odpočinout si... jsem zvědavá co mi doktor řekne ve středu, můžná budu také dama... uvidíme.
kdy máš další KO?
25. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile
@ljonas
@kiki_kiki držím palečky na zítra :wink:
25. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rintintyna děkuju za gratulaci! snad to bylo opravdu to srdíčko.. překvapilo mě, jak byl hned vidět ten váček, chvilku jsem se lekla, že je prázdnej, ale pak víc zaměřila a byla tam i náplň :slight_smile:)
A díky za pochvalu číčy :slight_smile: je to moje krasavice inteligentní :grinning: máme jí 4 roky a sme z ní poprděný :slight_smile:)
25. bře 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas no tak s dvojkama by to bylo lepší, ne? :slight_smile:)
příští KO mam v úterý.. domluvily sme se kvůli tý neschopence a říkala, že už by mi rovnou vzala krev, moč donýst a vystavila by mi průkazku.. tak snad bude všechno v pohodě!
25. bře 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r no právě, dvojčata jsou vždy riziková, tak snad budou dobře prosperovat, doufám že si s doktorem také nastavím častější kontroly. máš krásnou fotku miminka :grinning:
25. bře 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas budu držet pěsti aby bylo všechno v pohodě!!!
a děkuju za kompliment :grinning: já sem z tý fotky naprosto hotová... a vůbec z celýho dnešku...akorát ten ultrazvuk byl na můj vkus moc krátkeej :grinning: klidně bych se na to dívala i dýl.. jo akorát sem měla na jedný straně nějakou cystičku, tak snad nebude dělat potíž..
25. bře 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r gratulace k UTZ :wink: urcite neschopenka po trech potratech je dobra. ja taky mela po tech dvou MA neschopenku s anickou a tedka taky,ale uz to neni ono. musim se starat o moji prcinu, zatim zadny problemy nemam tak snad...tuk tuk tuk :wink:
25. bře 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vsem kdo vas cekaji jeste kontroly zitra, tak drzim palec :wink:
25. bře 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiki_kiki @lile holky at vam to dobre dopadne, taky mam zitra kontrolu a mela bych dostat uz prukazku:slight_smile:
@zdeni.r beru ty si to volno uzij at je vse ok:slight_smile:
@pindruse76 taky bych byla rada aby jsme nemuseli davat zadny um:slight_smile:
25. bře 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mlha99 ahoj, uz prukazku? muzu se zeptat kolikaty tt jsi? drzim palec na ko
25. bře 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe podle posledni ms to vychazi dle netu 7+4
25. bře 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jdu na kontrolu ve středu a už se tam snad dozvím, jestli "patřím" k vám do listopadovek nebo do říjnovek. Na minulé kontrole mi sice doktor řekl, že konec října, ale měla jsem zpožděnou ovu, takže to spíš vidim na začátek listopadu :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r gratuluju :slight_smile:
25. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nakonec zitra na kontorlu nepojedu.. mám něco potentovanyho v aute.. a busem v tom mrazu nejedu.. tak se preobjednam..asi na příští týden.. to snad bude už líp
25. bře 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej ctu, ze mate zaludky na vode. Ja v prvnim blindila od 8tt az do 7 mesice. Bylo to hrozny, rikala jsem ze tehotenstvi uz nikdy :D ted je mi zatim dobre, jen nemam moc chut a hlad, coz neni na skodu. Tak at se vas to brzo pusti holky !
A taky hlasuju pro soukromou skupinu ;)
25. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kathuska ty brdo to jsi se malem problila do porodu:grinning: to muselo byt sileny.. tak drzim palce at je porad fajn-)
25. bře 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mlha99 no naposledy den pred :D ale uz to nebylo tak caste. Snad me to tentokrat nepotka, vsude jsem chodila s igelitkou, co kdyby.. nastesti me to chytlo vzdy jen doma a po ranu.
25. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathuska teda to je strasny. :frowning2:
25. bře 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se taky přidat?
termín mám 8.11.2013. Byla jsem na kontrole v cca 6+3 ale zatím byly vidět jen 2 váčky, ale srdíčko žádný.
Na další kontrolu jdu 2.4. Tak snad bude vše v pořádku. Je to moje první těhotenství.
25. bře 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek