• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
Ahoj, můžu poprosit o přidání do skupiny? TP 11.11. :grinning:
19. srp 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , ja mam termin 8.11. funguje tato diskuse nebo jste nekde jinde. Jsem z Ostravy. Je tu nekdo podobne?
22. srp 2013 v 09:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka77 ahojky, máme aktivní soukromou skupinu http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/termin-porodu-v-listopadu-2013/ pokud se chceš přidat není problém, napiš uživatelce pindruse76 :wink:
22. srp 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evicka77 Ahoj, jsem z Hrabůvky, termín máme 21.11. :slight_smile: Jakpak se ti daří?? :wink:
22. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky , prosim Vas o názor na zimni fusaky do autosedaček. Je to věc potřebná, nebo stačí zimní overálky + případně deka ?
1. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danakm84 Sem už teda nepatřím, ale měla jsem zimní miminko a fusak do autosedačky jsem neměla a ani mi nechyběla. Měla jen zimní oblečení + deku přes sebe. V kočárku měla klasický fusak ještě po mě.
1. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeden fusak do autosedacky mam ale souhlasim s @katka_mel uplne to staci zimni obleceni,kombinezku a deku,zas v aute tolik miminko nemrzne...ael jeden bych si poridila protoze jestli bude zima jak rikaji tak aby nam ty nase brouckove nepomrzli...jinak ja mam prvni termin 29.10 a druhej 2.11 tak jsem se pridala do obou skupin,rijnovky i listopadky,mela jsem ted v patek nabeh na porod a nastesti se to uklidnilop jinak by jsme museli byt prevezeny do jine nemocnice,protoze v nemocnici brali druhej termin a to jsem byla do 37 tt,mam to slozity a uvidime kdy se malej vyklube,vysla mi i zatka v ten patek a tvrdili mi ze vetsinou do tydne se porodi,ale je ctvrtek a krome podbrisku jako pri mesickach nic jineho necitim...tak jsem zvedava jak zitra v poradne dopadnem...nemate nektera zkusenost s tim ze vam vysla zatka abyla jste na dva prstry otevrena a miminku se pak uz nechtelo ven...jsem docela z toho uz nervozni :frowning2:
10. říj 2013 v 08:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli Ahojky no já jsem ted otevřená na 3,5cm a ty bolesti v podbřišku mám také jako ty.Ale není to nic,co by se nedalo vydržet.Jsem ted 34+6 a termín porodu mám 16.11.Ještě je u nás novinka,že celou noc malá kope a nespíme.Až k ránu se unaví usne a spím i já.
12. říj 2013 v 16:40  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amalkamikyskova to ti zavidim ja kazdym dnem mam cimdal horsi bolesti uz mne to dela i v krizi a druhy noze,nevzdryim dlouho stat nebo chodit...
doufam ye se to opravdu porodem spravi,v cera mi v nemocnici rikali ye to je bud tim jak tam mimisek tlaci na nerv nebo od plotynek...
tyjo tak to se musis setrit aby si miminko mela v sobe co nejdyl mne vcera rikali ye uy jsem na 6cm,nekdz mam pocit ze mi malej vzpadne,vzsvetlili mi proc mi berou ten druhej termin ze to je podle ultrayvuku toho prvniho,protoye jsem mela hrozne nepravidelny mesicky a cykly...
jinak bz me brali podle mesicku takye jsem dnes podle ultrazvuku 37+0 a podle mesicku to mam upraveny na 37+4 o /4dny min/ abych to mela tak nejak srovnany,
rikali mi ze do tydne uz to bude tak jsem zvedava,kazdopadne se na malyho u nemuzu dockat ale cim dyl tam ty nase brouckove budou tim lip jen pro ne:o)
ja diky bohu ted spim krasne jen jdu na wc a hned usnu malej je akcni snad porad a kolikrat to fakt dost boli,ale citim jeho kolinka a paticky a kosticky na omak a je hrozne citlivej vzdycky se hned uhne kdyz ho na tom miste pohladim kde je narvanej:o)
12. říj 2013 ve 20:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli No teda zírám.To jsme na tom ještě moc krásně koukám,až na ty noci,to když náhodou zaberu vzbudí mě malá jak kope a letím hned na wc a to je takto celou noc.Takže jsem k ránu už vzteklá,vrtím se a převaluju a škrábu se,páč mě všecko svědí.No děs.A je to sranda když jsou vidět na břiše najednou ty nožičky a ručičky :grinning:.To jí vždy chytam a hladím a domlouvám jí.Já si myslím,že snad nespí vůbec,protože kope pořád a až k ránu se unaví.Taky byla hodně dlouho otočená hlavičkou nahoru a ted už je konečně dolů,tak nemusím na císař s kterým mi hrozili doktoři.MOC Ti držím palce,at všecko dobře dopadne a malinkej je krásnej,zdravej a spokojenej.
12. říj 2013 ve 21:00  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak maminky jak se mate?a jak je?u nas porad jiz tri tydny beze zmeny takze snad budem i prenaset:o))) takže asi taky budem až v listopadu:o))
25. říj 2013 v 16:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar maminy ja mam termin 6.11.
26. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamušky... TP 8.11. ...čekáme druhou holčičku... termín za dveřmi a nemáme zatím vybrané jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snilkova ahojky, chtěla bych k vám patřit, ale nedaří se mi zobrazit odkaz na stránku. TP 12.11.:slight_smile:
23. led 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacule123 nezlob se,ale mame skupinu uz uzavrenou..
23. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek