• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@ljonas 6tt, diky
7. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pippi_dlouha_puncocha Jo, je Anglican. No zatim nam to tady vyhovuje, ale clovek nikdy nevi. Ja bych se tomu casem se vratit do Cech nebranila. Ono vsude to ma sve pro a proti.
7. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe Tak na tebe budu myslet. Drzim palce a dej pak vedet. Vypada to, ze budes tady prvni, kdo to bude mit oficialne potvrzeny :slight_smile:
7. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak zdravim nove prichozi a vsem gratuluju. To je dobre, ze uz se nam to tu zacina rozrustat.
7. bře 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe ty se mas, ze jdes k doktorovi uz zitra. Ja to do toho 20.3.nevydrzim. Drzim palce at je vse v poradku.
7. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky moc, ale uz tedka mam nervy, aby to bylo v pohode. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu az na 11h, takze jeste dopo budu trnout.
7. bře 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky přidávám - termín mám asi 9.listopadu - zatím ale potichounku :grinning: . Jinak čekáme druhé.
7. bře 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my máme 14 měsíční holčičku a minulý týden jsem na kontrole u doktora zjistila, že čekáme miminko ( max. 4. týden, takže teoreticky by to mělo vycházet na listopad). Překvápko to bylo nemalé, protože jsem otěhotněla navzdory HA ( poté co jsem přestala malou kojit začala jsem užívat stejnou jako před těhotenstvím, ale vůůůbec mi nesedla, doktorka mi pořád říkala že po porodu se to může srovnávat déle). K tomu dvě střevní virozy a překvápko je na světě :slight_smile:. Zatím se s tím ještě nějak pořád srovnávám, ale hlavně je ještě pořád brzy, příští týden jdu na velký ultrazvuk, tak uvidím co se dozvím. Malá byla koncem pánevním a byla přenášená, takže jsem po sekci, navíc k tomu ta HA.....no, snad to bude v pořádku....
7. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 to teda fakt muselo byt prekvapko, snad bude vsechno v poradku.:wink:
7. bře 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe určitě bude, taky budu držet palečky :slight_smile:
7. bře 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav diky, snad to bude dobry. podle priznaku by to mohlo tak byt. prsa boli, nafoukla, chute odpo, dopo nechute, a mam strasnou zizen porad, tak piju a piju a ta unava...
7. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 tak te tady vitam. i ja mela malou KP, nemohla se otocit kvuli mensimu mnozstvi plodove vody., takze sekce.
7. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jaky vy mate priznaky? jestli teda nejaky mate? me popichava a nekdy tak tlaci v podbrisku, hlavne pokud vic chodim a tak a kdyz nejdu dlouho na malou, tak me to fakt boli, jakobych mela zmensenej mocak.
7. bře 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jo, o únavě mi ani nemluv a pít taky piju furt a to jsem dřív byla jako Sahara, pít jsem vůbec nemusela a nevadilo mi to :slight_smile: Prsa se mi taky zvětšili, citliví jsou taky ... No já myslim, že určitě :slight_smile: Přece bychom takový příznaky neměli jen tak ;)
7. bře 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav ta zizen je silena, rikam si, ze bych navecer mela pit min, abych pak mohla spat, ale to se neda. a ani uz nevim, co pit. za chvilku se me sirup zprotivi, vodu s citronem, musim si koupit asi nejaky dzusy na redeni. a v noci kdyz pocit na zachod zaspim, tak me pak tak boli podbrisek silene. a taky te popichava v podbricku a takovy tlaky? a vecer to bricho mam jak v 5mesici, asi jak to bude dalsi tehu, tak jsu vic vytahana. :grinning:
7. bře 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe no já piju jenom čistou vodu, ta se mi nezprotiví nikdy, tu mám ráda :o) A taky mi vždycky ráno bolí podbřišek jak přes noc většinou zaspim a na záchod jdu až ráno :slight_smile: Zatím mi nikde nic nepíchá, nic nebolí, většinou jsem neměla ani bolesti břicha při MS, to mi brali tak akorát ledviny, takže se občas ozvou oni, jak kdybych to měla dostat, ale je to jenom chvilkový :slight_smile: Jinak nafouklý břicho normálka :slight_smile: ale už ho nezatáhnu úplně, dřív jsem po zatáhnutí měla vždycky takovej ďolík, teď už se tam pomaloučku a polehoučku začíná tvořit domeček :slight_smile:
7. bře 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav tak to mas dobry s tou vodou, to ja pit ji samotnou nemuzu. ja sem tam dobry, sem tam popichava, pak tlaci, no roste to roste. tak snad zitra budu mit dobry zpravy a uz neco bude videt.
7. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Dej určitě vědět, jak jsi dopadla :o)
7. bře 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav no, snad budu mit co psat....
7. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe me strasne boli prsa snad uz 14dni. Unavena moc nejsem,spis nemuzu v noci moc spat,mam chute na sladke, u prvniho tehu jsem nemohla jidlo ani videt,a vaha sla dolu. Jen doufam ze me minou nevolnosti.
7. bře 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 tak to ja dopo nemam hlad a smrdi me vsechno a odpo bych porad jedla a mam chute. na sladky vubec ne, spis na slany...a to popichavani v popichavani v podbrisku a takovy tahnuti nekdy, mozna to je i z utrogestanu, ktery beru.
7. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejradsi bych sla na ko az pozdeji, ale zase budu vedet, jestli je to ok. mam z toho strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také se přidávám :wink:
7. bře 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee tady skoro kazda cekame druhe mimco:slight_smile:
7. bře 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mabe
@paulittav Tak holky ja priznaky porad nemam zadny. Teda krome ty unavy. Zizen vubec. Ja normalne piju dost malo a ted se do toho musim nutit jeste vic. Bolest v podbrisku taky zadna, spis jakoby namozeny brisni svaly. Az zacinam mit obavy, ze se to na me nijak neprojevuje :frowning2: Taky jsem si pro jistotu udelala jeste tehotensky test dneska rano (jeden mi zbyl tak proc ho nevyuzit) a porad to tam je, tak to snad bude dobry.
7. bře 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 nekdo nema vubec priznaky. ja uz si nepamatuju s anickou jaky to bylo, ale nepracovala jsem, tak jsem polehavala, takze jsem se nenamahala a tak...neboj, test pozitivni, tak to bude ok :wink:
7. bře 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jjjana Ahoj a vitam te. Tak jsi nas nakonec nasla :slight_smile:

@verunka8 No fakt :slight_smile: , vetsinou tady cekame druhe mimco a ty prvni prcky mame vsechny taky jeste dost maly.
7. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe No ja doufam, prece jenom nejsem nejmladsi. Za par dnu mi bude 37 a uz jsem se na to tak nejak upnula, ze porodim jeste tenhle rok. Navic manzel ted prisel s tim, ze by chtel deti celkem 3, tak at to do 40 stihnem :grinning:
7. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 me je teda 33, ale s tema myma nevydarenyma tehu, uz toho ma taky dost. kde ma clovek brat porad silu na dalsi zkouseni tehu...rozum rika, muze se to posr*, abych na to byla nachystana, ale stejne cit proste doufa a pak te to zasahne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vidim, jak nebudu moct spat v noci a do tech 11h vydrzet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: anicka odejde do miniskolky v 8h a ja budu 3h sama na ty myslenky
7. bře 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 já nevydržela a šla si pro jistotu koupit ještě jeden a dělala si ho před chvílí.. bohužel, zřejmě jak hodně piju, tak druhá čárečka byla teďkon hodně slabounká... chvíli jsem se děsila, že to na mě nevyskočilo hned, mžourala jsem kdy se to tam konečně objeví a už mrněti promlouvala, že to mi dělat nesmí :D že já se vždycky musím takhle vylekat, místo toho abych radši počkala na ráno, no jo no :slight_smile:
7. bře 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek