• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@paulittav a kolikrat sis delala test predtim? ja uz si nic nedelam, naposledy minulej tyden, jak jsem volala k dr. v patek. snad uz neco bude videt na UTZ.
7. bře 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe předtím dvakrát, ... asi už se na to taky vyprdnu :o) hlavně že tam dvě čárky jsou a hotovo, počkám si na prohlídku ... na kdy jsi objednaná?? já až na 20.3. ... je to táááák stráááášně dlouho... :(
7. bře 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav jé já jsem také s Adriankou otěhotněla v 21 letech :slight_smile:sourozence jsme jí tedy chtěli pořídit až později, ale hold si k nám nejspíš najde cestu dříve :grinning: akorát se docela bojím státnic které mě čekají v červnu, doufám, že toto těhotenství bude stejně bezproblémové jako první
7. bře 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav ja jdu zitra na 11h, uz jsu z toho moooc nervozni, aby vse bylo ok. dlouho cekam na dalsiho prcka. i kdyz muzu byt rada ze mam aspon jedno, ze? nekomu se nepodari i to, ale...
7. bře 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 taky mě čekají státnice :slight_smile: do toho píšu bakuli, ale nějak furt myslim na mrňouska a jsem pořád tady :D
7. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulittav no o bakalářce mi ani nemluv :grinning: já už se dnes podruhé vymluvila z konzultace, protože jako fakt nevím co bych tam s ním konzultovala..........ale ono až půjde úplně nejvíc do tuhého budu muset zabrat :slight_smile:
7. bře 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paulittav No jo, to je jasny, ze testovat odpoledne je blbost a jen to cloveka vydepta. Ale vydrzet to do rana je nad lidske sily. Ja jsem si prvni test delala jeste na zachodech v obchodaku :grinning: Ani domu jsem to nevydrzela. A samozrejme byl snehobily, nastesti pak za 2 dny rano uz byl pozitivni.
7. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 no a utíká to strašně jako voda, pamatuju si, jak jsem si na začátku září ještě říkala, že mám času dost... co bych teď dala za to, abych začala už před tím :D ale zvládneme to :slight_smile:))
7. bře 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 no právě :D teď si tu nadávám, že se zbytečně stresuju :D:D a úplně zbytečně :D
7. bře 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mohu se k vam tedy pridat :slight_smile:
7. bře 2013 v 17:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky se pomalu přidávám..byla jsem v říjnovkách ale patřím do listopadovek..první ko už mám za sebou. bije nám srdíčko a máme mizejíci dvojče..
7. bře 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulittav neboj ja takhle měla taky pořád čárky.ale je to i testama..na jednom jsem měla čárku světlou a tá doba než vylezla a jiný test dálnice a to okamžitě...
7. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja tady porad ctu,ale taky neco napisu :slight_smile: Cekame druheho prcka, zatim je to tajne, alespon nez bude prvni utz, ktery mam 20.3. :slight_smile: Uz se moc tesime na dalsiho certa a doufam, ze bude vse ok :slight_smile: Prvni tehu byl horor a vubec jsem si ho neuzila, tak doufam, ze ke me tentokrat bude priroda milosrdna :D Vsem preji krasna zdrava miminka a pohodove tehotenstvi ;)
7. bře 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak ja jsu jak na trni, jsu cela nervozni - 11h dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: na jednu stranu se tesim, snad me rekne, ze je vse ok a na druhou stranu mam strach ze zklamani. :confounded:
8. bře 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@paulittav ja mam doktora take 20.3. je to hrozna doba ach jo. zrovna musi mit dovolenou
8. bře 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 ahoj, no vidis a ja mam nervy z dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 tak to budeme čekat společně :slight_smile: mě ten můj řekl, že teď by tam nic vidět nebylo a do 18.3. už má plno, takže bohužel tak... ale zase na druhou stranu, to jak utekl tenhle týden, tak než se nadějeme, bude to tady :slight_smile:
@mabe nebóój, dobře to dopadne, uvidíš:slight_smile:
@paulittav diky, snad to tak bude
8. bře 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe urcite bude vse v poradku:wink: ja budu mit taky nervy pred prohlidkou,jestli je vsechno v poradku.
8. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dekujuu moc. bylo by to bezva, kdyby toto tehu vyslo a bylo bezproblemovy :slight_smile:
8. bře 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem chtela umyt nadobi, mam ho ze vcerejska plno a nemuzu. zveda se me z toho spinavyho nadobi zaludek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: bude to muset pockat na odpoledne, ja to tedka nedokazu.
8. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak mimco je tam a ma i srdicko :slight_smile: . nechala jsem si udelat foto, ale vubec tam nic neni videt, ani jsem mimco nepoznala, ta moje dr. ma fakt desnej UTZ. moc se se mnou neparala, ale co ma povidat v 6tt. takze je asi vse jak ma byt, kontrola za dva tydny kvuli neschopence a poslala me jeste na hematologii kvuli te me mutaci,a by si me pohlidaly. u anicky jsem tam taky byla a dobry to bylo,ale pro jistotu.
8. bře 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mabe Parada :grinning: Moc gratuluju. Tak to vypada,ze vse je na dobre ceste. Moc ti to preju.
8. bře 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, kde jste vsechny dneska?
8. bře 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem vám moc gratuluju. Ráda se k vám přidám, 16.2jsem našla ducha, který sílil. 22.2 jsem byla u dr. ale nic nebylo vidět. Tak jsem tam byla opět dnes a je tam mimísek jeden krásnej. Jsem 5+6tt TP 2.11. dle utz. Podle testů o těhotenství vím už dost dlouho ale stejně jsem dnes byla v šoku. Když jsem viděla utz hned jsem se zamilovala ale zároveň mě přepadl strašný strach jak ty dva prcky zvládnu bude mezi nimi malý věkový rozdíl. Jinak mě trápí únava, nevolnosti a nechutenství. Blbě mi je ale kolikrát i proto že mám hlad ale nejsem schopná nic pozřít :frowning2:
8. bře 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe velka gratulace :wink:
já se divím že mě ještě nepřepadla únava, spíš naopak, v noci nemůžu vůbec spát, usínám okolo 2 ráno děs. U prvního těhu jsem byla mrtvá, spala jsem 12 hodin denně.
8. bře 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dekuju moc :wink: . teda tedka jsem uplne KO, chtela jsem jit ven s anickou, ale nejdu. jak jsem byla nervozni, tak to se ze me vsechno spadlo a boli me hlava a jsu mooc utahana jakasi, aji streva me pobolivaji, dopo jsem nic nejedla nervozitou a pak jsem se nadlabla, tak jsem jim dala zabrat asi.
8. bře 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak tedka jsem se divala na fotku UTZ a vubec nic tam nevidim. ta moje dr. ma silenej UTZ. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne ze ona videla mimiska a srdicko tlouct. :wink: vic uvidime priste.
8. bře 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe gratuluji k srdíčku... těším se na foto UTZ
8. bře 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek