• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@ljonas no, hodim spis az pristi foto, tady neni nic videt. je videt dutinka a v nem cosi rozmazanyho :grinning:
8. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe já jdu příští týden, tak už se také těším na naši dutinku :grinning:
8. bře 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas tak budu drzet palec :wink: , ale urcite tvuj dr. bude mit lepsi UTZ nez moje dr., to je fakt des :grinning:
8. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak anicka sla se svagrovou ven a pak jdou na obed k tchanovcum, takze ja muzu odpocivat. :slight_smile: je me blbe od zaludku, cekam ze se to za chvilku zlepsi a je se najim. :slight_smile: odpo pojedu za nema a za manzou na byt se podivat. vzdycky muzu jest odpo a nejvic navecer, ale pak je me v noci z toho tezko, ale co mam delat? proste to tak je. :grinning:
9. bře 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčiny i mě se před týdnem objevili // . Už se s manželem těšíme na naše druhátko a LUKÁŠEK bude velký brácha. Temín porodu by měl býr 5.11. V úterý 12.3. chci jít k dr. tak uvidíme jestli jo nebo ne :grinning:
9. bře 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evcounek ahoj, drzm palce na ko :wink:
9. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už na první kontrole byla. Vidět byla jen dutinka, která měřila 7mm :wink: a na další jdu 20.3. , to uteče jako voda . Půjde se mnou i manža a Elen pochopitelně taky, bude to velká ségra, tak musí mimi doprovodit :grinning: , prý už by měl dr. vidět srdíčko a dostaneme fotku. Tuhle první mi z pověrčivosti nedal, i když při prvním těhu jsem jí dostala
9. bře 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj možna s ek vám taky přidám akortá termín bude trošku dýl pokud to klapne spíš až tesne kolem vanoc
9. bře 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Tak to je supr, to mam radost i za Tebe :o) Gratuluju a teď už jen, ať se vám oběma daří a máte se dobře a jste zdraví :o)
9. bře 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, tak jak jste si uzily vikend? Me prepadly celodenni nevolnosti :frowning2: zatim jsem nastesti nezvracela, ale natahovalo me to cely vikend docela dost. Paradox je, ze dobre je mi jenom kdyz zrovna jim, jakmile dojim, uz je mi zase zlo :frowning2: Tak radsi ted dlouho nepolezu na vahu :slight_smile:
Vsem holkam, co jdou tenhle tyden k Dr. preju, at je vsechno OK a nezapomente se pochlubit, popr. i s foteckou.
11. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 ahoj, pridavam se do klubu. dopo nemuzu jest, je me blbe. a odpo je me blbe pokud porad neco nejim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: u anicky jsem to takhle nezazila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mabe Ja mela ranni nevolnosti i u dcery, ale ty fakt trvaly jen dopoledne a vetsinou jen cestou do prace. Ted je to uz treti den v jednom kuse :frowning2: Na jednu stranu si rikam, ze je to snad dobre znameni a na druhou se desim toho, jak dlouho to bude jeste trvat.
11. bře 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 tak to ja mam rano a pak v poledne zacne rozezranost, porad mam chute a hlad. nevim, kde bude moje vaha? :astonished: :grinning:
11. bře 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola se mi pomalu přibližuje, ještě osm dní. Najednu stranu se strašně těšim, na druhou stranu mám strach, aby se ten můj drobeček dobře vyvíjel, jak má... Vím, že je lepší na to nemyslet, ale jako budoucí mamina to mám asi automatický, myslím to strachování....:( Ááááááááá, už aby to bylo za mnou holky a všecko v naprostým pořádku!!!!!
12. bře 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav ahoj, naprosto te chapu, ja byla pred tou prvni taky nervozni a mela oba dva pocity a ver, ze pred tou dalsi,coz me ceka za tyden to bude taktez. urcite bude vse ok, drzim palce :wink: a strachovat se budes uz celej zivot, nejdriv v tehu, pak o prcka, v dospelosti..... :grinning:
12. bře 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky! můžu se k Vám přidat? já teprve před pár dny objevila pozitivní testík...tak snad bude všechn ov pořádkku :slight_smile:
12. bře 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojky, dnes jsem byla na UTZ, pan doktor mne překvapil, protože máme 2 dutinky :slight_smile: dostala jsem utrogestan. moc bych si příla, aby obě dutinky prospívali...za 14 dní další KO
12. bře 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ljonas ty jo, tak to gratulujuuuu :wink:
12. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe děkuji, jsem z toho zatím dost vyděšená.. věřím že za 14 dní uvidím také 2 krásná miminka
12. bře 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas tak je to takovej trosku sok, najednou dve deti? :grinning:
12. bře 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe hrozně jsem si dvojčata přála...tak se to nějak povedlo...
12. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se nám to nejspíš povedlo a ani jsme to neplánovali... termín máme mít 9.11.13 a k doktorovi mě sestra objednala až na 20.3. což je neskutečně dlouhá doba, bude to naše první mimi a jsem z toho trošlu na rozpacích protože mi v práci neprodloužili smlouvu a kdo mě těhotnou zaměstná? :frowning2:
12. bře 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky tak jsem trochu zklamaná z návštěvy dr. poslední MS jsem měla 29.1. a dr tam zatím nic neviděl co by naznačovalo mimi :frowning2: (prý to může být ještě maličky, nebo mimoděložní nebo neprospívající) :frowning2: :frowning2: pozval si nás na 20.3. na UTZ s tím že se uvidí
měla jste to taky některá? jsem dost zklamaná, ale Teď jsem našla na internetu že podle poslení MS 29.1. a cyklu 31 dní se mi mimi mohlo uhnízdit až 21.2. a na UTZ bude vidět srdeční akce až 27.3.
12. bře 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tohle měla 2x... testy mi vycházeli pozitivní a pak jsem jen dostala injekce stím že se to neuchytilo... ale teď když jsme to vůbec neplánovali to už vypadá že to vyšlo
12. bře 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ljonas Teda to je sok, ale krasnej, co? Kdyz je to vase prvni, tak se dvojcatka urcite zvladnou v pohode. Ja jsem si je poprve taky moc prala, ale nejsme tak sikovny jako vy :wink: Ted u druheho tehotenstvi by me asi svihlo, protoze dceri nebudou ani 2 roky, az se to maly narodi a mit 3 deti pod 2 roky bych asi nezvladla. Tak preju at je vsechno OK a priste vidite 2 krasny srdicka. Fotecka by nebyla?
12. bře 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindruse76 příjemý šok.. fotku nemám, doktor mi řekl ať vydržím, tak snad za 2 týdny..... už se těším, nejraději bych tam chodila každý den a kontrolovala jak rostou :slight_smile: :grinning:
12. bře 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, pridavam se k vam. Termin mi podle posledni ms vychazi na 10.11. Na podzim jsem prodelala zamlkly potrat, tak mam trochu obavy. K doktorce jdu az 28.3.
12. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak dlouho po vynechání jste byli u doktora a něco viděl?
Já mám po třech SP v 5tt, tak mám teď fakt strach... jsem objednaná až na 25.3., to je 14 dní po vynechání, tak snad už něco bude..
13. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se do klubu. Trošku neplánovaně jsem objevila dvě čárky na testu. K doktorovi půjdu až koncem měsíce.
@zdeni.r optimální je jít k doktorovi nejdříve 14 dní od zpoždění, kdy by už mělo být něco vidět na UZ. Držím palce, ať je vše v pořádku
13. bře 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ahoj, já jsem původně chtěla jít až v 8 týdnu, ale nedalo mi to a zavolala jsmem DR a ten si mne pozval už teď... a udělala jsem dobře, po minulém MA jsem nechtěla nic riskovat, pro jistotu mám utrogestan tak věřím že pomůže :slight_smile:
13. bře 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek