• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@zdeni.r ahoj, ja byla po 14 dnech od vynechani a uz byl prcek se srdickem, ale kazdej to ma jinak. urcite po 14 dnech bude neco videt.
13. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malformatio díky a tobě fratuluju! budu mít taky právě ty dva týdny po vynechání, tak snad to bude fajn...
@ljonas máš utrouš? ten je fajn...já nevím, jestli ho mám taky dávat.. minule mi ho doktor napsal na udržení a nepomohlo teda.. dáváš ho spodem? mně polykáním dělal hrozně zle..
já bych měla být v době kontroly 6+2, tak to by mělo už snad být něco vidět..
tohle čekání na to, jestli to bude dobrý nebo ne je nejhorší.. nejradši bych zalezla a někde to prospala..

Holky a máte nějaká nějaké příznaky? Já mám akorát neskutečnej hlad pořád, trošku mě svědí bradavky a když se hodně soustředím tak občas bolí bříško na ms, jinak vůbec nic..
13. bře 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ja jsem mooc unavena, boli me prsa, jsu takova nafoukla, dopoledne mam nechut k jidlu a po obede to zacne a porad bych jedla a jim a jim. beru utrogestan a zavadim si, kdyz jsem ho polykala, tak se me silene motala hlava a bylo me blbe. urcite bude vse ok. ja mela pred malou 2x MA a loni po male dalsi MA, ale verim, ze ted uz to vyjde.
13. bře 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r Gratuluji, tentokrat to uz urcite bude ok :slight_smile:
Gratuluji i dalsim, ktere nasly // a k prvnim utz.
Ja byla ted neplanovane na utz v 5+1 dle MS, protoze jsem hodne spinila az jsem se bala, ze bude konec. Radeji jsem si zajela na pohotovost, a byla tam zatim videt dutinka, ale jinak ok. Prvni utz mam planovany az 20.3. coz bude asi 3 tydny po vynechani, chtela jsem uz srdicko, tak jdu pozdeji. A utrogestan taky zavadim, nikdy jsem ho nemela, ale asi mi ho dala jen pro jistotu.
Jinak me prvni tyden tedy dost bolelo bricho, u druheho tehu jsem to necekala. A jinak jsem trochu vic unavena a obcas se mi mota hlava. Ale minule jsem od 7 tt zvracela a jste dalsi pul rok, tak si zatim piskam, ze mi nic neni :D
13. bře 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Se synem jsem byla poprve v 6+5tt a srdicko uz bylo :slight_smile:
13. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ahoj, ano dávám ho dolů... četla jsem diskuze a bylo tam uvedeno že v těhotenství jenom dolů, při orálním používání je holkám zle... a taky je to blíž miminkům :slight_smile:

právě že těhotenské příznaky nemám, bohužel jsem je neměla ni minule, tak z toho mm trochu obavy... aby to nezkončilo špatně...
13. bře 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas skonci to dobre, priznaky byt nemusi :slight_smile:
13. bře 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathuska uf, aby to tak bylo... moc bych si to přála.... :slight_smile:
13. bře 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ljonas S těmi příznaky je to zvláštní, když jsem čekala dvojčata, neměla jsem těhupříznak ani jeden. Naopak s jedním mimčem jsem se 2 měsíce cítila jako v permanentní kocovině. A teď taky nemám žádné příznaky, tak jsem zvědavá, co se zítra na KO dozvím!
13. bře 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@emtu jé bezva, držím k zítřejší kontrole palce!! jak dlouho jsi po vynechání?

já nevím, jestli si to namlouvám nebo ne, ale mám žaludek tak trochu na vodě.. :o/
Holky a ještě dotaz.. kdy ste měly tu testovací čárku silnější než tu druhou? nebo aspoň stejně silnou?
13. bře 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas jj bude, kolem me tehule nemely zadne priznaky ani se necitily tehotne.

@zdeni.r ja mela stejne silnou druhou carku na 25 testu az 21 dpo. Mam to v albu, do te doby nic moc :slight_smile: a asi zalezi i na druhu testu, na silu carky bych se tolik nezamerovala :slight_smile: Je lepsi se nenervovat, myslet pozitivne a byt v klidu ;)
13. bře 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r tak já žádné příznaky krom žravosti a únavy nemám. Jinak já se testovala jen 2x a nehrotím to, důležitý bude ultrazvuk, těhu testy jsou jen orientační, protože hladina HCG se během dne různě mění a tam může být test jednou silnější a podruhé slabší
13. bře 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Podle internetové kalkulačky mi vychází na 6.11. tak uvidíme :wink: dnes jsem byla u doktorky a máme už i srdíčko :slight_smile:
13. bře 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foxmilka Ahoj, tak to gratuluju :slight_smile: a trochu zavidim to srdicko :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já si připadám v porovnání s prvním netěhotná :wink: , není mi zle od žaludku, jíst můžu všechno, jen tedy to nafouklé břicho a neustále popíchávání na levé straně... Při Elence jsem nemohla nic jíst, byla jsem do pátého měsíce živa jen na brambůrkách a nanukách, teď nemám ani čas se celý den najíst. Při MD pracuji, takže dopolko okolo malé a odpo s klienty... Tedy snažím se si prostě někde něco zakouknout. A k tomu zobu Femibion.
Před týdnem na UTZ byla krásně vidět dutinka o velikosti 7mm, na další jdu příští středu, moc se už těším, prý už bude i srdíčko :wink:
13. bře 2013 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foxmilka gratulace k srdicku :wink:
@jjjana trosicku zavidim ze nemas nevolnosti :slight_smile:
14. bře 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, já srdíčko ani nečeklala, včera jsem byla teprve 6+1 , a ani jsem nečekala , že bude mít už 6,5mm ... jsem hrozně unavená,že bych furt jen spala, ale bohužel můžu sníst,co chci, a nic mi není :unamused:
14. bře 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foxmilka tak to ja byla na UTZ minuly tyden 5+4tt a srdicko uz taky bylo. unavena jsem moc, ja beru utrogestan, tak i asi kvuli tomu, ale musim fungovat s dcerou, i kdyz si v poledne s ni lehnu. :grinning: ja nezvracim, ale dopo jim stridme piskoty a tak...a po obede se to rozjizdi a snedla bych cokoliv. :grinning: prsa bolavy.
14. bře 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky gratulace k srdíčkům!!! já chci takyyy :slight_smile:))))
Já mám hroznej hlad pořád.. v noci sem se fakt budila, jak mě kručelo v břiše.. neskutečný.. hodila ssem do sebe toust a to bylo jak kapka.. kručim pořád :grinning: ale když se nenajim, tak se mi žaludek pohupuje...
Prsa na omak trošku bolavější, bradavky pořád vytrčený a svědí :sweat_smile:
A unavená sem přes den, ale v noci mi spát moc nejde :-/
14. bře 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ahoj, tak mas to stejny co ja. ja mam dopo taky hlad, ale musim opatrne, abych to neprehnala a kolem 11h zacinam mit hlad a muzu jist a jist. nejhorsi je to vecer, vcera jsem si nakoupila ruzny tycinky,....abych do sebe neladovala rohliky a tak...v noci mam taky hlad, ale snazim se to zaspat.a jak pises pres den strasne unavena a v noci 3-4x curat a nemuzu zaspat, spatne se mi spi.
14. bře 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vsem moc gratuluju k srdickum! Ja se snad nikdy nedockam :frowning2: Tady v UK se do 12 tydne vubec nic neresi, jen udelaji test z moci a naberou krev. Takze az do 12 tydne budu zit v nevedomosti :frowning2: Doufam, ze kdyby bylo neco v neporadku, tak bych to snad na svem tele poznala. Zda se mi, ze je snad vse OK, nespinim, zadne velke bolesti nemam a tehu nevolnosti a unava me trapi v podstate cely den (nekdy i noc).
14. bře 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Vim zatim 3 dny, ze se asi neco klube, mela jsem 3x velmi zretelne //. Dnes i na mene citlivem testu. Termin podle netu vychzi na 17.11:slight_smile: potrebuju nekde sdilet sve pocity:D
14. bře 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou nespavosti jsem na tom stejne :slight_smile:
Taky gratuluji ke vsem srdickum, snad ho tam taky za 14 uvidime.
14. bře 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já byla na UTZ včera - dutinka byla ale srdíčko zatím ne, jdu zase příští středu tak snad už bude - jinak termín mám asi podle MS 9.11.
14. bře 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile Ahoj, krásný datum, mně vychází o den míň :dizzy_face: jak se cítíš? první mimi?
14. bře 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r datum super, moc se mi libi:slight_smile: Jojo, prvni mimi, moc jsme ho chteli! Citim se uplne normalne, vubec zadne problemy, krom mirne bolesti v prsou, kterou jsem mivala vzdy pred MS, takze nic noveho:slight_smile: Jinak nic, za coz jsem fakt rada! Mamca to tak ale pry taky mela...
14. bře 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile tak te´d sem to zkoušela zadat do kalkulačky a taky mi vyjel 17.11.Tak asi na tom budeme ještě víc stejně :slight_smile:) já měla ten cyklus nějakej dlouhej.. minulej sem měla samovolnej potrat na začátku, takže jsem ovulovala až nějaký 30DC. ale měřím si bazální teplotu, tka vím, kdy byla ovulace a od toho dne to počítám..
Je bezva, že nemáš žádný nevolnosti nebo něco...kdy půjdeš doktorovi?
14. bře 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile @zdeni.r koukám, že máme skoro stejné termíny. Já mám 16.11. :slight_smile: . Pořád odpočítávám dny, kdy půjdu k doktorovi, už se moc těším, až uvidím prcka :slight_smile:
14. bře 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja uz se taky nemuzu dockat,k doktorovi jdu 20.3. uz jen par dni.:slight_smile:
14. bře 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka8 ahojky já ti závidím že se těšíš. Já mám z toho data strach. 12.3. jsem byla na UTZ a dr mi řek, že neví, že si není jistý a že to vypadá tady a taky tady, ale není si jístý. tak si nás pozval na 20.3. tak snad to dobře dopadne. :frowning2:
14. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek