• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@malformatio a kdy jdeš?? já už se taky těším.. po těch všech nezdarech doufám, že se to ke mně pořádně přisálo :slight_smile:
14. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r jdu až 25.3. to budu 6+2 tt a to je stááášně dlouhá doba. Šla bych dřív, ale chtěla bych mít jistotu, že bude vidět srdíčko a čekat do další kontroly další 4 týdny bych asi nevydržela :grinning: . Pokud nešpiníš, tak je určitě vše na dobré cestě. Budu držet palce :wink: . Kdy jdeš ty?
14. bře 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r jee, tak to je super! :slight_smile: my popravde ovulaci moc neresili, zatim jsem to nechavali tak nejak na prirode. Navic manza byl hodne v praci, takze jsme se moc nepotkavali, takze z toho nakonec bylo minuly mesic jen jediny snazeni..ale asi jsme byli ve spravny cas na spravnem miste:D
K doktorovi jdu 26.3., sestricka rikala, ze driv to nema cenu, protoze by nebylo nic moc videt a stejne by me tam hnali znova...bude to dlouhy, ale nejak to snad vydrzim.
Drzim palecky, aby ti to ted vyslo a nedopadlo to jako minule!
14. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio to je fajn, aspon v tom nejsem sama:slight_smile:
14. bře 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio fakt??? já jdu 25.3. a kupodivu budu taky 6+2 :grinning: to je psina..nešpinim, je to paráda.. minule právě hnedka v termínu ms bylo špinění a hned bylo něco špatně.. tak snad teď to bude fajn!

@lile paráda! tak to jdu o den dřív :slight_smile:) my to začali řešit, protože už byly ty neúspěchy 3.. dokonce mě hnala doktorka i na hematologii a vyšetření štítné žlázy, protože se jí to nezdálo.. no a výsledky ještě nemam, tak snad vyjdou dobře a neudělá mi to ještě nějakej hokej..
14. bře 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r tak to já zase v termínu MS začala špinit, pak byl pár dní klid a teď jsem zjistila, že zase špiním, ale bolesti nemám žádné, tak snad to bude v pohodě. Každopádně je to dost napínavé :slight_smile:
14. bře 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio jéjej.. tak kdyby něco, tak šupej k doktorovi! taky držim palce!! :dizzy_face:
14. bře 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r jj pokud přijdou křeče do podbřišku či začnu krvácet, tak to doktor jistí. Pokud to bude stále slabounké špinění jako teď, tak půjdu až toho 25.3. Budeme si vzájemně držet palce :wink:
14. bře 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r drzim moc palce, aby to bylo v poradku! Jsem zvedava na kontrolu, jestli bude neco videt a vubec jak to bude probihat...je to vsechno taaak nove, porad tomu nemuzu uverit:slight_smile:
14. bře 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak i já jsem už oficiální listopadová čekatelka.Dneska na UTZ byla vidět dutinka, prďola i srdíčko! Bingo! Tak snad se bude dařit i dále. Všem, co čekáte na 1. kontrolu, držím palce a ať vám to rychle uteče :sunglasses: !
14. bře 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@emtu ahojky, vitej mezi nas:slight_smile: zavidim ti prvni UTZ, ale jak koukam, ty uz jsi zkusena tehulka, vid? :slight_smile:
14. bře 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přidávám se k vám. Mě vychází termín na 18.11. :slight_smile:
15. bře 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musim se pochlubit svou malou sbirkou. Uz toho testovani asi necham, zda se to vic nez jasne:slight_smile: co myslite?
15. bře 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lile ja myslim, ze uz by to stacilo :wink:
15. bře 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lile taky myslim, ze uz je to jasne a neni potreba znovu testovat :wink:
15. bře 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky, kdyz me se tak libi, kdyz se tam ta carka objevuje:D obzvlaste ta dnesni je moooc pekna:slight_smile:
15. bře 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lile To ti verim :slight_smile: , ale myslim, ze tlustsi carku uz z tech testu asi stejne nevymacknes :wink:
15. bře 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindruse76 Asi ne, vid? :slight_smile: tak ja uz toho necham a pockam si na doktora:slight_smile:
15. bře 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile No, ještě bys mohla koupit testy různé citlivosti a zkoušet to s nima :grinning:. Jak říká Cimrman, to se nikdy neochodí.
15. bře 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emtu ten vcerejsi je 25 a stejne je jasnej, zbytek jsou 10:slight_smile: Takze uz toho asi necham:slight_smile:))
15. bře 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile Tak to valím oči :astonished: , jaké to máš dráhy! Že by dvojčata? :wink:
15. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emtu jezis to snad ne! :slight_smile: to se da takhle poznat? :slight_smile:
15. bře 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vidím že narůstáme ...já moc nepíšu jelikož mám doma už jednoho prcka ale občas alespon přečítám...vítám taky nové holky...
@lile parádní dálnice myslím, že už testovat nemusíš..ale věřím , že je to potěšení tam ty čárky vidět..já udělala asi 20 testů :grinning:
15. bře 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio já taky špinila asi 3x nebo 4x..a na utz bylo všechno ok.ale koupila jsem si ascorutin at jsem klidnější...ale nebyla jsem s tím nikde..normálně jsem čekala na ko...špinění nic neznamená, horší je krvácení...
15. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile paráda!! já semm s tím testováním na tom podobně :grinning: hrozně mě to baví!! teď už je to krása, jak to vyběhne rychle..
na druhou stranu je to taková aspoň malinká kontrola..

Tak já přidím svojí dnešní krasavici :slight_smile:)) sem 19DPO
Já už se nemůžu dočkat kontroly!! ještě 10 dní....
Akorát mi začíná být už regulérně šoufl... :confounded: žaludek jako na vodě, od rána do večera...nic moc
15. bře 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lile :sunglasses: Nevím, jen jsem to plácla!
@zdeni.r :astonished: Taky paráda! Ale s tím žaludkem ti to nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. bře 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vàm přidat? Dneska jsem taky našla pozitivní test a v listopadu se budeme těšit.
16. bře 2013 v 07:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r presne tak to mam taky! Porad mi to nedochazi a timhle se ujistuju, ze se mi to jen nezda:slight_smile:
16. bře 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emtu kamoska mi to rikala ale taky! To by byl sok:slight_smile: ale v rodine to ani jeden nemame, tak snad je tam jen jedno:slight_smile:
16. bře 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky mate ty predcasny snahy o vybirani kocarku a podobne? :slight_smile:
16. bře 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek