• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
Teda mě už druhý den pekelně bolí hlava
@lile u prvního jsem to taky měla, je to podle mě normální. Teď už mám všechno, ať to bude holka nebo kluk.
16. bře 2013 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile přeně tak :grinning: já už po nich taky koukám.. nebo teda spíš už mam vybráno :sweat_smile: ale kupovat fakt nic do konce toho 3tího m. nebudu...na to sem pověrčivá
16. bře 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r ja mam asi taky vybrano, ale je to strasne drahy, spis premyslim, ze popatram po pouzitym sportaku a koupim novou korbicku..
16. bře 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes ráno jsem začala krvácet, tak jsem skočila na gyndu, na ultrazvuku nic vidět nebylo, mám utrogestan a v pondělí jdu na odběry na hCG a ve středu na kontrolní hCG a pokud bude klesat půjdu na revizi :frowning2:
16. bře 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio držím moc palce, já u obou dětí špinila až do 12 týdne, tak třeba to bude ok
16. bře 2013 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 děkuji, ráno to špinění nebylo.Doktor říkal, že to mohl být potrat a že ve středu se rozhodne.
16. bře 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio tak držím palce, já to taky dvakrát zažila
16. bře 2013 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio treba je jeste brzo? Pokud to nebylo nejake masivni krvaceni cervenou krvi asi bych byla v klidu. Bude to dobre, drzim palce!
16. bře 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathuska děkuji, právě že to bylo větší krvácení s jasnou krví. Uvidím jak dopadne HCG.
16. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se holky s vámi loučím a opouštím tuto skupinu. Je konec. Držím vám všem palce, ať u vás všechno dobře dopadne a v listopadu máte svá miminka v náručí.
17. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio copak? si se rozkrvácela? Je mi to líto, ale určitě se příště zadaří.
17. bře 2013 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio to mě moc mrzí kocko..já si to prožila třikrát :( neztracej nadeji, nejdůležitější je,ze už máš jednoho pecka a teď abys nemusela na revizi..
17. bře 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio to je mi lito :( ale ver, ze kdyby mimi bylo v poradku zustalo by, priroda to ma dobre zarizene. Hlavu vzhuru a hura do dalsiho kola !
17. bře 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malformatio to je mi moc lito,snad se brzo znovu zadari a vse bude v poradku.
17. bře 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mám holky pořád hroznej hlad.Ach jo tobude peklo v tomto ohledu. :frowning2:
17. bře 2013 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 jé, tak to sem na tom stejně.... sice se mi hrozně pořád houpe žaludek, ale v noci se budim klidně hlady, sotva se najim, tak za chvilku zase hlad.. mazec :slight_smile: tohle sem v životě neměla...
17. bře 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dnes jsem našla "ducha" :slight_smile:)))) pokud je to opravdu těhu :slight_smile: tak podle MS by termín porodu měl být 25. listopad :slight_smile: mohu se přidat :slight_smile:
17. bře 2013 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusinda77 neboj, nejsi v tom sama:slight_smile: ja bych taky porad jedla:(
17. bře 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka3 no jasně ja mám termín 25
17. bře 2013 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lusinda77 :slight_smile: to je super :slight_smile:)))) a koukám že už dva prcky :slight_smile: to je krásné!!!! My máme doma skoro pěti letou Kristýnku :slight_smile:
17. bře 2013 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se taky přidávám, dnes jsem 6+2, k doktorce jdu 26., tak se nemůžu dočkat:slight_smile: Tak hodně zdraví všem!!
17. bře 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiki_kiki ahojky, tak to jdeme k doktoru stejne! Taky jdu 26.:slight_smile:
18. bře 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pane jo, člověk se tu chvíli neukáže a jak se to tady krásně rozrůstá :o)
@kiki_kiki dočkáš se, já se byla objednat cca před 14 dni, a myslela jsem že se taky nedočkam a než jsem se stihla rozkoukat, za dva dny tam pomažu :o)
18. bře 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulittav asi dobrej rocnik:D je videt, ze za tmavych unorovych veceru jsme nemely na praci nic jineho, nez si hrat s nasima polovickama:D
18. bře 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lile :D tak to je trefný :D
18. bře 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak zitra me ceka zase dalsi kontrola, uz zase zacinam byt nervozni, i kdyz nevim proc. minule uz srdicko bylo, nemam zadny problemy,ale cervik hloda po mych zkusenostech.
18. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav u me to navic bylo stesti jako blazen, s manzou jsme se nepotkavali, delal do noci, takze jsme se "potkali" jen jednou:D a voila, zrovna ve spravny den:D
18. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe ahoj, moc držím pěsti.. já myslím, že strach je od té chvíle, co najdeme // na testu a pak už se ho nezbavíme...
kdy jsi byla minule, že už si měla srdíčko? a jakto, že si tě pozvala takhle po sobě vlastně?

já mam ještě týden do kontroly :frowning2: se nedočkám... dneska sem si skákla i na krev, chtěla jsem to mít potvrzený :slight_smile: a hcg mám 3905 jednotek.. teda číslo je tak nějak plus mínuus, protože po tom, co řekla tři tisíce sem přestala vnímat :grinning:
18. bře 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile a ono i to jednou očividně stačí!! my taky.. já pracuju přes týden v Ostravě a na víkendy jezdím domů do Brna.. takže je to s tím načasováním taky takový divoký.. no a tay sme se očividně strefili :slight_smile: ikdyž to vidim na holčičku :grinning: holt si mršky musely počkat..
18. bře 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek