• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v listopadu 2013

23. ledna 2014 
@zdeni.r jojo, minule byl cervik se srdickem. no, mala ma zitra 3 roky a spravne bych se mela vratit do prace. sice jsem si zaridila neplaceny volno na pul roku, ale kdyz pujdu na neschopenku, tak budu mit penizky, ze? a ja mam narok na rizikovy po tech peripetiich co mam za sebou, takze tak...uz jsu totiz rok doma "bez penez", tak by se neco siklo
18. bře 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe jo ták.. a kolik si byla na tt na té minulé kontrole prosím?
a jestli se můžu zeptat, co ste měli za trable? a určitě, pokud je možnost, tak di na rizikový.. penízky se šiknou vždycky
18. bře 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r minule jsem byla 5+3tt. no pred anickou jsem mela dvakrat MA vzdy v 8tt, anicka dobry a pak minulej rok zase potrat v 8tt
18. bře 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lile my jsme počali přímo na valentýna, to je romantika, co? :slight_smile:)) bylo to asi takhle: můžeš, už mám po ovulaci... A další den koukám do kalendáře, že jsem ji měla právě 14. :slight_smile:))
18. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe Moc držím palce!! Neboj, musíme věřit... Já měla loni taky potrat v 6.týdnu a tím, že jsem ho překonala, mám pocit, že už jsem za vodou, což je samozřejmě nesmysl, ale pocitově se mi trochu ulevilo. Celkově je všechno teď lepší než loni - okolnosti, zdraví, stresy. Tak snad!!! :slight_smile:
18. bře 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe 5+3? tak to je paráda, že bylo takhle brzo.. já budu vlastně 6+2.. tak trošku doufám, že už by taky mohlo být..
Já měla třikrát biochemický.. vždycky tak hodnoty hcg kolem 30ti jednotek a do týdne to samo odešlo. už mám taky za sebou právě minulý měsíc vyšetření na genetiku a štítnou žlázu, už sme se i s přítelem domlouvali, že bychom šli někam do centra.. a snad nebudeme muset! :slight_smile:
18. bře 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kiki_kiki diky, ja toto tehu teda musim zatukat zatim, ale zadny potize nemam, teda krome tehotenskych :slight_smile: tak snad uz se zase zadari
@zdeni.r urcite uz bude neco videt :wink:
18. bře 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiki_kiki Hihi, to je teda romantika:D u nas to bylo podobne, ale o tyden pozdeji:slight_smile: rikam manzelovi: Az prijedu z prace, vlitnem na to! On pak jel na nocni a ja za kamoskou, poceti jsem zapila lahvi Palavy:D
18. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r ja nevim presne, kdy byla ovulka, nejak jsem to popravde nezkoumala, jeste jsem nedosla do toho stadia, kdy bych merila teploty, nechavali jsme to zatim tak nejak volne:slight_smile: proste jsme to riskli v polovine cyklu a ono to bylo spravne! :D
18. bře 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám jaký peripetie máte někteří za sebou, tak at vám to už konečně vyjde. Já jsem zase vždycky nanervy protože celej první trimestr špiním, tak čekám, kdy to zase přijde. Jinak mi pořád bolí hlava už čtvrtý den.
18. bře 2013 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý brďo, holky, já mam první kontrolu už zítra v 7:15 hod :slight_smile:)) To to ale uteklo, tak mi držte palce ať je všecko oukej :slight_smile:
19. bře 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@paulittav ty se mas, ja musim cekat jeste tyden:frowning2: asi se nedockam! Kazdopadne moc drzim palecky, at je vse v poradku! A dej pak vedet:slight_smile:
19. bře 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav závidím :slight_smile: já už se nemůžu dočkat, jdu 27....
těším se na foto :slight_smile:
19. bře 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano strasne to uteklo, zitra jdu poprve k dokt. na 9:50 uz se strasne tesim a trochu bojim aby bylo vse v poradku.
19. bře 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lile děkuju, neboj uteče to ani se nenaděješ ;) a vědět určitě dám :slight_smile:
19. bře 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se máte já k doktorovi zavolám až po velikonocích. Ale taky se dočkám.
19. bře 2013 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak dnesni kontrola dopadla v poradku, mame 11mm a vychazi to na 7+3tt. akorat jsu nespokojena, ze moje dr. ma takovy sumitko UTZ, takze jsem mimco zase dlouze hledala ja teda, ona ho nasla hnedka. bylo pritiskly na stranu, takze splivalo s delohou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dr. rikala, ze je to ok, tak verim. dalsi kontrola za dva tydny.
19. bře 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabe gratuluji :grinning: jen tak dále ať rostete...
19. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ljonas dekuju, ale byla bych za lepsi UTZ me dr. :grinning:
19. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe a jak to že tam chodíš tak často? Normálně se chodí po měsíci?
19. bře 2013 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 ja mela jit na tuto kontrolu po trech tydnech normalne, ale zitra bych mela nastoupit do prace po 3 letech rodicovske, tak jsem tam sla o tyden driv, aby me byla napsana neschopenka. a dalsi kontrola za dva tydny asi kvuli prukazce nebo kvuli predchozim potratum, nevim. proste za dva tydny. myslim si, ze po 12tt to uz bude po delsi dobe
19. bře 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:
mám doma 20-ti měsíční holčičku a teď se nám povedl 2. zázrak :slight_smile:
První, Viktorku máme z IVF a najednou nečekaně, neplánovaně //.
Dnes jsem byla u dr. dle PM jsem 8+3, dle ULTZ 7+0, miminko měří 11mm. Pevně věřím, že toto těhu bude v pořádku a užiji si jej až do konce. TP mi zatím dr. nestanovil, přibližně jsem ho spočítala, tak uvidíme příště :slight_smile:
19. bře 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajriska gratulujuuu, ja byla dneska taky na UTZ a v 7+3tt mame taky 11mm :wink: jenom at se nas prcci drzi
19. bře 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabe děkuji, já myslela že 7+ už se počítá jako 8.týden..a též gratuluji..
s Viky jsem měla rizikové měla jsem špatný zdr. stav, nakonec se narodila ve 33+6
19. bře 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajriska pocita, ja si to uz zmenila v tt :slight_smile: no, ja mam za sebou 3 potraty vzdy v 8tt, dvakrat pred anickou a loni, tedka doufam, ze to dopadne dobre
19. bře 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vam závidím že už vam tlucou srdicka. Taky se na to tesim.
19. bře 2013 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra odpo jdu na KO a už se moc těším. Už by mělo být i srdíčko a dostaneme první fotku :wink: . Bříško se mi tedy nafukuje fest, to při Elence tak nebylo a prsa mě bolí ustavičně :grinning:
19. bře 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ráda bych se taky přidala s listopadovým pokladem :slight_smile: Máme doma 22 měsíční Elenku o kterou jsme usilovali víc než 15 měsíců a nakonec si ji na svatební cestě vytulili :slight_smile: No a ted po odstavení Elenky se nám to na 1. pokus zadařilo :slight_smile: Poslední MS 29.1 ale k doktorovi jsem objednaná až 27.3 (příští středu) tak jsem zvědavá jak daleko budeme :slight_smile: Testík jsem si udělala jen ze zvědavosti na MDŽ a byly tam // :slight_smile: Jsem moc šťastná ale šíleně překvapená :slight_smile: U Elenky jsem zvracela snad o prvního týdne a teď nic :slight_smile: jen jsem unavená, ale není čas odpočívat ani se pozorovat, protože Ela je torpédo :slight_smile: moc mě nenechá :slight_smile: Snažím se být v klidu, ale dneska mi ukradli v Olympii peněženku a vybrali z účtu 3000,- než jsem vše stihla zablokovat. Byla jsem úplně zoufalá, už tak je mateřská spíš směšná a do toho todle, chytnout toho člověka co šáhne pro peneženku do tašky na kočárku s prckem, tak mu tu ruku asi useknu!!! Probulela jsem celé odpoledne, ale už teď to neřeším... Nechci stresovat sebe ani mimíska, jen mi to přišlo líto :( Tak jsem ráda že se můžu přidata a bacha holky na peneženky, zloději si nedělají starosti s nikým :(
19. bře 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@modellook No tak to je síla. Asi to mohlo dopadnout hůř, si pak člověk říká, ale úplně tě chápu!! Taky by mě to rozhodilo a naštvalo. Já jsem nedávno u nás vybírala z bankomatu a číhali na mě u něj tři cikáni... Naštěstí jsem si jich všimla, tak jsem byla na pozoru, ale měla jsem s sebou dvě neteře, takže bych byla ideální oběť - všímá si dětí a ne kabelky. Naštěstí jsem je setřásla, když jsem potkala kolegyni a zakecala se. Nechtělo se jim čekat a odešli... No tyhle zážitky nic moc. Teď budem ale myslet pozitivně a těšit se! :slight_smile: Hodně zdraví a těším se už teď na další fotky vaší rodiny, máte je úžasný! :slight_smile:
19. bře 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modellook Jééé, Elenku? Tu máme taky, moji je 18měsíců a čekali jsme na ní 7 let a teď se nám to povedlo za 11 měsíců, tak jsem moc ráda, ale z toho překvapení jsem celý den prozvracela.
A teda, to s tou peněženkou je nepříjemný :unamused: , useknout tomu dotyčnému ruce...
19. bře 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek