• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Ahojky holky, dnes jsem byla na gyndě a miminko je tam kde má být. Akorád bylo brzy na srdíčko takže si nás pán doktor objednal na 13.12.2010. Termín porodu by vycháezel na srpne. Máte někdo termín v srpnu?? Přidáte se?
7. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty seš šikulka. Já si taky myslým že to pobolívání by nemělo asi ničemu vadit. Dnes chci znovu testnou, jen tak pro ujištění.
7. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alca22 jj testni..budou tam dvě krásné čárečky..myslím na vás...hlavně na sebe dávejte pzor..myslím že to oprvadu ničemu nevadí.. No já se dnes s těma prsama snad zbláznímm
7. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj povedlo se mi to dát sem:slight_smile:
7. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ještě jednou sem :grinning:

Holky, tak mně podle ms vychází sice termín na začátku července, ale myslim si spíš, že budem mít Srpňátko, protože ještě kojím, tak kdo ví, jak mi ten cyklus funguje... Jen na kontrolu jdu až 15. prosince
7. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@k.ate jj neboj se to bude v pořádku a uvidíš mimiska..držím palečky
7. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate Ahojky, tak uvidíš kdy se prcek narodí.
Já už jdu zítrab na ko. tak uvidíme jestli tam bude srdíčko nebo ne. podle poslední MS bych zítra měla být 7+0.
8. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já teda srpňátko nečekám,ale už ho mám :dizzy_face:
Držím Vám všem palečky,ať vše probíhá,tak jak má :slight_smile: :wink:

A lvíčci jsou hodny svému znamení :grinning: :wink:
8. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alca22 to už by srdíčko mělo byt videt..já byla 5tt plus 4
8. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jakoubka děkujem moc..taky doufáme že vše dobře dopadne a co nejdříve uvidíme svoje miminko i se srdíčkem
8. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky můžu se přidat? :slight_smile: jsem sice uplně na začátku,ale to asi všechny :grinning: u dr jsem byla minulý týden,ale to ještě bylo brzo tak jdu na ko 30.12.už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
8. pro 2010 v 10:08  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mám doma srpnátko všem vám držím palečky at těhu probíhá ok :wink: to tak letí už to bude rok co jsem našla // :dizzy_face:
8. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beata.n ahojky určitě se můžeš přidat vítáme tě tu a gratulujem.. No ja sem taky na začátku..u dr sem byla včera jsem cca v 5tt a nebylao srdíčko tak jdu až 13.12 a už se moc těšímm..a v kolikátem jsi ty
8. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@antana123 tak to gratulujem..a mockrát děkujem..tez doufáme že vše bude v pořádku
8. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je možný,že buď budeme mít skoro stejný termín,nebo budeš ty o pár dní napřed :slight_smile: já byla minulý týden nějak mezi 3-4tt,právě čekám co mi pak řekne dr toho 30. :dizzy_face:
8. pro 2010 v 10:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beata.n neboj určitě bude vše v pořádku..to už uvidíš i srdíčko..já sem 5ttplus 4 no a tak v 6tydnu už by to srdíčko tam bát mohlo..no je to dlouhá doba čekání vid,.
8. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,já měla srdíčko na konci 7tt,takže žádný strach :wink: :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@poupatko8 já taky pevně věřím,že je vše ok,ale i tak se občas člověk neubrání tomu strachu :sweat_smile: naštěstí mám doma už jednoho prcka,tak mi to i utíká docela :slight_smile: pak budou Vánoce,to uteče,ale závidím ti,že jdeš dřív než já :grinning: a rodina a přítel/manžel už to ví? :slight_smile:
8. pro 2010 v 10:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jakoubka trochu si mě uklidnila...no už se moc těším..snažím se být v pohodě
8. pro 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beata.n no neboj tobě to taky uteče..budeš péct a věnovat se svymu dítetí..a bude 30..ni strach trochu je ale myslím že není duvod..musíme mimi věřit:slight_smile:jj přítel i rodiče moje to už vědí..a proto doufám že to bude ok..snažíme se skoro 3 roky víš:slight_smile:
8. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo holky, jak to děláte, že vás doktoři vezmou tak brzo? :grinning: U nás jediná možnost, jak se dostat k doktorce dřív jak za 2 tejdnybylo říct, že nevíme, jestli si malý chcem nechat a to se mi příčilo...
8. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@k.ate no normálně..já sem ted už na rozikovým na neschopence ale mám vycházky od 8-20-doktor mě hlídá a chce aby co nejdřív to srdíčko viděla..dokonce mi už i gratuloval..no tak takovou větu jestli si chci diite nechat by se mi taky příčilo říct
8. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate no mě taky nechtěl původně vzít když jsem mu řekla kdy jsem měla poslední ms,ale pak mě vzal,já se totiž bála aby to nebylo mimoděložní,tak mě uklidnil :slight_smile: jinak jdu taky až zase za dlouho to jen poupátko má asi protekci :grinning:

@poupatko8 tak to mám za tebe o to větší radost,že se vám podařilo!!u nás to nikdo neví,nechám jim to na Vánoce :dizzy_face:
8. pro 2010 v 10:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@beata.n mě na tom štve, že podle ms jsem už skoro (nebo dokoncce už uplně :grinning: ) 11tt :grinning: Myslim si, že to bude v reálu míň, ale i tak... :grinning: takže na první kontrolu v podstatě možná pujdu až ve 12 tt :grinning:
8. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beata.n prej protekci:Dno možná jo kdo ví:slight_smile:musí mě hldíta..a děkuji moooc..neboj taky to uteče..
8. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate to až tak daleko jsi??tak to je ale divný,to tě na první kontrolu bere opravdu pozdě se mi zdá :astonished: mě řekl že bere nejdřív,když by mělo být srdíčko to je okolo toho 8tt,to by moje trpělivost asi nevydržela a asi bych řekla,že jsem špinila nebo něco :zipper_mouth:
8. pro 2010 v 10:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@k.ate to je docela pozde..ale podle mě záleží na gynekologoj
8. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, muzu se pridat? mela bych byt dle PM 5tt, pristi tyden jdu k doktorce na prvni kontrolu..-takze to vypada taky na srpnatecko :slight_smile:)
8. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já když si volala na gyndu na objednání tak se mě sestřička neptala a ni na důvod. Jsem ráda že mě vzala za necelý 2 týdny, protože u nich je taky dlouhá čekací doba.
@k.ate Mě se dr. taky při těhu ptal jestli si to chceme nechat. nevím proč se na to ptají.
@poupatko8 Jaktože ti dal rizikové, měla jsi před tím nějaké problémy.
@beata.n Ahojky, to bych asi nevydržela do 30. a řekla bych mu ať tě veme dřív. Jistota je jistota.
8. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@poupatko8 to je jasný,že musíš být pod dohledem :wink: ty tři roky snažení museli být asi hodně dlouhý vid? :frowning2:
8. pro 2010 v 10:55  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eviiita jasný vítej mezi námi ...no já sem taky 5tt akorád včera ještě nebylo vidět srdíčko jen taková dutinka..prý je brzo..tak at u tebe je vše v pořádku
8. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 90
Tvůj příspěvek