• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Chtěla jsem se zeptat, co ranní nevolnosti, já se zatím docela držím, až mi to přijde divné.
23. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtenka ahojky maji soukromou, musis napsat alca22.
23. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tehulky muzu se k vam pridat?? :slight_smile:
27. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky můžu se taky přidat? zítra jdu k Dr, ale už mám dma 10 pozitivních testíků:slight_smile: teď bych potřebovala pradit jak se počítají týdny:slight_smile: díky
27. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já bych se taky ráda přidala :slight_smile: vypadá to, že se nám zadařilo, od 20. 12. máme pozitivní testíky a termín porodu vychází na konec srpna! Tak se těším, díky
27. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wajinka ahojky zkus tenhle odkaz..jinak tě tu vítáám.-)http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
27. pro 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@apricot taky tě tu vítám a gratuluji:slight_smile:no a kdypak jdeš na gyndu?
27. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Mohla bych se přidat? Jsem asi 3.týden,chtěla jsem se zeptat kdy mám jít k doktorovi? Kdybych šla hned po novým roce,je to brzo?
28. pro 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! rada by som sa pridala do debaty, den pred Stedrym dnom som sa dozvedela, ze budeme mat druhe mimi, termin mi vychadza cca na koniec srpna. Na gyndu pojdem koncom ledna, to by uz doktorka mohla pocut ozvy
28. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím těhulky, vypadá to že nás bude hodně :slight_smile: já taky nevím, kdy jít k Dr., aby už bylo něco vidět, ale jsme netrpěliví a zvědaví, tak asi vyrazím hned první týden v lednu...no když jsme čekali první mimčo, tak jsme se hnali k Dr hned, a jen mi vzal krev na HCG a jinak řekl ať jsme ještě v klidu, pak jsme šli až bylo vidět srdíčko
28. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky. :wink: Já asi taky vyrazím hned první týden v lednu,jen si to nechat potvrdit. :slight_smile:
28. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ladush, chichi tak to budu asi to samý :slight_smile: a kdy to budete říkat doma? My to máme zapeklitý, tchýně je zároveň sestřička u mojeho Dr., takže to neutajíme
28. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to fakt neutajíte :slight_smile: Já jsem to mámě řekla hned,protože jsem z toho tak trochu vyplašená :sweat_smile: Mě je 21 a přítel má 23 let a oba ještě bydlíme u svých rodičů.A ještě jsem to musela říct v práci,protože dělám celkem namáhavou práci,tak aby na mě brali trochu ohled :grinning:
28. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to asi rodičům taky řekneme právě hned jak půjdu k Dr, no a ostatním s tím chvátat nebudeme, snad to vydržíme do toho 12tt než budou hotové nějaké ty testy a tak, hlavně aby u všech bylo vše ok! :slight_smile: Tak bydlet u rodičů je pak s mimčem docela výhoda, pomůžou vám :slight_smile:
28. pro 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam problem trochu to udrzat v tajnosti, takze uz to vie moja mamina a svagrina a kamaratka... je to este skoro, ale som si to nevedela nechat pre seba
28. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,vemete mě mezi seba? Přírůstek čekáme 1.srpna.
28. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petka, to je sranda, my jsme taky takoví vysmátí z toho, že budem rádi když už to konečně někomu řekneme :slight_smile: zatim aspoň že to jde taky na MK!
28. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem z toho ještě pořád v šoku,protože jsme zatím miminko neplánovali,myslím,že jsme ještě hodně mladí,ale my to zvládneme :slight_smile: No to asi výhoda je,ale u rodičů asi nezůstaneme,spíš půjdeme někam do podnájmu.Budeme to muset co nejdřív vyřešit s tím bydlením,proto tak spěchám k Dr. :slight_smile:
28. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko -jee tady je tehulek :slight_smile:
Me se rano udelalo tal zle byla jsem curat a na papiru jsem mela naruzovelej vytok..jako krve by se ve me nedorezali :frowning2: ,ale ted uz nic tak doufam ze bude vse ok.
pri 1 a 2 teh jsem kolem 8 a 9 tt trochu krvacela ale dr me uklidnoval ze je to normalni :wink:
28. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladush neboj sa to zvladnete, mate vyhodu, ked vam deti odrastu budete stale mladi!!!
28. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skurinka:Určitě bude vše ok! :wink: Držím palce! :slight_smile:
28. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladush -dekuji asi dneska udelam pauzicku a budu spis odpocivat..... :wink:
28. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka152 No to máš pravdu.Snad bude vše ok. :slight_smile: Mám z toho všeh hrozný strach :frowning2:
28. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam tady se to rozrusta. vitam vsechny nove :wink:
28. pro 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skurinka Musíme na sebe teď všechny dávat pozor.Tak pěkně nožky nahoru a odpočívat. :slight_smile:
Skuhrinka: tovíš že to bude ok, já myslím taky že to občas bývá, hlavně když už jsi to tak měla i u těhu předtím :slight_smile: i když stejně je lepší nemuset to řešit, to jasně :slight_smile: holky ja se hodlam hodně flákat dneska
Ladush taky myslím že není špatný mit děti brzo, máš pak dost energie kolem nich poskakovat :slight_smile:
@apricot no ja mela deti rozdil 21mesicu a byl to celkem zahul ,,pac ma dcerunka bylo brecici miminko a domca byl zlatej :slight_smile:
28. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my mame prcka skoro 2 roky a ten zahul co prijde si radsi teda nepredstavuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apricot No a hlavně snad vyběhám všechny kila co naberu. :slight_smile: Jsem to tiž dosti baculatá, :grinning:
28. pro 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladush to asi jo... i když já z toho byla špatná, dlouho jsem po prvním mimču nehubla, až teď jak prcke hodně lítá tak se to zlepšilo, ale stejně žádná sláva :angry: no a do toho to zase znova teď naberu :grinning:
28. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek