• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Holky tak si to válení užijte i za mě! Já valím na dvě hodiny do práce. :unamused:
28. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase musím uklízet, tak holky mějte se, ať mimča zdárně rostou :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidala jsem si do fotek dnešní testík,tak se mrněte :slight_smile:
28. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky já dnes byla na kontrole na potvrzeni tehu..( trosku jsez jsem spinila ) dle posledni MS jsem mela byt 6 tyden,ale dle utz rikala dr 4 - 5 ,takze byla videt jen takova mensi bublinka..dala mi utrogestan 2tobolky 3x denně a taky mi brala krev, ve ctvrtek na kontrolu a zase utz a krev, chteji videt jak stoupa hcg...je to normalni zjistovat hcg, kdyz uz jde videt vacek????mam strasny strach,jestli treba nejde o zamkle tehu..hcg by prece nezjistovali kdyz uz je vacek videt,ne??? :frowning2:
28. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wajinka normální to je, podle toho uvidí, jestli těhu prosperuje nebo ne, buď v klidu, uvidíš, že bude všechno v pohodě, i když vím, že je to těžký, pokud jsi jen špinila a nekrvácela, je to na začátku těhu normální :wink:
28. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně se pořád bojím:( taky mě děsí že na utz byla ta bublinka prázdná..je t normální? neměla už by uvnitř něco mít?
28. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wajinka neboj se, já vím, že je to těžký, ale v tom 4 - 5 týdnu je normální, že uvnitř ještě nic nebylo. :wink: u té délky těhu záleží na tom, jestli máš pravidelnou ms ,kdy byla ovula a tak... Já mám být podle MS už cca 14 tt a přitom jsem teprve 10 :wink: Zkus se nestresovat. Při minulým těhu jsem to měla podobný jako ty teď. A teď mám doma rok a čtvrt starýho raubíře :wink: Na ultrazvuku se taky ukázala jen bublinka a brali mi krev kvuli hcg... Ale já tehdy uplně krvácela a nakonec to dobře dopadlo, musíš mimískovi věřit.
28. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu věřím....a určitě to zvládnem!!! ve čtvrtek budeme mít krádné hcg a velkou bublinu:slight_smile:
28. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, citali ste ake zmeny nam priparivli na buduci rok vo vyplacani rodicovskej? ja som sa trochu nastvala, pretoze sme druhe nestihli do troch rokov, ako som poberala rodicovsky, takze automaticky musim ist na styri roky, ach jo...
29. pro 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka152 tak at jde na dva dny třeba na mateřskou manžel, pokud je zaměstnanej a vybere si 3 roky a pak to přepíše na tebe :wink: My to tak uděláme, já ted mám 4letou variantu :-/ protože u malýho jsme byli oba studenti, ale teď už manžel bude mít nárok na to, aby mohl jít na mateřskou, tak to uděláme takhle :wink:
29. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
O změnách mi ani nepište.no ale co naděláme :frowning2: .Já byla s Adélkou doma tři roky a teď budu taky tak.
29. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám v albumu fotky z vánoc a z lyžování.
29. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate to je dobry napad, to ma ani nenapdlo ze by sa to tak dalo spravit, diky
29. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Termín porodu mám 6.8., včera jsem nafasovala těhotenskou průkazku. Akorát jsem dost v šoku, jak se to rychle rozjíždí - objednání na screening v 1. trimestru, odběry krve, registrace do porodnice..uff :slight_smile:
29. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tiež by som sa rada pridala do klubu :slight_smile:
Podľa dátumu poslednej MS sme v 9tt, ale keď som bola pred tromi týždňami na prvý UTZ, bol vidieť iba prázdny váček a MUDr. skonštatovala, že reálne som tak v 4tt (a nie v 6.).
O týždeň som bola na UTZ znovu, srdiečko už bilo, mali sme 7mm a vraj 7tt podľa dátumu poslednej MS.
Teraz pojdem 4.januára, i na odber krvi a prenatálny screening a mala by som už dostať tehotenskú knižku. (Predpokladám teda, že mi vypočítajú i termín porodu - neviete, ako sa to počíta? Či iba na základe tej poslednej MS, alebo berú do úvahy to, že na začiatku bol posun o cca 2 týždne?)
Našťastie registrácia do porodnice ma nečaká, tu nie je potrebná, takže v klídku :slight_smile:
Chcela som sa ale spýtať - urobili ste nejaké výrazné zmeny v životospráve?
Ja:
1/ prestala som fajčiť (úplne a hneď, ako som sa dozvedela - teraz mi v pevnej voli výdatne pomáhajú nevoľnosti, nemám ani pomyslenia na cigaretu)
2/ kafe si dávam tak 1x do týždňa (miesto 2 denne) - netuším, či sa može alebo nie
3/ zobem kyselinu listovú
4/ MUDr. mi nakázala jesť tvraroh a gervais (v jogurtoch vraj toho nič nie je) a veľa zeleniny a ovocia (vitamíny z lekárne mám vraj vypustiť z hlavy)
5/ viem, že nesmiem tonic kvoli chinínu
6/ a nepijem ani colu - ale to neviem, či je zakázané
7/ máme doma psíka - tak neviem, či mám chcieť vyšetrenie na toxoplazmozu.. neviete, ako to funguje?
8/ bezpečne viem, že mam Rh-, takže celkom strach, aby bolo všetko ok. U MUDr ma to nenapadlo jej to hneď povedať, musím teda nabudúce..ale to už i tak zistia i z krvi... No už aby bolo toho 4.ledna!!!
A to je asi všetko... čo vy?
29. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 záleží o kolik se ti to liší, mně tam u malýho lítaly dva týdny,ted měsíc, takže dr píše termín podle uz :slight_smile: aby se tam ten podle ms zbytečně nepletl :slight_smile:

Jinak já kojím, takže změny v životosprávě žádný v podstatě :grinning: jen beru vitamíny , i doktorka mi to doporučila, když mě "vysávají" dva prckové zároven :slight_smile:
29. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatial nic neberiem ani som nic nezmenila v zivotosprave, stravujem sa celkom zdravo da sa povedat, nefajcim, pijem 2-3 kavy za den, chodim cvicit 3x do tyzdna.akurat ma pobolieva brucho dost casto, trochu sa toho obavam, lebo skoro pred dvomi rokmi som bola tehotna, ale sme o mimi prisli, bolo to asi v piatom tyzdni, tak dufam ze to dobre dopadne tentokrat
29. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, můžu se přidat k vám? Já jsem těhu po 3IVF, už mě z centra asistované reprodukce předali k mé gyn tak bych si měla jít 12.1. pro průkajdu. Od 6+3 (20.12.)máme srdíčko. Ještě ředím krev Fragminem - injekce kvůli Leydenské mutaci. Nemáte někdo zkušenosti s tím jaký může být rozdíl mezi stářím plodu dle ms a dle uzv?
29. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj antoa, ja ti neporadim. mne vypocitali termin porodu podla ms aj uzv s rozdielom dva dni, a aj tak som prenasala dva tyzdne a porod mi nakoniec vyvolavali, myslim ze sa to uplne presne urcit neda
29. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka152 já mám rozdíl 6 dnů tak snad to bude ok :wink:
29. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky máme už soukromou diskuzi, Tak jestli s chcete některá přidat tak mi pisněte do IP. A jestli se Vám nechce přidávat, tak zůstaňte v téhle. Přeji krásné těhu :wink:
29. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
@alca22,jsem tu jednou už psala,dostala jsem povolení ale zase mě to druhej den vyhodilo.Vůbec netuším proč.
30. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina No mi jsme to promazaly. ti kteří vůbec nereagovali ani po přijetí do soukr. diskuze. Ale zase tě přidám.
30. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak jsme po kontrole hcg v úterý přes 3000, na utz už jde vidět i malý zárodek ve váčku..takže krásně rostem...další kontrola 11.1. tak snad už uvidíme srdíčko:slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22,děkuju.Budu se snažit psát častěji.Teda pokud mě Adélka nechá :slight_smile: .většinou když sedím u kompu,tak zrovna něco nutně potřebuje a je to na dýl.
30. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wajinka,tak to je super.Já mimiska viděla poprvá na 6+1tt a srdeční akce byla jak blázen.Skvělej pohled.Už se těším na další utz až ho zase uvidím.
30. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 tak já střídám kyselinu listovou a mamavit, kouřit jsem taky přestala a ani mi to nechybí, kafe nepiju ani normálně, jinak máme taky psa a u první jsem to nijak neřešila a ani teď, 2 týdny zpátky nás opustili poslední štěňata, tak jediný čeho jsem se bála, byli červíci, takže hlavně pravidelně odčervovat, toxoplazmozy bych se hlavně bála u kočky
31. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr Ďakujem za odpoveď, viem, že toxoplazmóza je hlavne u koček, ale vraj sa može nakaziť i psík, keď príde do styku s kočičími výkalmi..a to vonku na prechádzke neovplyvním. Odčerviť je ale dobrá pripomienka ... musím skontrolovať, kedy sme robili naposledy! :astonished:
A ten mamavit fakt neviem - doktorka ma odrádzala, že je to zbytočná chémia a pri zdravom stravovaní úplne zbytočná... ale či moja životospráva je až taká zdravá? Myslím, že i pri všetkej snahe asi ťažko... nie som výživový poradca...
1. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala k vám, dle netu mi vychází termín na 27.8., ale k dr. jsem objednaná až ve čtvrtek. Nemůžu se dočkat, jestli je vše v pořádku. Zatím mě začínají trápit hlavně nevolnosti.
1. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katkvy tiše gratuluji a neboj vše je určitě v naprostém pořádku..
1. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek