• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@katkvy Ahoj, ja teda v srpnu 2011 necekam, ale loni jsem mela naprosto stejny termin porodu :wink: Tak trocha nostalgie, jak to vsechno strasne uteklo :astonished: Nejhur mi bylo prave ten vikend po Silvestru, takze tehu lizatka, zazvorovy caj... :grinning: Jinak srdicko jsem prvne videla 7.1. :wink:
Tak at mate vsechny bezproblemovy tehotenstvi a hlavne zdrave deti :sunglasses:
2. led 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,prejdete do druhe soukrome diskuze-napiste alce22
5. led 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidávám se k vám :slight_smile: Jsem asi v osmém týdnu a zatím mi nedělali žádné vyšetření a to už jsem byla na gynekologii dvakrát. Jenom UTZ. Jsem z toho trošku nervózní. Dělali vám nějaké vyšetření nebo vám řekli velikost miminka nebo tak něco?
8. led 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulickaj1 hlavně se nenervuj! Já jsem byla prvýkrát u gynekologa v 6 týdnu (dle datumu poslední MS), dělali mi taky jenom UTZ - ale to ještě nebilo srdíčko, tak že to nebudeme hrotit a mám se za týden ukázat znovu. MUDra ale říkala, že jsem dle toho tak max ve 4.týdnu.
O týden jsem šla znovu, zase mi dělali UTZ, to již srdíčko bilo, MUDra mi ale jaksi nic nezdělila, jenom sestřičky jsem se pak ptala, v jakém jsem tedy týdnu, ta mi řekla, že v 7. a objednala mě za 3 týdny - tudíž jsem byla teď v úterý a až teď mi brali krev na různá genetická vyšetření nebo co..včetně krevní skupiny... pro změnu ale nedělali UTZ, protože jsem chtěla genetický a jsem objednaná na 17.ledna. Momentálně začínám 11.týden - a těch prvních 10 týdnů se nikdo nějak speciálně nehonil... bylo by to asi jiné, kdybych byla nějaký komplikovaný případ, měla za sebou potrat nebo umělé oplodnění.. U prvního UTZ se mě MUDra jenom ptala, jestli si budu chtít miminko nechat, protože kdyby ne, tak by tu krev atd... brali okamžitě a nečekali bychom týden, jestli se srdíčko objeví nebo ne..
Takže myslím, že se stresuješ zbytečně, hlavně klídek, ať se mrně u Tebe hezky v bříšku peleší a zapeleší :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju, trochu mě to uklidnilo. Kam chodíš na gyndu?
9. led 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už je to potvrzené, na přelomu července a srpna k nám přiletí čáp nebo vrána. Asi to bude pěkný kolotoč, ale druhé mimi jsme chtěli, takže proč ne? Zdravím Vás tady všechny.
9. led 2011 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@l.e.o.n.t.y.n.k.a moc moc gratuluji...at vše v pořádku probíhá a jste zdravé ty i mimi
10. led 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@antoa ahoj, taky jsem po IVF. V 8tt . Nám se termín porodu počítá tak, že od termínu odběru vajíček odečteš 14 dní a to je stanovené datum poslední MS. Pak samo se porovnává ultrazvuk a někomu to opravdu neladí. Kamarádka po IVF měla spočítaný datum porodu na 8.12., podle UTZ to odpovídalo spíš 2.12., tak jí vedli jako přenašečku po 2.12. Malá se jí narodila císařem až 12.12. a měla zkaženou plodovku, takže bych věřila porodníkovi, že podle UTZ je stanovení termínu přesnější.

Není tu ještě někdo v tom po IVF? ono přeci jenom ty starosti a sdílení informací v těhotenství jsou jiné než s někým, kdo do toho vlítnul jak jabloň z jara......
12. led 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@qipa odkud jsi? KOlikáté IVF.....nechceš se přidat do naší uzavřené diskuze?
Jinak ta jabloň - zcela výstižné :grinning: :grinning: :grinning: asi se více bojíme, jelikož víme, že do toho zase nevlítnem a ivf je spoousta peněz bez záruky ne?
Jinak jsem dneska po kontrole a termíny se mi srovnaly : Jsem podle uzv 10+0, dle ms 10+1, TP mi určila 8.8.2011. Prý naprosto ukázkové, čípek vysoko a uzavřen, děloha odpovídá 12tt, prcek nám mával -mám fotku, ale není moc dobrá, dám ji do profilu. Máme průkajdu a na NT+ jdu 26.1. Zítra jdu na 8.00 na odběry a 21.2. mám poradnu + triple test :slight_smile:
12. led 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,,muzu se pridat,,patrila jsem do zarijovek,ale dnes jsem byla diky problemum u dr a na utz uz je krasne videt miminko a termin se presunul na 31.8 :slight_smile:
19. led 2011 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka sem nikdo nechodí... napiš na nick alca22 a zažádej si o přístup do srpnové diskuze..je nás tam fůra a žije to tam :grinning:
19. led 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@alca22 Ahoj, chtela bych se dostat na nejakou diskuzi -miminka srpen 2011. Nekdo tady mi radil, abych napsala na Tebe. Mohla bych se mezi vas taky dostat? Prave jsem v 9tt. Diky.
21. led 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mohu se pridat? termin mam na zacatek sprna 2011 :slight_smile:
26. led 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@nepiha Máme soukromou diskuzi. Jestli se chceš přidat tak mi pisni do IP
27. led 2011 v 00:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

chtěla jsem se zeptat, jestli se u vás v diskuzi najde ještě volný místečko pro jednu bláznivku :grinning: , která je dneska 10tt+1 a termín jí vychází někdy na konec srpna 2011... :wink:
27. led 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hormoni napis alce22 :slight_smile:
27. led 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko_1907 děkuju za info :slight_smile:
27. led 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@alca22
zdravím Alčo, ráda bych se taky přidala k vám do diskuze, jsem tu nová a termín mám podle PM 28.8.2011....ale nevím, jak Ti mám jinak napsat :wink:
28. led 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@tarra27 ahoj, napiš alce22 do IP, přidá tě :grinning:
3. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nechcete některá koupit těhu kalhoty? Jsou teda spíš pro střední postavu... Kdybyste měly zájem napište mi do zpráv.
3. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... jsem moc ráda, že i já se k vám můžu přidat. Jsem 12+3tt, termín mám 15.8. a doma už tří letou holčičku, která je narozena 11.8., tak třeba se nám to podaří na stejné datum :slight_smile: ...
3. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, taky se k vám ráda přidám-termín máme 23.8. a jsme z Brna. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík taky se přidávám, termín máme 9.8 a jsme z Brna
8. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@aidule Ahojík, koukám Brňanda :slight_smile:
8. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtenka Ahojky, byla jsem odpolko s naší holčinou na baletu, pak večerní rituálky, tak jsem se mrkla až teď....Z které části Brna jsi Ty? :wink:
8. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtenka
@aidule
ahoj holky, my jsme taky brňáci :slight_smile: sice se nám termín posunul na 30. července, ale snad to neva :grinning:
8. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@aidule No bydlím kousínek za Brnem, ale v Brně jsem denně - a to konkrétně v Krpoli
9. únor 2011 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate No jasně, že to neva :grinning: Každý z Brna dobrý :grinning: . Tak hodně štěstí a ať je vše v pořádku! :wink:
17. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aidule jak máš starou holčičku? :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate Ahojky, Markétka má 6 let, čeká nás 1.třída, tak snad v srpnu porodím tak, abych stihla její začátek školy :slight_smile: . A Ty?
18. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek