• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@aidule já mám ani ne rok a půl starýho rošťáka, tak to bude asi docela záhul :grinning: dva roky bude mít v září... Tak snad to nějak zvládnem :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, můžu se přidat, termín mám 28.8 :slight_smile:
21. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obcas si vasi diskusi procitam, neb jsem na konci 14tt. Chtela jsem se zeptat, jestli je tu nejaka tehulka kolem 14tt, ktera by nepozorovala zatim zvetsene brisko. jsem hodne hubena a brisko mam uplne uplne nepatrne. proste temer vubec se mi zatim neukazuje. trochu me to znervoznuje. na kontrolu jdu az za tyden. Nejste na tom nektera podobne? Vsude ctu, ze uz bych touhle dobou mela brisko mit, ja ho mam za posledni 2 tydny uplne stejne pidi. zadne zvetsovani. Predem diky za pripadne odpovedi.

22. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já teda hubená nejsem, ale těhu na mně nebylo minule vidět pořádně ani v 6. tým měsíci, takže klid. Teď taky břicho moc nemám, spíš to, co mi ještě zbylo po Kubovi :grinning: Prostě jak mám široký boky, Kubajz se ve mně tehdy poskládal tak, že když jsem šla poprvé do porodnice na monitor, vypadala jsem, jakože tam nemám co dělat :grinning: Takže klid... :wink:
22. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate diky moc za odpoved. ja se zitra musim jit zaregistrovat k porodu (v praze nutnost v 14+0) a pripadam si fakt divne :slight_smile:.
22. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Tak zápřah to určitě bude, o tom žádná, ale zvládlo to spoustu maminek, tak ty určitě taky :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule co mi taky zbyde :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, hlavně ať jsme všichni zdravoučcí a ono to ostatní už nějak půjde :wink: !
22. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky mam termin 1.8.2011...zatim je vse v poradku,tak doufam ze bude i nadale...moc se na maly tesim :slight_smile:
2. bře 2011 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky máme uzamčenou diskuzi, tak kdo chcet tak mi pisněte do IP a já vás přidám.
2. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem teda až ke konci srpna, už aby to bylo, nemůžem se dočkat :slight_smile:
2. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Termín mám 18.8.
Hned bych byla ráda za vaše názory - 28.3. bych měla nastoupit zpět do práce, na 3 měsíce, což je nesmysl že jo, navíc když stále celé ráno prozvracím na záchodě. A dr mi nechce dát neschopenku. Už mi dal druhé léky na nevolnost, jsou samozřejmě k ničemu, navíc Torecan čípky, který nejsou v těhu moc doporučovaný, ale neschopenku mi nedá. Potřebovala bych poradit jak na něj, aby mi to dal :frowning2: Zítra tam jdu.
16. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@knobloska napiš uživatelce alca22 vzkaz do IP a ona tě přidá do naší zamčené diskuze
17. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@knobloska není zač:slight_smile:
18. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky mohu se připojit? Jsem teď ve 20týdnu a termín mám 5.8. - 12.8. 2011.
19. bře 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Ahoj, neměj strach. já jsem taky celkem hubená - na začátku jsem zhubla asi 4 klia, takže jsem byla spíš propadlá, než abych měla bříško jsem teď v 19tt a kdo mě nezná, by taky zatim nic nepoznal, sice už se začíná bříško trošku klubat, ale žádní zázrak to taky není. Doktorka povídala, že to přijde, tak buď v klidu a užívej si dokud můžeš v klidu spát a nic Tě nikde netlačí, však ono naroste, a budeš si připadat jak malá velrybka:slight_smile:

Mimichodem holky můžu se přidaT?:slight_smile:
24. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 a muzu se zeptat, kolik vazis a meris? ja take zacinam 19.tt a brisko nikde. znervoznuje me to hlavne kvuli tomu, ze jsem celkove hodne hubena. samozrejme, ze je to takhle pohodlnejsi nez tloustnout a tloustnout atd, ale mam obavy, aby mimi nebylo podvyzivene. to je cele. pristi tyden jdu na kontrolu. doufam, e mUDr mimi premeri, abych videla.
24. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 vážím teď 54kg, opět na stejné váze jako před těhu a měřím 156(ale hodně z váhy teď jsou prsa - ty mi tedy rostou řádně i za bříško:slight_smile: ), a bříško mi už začíná rašit, ono to je ale vidět dobře jen z nějakých úhlů, takže taky fakt nic extra. Zatím bych se zbytečně nestresovala, uvidíš, co ti řekne doktorka, případně se můžeš u ní objednat na nějaký speciální ultrazvuk, aby všechno změřili, ale to stejně budou v brzké době dělat kvůli genetice. Někdy to není vidět skoro do 6. i 7. měsíce. Podvýživy bych se moc nebála, ono si to mimi vezme co chce a potřebuje, to se neboj.
24. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 tys me tak uklidnila. vazis i meris stejne jako ja a jsme ve stejnem tydnu. takze presne tohle jsem potrebovala slyset., sem tam me uklidnuje nejaka tehulka, ale ma o 10-20kg vic a to pak ma telo zasobu pro mimi i kdyz vaha mamince nepribyva. to je neco jineho. ale Ty jsi na tom jak ja. tak to me fakt uklidnilo. DIKY MOC :slight_smile:. at se dari.
24. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v pohodě, minulý týden jsem byla u doktorky a ta se mě ptala, jestli už roste a já povídám, že zatím moc ne a ona povídala, že teď teprve začne, takže ani doktorka to zatim neřešila... jinak už cítíš pohyby?
24. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Ja pohyby necitim. Docela se na ne tesim. Ty uz je citis?
25. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je ctím od milulého týdne:slight_smile: je to zvláští:slight_smile: ale většinou to cítím jen někdy a když jsem v klidu. Je to takový ťuknutí, zpočátku jsem si myslela, že je to jen činnost střev:slight_smile: Prý mám velmi aktívní miminko, povídala doktorka - ani mu nějak nešla změřit srdeční činnost, jak tam sebou mlelo:slight_smile: Ty pohyby se prý dostavují mezi 18. a 20. týdnem a u prvorodiček až právě dýl, tak jsem byla překvapená:slight_smile: Někdy to cítím i když tam dám ruku, ale jakmile se chci pochlubit tatínkovi, přestane:grinning: Jako by to vědělo:slight_smile:
25. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 A už jsi něco nakupovala? Jako hadříky a jiné nezbytnosti?
25. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewicka89 ahoj vypadá to, že to tu moc nežje, viď, ale já se ráda podělím o nějaké ty zkušenosti i když já jich zatím moc nemám:slight_smile:
25. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 jeeeee, ty pohyby Ti zavidim. Porad po nich patram, ale zatim nic :slight_smile:. snad se dockam brzy. spoleham na ten 20.tt. Zatim nic nenakupuji. Vubec nic. Maximalne si obhlizim kde se co nabizi. Ted se mi naskytla moznost velmi levneho hlubokeho kocarku, ktery bude jeste rok v zaruce a docela vazne o nem uvazuji. nechala bych ho u nasich. dalsi nakupy chci nechat az tak na cerven.
25. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já jsem už pomalu začala, ale jelikož nevíme co to bude, zatím:slight_smile: tak jen smetanová nebo žlutá bodíčka a tak, mám pár nových kousků a pár věcí po malém bráchovi , ale to je tak na doma... jinak kočárek mám vybravý nový, ale koupě počká, postýlku i vaničku budu mít půjčenou, tak mi toho ani tolik nezbývá. Jen ty serepetičky, ale to nechám až na dýl. Pokud je ten kočár v pohodě, kup ho. Já nejsem pověrčivá, takže pokud se něco naskytne za dobrou cenu, kupuji:slight_smile:.Dneska jsem na netu našla i nějaké matrace atd do postýlky, tak to mám v záložkách taky tak na ten červen. To už snad, když to dobře půjde budeme ve vlastním bytě. Teď je to zatím staveniště...hrůza co tam je práce, a já tam můžu jít tam maximálně vymalovat, když mi někdo odtahá to harampádí okolo stěn:slight_smile:ale to dam stěnu nebo dvě a jsem hotová:slight_smile:
25. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 tak to je prima, ze uz pomalu neco chystas. cloveka to potesi, ze uz neco ma.

Ono to tu nezije proto, ze holky maji nejakou uzavrenou diskusi, do ktere postupne vsechny (kdo se tu objevi) zvou, takze tady pak nikdo nezustal.
25. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 aha tak takhle to je:slight_smile:
25. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek