• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@hedushka Ja bohuzel nevim. Slysela jsem od kamaradky, ktera chodi na cviceni do centra Magdaleny Mikulandove. ona si to chvali. ja tam nikdy nebyla, je to ve vecernich hodinach. pry se tam cast lekce cvici a cast povida. je to na internetu.
12. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 tak co se týče váhy, tak to já mám o trochu menší mimčo, nechci tě tedy nějak stresovat, a co se týče ultrazvuku, ja chodím do gynfemu na strašnické, ultrazvuky provádí jiný lékař než má běžná doktorka, taky moc není výřečný, popíše mi, co vidí, co kontroluje, atd, ale aby mi třeba vysvětlil něco přesně to ne, mne třeba nevysvětlil důkladně proč tedy musím na další dřívější kontrolu, když jsem se zeptala, zda se něco děje, tak jen že mám být v pohodě, a nestresovat se, že všechno bude určitě v pohodě, ale problém a jeho popisu se vyhnul..tak se chystám se znova zeptat mojí doktorky příští týden v pondělí.., co se týče pohybů, prostě každá jsme jiná, a citlivá, to přijde :slight_smile:)
jak říkáš, že manžel věděl, že budete mít holku, tak nějak to bylo i u mne, já jsem sice taky chtěla holku, ale nějak jsem cítila, že máme kluka, přítel po prvním ult, řekl, je to kluk, no a je to tak..,postýlku nevím, zda mám brát od kamarádky, nebo novou, jsem na vážkách, musím si jí pořádně prohlédnout, chci aby měla stahovatelný bok a více poloh, pak budu spokojená, určitě bychom kupovali novou matraci.
do té druhé diskuse jsem se nepřihlásila :slight_smile:
12. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka ja bych myslela, ze pouzita postylka nemusi byt problem. pokud neni nejaka opravdu jetá :slight_smile:. Nova matrace by mohla stacit - ale to posoudis sama, az ji uvidis. ta "nase" je asi 40 let stara a ma stahovaci bok a je polohovatelna (na 2 vysky), tak je to asi uplne bezne.
ja si myslim, ze jakmile se na ultrazvuku zjisti jakakoli odchylka, zvou pak tehulku na castejsi kontroly, kde odchylku sleduji. tak to bude s tou nasi ledvinovou panvickou take. myslim, ze u mensiho mimi je postup stejny. sledovat, jak se to v case vyviji. ja myslim, ze oni stejne duvod odchylky treba neznaji, takze nemuzou nic moc cloveku vysvetlit. Budu Ti drzet palce, at je vse OK.
12. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 zkusím nějaké cvičení na praze 9 ještě, a uvidím, jestli se na to vyprdnu, a budu chodit jen plavat :wink: s tím monitorem dechu si taky nejsem jistá, zda ho budu na 100% potřebovat v našem pidibytě, tak zjišťuji na netu různé zkušenosti a info, a času taky dost na rozhodnutí a koupi
12. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Ja myslim, že monitor dechu misto nezabere. spis jestli cloveku prida trochu klidu. moje kamaradky ho vesmes nemely. vim o jedne jedine, ktera ho pouzivala.
12. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Ahojky všem, koukám, krásně se to tady rozjelo, taky se přidám do rozhovoru:slight_smile: dneska jsem byla na ultrazvuku a budeme mít taky klučíka, nejdřív jsem si myslela, že jméno máme vabrané (Lukášek), ale ukázalo se tatínek by raději honzíka:slight_smile: Tak uvidíme, třeba nakonec vybereme něco úplně jiného, času dost.

Výbavičku pomalu dávám dohromady, ale mám jen věci na úplně malé mimi, tak doufám, že se mi nenarodí obr - ale toho bych stejně při svých 156cm těžko porodila:slight_smile:

Přebalovák jsem vyřešila - máme ikea komodu a na tu si nechám udělat jem desku s mantinelem a přivrtáme ji, pak to zase dáme pryč. KOmoda má 4 šuple, takže máme i skříň, na to nejnutnější:slight_smile:

Kočárek máme jen vybraný typ, ale nemůžeme se shodnout na barvě - tak ještě čas - jelikož je máš byt stále v rekonstrukci, bydlíme u tchánovců, ani nechci žádný nábytek pořizovat dopředu.

A co sa týče cvičení, chodím na cvičení pro těhule a máme 3 cvičitelky, fyzioterapeutku a 2 sestry z porodnice, takže jedna hodina je spíš relaxace, jiná prohatování a další posilování, myslím, že je to optimální a všechno lze i doma _ pokud nejste lenošky jako já:slight_smile: a hned po tom máme kurz - ten začíná příští týden, tak nevím, jak moc přínosný bude, ale až budou hodiny dýchání a masáže, určitě tam budeme mít i taťuldu.

12. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Ahoj taky nevím, jak s tím monitorem dechu, známí ho měli, protože malá měla problémy a povídali, že jsou sice klidnější, ale když ji vyndali a zapomněli to vyndat, to byl panečku řev a ztlumit to nešlo jen pak vypnout... bydlíme v paneláku se samíma důchodcema, tak uvidíme, jestli nás budou hodně prudit, (jako, že jim to docela jde už teď) tak ho pořídíme, ať si to užijou se vší parádou:slight_smile:
12. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 já jsem se přihlásila na předporodní kurz ve své porodnici, ten mi však začíná až prakticky za měsíc, cvičení bohužel je v porodnici už obsazeno, no a tak se koukám okolo, co by se eventuálně dalo.., co se týče toho přebalovacího pultu, chceme to asi vyřešit obdobně jako vy, komodu z ikea máme, takže jen si nechat udělat ten pult.., díky mojí mamce a kamarádkám mám už výbavičku oblečení, ale jen právě jak říkáš tu nejmenší, snad nebudeme mít otesánka,(předpoklad tady není já jsem menší jako ty a přítel není žádný čahoun)
monitor dechu je pro ten klid rodičů, a vlastně si jej můžu obstarat i později(jako spoustu dalších věcí-odsávačku mléka atd.)
s těmi sousedi jsi mne pobavila, jako kdyby jsi mluvila o nás, jsme jediní mladí v naší bytovce, ostatní průměr věku 70, tak to bude něco, sousedka pod námi je skutečná semetrika, co my jsme si už s ní užili, a teď když bude mimčo brečet, juuu to bude bouchat koštětem do stropu
13. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Jo naši sousedi... My tam vlastně ještě ani nebydlíme, ale už špatně vytírám chodbu (musím prostě v neděli ne vpondělí ráno:grinning:, jenže v neděli mám lepší plány než se trmácet do bytu, kde nebydlím, jen kvůli schodům), už jsme museli odklízet sníh, futr tam prý něco budujeme - nevím jak moc je teď může rušit pokládání dlaždiček nebo štukování...ale prosim. Službu na vytírání společných prostor jsem dostala na srpen....Takže asi zase selžu:grinning: Jedna paní už si chtěla zabrat náš sklep, že tam stejně nic nemáme...(no ono se to naplní, až se nastěhujeme... )A pozor jakmile se na chodbě začali objevovat psí hovínka, byl významný pohled udělen nám...(nebydlíme tam a nemáme ani křečka, ale třeba jsme to byli my, ne...) Když jsme si chtěli nechat proplatit výměnu stupaček z fondu, tak to nešlo a to jsme to museli vymělit i kus nad námi a pod námi, takže 2 patra...No prostě luxus nad luxus :grinning: Je tam ještě jedna mladá rodina u nás na patře, ale to jsou děsní aktivky, takže taky peklo. Všechno napráská rovnou správci a pak se to řeší na poradě, jako by nešlo se domluvit nejprv se mnou...Už se tam fakt těším. Doufám, že jim ten náš mrňousek pekně osladí:slight_smile: Když bude mlátit do podlahy hračkama, ať klidně pokračuje:slight_smile:
Jinak ty jsi taky doma, nebo chodíš do práce?
13. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek12 já jsem taky už doma, měla jsem moc stres v práci, až doktorka, řekla že to takhle nejde, pokud chci být během těhotenství v pohodě,
sousedi, to je kapitola sama pro sebe, když my jsme se sem stěhovali, to bylo peklo, dělali jsme rekonstrukci plynu a elektřiny, byli jsme podle nich moc hluční a neuklízíme chodbu, pokud vyjedeš ven autem (i klidně jen na otočku na nákup) máš zamknutá vrata, a fór je v tom, že klíč od nich je jen v kaslíku ve vchodě, v létě zase, jsme použili dešťovou vodu na uhašení grilu na zahradě, ale to je přece její voda, ona s ní zalévá květiny.., špatně sekáme trávu, pak že máme moc odpadků, a plníme moc popelnice, stupačky jsme si taky platili ze svého, fond oprav přece na to není, šnůra na prádlo taky není moje všechny jsou obsazené babkami, no prostě skvělé
13. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka jojo sousedi:slight_smile: my se tím doma docela bavíme, i když mě to někdy fakt vytáčí... No hlavně, že maj babky koho pomlouvat ne... Co by taky celé dny dělali... Jsem taky doma, v práci byl stres a měla jsem smlouvu na dobu určitou jak se dozvěděli, že jsem těhu hned mi řekli, že mi ji neprodlouží, tak jsem šla bez rozmýšlení na neschopenku.
Ty jsi z Prahy viď... to je docela síla, že cvičení je obsazené... tady není problém... A doufám, že i porodnice bude taková víc domácí, jsem děsně náročná (na přístup personálu) a nemám ráda, když mi někdo přikazuje co mám a nemám dělat, snad mě budou chápat a budou tu na mě hodní... Vím, že někde v Praze by se se mnou asi moc nepárali...
13. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky @kaculinek1 @hedushka, sousedske vztahy jsou lahudka. Sice ze sousedu taky casto docela padam, ale oproti vam dvema to mame vlastne v klidu. bydlime v 3 patrovem malem panelaku - 13 bytu v jednom a 13bytu v druhem vchodu. Ani v tomto poctu se tu najemnici na nicem neshodnou.... dvere do domu stale otevrene - coz je na rusnem prazskem sidlisti sousedicim s pruhem zelene, kde jsou bezdomovci, velmi prakticke. temer do vsech bytu zateka a delaji se plisne, ale zatepleni by bylo moc drahe, takze si radeji nechame zatekat. kuraci chodi se zapalenou cigaretou celym domem a pro jistotu zavrou chodbova okna, aby se to nevyvetralo... ...sousedi parkujici pred nasi garazi, tak aby se nedalo snadno nebo vubec vyjet - uplna samozrejmost........ vsude je neco.

Kaculinek - gratuluji k chlapeckovi :slight_smile:

dneska v noci mi zase celkem dost tvrdlo bricho.

namotivovaly jste me na cviceni, tak jsem se ted koukala na stranky porodnice a cviceni tam take maji, zitra rano tam zkusim zavolat a objednat se. cvici se tam az od 24.tt, ale objednani doporucuji delat driv. klidne uz muze byt plno, ale zkusim to.

mimochodem Heduska - v pasu mas, ze jsi z ceskeho brodu. tam jsem se mela narodit. praha vychod tehdy spadala do porodnice v C. Brode, ale mamka trvala na miste narozeni v praze :slight_smile:, tak jsem se narodila u apolinare a ted tam mirim sama s mimcem.

ja jsme dostala krabici hadriku pro mimi od svagrove. musim si to trochu srovnat, ale mam dojem, ze jsou to spis vecicky na mimi par mesicu stare, ne uplne male, tak na to musim mrknout.
13. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tak to nevim, co je lepší, jestli FBI sousedi nebo ti úplně bezohlední... Kéž by se uměl každý pěkně starat jen o to své...

Mluvila jsi o tom břichu s doktorkou? Já to tak často nemám a jestli jo, nevnímám to. Fakt asi jen 2x jsem to cítila dost.

Cvičení zkus, včera jsem dostala na cvičení nějaké cd, tak kouknu a uvidím, co je to za klenot:slight_smile: u vás se cvičí až od 24.tt? to u nás už jsem se ve 20. hlásila pozdě... chjo. Je to děs, každý mi povídá něco jiného...
A to i co se týče péče o dítě. Někdo pořád mazat, někdo jen málo, někdo dávat čaje hned, jiný vůbec do 6-ti měsíců....jsem na sebe zvědavá. Už mě ty rozporuplné názoy docela štvou, raději bych se řídila sama sebou, ale pak to bude špatně a přijde nějaká babi a řekne, já to povídala...uf máme to těžké holky to vám povím.
13. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 u mne v práci to bylo obdobné, sice šéf nebyl nepříjemný, když jsem mu oznámila těhotenství, ale znatelně mi pak dal najevo, že žádné ohledy na mne brát nebude, a služební cesty a ten stres jsem prostě nechtěla přenášet na mimčo.., tak jsem šla na neschopenku ve 20tt, a teď jsem spokojená, sice na penězích to ucítíme, ale hlavně že jsem v klidu..
v praze spíš je heslo, kdo pozdě chodí.., zatím docházím ke své doktorce, a tam jsou všichni hodní, uvidíme pak až přejdu pod porodnici, jací tam budou, stačila mi registrace, která se vlastně odehrála za zádveří, snad 8 židlí, takže ostatní ženské stály, a koloběh registrace okýnko, razítko o registraci v další místnosti.., ještě že nás vůbec zaregistrovali, tady je registrace povinná od 14tt, a v té době byla stávka, takže jsme měly obavy, zda nás někde registrují a když mne zapsala, tak stejně mi neopomenula připomenout, že stejně se neví jak to dopadne, a z bulovky snad tehdy mělo odejít nejvíce gynekologů...
13. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 tak sice mám daný Český Brod, ale původně jsem ze severních čech, přímo Teplice, do Prahy jsem šla za studiem a pak kvůli chlapovi jsem tady zůstala, protože nejsme žádní milionáři, tak jsme řešili bytovou situaci před 4 lety koupí menšího bytu za prahou, bereme to jako přechodné bydliště, do prahy se chceme vrátit,
@kaculinek1 já spíš vidím problém, že tady v praze chtějí všichni mít potvrzení od lékaře o cvičení, tak nevím jestli mi ho dá, když jsem na neschopence..,
@janka12 jestli máš možnost toho cvičení v porodnici, tak to zkus, vyjde to pro tebe laciněji než kurzy okolo, a hlavně jsi u nich registrovaná, takže by jsi měla mít prakticky přednost, na bulovce mají bohužel plno a jedna hodina cvičení tam vyjde na 50,-, což je paráda, když koukám různé kurzy, kde se kurzovné pohybuje v rozmezí od 120,- výš
13. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 bricho mi zacalo tvrdnout kratce po posledni navsteve me doktorky a dalsi kontrolu mam od dneska za 2 tydny. tak to snad vydrzim. stejne predpokladam, ze mi na to nic prevratneho nerekne, maximalne zvysi magnezium.

To cviceni od 24.tt maji psane konkretne v porodnici U Apolinare, jinde jsem to nestudovala. Je fakt, ze tam take chteji potvrzeni od doktorky, ze s tim souhlasi. takze je otazka, jestli MUdr bude souhlasit.

@hedushka U Apolinare stoji 60min cviceni 100Kc. To je celkem slusne, komercni cviceni jsou drazsi. Je dost pravdepodobne, ze U apoli budou mit uz take plno. je to celkem pretizena porodnice.

mne osobne by se v urcitem ohledu bydleni na mensim meste nedaleko Prahy zamlouvalo. ale kvuli praci, uradum, doktorum atd ma praha preci jen vyhodu.
13. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Tak v porodnici jsem se ještě neregistrovala, ale myslím, že u nás to nebude třeba:slight_smile:Tedy alespoň o tom nikdo nemluvil ani sestry z kurzů... U nás chtěli mít sestry taky potvrzení od doktorky a ta mi ho s klidem dala.Ale je fakt, že kamarádce ho doktor nedal. Víš, ale trochu mě to překvapuje, je to jen taková formální listina, kde se kurzy brání nějakému zažalování v případě komplikací...
My máme taky menší byt, zatím nám to bude stačit. Teď doufám, že babi na mě přepíše nějaké pozemky a město dostojí svého plánu a postaví k němu cestu:slight_smile: pak by byl domeček, ale to je otázka let možná desítek...
13. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 domeček by se mi taky líbil, ale přítel je spíše "bytovka"...
@janka12 k tomu tvrdnutí břicha jsem našla článek, možná jsi ho už taky na netu našla http://www.emimino.cz/denicky/tvrdnuti-a-bolesti-bricha-v-tehotenstvi-4293/
13. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka ten clanek je pekny. diky za poslani linku. schvalne si zkusim pocet tvrdnuti bricha pocitat, abych mela doktorce pri kontrole co rict.
Dneska uz myslim vnimam pohyby mimiska. predvcirem jsem uz taky mela pocit, ze je to ono, ole nebyl jsem si jista. vcera jsem na to nemela klid soustredit se, ale dneska bych rekla, ze uz je to ono. Hura.
13. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jestli to cítíš už 3 dny, tak to asi nebudou jen větry:slight_smile: je to tvoje miminko, milá maminko:slight_smile: já mám někdy pocit, že tam mám místo miminka malou vrtulku:slight_smile: no aby ne, na ultrazvuku se škrábal nohou na čele, gymnasta jeden:slight_smile: uvidíš, že to bude každým dnem sílit:slight_smile: je to krásné viď. Pěkně odpočívej a užívej si prvních kontaktů s miminkem:slight_smile:
13. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 :slight_smile: zatim je nase mimi spis asi spinkaci nez hybaci, takze ho citim jen velmi nesmele, ale myslim, ze je to ono. je to celkem sympa :slight_smile:

rano jsem si volala do porodnice kvuli cviceni a na prvni jsem objednana na zacatek kvetna, tak dam potom zpravu, jake to bylo.

@hedushka bydleni v domecku me obcas taky laka, ale dojizdet do prace kdovi odkud me neprosto odrazuje. pozemky dostupne z prahy jsou neuveritelne predrazene, takze je to takovy zacarovany kruh.
14. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff tak jsem se vrátila z pochůzek, dneska je nic moc počasí..už jsem si zvykla na to teplíčko
@janka12 určitě dej vědět jaké to bylo, já jsem si půjčila od kámošky dvd cvičení na míči pro těhotné, tak když nebudu moooc líná, zkusím se doma trochu protáhnout a k tomu to plavčo, to mi neuškodí
od pondělí budeme mít doma taky veselo, rozhodli jsme se ještě zrekonstruovat kuchyň, takže naběhnou dělníci, to zase bude domluva, no jsem zvědavá, zda vše co jsme si tak pěkně naplánovali stihneme alespoň do konce června
14. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka tak drzim palce na rekonstrukci. at to remeslnici dobre zvladnou podle vasich predstav.
14. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 díky, ale už dnes ráno sms, že nerodazí, že až zítra, už to začíná, ještě jsem nenarazila na řemeslníka, který by dodržel termín, fakt..
tak snad to přežiji bez rozčilování se :frowning2:
15. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Na jednu stranu buď ráda, mě prcek začne zrovna, když řídím, nebo se chci s někým byvit, jesště se neumím radovat z pohybů a soustředit se na něco jiného zároveň:slight_smile:

@hedushka S tou kuchyní ti rozumím, mě voí firma na okna parapet už 2 měsíce - no dokud nepřivezou nazaplatím zbatek oken... A s kuchyní je to stejné - katalog se vzorníkem mi nosí už týden... Asi je to všude stejné a pak, že je krize, že nemají co dělat...

holky, dnes budeme mít s prckem malovací den - konečně jsme donutili toho nešeho lenocha a půjdem do bytu malovat:slight_smile: Bude to asi ještě na dlouho, protože jsem si vymaslela spoustu blbostí, ale chci to:slight_smile: Jen nevím jak máme vymalovat dětský pokoj. POraďte mi. Nechci jen jednu barvu, alespoň dvě, žlutá bude v kuchyni a chodbě a zelená v obýváku... chtěla jsem to modro zelonožluté, ale to prý ne... Klidně se tam budu dělat s proužky a čímkoliv, poraďte. Dkuji
17. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 barvy do dětského pokoje? hm to záleží jak je velký, aby se ti díky chladným a tmavým barvám moc nezúžil, opticky nezmenšil.., mám ráda taky modrou a nebála bych se kombinace se světle hnědou latte, to chce víc vědět o půdorysu pokoje
17. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Ahoj je to obdélníkový pokoj 5,40 na 3,45 dveře jsou v rohu na stěně 5,40 a po levé ruce je na stěně 3,45 balkon po celé délce. Vybrali jsme modrozelenou takovou azurovou a žlutou, přičemž bycho chtěli dva odstíny té modrozelené. Ale tak aby všechny působily spíš jako teplé barvy. Každá stěna trochu jiná, aby to mělo trochu dynamiku, ale nebylo to moc přeplácané:slight_smile: Latte bude v jiném pokoji:slight_smile: ale díky za návrhy. Ještě musím razmyslet, jak ty barvy umístit, aby to nevypadalo blbě:slight_smile: Každá rada vítaná:slight_smile:
17. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 @hedushka Ahoj holky, s remeslnikama je to kriz. nasmlouvaji si vic kseftu naraz a pak rozdelaji nekolik veci zaroven, aby nahodou o neco z toho neprisli......

s barvama do pokoijcku neumim vubec poradit. v tomto jsem naproto nepouzitelna :slight_smile:. my mame cely byt bily :slight_smile:

ja zatim citim pohyby jen kdyz jsem v klidu. jinak ne. jsou zatim takove nesmele, ale je to roztomile.

Heduska - jak dopadl kontrolni ultrazvuk?
18. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 kontrolní ultrazvuk prokázal zatím, jen že vývojově jsme snad v pořádku, přesto jsme neustále pod drobnohledem, za 3týdny jdu znova, taky mne čeká test na cukrovku, na to se fakt netěším, od kamarádek vím, že ten sajrajt je dost nechutnej.., tak abych to nemusela opakovat znova..,nechala jsem se překecat taky sestřičkou na 4D snímek mimčo prý se slevou, a cena se slevou 500,- mno ale zase budeme mít co ukázat rodičům :slight_smile:
@kaculinek1 no právě, aby ten pokoj nebyl moc oooch barevný, ale výběr barvy je pěkný
19. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

@janka12 bílou nechci nikde, jako dítě jsem žila v bílém pokojíku a šedivým kobercem a sluníčko nám tam šlo jen ráno, takže celý den tam bylo tak šero a pocitově zima, pak jsem si to nechala vymalovat na oranžovo (docela dost) a nejednou se nám tam líbilo víc, takže jsem rozhodně pro barvy:slight_smile:
Teď jen doufám, že můj výběr nebude moc:slight_smile: ale vždycky se to dá přetřít:slight_smile:

jinak s těma pohybama mě mimi teď trochu vyděsilo, pořád je tam jak malá vrtulka a poslední 2 dny se skoro nehlo, ale včera večer si zase hrál na fotblistu, tak jsem opět v klidu:slight_smile: A taky většinou cítím pohyby spíš v klidu, když se hýbu, nevím jestli to je mimi nebo mornální otřesy...

Jinak holky jela jsem o víkendu na kole na zahrádku a už je to fuška - začínám cítit, že dýchám za dva a tak musím mít trochu vytočené nohy abych prcíka nekopala...Asi s tím kolem bude brzy ámen... Chjo jsem děsně líná všude chodit pěšky:slight_smile:

@hedushka já jdu na tu cukrovku za dva týdny, tak Ti pak povím:slight_smile: Ale nijak mě to neděsí mám sladk= ráda, děsí mě spíš ty výsledky, jestli nebudu moct čokoládové tyčinky tak se asi zblázním:slight_smile:
Jaký je rozdíl mezi 3D a 4D fotkou? Já mám 3D a je to nádhera. Stál mě tedy jen 200,- ale video na flešku by stálo 1000,- .Nejdřív jsem to strašně chtěla, ale pak jsem si řekla, že video si stejně skoro nikdy neprohlížím, daleko raději si prohlížím fotky, tak bylo jasno.Prcek je celý tatínek, vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, jak moc mu je už teď podobný - ze mě, ale bohužel nemá nic...
19. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek