• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Ahoj, tak koukám, že oproti vám je mi úplně hej, zatím - doufám, že si to pak všechno nevyberu najednou - bolení břicha, otoky , problémy s placentou atd, nic na sobě nepozoruji :slight_smile: Jinak k doktorce chodím po 3-4 týdnech - měla 2x dovolenou, tak to musela přizpůsobit, teď už ale asi brzy začneme chodit častěji nebo nevíte někdo jak to je? A co bříško? Mě teď docela roste, pořád nic a teď to sama na sobě den ode dne cítím víc. Dokonce už mě nechávají sednout si v autonbuse:grinning: A Co kopání? někdy skoro celý den nic a někdy nám pocit, že tam mám malého sportovce. Kolikrát mě kopne z ničeho nic tak silně, až se úplně leknu:slight_smile: ale je krásné, vědět, že tam je.A co nakupování? já bych nejraději pořád nekupovala, ale myslím, že bychom to neunosili, hlavně ani pořádně nevíme, jak v srpnu bude, může být 30 i 15 takže asi nemá moc smysl kupovat moc dopředu, ze všeho prckové, prý rychle vyrostou.

@ivca_doubek souhlasím s tvým optimismem. Vše bude ok a jiná možnost není:slight_smile:
@cvachna Ahoj určitě, budeme rády.
26. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak rekonstrukce zase neprobíhá v pohodě, reklamujeme podhledy, prostě úžasný, partner má tu vlastnost, že dlouho je velmi tolerantní, ale stačí pak kapka a je nekompromisní, takže teď se rozhodujeme zda odstoupit od smlouvy a podhled jim nezaplatit, nebo požadovat na jejich náklady odstranění a novou instalaci..no bude to ještě zajimavé
včerejší kontrolní ultrazvuk mi taky moc nepřidal, sice "vazy" na hlavičce z části vymizeli, ale ne všechny, takže zase musím na kontrolní ultrazvuk, k tomu když se zeptám, zda se mám obávat závažností, tak prý ani náhodou, potom to fakt nechápu, něco kontrolují, ale obávat se toho nemusím, když jsem se ptala na poradně doktorka, řekla mi to samé a teď na ult. i tento lékař, tak nevím, zda mi nechtějí říct úplně pravdu nebo opravdu nejde o velkou odchylku/
nakupování, to je taky problém, oblečení moc neřeším, základ mám, moje mamka je jak očarovaná, a pořád nějaký ten hadřík koupí, spíš jsem si teď začala kupovat do zásoby pleny, ono to zrovna není moc levná záležitost..,
koukám po postýlkách, přebalovacích podložkách atd., během června bych už chtěla tak nějak všechno mít raději..@kaculinek1 s pohyby to mám stejné, jeden den je "po tichu" jindy zase snad hraje MS v kopané, a dokáže pěkně nakopnout :slight_smile:
27. dub 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Tak to si druhe tehu opravdu "uzivas". Urcite bude vsechno Ok a dobre to dopadne. takze budete mit 2 kluciky, vid?

@cvachna Ahoj, urcite se pridej.

Ja jsem v teto diskusi jedina, co ceka holcicku, co? :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Bud rada, ze mas tehu bezproblemove. co vic si prat :slight_smile:? take bych rekla, ze mi brisko v poslednich dnech konecne trochu roste, ale v obleceni to videt neni. Nikdo by me sednout nepustil :slight_smile:, to ani nahodou. mam bricho porad mensi nez rada divek a zen, ktere nejsou tehu :slight_smile:. je takove hodne nenapadne.

v knize MUDr Pařízka - o tehotenstvi a diteti - se pise, ze snad uz od 2. trimestru se na kontrolu ke gynekologovi chodi po 3 tydnech. mne sestra zve pravidelne presne po 4 tydnech. poradnu maji 1x v tydnu, takze to vychazi pokazde na sredu. pochybuji, ze by me kdy zvali casteji.

co se pohybu tyce, nektery den je citim celkem dost, a jindy mene - stejne jak pisete vy. co se intenzity tyce, je nase mimi zatim ukaznene a nejake velke rany se nekonaji :slight_smile:. musela jsem si na pohyby pockat, tak jsem moc rada, ze je uz nejakou chvili citim.

Nakupovani v poslednich dnech zacinam podlehat. Puvodne jsem rozhlasila, ze driv nez v cervnu se nebude kupovat nic :slight_smile:. tak to uz neplati, ale zatim se snazim krotit a kupovat levne veci od jinych maminek. verim, ze to bude s par novymi kousky stacit.

@hedushka k ultrazvuku - ja osobne bych verila obema doktorum, kteri Te uklidnuji, ze nejde o nic zavazneho. Myslim, ze zkratka vsechno mozne sleduji, protoze to dnesni medicina umoznuje a nemusi jit vzdy o nejakou zavaznou hrozvbu. Jsem si jista, ze kdyby slo o neco alarmujiciho, rekli by Ti, nic by si nenechavali pro sebe. Moje dobra kamaradka, ktera ma ted 1,5roku stara dvojcatka mela komplikace ruzneho druhu v tehu a od zacatku do konce tehu ji porad doktori upozornovali, co vsechno hrozi, co vsechno se muze stat...... prislo mi, ze by skoro mohli byt trochu velkorysi a nestrasit ji tolik. deti se narodili obe pres 3 kg a jsou naprosto zdravi a super. Takze si opravdu nemyslim, ze by Ti doktori cokoli skryvali. to rozhodne neni dnesni styl. radeji upozornit na vsechny mozne dusledky, nez by pak od pacientky slyseli, ze nejakou informaci postradala.
kam na ten ultrazvuk chodis? jezdis do prahy?

C natropili delnici s podhledy?
27. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes vas umorim svyma prispevkama :slight_smile:
Ja osobne nic letniho pro mimi nekupuji. Velka vedra byvaji v cervenci, ale v srpnu uz ne. Naopak - v srpnu (zvlast koncem) umeji byt celkem chladne vecery. Navic mimi ma jinou termoregulaci a zadne vyletnovani pro nej neni vhodne. potrebuje byt pekne v teplicku. takze ja nekupuji ani body s kratkym rukavkem.

Jeste jsem se nepochlubila, ze jsem dnes byla na kontrole u sve MUDr, kterou jsem nepotesila informaci o tvrdnuti bricha. Udelala mi hned cervikometrii a nastesti se nezda, ze bych se otvirala. tak aspon neco :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka12 tak hlavně, že doktorka nic vážného nezjistila, a jinak díky za podporu, obavy jsem zavřela do zadní komůrky, letních bodíček bez rukávů mám jen pár, spíš mám s krátkým popř. dlouhým rukávem, nějaké košilky, a polodupačky či dupačky, teď spíš sháním už teplejší věci z druhé ruky, zítra by mi měl přijít balíček, tak se těším..,
jo k té rekonstrukci, dělníkům se povedl proklenutý podhled, prostě máme vprostřed místnosti bouli, šidili na konstrukci a takhle to dopadlo
do prahy jezdím teď prakticky dvakrát či třikrát do týdne, o víkendu jsem tam denně, s těmi kontrolami je to divné, taky mne objednávají na kontrolu k doktorce po 4 týdnech, poradna je jen váha, dotaz na potíže, to nelze nějak brát jako kontrolu, včera jsem si právě vystála frontu na ult, bylo totálně plno v čekárně, vždycky když je tam tahle parta sestřiček, tak to prostě nezvládají odbavovat, poradna, krev, atd, k tomu doktor který dělá t velké ultrazvuky je dost pomalý, objednaná jsem byla na půl desátou, dostala jsem se na řadu o hodinu a půl později, měla jsem toho ten den plné zuby,
i když jsem měla v plánu se cournout po centru, jela jsem hned domů, doma jsem pak vytuhla na hodinu na gauči :slight_smile:)
27. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 a kde přímo bydlíš v praze?
27. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Tak to sis na ultrazvuk pekne pockala. to je celkem sila. Moje gynekolozka posila na velke ultrazvuky myslim do Genetu, ale ja jsem (po dohode s ni) sla primo do porodnice U apolinare, kde maji taky na ultrazvuky specializovane pracoviste. jendou jsme tam cekali asi 15-20 minut a podruhe snad jen tech 15. takze to bylo v pohode. kdybych mela cekat jako ty, tak by me kleplo.

Co se tyce kontrol u me MUdr. Zrovna dneska jsem o tom premyslela, ze stredam rikaji "poradna pro tehotne", ale probiha to tak, ze sestra zmeri tlak, zkontroluje lakmusovym papirkem donesenou moc, nahlasim vahu (nebo se tam zvazim) a jdu k doktorce, kde jsem par minut a hned jde dalsi pacentka. Poradna se zadna nekona. dnes, kdy jsou info dostupne ruzne na netu to neni velka katastrofa, ale o zadne poradne se zkratka mluvit neda.

bydlim u metra Roztyly.
27. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 no tak to je u nás s tou poradnou stejné, váha, tlak, moč, krátká prohlídka..
takže bydlíš na Roztylech to je kousek od kunratického lesa ne? tak to budeš mít fajn na procházky s kočárkem :slight_smile:
27. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Jo jo, les mame asi 7 minut chuze. Nasi bydli primo u toho lesa. kocarkuje se tam celkem ve velkem :slight_smile:.
27. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@janka12
Ahoj holky, vy jste to tu dnes pěkně rozjeli:slight_smile: já to mám s poradnami stejné... spíš kontrola, než poradna. Na velké UTZ chodím k doktorovi vedle do ordinace:slight_smile: takže pohoda, i když čekání se většinou nevyhnu. Příští týden jdu zřejmě (co se jakoby mimichodem zmínila doktorka, tak nevím určitě:slight_smile:) na test na cukrovku, tak doufám, že to nebude tak hrozné, jak všichni povídají. Jinak s dělníkama to je jaké to je... Dneska jsem ale měla radost - docela se to u nás v bytečku pohnulo, tak jsem ráda.

@hedushka určitě to bude s podhledama dobré a nebdou dělat problémy...
A co se týče mimi, bude to taky dobré, kdyby se cokoliv dělo, řekli by ti to. Dnes si nikdo netroufne nepodat informace.... Myslím, si že dnes spíš zbytečně straší než aby neřekli pravdu. Tak buď v klidu, ať ještě prckovi nepřitížíš starostmi:slight_smile:

@janka12 Jsem ráda, že ti to dopadlo dobře, dneska mi taky v obchodě ztvrdlo a je to docela nepříjemné - až se mi z toho začalo chtít děsně moc na malou:slight_smile: A nalého bříška si važ, ono naroste, já už nic nezapnu, když oplachuji nádobí, překáží mi a vůbec, ještě sem si na něj nezvykla, tak mi sem tam překáží:slight_smile:

A jak jste si vlastně užili Velikonoce, bylo krásně:slight_smile:
27. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @kaculinek1 co mytí nádobí, ale ohnout se k botám nebo včera jsem se zhrozila, že si nemůžu bez funění ostříhat nehty na nohách.., sice sukně a kalhoty bych oblékla, ale jaksi je přes pupík už nedopnu :slight_smile: velikonoce jsme si užili výletem po okolí, počasí celkem vyšlo, i když pondělí tady bylo dost zakaboněné,
@kaculinek1 tak pak poreferuj jak test na cukrovku probíhal, já jsem pochopila, že nejdřív ti vezmou krev před vypitím cukrové vody, znovu po vypití a snad až hodinu, takže pokud ti bude ok. můžeš na tu hodku odejít
28. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Nehty? Ty jsem zvládla ještě před pupíkem, rostou mi pomalu, tak uvidíme, jak se na to bude bříško tvářit příště:slight_smile: Boty jsou ještě jakž takž, bude hůř:slight_smile:

Jinak já slyčela, že prý rduhý test krve se dělá až za dvě hodiny, no nevim, ať je to jak chce, dozvím se to:slight_smile:

Musím dneska udělat nepečený dort, jakpak ho děláte vy? je víc variant a já nevím, která ta nejchutnější...
28. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 to záleží jaký typ máte rádi, s piškoty a ovocem nebo střecha z bebeček a ovoce, taky jsem jednou dělala z rozdrcených kávových sušenek+čokoláda, jogurt či zak.smetana a jahody+želatina
ono vesměs je základ pořád stejný :slight_smile:) já asi nejraději dělám střechu z bebeček, někdo dává dovnitř pouze tvaroh, jenže ten se pak blbě nanáší, tak ten tvaroh zjemním jogurtem, buď dávám doprostřed banán, nebo nakrájím na kousky do tvarohové směsi ovoce
28. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka @kaculinek1 Ahoj holky, ja jdu na cukrovku az koncem kvetna. Mam dorazit v 7 rano na lacno, donest ranni moc, mit s sebou teply caj s citronem a pisou tam, ze vysetreni trva 2 hodiny.

mne vcera a v noci na dnesek celkem bricho tvrdlo. uz beru 6 tablet magnesia denne, tak kez by to pomohlo. moc prijemne to neni.

zatim mi bricho v nicem neprekazi. mam ho fakt male. Dnes jsme rano byli na kontrolnim ultrazvuku kvuli ledvinove panvicce a vsechno bylo Ok, vcetne velikosti mimi, tak jsem rada. velikost bricha na velkost mimi vliv nema (ani opacne) :slight_smile:.
28. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka jj děkuji, nějak jsem to udělala, ale mám málo krému, tak budu muset přidělat - tvaroh+slehačka+ovoce+kakao uprstřed. Navrch jsem chěla krém obarvit na růžovo a ořizrodit, prostě udělat ninikovský dortík, jenže mám málo toho krému, tak budu muset ještě jednou běžet do krámu...(kamarádka je trošku blondýnka, tak malinká recese:slight_smile: )

určitě bych chtěla ochutnat ten z těch drcených sušenek, dáš mi prosím recept? Díky
28. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 tak to jsem ráda, že je všechno ok:slight_smile: A jsem ráda, že velikost pupíku nemá vliv na velikost mimi( to kdybych máhodou měla obrovský pupík, abych neměla deprese, že ho chudáčka neporodím:slight_smile: )
28. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 tak to fajn, že ultrazvuk dopadl dobře, hlavně žádný stres, dnes je zase slunečno, hned mne to vylákalo ven, alespoň na delší nákup ve městě, a kaculinek1 mne nalákal zase něco sladkého spáchat, tak jsem se do toho taky dala, jedeme na víkend k našim (směr severní čechy, respektive teplice) tak aspoň nebudu mít tendenci to sníst sama ha ha, naštěstí sladké mne moc nebralo a ani v těhu nebere..,
@kaculinek1 ten recept mám-pošlu ti ho
28. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 @hedushka ahoj holky! Asi se premenuji v otesanka, mam od uterka neustale hlad. miminko by asi rado trochu poporostlo, tak mu musim posilat energii :slight_smile:
28. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 tak se rozšoupni, dej si něco dobrého :slight_smile:
28. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka dneska jsem si doprala obed u nasich. takze jsem nemusela ani nic chystat, ani nic vymyslet. coz je super. to mi vyhovuje nejvic :slight_smile:
28. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka děkuji za recept, zkusím hned jak budu mít příležitost, zatím bydlíme u tchýně, takže si vaří a peče, co ona, chce, moc se jí toho nemíchám - vždycky pak koukají jak puci, že to dělám trochu jinak a tak... Takže @janka12 já zatím nic vymýšlet nemusím ani většinou nic chystat - ale ono to má i své nevýhody - nikdy nemám jídlo, tak jak to mám ráda já a někdy uvaří, co mi nechutná a neřekne mi to předem, takže musíme na poslední chvíli do restaurace... ale už jen 2 měsíce, snad... Pak vás budu bombardovat prosíky o další recepty :sweat_smile:
Dneska kamarádka slaví 25, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat, bude tam dost zajímavá společenská směs - uvidíme jak se všichni snesou :slight_smile: Docela se na tu podívanou těším, tak doufám, že to bude stát za to :sunglasses:
29. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 téma tchyně raději rozebírat nebudu, užila jsem si až až, a závidím všem, které mají bezproblémový vztah s ní, já tou šťastnou nejsem, soužití s tchyní jsem zažila a málem to náš vztah nepřežil, takže raději nebudu rozebírat..
s vařením je to tak, že mi už taky docházejí inspirace, pořád to točím, nejsem velká kuchařka českých těžkých jídel, a naštěstí to po mne nikdo nevyžaduje
krásných 25 to se má, mne už klepe na dveře kosou zubatá třicítka, sice jí ještě odháním utěrkou, ale v červnu se mi už nastěhuje domů..
včera jsem byla na cvičení pro těhotné, respektive cvičení na míči, večer mne z toho boleli záda, většina cviků byla na posílení zádových svalů, asi jsem to přetáhla s horlivostí, ale jinak to bylo celkem fajn
taky sháním nějakého dobrého čalouníka, máme zděděná křesla prvorepubliková, kovová konstrukce, ale sedáky už jsou hodně proseděné, spíš na odpis, tak bloumám po netu a obvolávám firmy
29. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka @kaculinek1 Ahoj holky, tak ja mam tchyni a tchana prima. bydli na Morave a vidime se hodne malo, vubec bych se nezlobila, kdyby bydleli bliz. nemuzu si na ne vubec v nicem stezovat, ale kdybychom spolu meli bydlet, tak by to urcite tak harmonicke nebylo. to si umim predstavit. kdyz jsme u nich (coz je skutene parkrat do roka), uzivam si nulovou starost o jidlo a nechavame se obsluhovat v plne mire. do niceho nam nemluvej. a to jsem si jista, ze na radu veci maji jiny nazor nez my. uz generacni pohled je nutne jiny, to je samozrejme. Ani to, ze jsme leta po svatbe stale nemeli deti naprosto nekomentovali a nevyptavali se, coz jsem velmi ocenovala.
Ja se chystam na tehu cviceni (do porodnice) v pondeli. dnes rano jsem si bezela ke sve gynekolozce pro pisemny souhlas. zapomnela jsem si on ej rict pri kontrole ve stredu. Na cviceni souhlas vyzaduji.

s vasim vekem me celkem rozesmivate. ja mam tricitku uz par let za sebou :slight_smile:, ve stredu jsem v poradne mijela dceru nasi sousedky, ktera je tehotna (ta dcera) a v karte jsem ji vyspehovala, ze je rocnik 86. coz uznavam je na prvni dite z mnoha pohledu vhodny vek. z meho pohledu je ale velmi velmi mladinka :slight_smile:.
29. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já si nepřipadám stará, jen mám pocit, že to nějak rychle letí, někdy si říkám, že je to pár let jen od školy apod., pak mi vlastně dojde, že už je to dost dlouho, dcera mojí kolegyně (které snad je 17) mi vyká, jaksi mne to trochu zarazilo, tak jí říkám, tykej mi, a ona na to, ale dyť už vám bude 30.. :angry: loni jsme se rozhodli s kamarádkou udělat si dámskou jízdu, a že si zajdeme na disco, po chvíli jsme pochopily, proč se dělají oldies party :grinning:
když jsem v práci oznamovala těhotenství, tak prej si mysleli, že děti nechceme, když už nám je třicet, no koukala jsem na ně nevěřícně
s partnerem jsme se o dítě snažili téměř dva roky, a nešlo to, už jsem taky propadala panice, a když už jsme se rozhoupali, že to budeme řešit díky lékařům, když už jsme si prošli mnohá vyšetření, tak se zadařilo :wink:
29. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tvůj vztah s tchánovci ti závidím, já je beru jací jsou i když mi někdy pěkně lezou na nervy, snažím se to vydržet, už kvůli prckovi:slight_smile: ale že bych jejich společnost vyhledávala to se říct nedá, nejsou špatní to ne, jen jsme prostě každý z jiného těsta.
@hedushka čalouníky neznám, bohužel ti nijak nepomůžu.Cvičení je príma, alespoň poznáme, které svaly zanedbáváme, a je třeba se jim věnovat asi budou u porodu třeba... PS: třicítka prý nekouše, prý se bát nemusíš, ale na vlastní kůži nemůžu potvrdit...

Jinak holky s tím věkem...Ani se mi teď nechce přiznávat kolik mi je:slight_smile: mě bude v květnu teprve 24... Ale až na dvě kamarádky mého věku se vídám spíše s přítelovo přáteli a Ti už mají všichni Kristova léta za sebou.Takže si spíš někdy připadám trochu starší a nechápu ty se mnou stejně staré naninky, co si hrají na puberťačky... Někteří tito kamarádi děti mají, jiní se snaží a další prý mají ještě čas:slight_smile:. Biologick hodiny jsou hold u každého jiné, já jsem za mimi šťastná a myslím, že i celkem připravená ( ono když se vám v 16ti narodí bráška, mateřské pudy buď vyburcují nebo naopak, no a já ho miluju jako vlastního, takže u mě hormony udělaly své:slight_smile: ) Starala jsem se o něj celkem dost od přebalování po koupání i výchovu. Ne, že by to mami nezvládala, ale prostě jsem do brášky zblázněná.Teď je mu 8 a je naprosto užasnej, rozmazlenej, tvrdohlavej, prostě celý já:grinning: A děsně se spolu těšíme na prcka, už plánuje jak ho bude vozit, mazlit se s ním a jak ho bude učit lumpárny. Jé jak já se na to těším:slight_smile: Teď malej pořád chodí a ptá se jestli kope a mazlí se s námi, je to krásný pocit.
29. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 sice bratra mám, ale jen o tři roky mladšího, ale někdy mám pocit, že z puberty nevyrostl, ten snad nikdy nedospěje, na všechno je spousta času, nic neřeší, problémy nač je řešit, že jo? takový ten typický bohém, pořád cestoval venku, teď se sice vrátil a už snad dva roky je v čechách, ale pořád stejný styl, někdy mám chuť ho praštit něčím po hlavě, ale jak to udělat když mu příroda nadělila 189cm a mne jen 158cm?
kristova léta teď bude slavit přítel, absolutně nemám představu co mu mám dát(teda kromě sebe a malého), musím něco vymyslet, chtěla jsem mu dát nějakou poukázku třeba od cestovky adventury, od niž často jezdíme, chtěl nějaký výšlap v rakousku uskutečnit, tak možná něco takového, nebo že by romantický víkend v nějakém hotelu? musím to promyslet
29. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 holčičky jsou super, já jsem chtěla taky, ale teď už se těším na toho svého kulihráška
29. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Tak takovou mám sestru:slight_smile: tak o 3 roky mladší. A taky nic neřeší... Narozdíl ode mě já jsem věčný řešitel:grinning:
Co k narozeninám, to je těžké. Hlavně pro ty naše mužský... Co nemají, to si koupí, alespoň Vašek má všechno, a co nemá to stojí moooc peněz. Výšlap je pěkný, ale to si užije jen on:slight_smile: já bych byla pro nějaký romantický pobyt - udělá dobře všem třem:slight_smile: Nebo jsou teď docela oblíbené ty zážitky - dát mu něco co má rád.

Budete si nechat dělat ty pěkný fotky s parnerem a bříškem, já bych je moc chtěla, jen nevím, jak se na to bude tvářit ten můj:slight_smile:

@janka12
29. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 jé ty fotečky mne taky napadli, ten můj právě by asi k profesionálovi nešel, takže jsem to nějak nerealizovala
2. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek