• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@kaculinek1 ,@janka12, @cvachna, @ivca_doubek a jaký jste měly víkend holky?
2. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hedushka No máme ještě na fotečky čas, tak uvidíme co na to budou říkat později. Naše společná známá fotí tak by se snad nechal přemluvit:slight_smile:
Jinak víkend byl opět ve znamení válení se u rybníčka a pojídán výborného masíčka a jinýchdobrot. Máme totiž tady na šumavě asi 2km od nýrska malý soukormý rybníček s malinkou chatičkou a s o něco větším altánkem nad vodou, takže tam trávíme teď s našima a spoustou dalších přátel celé víkendy, taťka peče masíčko a my s netopýrem, jak mu "dědeček" od prvního ultrazvuku říká, to pěkně papáme :grinning:
Mimo toto krásné povyražení mě začala bolet záda někde mezi bedry a hrudními obratli - nevydržýím dlouho sedět, když chodím je to lepší, ale jakmile se přesedím a začne to, ani se nevypím, ndeska jsem si musela vzít velký polštář a spát v polosedu, docela mě to pekvapilo, jak to přišlo z ničeho nic. Tak jsem se hned objednala na masáž pro těhotné, ale jdu až 12, tak to doufám vydrž
2. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 je ty se máš, taky bych někam vyrazila, masičko mnam mnam.., záda mne taky bolí občas, snad to přejde :wink:
2. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 @hedushka Ahoj holky, jak jste si uzily(i) prvomajovy vikend?
Ja dnes byla v porodnici na tehotenskem cviceni. bylo to sice prijemnejsi, nez cviceni, na kterem jsem byla pred mesicem v rehabilitacnim centru tady u nas na sidlisti, ale presto nejspis timto moje ucast na civceni konci. boli me z toho podbrisek a tak nejak cely spodek. tak jsem si potvrdila, ze to proste pro me neni.
dneska jsem udelala kazdotydeni uklid bytu. mam z toho vzdycky tak prima pocit, skoda ze to zpravidla vydrzi jen par hodin :slight_smile:
2. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka12 asi to pro tebe není, ještě když trpíš tvrdnutí břicha a úklid se taky jako pohyb počítá ne :grinning:
2. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 tak to mate paradni misto na vikendy. to musi byt bezva. zvlast v teto casti roku, kdy je vsude pekne. zada me take bolivaji. kdyz jsem trochu dyl na nohach, tak je citim.

@hedushka taky si rikam, ze kdyz pujdu na prochazku, bude to take dobre a nemusim jezdit do mesta na skupinove cviceni.
2. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivca_doubek @cvachna Co je u vas holky noveho?
2. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka12 @kaculinek1 @ivca_doubek @cvachna včera jsem dostala od kamarádky kopu hadříků už na podzim a zimu, super, jsou ve skvělém stavu, a tak jsem strašně nadšená, nadšení mi kleslo, když jsme jeli na servisku s autem, a 6táců vyletělo z peněženky :unamused:
počasí dneska nic moc, leje a leje
3. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hedushka tak za hadříky gratuluji:slight_smile: já něco víc začnu shánět až se přestěhujem, protože už jsem naplnila dva veliké šuplíky a nechce se mi všechno stěhovat :grinning: Jinak to auto je vážně žrout peněz, ale bez něj si to nedovedu představit.
U nás taky leje a nevypadá to, že by se tomu chtělo přestat. Včera jsme ale u nás měli celkem slušné počasí:slight_smile:
Holky už jste byly u zubaře? Já to nějak nechala na poslední chvíli a teď nikdo nemá čas mě vzít dřív než za měsíc, jsem to ale trubka.
3. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 jojo čekačka na zubaře je snad asi všude co?
3. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.tak konečně jsem našla chvíli čas taky na napsání :slight_smile: nejvíc bývám na facebooku.
my jsme na víkend byli tchánovců,tak jsme si to užili.mysleli jsme,že půjdeme na čarodky,ale takový slejvák byl,že jsme byli jen na 10min.shlédnout s malou masky,a hned jsme zas šli dom.pak jsme si doma udělali párky na pánvičce :grinning:

@kaculinek1 Kači.já jsem už u zubaře byla a prý mám dojít ještě jednou,ale tu odvahu už nemám..už naposledy jsem se tam málem pošavlila,tak to nechám až po porodu.bych to nedala.teď ještě obvoďák..testy na cukrovku už mám taky za sebou.

@hedushka Heduš.my máme taky už něco na Vojtíka,ale dávala mi to moje máma a je to až ze třetí ruky a skoro samé pletené :confounded: tak po výplatě se navštíví kik a něco mám po kačence,ale to jsou většinou až od velikosti 68 a moc toho neutrálního není :frowning2:
o tom autě mi ani nemluv.máme feldu kombika a teď jsme byli na technické.předtechnická prohlídka 6 500 a pak technická,tak za auto hned bylo 8 000..:-/ ale bez auta to nejde.teď čekáme na novou autosedačku caretero diablo XL 9-36kg.
měli jsme totiž STAR MAX a poslední dobou hrůza! malá když usnula v autě,tak sedačka nešla polohovat,měla tam při spaní zalomenou hlavu dopředu a pak ji bolelo za krkem :-/ tak jsme ji prodali a čekáme na novou.

@kaculinek1 Kači.budete se stěhovat do bytečku nebo baráčku?nás čeká v červnu stěhování do bytečku 3+1,tak se už těším.jen si tam udělat nové okna a můžeme bydlet.pak časem a postupně další rekonstrukce :slight_smile: jsme ve 2+1 ale ten jeden pokoj navíc je moc znát.

dneska je u nás škaredě,tak to vidím,že budeme trčet doma :-/
mějte se hezky..
3. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
to je ta sedačka co nám má dojít.je polohovací,tak se už moc těším..
3. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@cvachna Ahoj, tak to jsi mi s tím zubařem moc odvahy nedodala, (teď mi dělá víc vrásek ten zubař než porod) nebyla jsem tam asi tak 5 let... Nic mě netrápilo a neměla jsem důvod ho vyhledávat, chjo koukají pak na mě jak na exota, co si to nehlídá, ale když já nemám jedinou plombu ani mi nepřijde, že bych měla zubní kámen nebo cokoliv jiného, tak proč to pokoušet zbytečně, pak něco najdou a vrtají se v tom a pak to bolí...

Jinak budeme se stěhovat taky do 3+1, nebo spíš 2.5+1, jeden pokojík je tak malinký, že tam ani ložnici mít nemůžeme, protože by se nám tam nevešla postel i postýlka:grinning:, ale to nevadí ostatní pokoje jsou prostorné dost. Koupili jsme ho spoko před rokem a stále rekonstruujeme - je to děsný žrout peněz, okna, kompletně nové jádro, podlahy, omítka... Ale už to spěje ke konci, teď už jen našetřit na kuchyň...To bude bomba:grinning: Ale snad to stihneme, musíme.

Ps: sedačka vypadá moc dobře.
3. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 Kači.my jdeme do 3+1..pokoje mají obývák 18m2,dětský pokoj 15m2 a ložnice 14m2..velká lodžie..ale byt je už novější.lino místo parket,novější linka,zděné jádro a původní okna.ty budou mít jako první přednost.
byt má 75m2 ale nám to bude bohatě stačit :slight_smile: kuchyňka má 9m2,tak stůl budeme mít v roku v obyváku,ale to nám nějak moc nevadí,protože tak cca za 2 roky tu příčku budeme odbourávat a uděláme si 3+KK a kuchyni s barovým pultem.
jo,to jsou zubaři.nerada tam chodím..a ještě mám takovou zubařku že vrtá jeden zub i půl hodiny :-/
tak pokud ti nic není,tak to v kartičce ani nepotřebuješ mít potvrzené.já jsem to u Kačenky taky neměla a nic mi neříkali..tak si z toho nelam hlavu :slight_smile: jen ten obvoďák je důležitý..
3. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No my máme byt ještě menší, ty dva pokoje jsou asi stejné, ale ta ložnice je prťavá snad jen 3,45x2 :grinning: teď tady budeme mít šatnu:slight_smile: balkon máme taky celkem veliký a kuchyň ani nevím jak je velká, protože jsme ji celou předělali, kvůli jádru. Vy se máte, máte zděné jádro, takže půl práce s bytem hotová:slight_smile: Taky ti závidím, že můžete probourat tu zeď, my tam máme zrovna nosnou příčku...Nám ten byt ale taky zatím stačí, chtěli jsme původně stavět, ale pozemek, který mi chtěla babi dát nemá příjezdovku a energie, ale v městském plánu na příších x let je, že by se to mělo stavět, tak počkáme:slight_smile:
Už jsem se objednala, k zubařce, ke které jsem chodila na střední, ale stejně tam jdu jen pro razítko:slight_smile: protože i kdyby chtěla něco dělat bez umrtvení nikdy a v těhu do sebe nenechám nic píchat:slight_smile: takže je to vlastně taky zbytečné, ale štempl mít budu. O obvoďákovi slyším prvně... Zaslechla jsem jen něco o interně, ale taky nic přesného, jako kdy a proč a co mě tam čeká... Je to děs to zdrvotnictví, nikdy se nic nedozvím, pokud po tom nepátrám... Už proto mám úplné osipky, že budu muset být s prckem v porodnici ty 3-4 dny, stejně se tam na nás jednou denně kouknou a jdou si po svém, a já se nic zváštního nedozvím, pokud nebudu vědět na co se ptát, tedy, alespoň tak to bylo, když jsem tam byla naposled - ležet můžu i doma a jednou denně na tu kontrolu taky dojdu. Posledně ani nebyli schopní mi říct jak dopadla krev - asi počítali s tím, že vím , co mi je - tak to se mě mohli rovnou zeptat a nebrat tu krev, nebo já nevim jak uvažujou... No snad se o toho mého broučka budou zjímat víc když bude už samostatnou jednotkou než když jsme tam leželi 2v1.
3. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
3. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 Kači.k obvoďákovi prý proto,že tě jen prohlídne,polechne a dá razítko do kartičky.když jsem čekala Kačuli,tak ještě chtěli,abych měla razítko na játra bo co..tak na to jsem se vykašlala.taky k čemu,že?když problémy takové nemám.za mě se nedělali ani testy na cukrovku,jen u mamin 28let a výše..teď jsem to musela podstoupit.no,v porodnici to taky nechápu na co tak dlouho..zbytečně dám 200kč za den pobytu za mě i z malýho..nám v porodnici děti koupali,oblíkali,a my jsme jen přičumovali.a až den před odjezdem jsme si dítě mohli oblíct..koupala jsem doma úplně poprvé a měla bobky u zadku.:-/ jinak porodnice ok.rodila jsem v NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ...budu tam rodit zas.budu to mít 10min.cesty pěšky a Kačka k babičce 5min.pěšky.tak už jen kvůli tomu.:slight_smile:
3. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 @cvachna tak obdobné problémy řešíme i my, my taky máme 3+1, ale ten mini kumbálek se třetím pokojem nazývat nedá, rekonstrukci jsme zahájili v roce 2008, a to totální, nová elektřina, nové rozvody topení(plynový kotel, rozvody po bytě, dřív tu měli karmu v jednom pokoji!!) nová okna, oprava parket, na úplně novou koupelnu už ten rok nebylo, takže jen levnější verze, nastěhovali jsme se až po roce, a pořád strkáme do bytu peníze, teď jsme se rozhodli kompletně zrekonstruovat kuchyň, štuky, podhledy, podlaha, kuchyňská linka, dosud jsem prakticky měla jen spodní skřínky od staré linky z nějakých 60let, troubu jsem neměla, atd.., ale nám to dosud nevadilo :slight_smile:), rekonstrukce teď dost vázne, ale příští týden se to snad zase rozjede, dodělá se ten špatně provedený podhled, pak přijdou na opravu zárubní a máme objednané nové dveře do všech místností, kuchyň už vybranou od studia taky máme, jen výroba bude ale trvat dost dlouho, tak snad to všechno klapne a my to stihnem..
počasí je fakt dneska na draka, ani se nějak nedokážu donutit jít do sámošky, jenže hlad mne přesvědčí :slight_smile:
já jsem tak nějak tady i na FB http://www.facebook.com/profile.php?id=100000081307713

co se týče zubařů tak já měla vždycky klid, jen zubní kámen dole, ten zbrousí, žádné kazy atd, takže u mne to je vždy rutina
autosedačku máme zatím jen tu malou, určo pak budeme muset koupit další větší, tak si pak nechám ráda poradit
auto je žrout to máš pravdu, ale už si to taky bez něj nedokážu představit, když jsme bydleli s přítelem v centru prahy, tak ta potřeba byla minimální, za městem je to nutnost
3. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hedushka Heduš.koukám,že to berete komplet :slight_smile: my konečně jedeme za 14 dní podepsat smlouvu,ale prý se to stihne i dřív :slight_smile: no,my linku máme pěknou,jen koupelna příští rok bude nová a zelená!! už se těším :grinning: jak u rákosníčka :grinning:
no,ta autosedačka co nám má přijít je od 9-36kg (9měs.-12let.)
* vylepšená ochrana při bočním nárazu
* nastavitelný sklon opěrky zad podle sklonu opěrky autosedadla
* přídavná opěrka hlavy-chránící citlivou krční páteř
* šířka sedáku je 28 cm
* snímatelný a pratelný potah
* výškově nastavitelná až 8 pozic
* 5-ti bodový bezpečnostní zádržný systém
* 3 úrovně nastavení záklonu
* polohování sed a sed/leh.
tak proto jsme ji vybrali.je jen málo sedaček do 36kg,které jsou polohovatelné i na spinkání.a naše malá je v autě spavec.někdy prospí i celou cestu..jsme ji koupili teď v akci i s poštovným za 1 930..
3. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@cvachna tak v bytě se nic neměnilo od výstavby tj. od 50let, elektrika ještě původní a s nějakou textilií obalená, super, ta by neutáhla současnou elektroniku, nedej bůh by se ta textilií vznítila, no a topení, jedna karma na dva pokoje a v kuchyni ještě postarší model, okna měla až dvou centimetrové škvíry, takže na podzim a v zimě krásná meluzína
3. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@hedushka @cvachna @kaculinek1 @ivca_doubek Ahoj holky, tady hodne prselo uz v noci. celkem me to budilo, protoze me jeste k tomu celou noc dost bolel podbrisek a "spodek". Rano se bricho nastesti uklidnilo.

Zubarku jsem si vyridila uz ve 4.mesici. chodim pravidelne 2x do roka. kontrolu mi sestra potvrdila do prukazky a ted jsem s ni domluvena, ze zuby nejakou dobu vydrzi, takze priste prijdu az se zabehneme s mimcem. mam to pres celou prahu, tak to bude s kocarem docela bojovka.

Kdyz jsem se registrovala v porodnici k porodu, dostavaly jsme (vsechny tehulky) papir se seznamem vysetreni, ktera mame mit vyrizena nez nas obvodni gynekolog prevede do porodnice (kolem 35.tt). Je toho spousta. uplne jsem na to zirala. ukazovala jsem to sestricce moji gynekolozky a ta rikala, ze na to vsechno tehulky v prubehu tehotenstvi posilaji, takze by to melo byt vlastne vsechno standardni.

Ja zatim uvazuji o autosedacce Mai-Cosi Cabrio a Easy Fix zakladne. Kazdopadne budu kupovat autosedacku na Isofix (nebo Easy fix), to je hlavni podminka. zatim koupi odkladam. at nebezi zaruka. nejdriv se asi podivam po bazarove, ale i tak.
Ted nakupuji hadriky a chystam se koupit prebalovaci podlozku a mozna se podivam, bude-li nekde sleva na pleny.
tento tyden by mi mely prijit asi 3 balicky s hadrikama, perinkou, polstarem, fusackem.... tak to pak vsechno preperu a vyzehlim, at je to nachystane.

3. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Zacinam si lamat hlavu tim, jestli si vybrat dovolenou pred nastupem na materskou, nebo jestli ji vybrat az mezi materskou a mezi rodicovskou. Nevite nahodou, co se vic vyplati?
Jestli se nepletu, tak sazba pro dovolenou se vypocitava z poslednich 3 predchozich mesicu. cili ted by se mi to pocitalo z nemocenske za 3 mesice.
Ale jak se to vypocitava mezi materskou a rodicovskou? take za 3 posledni mesice? tedy z castky za 3 mesice materske? Nevite nektera?
3. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka12 Jani, myslím, že se to vypočítává z posledních 3 odpracovaných měsíců, ne z podpor nebo nemocenské, ale ze skutečné mzdy, ale 100% na mě spoléhat nemůžeš. Jinak jsem myslela, že rodičovská navazuje přímo na mateřskou, tudíž, to asi ani nejde vybrat a byla by to škoda, protože rodičovská je do určitého věku dítěte, ne na počet měsíců, tedy myslím. takže bych si nechala dovolenou asi proplatit. Ale poptej se raději účetní v práci, snad ti poradí.

Co se týče sedačky, tu mám ve výbavě ke kočárku, tak tu řešit nebudu. ostatně, nevidím v nich nijak velký rozdíl - protože my bourat NEBUDEME!!! :slight_smile: Kočár objednám, až se nastěhujeme a vše ostatní taky, nějak se mi nehce u tchánovců dělat sklad a stejně bude lepší dát to rovnou do bytu, takže až to bude trochu reálné, začnu to všechno zařizovat rovnou v bytě. S tm praním nevím kdy začít... Aby nebylo ještě moc brzy, chci to mít voňavoučké a měkounké až se narodí, asi to nechám taky až do bytu...

Jinak prosm Tě co to máš za vyšetření, mám pocit, že mě se doktorka snad nikam nechystá poslat ...

3. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 je toho fakt seznam, ale rada veci se zjisti z jednoho odberu. Opisuji papir, ktery nam dali v porodnici:
- KS, Rh faktor, protilatky (na to mi dala zadanku moje gynekolozka uz na konci 3/2011 a mam poct, ze spolu s tim se zjistovalo rovnou i nasledujici)
- BWR
- HIV
- HbsAg
- vysledek KO ne starsi 1 mesice pred terminem porodu, včetně Trombocytů
- navsteva obvodniho lekare vcetne EKG
- zubni osetreni (doporuceno alespon 1x za tehotenstvi)
- vysledky ci zapsani UZ vysetreni (event. kopie)
- odber kultivace z hrdla a pochvy az po ukoncenem 35.tt ,event. zajisti v porodnici pri 1. navsteve
- u vaznych pridruzenych onemocneni, ktera by mohla ovlivnit prubeh Vaseho porodu vezmete s sebou lekarske nalezy, mate-li je k dispozici (operace kycli, oci, srdecni onemocneni, poruchy srazivosti , epilepsie, roztrousena skleroza apod.)
3. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka12 no ale to jsou některá vyšetření, která ti dělají na gyndě, takže asi pak až přestoupíš pod porodnici, dostaneš výstupní papíry pro ně, po mne chtěli jen doplnit zubaře, obvoďáka a EKG, o ostatní mne řekli, že se starat nemusím, tak se tedy nestarám
my teď se chystáme kupovat postýlku, a vybavení do ní, přes bazar chůvičku a ohřívačku lahví
co se týká dovolené, souhlasila bych spíše s kaculinek1, nemocenská by ti měla raději navazovat na mateřskou a po jejím skončení rodičovský příspěvek, určitě PPM a RP nepůjde přerušit nebo mezi nimi..
3. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka12 a ten polštářek a peřinka mají jaký rozměr, mne docela zaráží, když koukám na tento sortiment, že postýlka o rozměrech 120X60cm, nemůže mít peřinku o rozměrech (120 x 90 cm), menší rozměry dětských peřinek jsem fakt nikde nenašla, tak nevím, mamča mi říkala, že by mi sypek a povlečení ušila, tak bych si koupila snad jen náplň
3. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hedushka Ty budeš kupovat ohřívačku lahví? Já právě nevím, zda jsou lahve třeba kpovat ještě dřív než nastanou problémy s kojním, v dnešní době se to dá koupit praktisky 24h denně. Nebo ty nebudeš chtít kojit? Jinak vybavení do postýlky asi objednám ze stránky http://www.detskepostylky-eshop.cz/, postýlku budu mt půjčenou od kamarádky.
@janka12 no většinu opravdu dělají z krve na gyndě tak jsem se trochu uklidnila, už jsem se viděla jak někde lítám po doktorech. Kdy se má jít k tomu obvoďákovi? Nevíte?
3. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculinek1 i když teď jsem zjistila, že se třeba španělské deky na teré jsem úplně vysazená dají sehnat už za 350,-, to je super, v obchodě jsou za 600 a víc:slight_smile:
3. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hedushka Vybrani dovolene mezi materskou a rodicovskou rozhodne lze. Tim jsem si jista. znama to tak i udelala. Jen nevim, jak se pocita sazba pro tu dovolenou, takze nevim, co je financne vyhodnejsi.

Ja jsem byla take prekvapena ruznymi rozmery perinek a polstarku pro mimi. Koupila jsem bazarovou perinku s polstarkem, perove. chtela jsem peri a puvodne jsme myslela, ze to necham usit z noveho peri. takhle me to vyslo mnohem levneji a je to velmi zachovale. mam rozmer: perinka 130x90cm, polstar 60x40 cm. v tomto rozmeru je nabidka minimalni a povleceni je spis 120x90, 60x40. Kdybych na tuto nabidku nepadla, byvala bych smerovala k mensimu rozmeru perinky i polstare. prijde mi to (co mam) pro mimi hodne velke.

@kaculinek1 kdy se ma jit k obvodakovi nevim, ale dam vedet, urcite me sestra u gynekolozky upozorni.

co je spanělska deka?

Ja zatim ohrivacku lahvi neporizuji.
Postylka od pribuznych uz nam stoji slozena u nasich, matraci jsme koupili novou, perinku s polstarem mi postak donesl pred chvili i s jednim bazarovym povlecenim. chystam se koupit jeste asi 1 povleceni nove. uvazuji o necem takovem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22148246&tab=2

budete porizovat nad postylku nebesa?
3. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janka12, @kaculinek1 @cvachna ohřívačku lahví dostanu od známé, takže darovanému koni..., dá se v ní ohřívat pak i příkrm, a jsem proti ohřívání v mikrovlně, takže jsem ráda za to..
obvoďáka jsem udělala hned na začátku, ale stihnout by jsi to měla asi do toho 30tt, každý má jiné podmínky, tak se raději zeptej,
dovolená mezi příspěvky, když to jde tak je to fajn, ale určitě se půjde dozadu na poslední odpracovaný den, z nemocenské se to podle mne vypočítávat nebude,
španělské deky jsou takové heboučké a nafoukané, já ji asi pořizovat nebudu, našla jsem si na netu dvě taky pěkné, ty vezmu pak s vaničkou a dalšími posledními věcmi
na mimibazaru taky pořizuji občas :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek