• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
šmarjá a já mám občas pocit že to není tak dlouho co jsem našla první dvě čárky a poznala že budeme mít miminko.... a oni mu příští rok budou tři a my už máme i letošní květňátko.... Holky, držte se, moc vám to všem přeju.
8. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n no to bylo dost dlouhé..pomáhalo nám k tomu i centum..ARLETA v kostelci..a pokud by se nepodařilo pomoci tech leku do konce roku tak bysme šli v vlednu na uměly
8. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beata.n no já právě nevim, jsem zpoždění ms přisuzovala tomu, že ještě kojím :grinning: Takže vůbec netuším... :slight_smile: V říjnu jsem si dělala test p ovynechání ms a ještě týden po tom a nic, takže si myslim, že to nebude tak horký, ale kdo ví :slight_smile: Občas mi přijde, že je lepší se bavit s doktorem než jen se sestrou :-/
8. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 no dal mi jen neschopenku zatím a mám byt v klidu..jen kuli my práci vís:slight_smile:a hlavně dliuhy snažení
autor
@pepibubu děkujem moooc..a užívej miminek..čas letí to je fakt
@poupatko8 Tak to jo. To chápu.
8. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 to jsem ráda..já sice nemám naročnou práci ale po psychice dost
8. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 mě se taky ptali do telefonu jestli je to těhotenství chtěné,asi se ptají proto aby kdyby bylo nechtěné se to mohlo hned řešit :confounded: já jsem je ukecávala,ale jak jsem byla minulý týden na prohlídce,tak mi řekl že by to bylo zbytečné mě tam brát dřív,že by asi nic vidět ještě nebylo a bát se prý nemám,dokud nemám křeče nebo nekrvácím,tak je vše v pořádku,tak si počkám-ikdyž nerada :grinning: kdo si počká,ten se dočká :grinning:
8. pro 2010 v 11:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 alčo zítra na tebe budu moc myslet..a hned dej vědet jak si dopadla
8. pro 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Spoň si budeš vklidu užívat těhulkování. Já při první chodila do 5.- měsíce do práce. Dělala jsem v obchodě a tahala jsem těžké věci, tak jsem byla ráda že mě pak nechal doma.

Vítám nové příchozí. :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Díky. Určo dám vědět. Budu jak na trní. Naposledy když jsem tam byla, tak to nepdopadlo dobře. Ale teď si myslím že bude vše ok. Už jak mám silné testy. Před tím jsem měla tu testovací čárku slabou.
8. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 no tak to si piš že budu užívat....no tak to si teda ani nemela radsi tahat ještě že te pak nechal doma..alco v kolikátym tydnu si viděla srdíčko?
@beata.n jj kdo si počká ten se dočká :grinning:
já než dopíšu tady je 1000 příspěvků-to je dobře :grinning:

vítám taky nově příchozí,snad se pěkně rozrosteme :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2010 v 11:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím čerstvé těhulky, taky se k vám doufám přidám, zítra jdu poprvé na gyndu, tak jsem zvědavá. Pozitivní těhu test mi vyšel na 1.narozeniny mojí dcérečky a termín mi vychází kolem 4.8. :slight_smile: Tak všem držím pěsti ať je vše dobrý.
Mě je teda lehce šoufl, žaludek na vodě :confounded: ale žádná velká hrůza.
8. pro 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 už se těším..budu držte palečky..no a bude to v pořádku..máš krásné dálnice na testíku takže neboj..no já sem se tak strašně bála..pak sem viděla tu dutinku a bylo to pekny akorád škoda že bylo brzy na srdíčko..byl by člověk klidnější
8. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 TAk to už si nepamatuju, ale myslím že jsem tam šla tak v 8 tt. a už tam bylo. Ale co jsem tdy študovala nějaká alba , tak holky byly třeba už 6+4 tt a už srdíčko bylo. Ono je to taky podle toho kdy jsi měla ovulku.
8. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dagmarkaaa vítáme tě tu..neboj zítra na tebe budem moc myslet vše dopadne v pořádku..gratulujem
8. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 no jasdný no tak budu do pondělka zas jak na trní a doufám že ho uvidím
8. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa Ahojky vátám tě tu. Já jdu také zítra na ko. a termín mi také vychází na 4.8. No třeba se zadaří a bude to dřív. 25. 7. mám narozeniny tak se třeba mimi trefí.
8. pro 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 tak to držím palce na kontrolu,pak písni jak jsi dopadla :dizzy_face: koukám,že máš taky roštáka trochu staršího než je ten můj :dizzy_face:
8. pro 2010 v 11:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dagmarkaaa taky mě dle ms vychází termín porodu na 4.8 tak uvidíme..třeba ho dostanu k narozkám 5.8
8. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 no já tam volala minulou středu a příští středu tam jdem, takže za dva týdny, říkala, že tam dřív místo nemůže najít, ale tam, že mě vecpe, pokud bychom prcka nechtěli, tak by mě asi vzali hned (když fakt netuším, kolikátej tt jsem), ale jak jsem psala, zbytečně to tímhle "zakřiknout" to ne e... :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 díky, téda po 3 letech snažení to máte vymodlené :slight_smile: tak paráda že se zadařilo :wink:
@alca22 jé tak si zítra dáme vědět po kontrole, držím pěsti :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zítra je to tu samá kontrola-neprovokujte :grinning: :grinning:
@dagmarkaaa vítám tě :dizzy_face: držím palečky,určo bude vše ok :dizzy_face:
8. pro 2010 v 11:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dagmarkaaa jj zadařilo..ale zatím bez toho srdíčka..ale já bublince věřím že se udrží a bude tam:slight_smile:a děkujem
8. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 takhle přemýšlet je moc dobrý přístup,dobré myšlení na sebe navazuje dobré věci :dizzy_face:
8. pro 2010 v 11:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je super těhu kalkulačška¨: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
8. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n jj to máš pravdu..je to potřeba..:slight_smile:děkuji
8. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 tak dle tehu kalkulacky me to vychazi na 10.8, takze uz budu mit mozna vase zkusenosti :slight_smile:)) ale myslim, ze je to orientacni. Jinak me je taky docela soufl, a hlavne vnimam vsechny pachy daleko intenzivneji..
8. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek