• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@hedushka Britu jsem prave vcera vecer nasim objednala, tak snad se osvedci. K robotickym vysavacum se musim jeste snazit ziskat co nejvic informaci, abych se vubec zorientovala. pak uvidim. Mam dojem, ze robot, ktery zvlada i dostat se pres prahy je dost vychytany.
6. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my robotický vysavač nemáme a neuvažujem, u nás by nefungoval, máme psa a v létě doma chodíme i v botech, takže větší bordel by ho zničil, třeba jako třísky z klacků od psa :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr nektere roboty jsou prave pro domacnosti s domacimi mazlicky :slight_smile:. musim si to trochu nacist a zorientovat se.

Hezky vikend holky !!
6. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky víkend za námi a já mám perný týden před sebou, snad to všechno stihnu bez stresu :wink:
9. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @kaculinek1@mkr @cvachna

dnes jsem si přečetla trošku hororový článek o porodu, tak se mi teď honí hlavou myšlenky na epidural, jaky máte na to názor? mkr a cvachna jaký jste měly první porod vy?
9. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Ja se snazim na porod myslet co nejmin. dovedu se z toho totiz vynervovat celkem na pocvel :slight_smile:. Ja osobne bych do epidoralu sla. pokud to situace a vyvoj umozni. tak trochu na to spoleham.
9. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Ahoj, copak t všchno čeká tento týden?
Já se o epiduralu bavila na kzrzu a prý je dobré o tom vědět a třeba, když už na sobě asi tak při 3cm cítíte, že to možná nezvládnete je dobré říct, že o tom uvažujete - oni vám naberou krev a informují anesteziologa a ten všechno připraví - celé to trvá asi hodinu proto je dobré si to nechat připravit předem a pak se během porodu sami rozhodnete, zda do toho opravdu půjde, prý se nic nestane, když nakonec nic chít nebudete - když se rozhodnete tak někdy při 7cm, tak už to prý většinou nemá cenu, protože dřív porodíte:slight_smile: Tak já uvidím asi budu srab a nechám si to připravit, ale využít bych to chtěla opravdu v krajní situaci...
Jinak mám trošku problém s mojí mami... Neustále mi páše a volá, co všechno bych podle holek v práci neměla dělat a co všechno se stalo známým jejích známých, když to dělaly. Dnes mě třeba probudila sms, že už nesmím v bytě malovat ( rozhodně to nepřeháním, spíš si dělám jen svoje linky, protože se mi na ně každej...ale o to nejde) (nesmím ani luxovat a věšet prádlo a tak) protože jedna paní si prý nedala říct, malovala a v 8. měsíci se jí omotala pupeční šňůra kolem krku dítěte a ona o něj přišla... Na netu jsem četla některé podobné dotazy a tam povídali, že je to holý nesmysl, že se dítě pohybuje nezávisle na pohybech matky, takže se může šňůra omotat i když spíte...Jak jí to ale vysvětlit, aby se neurazila. Že jsem už dospělá a sama dobře vím, co můžu a co je špatně.
Naopak když nehci kafe jsem přecitlivělá, chjo, co s ní abych jednou nebouchla... Poslední dobou se to nedá už vydržet, raději se jí vyhýbám, abych nedostala horu "užitečných" rad, které jsou k ničemu, aby mě furt neopečovávala jak kdybych byla den před smrtí. A to jsme teprve v 6. měsíc...
@mkr
@janka12
9. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1
v týdnu mne čekají tři vyšetření, pak ještě dneska mám spoustu pochůzek, bůhví jestli to všechno stihnu, do toho řemeslníci, musím zase do kuchyňského studia, konečně po dvou týdnech zpracovali znovu náš návrh, atd.. takže jsem z toho taková ne nervózní, ale jakoby očekávám nějaký průser

s mamkou to máš těžké :wink: sice moje matka je taky citlivka, ze začátku mne pořád kontrolovala telefonem, co dělám, jestli jim, jestli se nepřepínám, teď už jen na závěr každého hovoru, řekne hezky papkej, když jsem u našich na víkend, tak to neexistuje žádný pohyb navíc, vzít tašku s nákupem? nebo jen odnést odpadky není možná...nejdřív jsem z toho byla běsná, ale teď si z toho už nic nedělám, paradox je, že moje mamka, když mne čekala, ještě těsně před porodem pracovala s tátou na dostavbě domu :slight_smile:

na porod se taky snažím myslet co nejmíň, ale samo myšlenkám a článkům atd, se nevyhneme
@janka12 a ta matrace co jste koupili do postýlky je latexová při speciál pro novorozeně?
9. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka epidurál jsem neměla, sama z něj mám obavy, radši to vydržím, porod byl fajn, ráda na to vzpomínám, ani to nebolelo, spíš jsem byla unavená a vyčerpaná, už se na druhý těším, stejně tak jak jsem se těšila na první porod, hlavně z toho nemít strach, já to brala tak, že to k tomu prostě patří a těšila se :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zase se po čase hlásím. Tak epidurál jsem neměla, ale docela mě straší to že pak tě po něm může dost bolet hlava, a přece pro miminko něco vydržíme!!! :slight_smile:. V porodnici si nechala píchnout epidurál paní co se mnou byla na pokoji, a do propuštění si pořád nadávala že to radši nevydržela, měla strašný migrény, když šla na záchod a do sprchy tak musela se sestrou, protože se jí strašně motala hlava a sama by nedošla... A to byla sprcha a záchod přímo na pokoji. Ale to jsou výjimečné případy, ale říkám si co kdyby to potkalo zrovna mě? Přece to vydrželo spousta ženských přede mnou, tak nejsem žádná padavka abych to nezvládla taky já :sunglasses:. Ale to je můj názor, když někdo rodí třeba dva dny tak je to určitě něco jiného, já to měla za sebou za 8 hodin, takže nic strašnýho.
Jinak náš prcek měl pupečník kolem krčku, a nic se mu nestalo. Sestřička na cvičení nám naopak povídala, že někde omotaný pupečník má 80% miminek (a z toho nejčastěji kolem krčku, tam to asi nejlíp drží :slight_smile:). No a omotat se prý může nejpozději do 25.týdne, pak už miminko nemá prostor, aby se mohlo provlíknout. A přesně, miminko se pohybuje úplně nezávisle na tvých pohybech, takže když se omotá, tak se prostě omotá a nic s tím nikdo neudělá. No a vlastně po porodu se mi paní doktorka zmínila jen tak mezi řečí, že jsme měli pupečník kolem krčku, ale myslím že v tu chvíli už je to stejně jedno :grinning: :grinning: .
9. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Ahoj.Přesně, mělo by to být jedno hlavně když uvážíš, že dokud dítě neodstřihnou nemůže se uškrtit, jelikož nedýchá plícemi ale přes tu šňůru, aby to bylo nebezpečné musel by tam prcek něk vytvořit uzel:slight_smile: (snad nebudu mít žádného skautíka)
Ten epidurál má až takové účinky? No to já bych migrénu měla 100% na migrény trpím, tedy teď je to v pohodě:slight_smile: celé těhu ale jinak...škoda mluvit. Určitě by mě to potkalo, i když na druhou stranu jsem dost bebí :grinning:. Ale ten porod nemůže být horší než migréna...ten po pár hodiách skončí, migréna je děs někdy se jí nedá zbavit celé dny, to raději normlní porod. A přežili to jiné, takové naše maminy tam byli samy a myslím, že úlevové polohy a masáže byli jseště cizí pojem...
10. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem taky zpět včera jsme byli s přítelem na 3D snímcích, povedli se, ikdyž si naše mimčo pořád strkalo pupeční šňůru před obličej, dneska jsem absolvovala test na cukrovku, no mne to dalo zabrat, sice žaludek nemám úplně špatný, ale co během pití toho cukrového hnusu, ale pak se mi dělalo blbě. Plánovala jsem, že to vypiji na první zátah raději, ale nešlo to.., dvě hodiny nejíst a pít velmi málo jen vodu, ty dvě hodiny jsem měla takové slabé chvilky, ale nakonec jsem to zvládla, za to odběr krve sestřička pokaždé nezvládla na první pokus, takže teď jsem krásně propíchaná na obou stranách, zítra z toho budou super modřiny
právě, že jsem četla o tom epidurálu různé články o vedlejších účincích, tak jsem chtěla taky slyšet názor těch zkušenějších :slight_smile:, díky
10. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @kaculinek1@mkr @cvachna

tak mne už druhý den bolí hlava jako střep, migréna se ozvala se vším všudy, snad už to přejde!!!
12. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Chudinko, to ti nezávidím. Určitě to brzy povolí a bude zase dobře.
12. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nekolik dni jsem se neozvala, protoze jsem neplanovane od pondeli mimo domov (do dneska i bez pocitace). Manzel totiz v pondeli zjistil, ze jeho kolega chodi do prace s priusnicema. Manzela z toho malem kleplo. Volal mi to z prace a byl uplne na nervy, protoze kolega uz nejakou dobu stonal, chodil s tim do prace, nikomu nerekl, ze jde o priusnice a manzel se s nim v te dobe v praci nekolikrat setkal, tak jsme se domluvili, ze narychlo vezmu z domova par veci a budu nejakou dobu u mych rodicu. Inkubacni doba je ale az 3tydny!!, takze se nam to odlouceni asi celkem protahne, coz oba docela nevidime radi, ale pro klid to musime vydrzet.

Jinak moje tvrdnouci bricho se spis mirne (nekdy i vice) zhorsuje. coz mi nepridava klidu, ale snad to nejak zvladneme.

@kaculinek1
@hedushka - ptala ses na tu matraci. koupili jsme matraci do detske postylky (prislusneho rozmeru), ktera je vyrobena z latexu. Jde o stejny latex, ze ktereho se delaji matrace pro dospele. Nevim, jestli timto na Tvuj dotaz odpovidam, ale takhle to u nas je :slight_smile:.
@ivca_doubek
@mkr
12. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 no tak to je bomba, ten je teda docela bezohledný, někdy ty chlapy fakt nechápu, spadl snad z marsu?, držím palce, ať se u tebe a ani manžela nic nevyvine :slight_smile:
díky za odpověď ohledně matrace, myslela jsem jen, zda to není nějaký speciální latex pro děti
@kaculinek1 hlava polevila, asi ta změna počasí co přijde má vliv
dneska jsem šla nakoupit jen v krátkém tričku, každému směroval pohled na moje ruce, no kdybych to dokázala vyfotit, tak to sem dám, mám přes polovinu levé horní části paže zelenomodrofialovou modřinu od nepovedeného odběru krve, pravá paže je už lepší tam jsou dvě modřiny menší a jen zelené super :grinning:
tak holky víkend před námi, nám se povedlo zrealizovat dodělání podhledu v perfektním provedení, dohodla jsem se s firmou na pokládce vinylu v kuchyni, a snad v příštím týdnu dorazí firma na dveře..super
užijte si víkend, janka12 přežij nedobrovolnou samotku :slight_smile:)
@ivca_doubek, @mkr, @cvachna
13. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek, @mkr, @cvachna
@kaculinek1
@hedushka
Ahoj holky, ten tyden utekl. uzijte si vikend.

Hedushka - jak jste to s firmou, co delala podhedy nakonec vyresili? museli to opravit?

Ja v pondeli vyprala a vyzehlila dalsi varku hadriku pro mimi a mam dojem, ze nic dalsiho uz ted porizovat nebudu. mam (myslim si ze mam) +- vse do veku cca 6 mesicu. tim myslim oblecky. kojenecke potreby nemam vubec.
jestli se doktori sekli a misto holcicky budeme mit kluka, bude mit chudak vetsinu veci ruzovych :slight_smile:.
13. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud to nekoho zajima, zjistila jsem si od zkusene personalistky, co se financne vyplati - vybrat zbyvajici dovolenou pred nastupem na materskou, nebo az mezi materskou a rodicovskou.
Tak je to tak, ze pokud mate takovy plat, ze za dovolenou dostavate vic penez nez za rodicovskou, tak se financne vyplati vybrat si dovolenou az po materske. Rodicovska (ktera predstavuje nizsi mesicni castku v Kc) se tim zkrati o dobu zbyvajici dovolene, ktera je placena lepe, takze je to financne vyhodnejsi.
nevim, jeslti jsem to popsala srozumitelne :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Ahoj srozumitelné to je, ale stejně tedy přijdeš o ty týdny rodičovsk, není to moc ale je to škody, když tu dovolenou by ti museli proplatit tak jako tak, nebo by ti ji později neproplatili? To by pak samozřejmě určitě výhodnější bylo..
Taky drží pěstičky, aby vám to odloučení rychle uteklo a aby bylo více méně zbytečné a vy všichni tři zdraví.

Jinak jsem dnes taky absolvovala test na cukrovku a mě to tak hrozné nepřišlo, naopak mi to docela chutnalo:slight_smile: kliedně bych si dala znovu, ovšem asi už ne na lačno :slight_smile: Sestřička byla celkem šikovn, takže já jako feťák ruce nemám, uf:slight_smile:

@hedushka Gratuluji k podhledům, já teď nemůžu donutit elektrikáře aby si uděla čas a udělal zásuvky, aby mohl taťka pokačovat na podlaze se soklíkama...chjo Hlavně aby jsme to obě víceméNě stihly viď:slight_smile:

Jinak všimly jstesi, že už je zase pátek!!! Děsně rychle to utíká se ani nenadějeme a budeme si tu psát dojmy z porodnice:slight_smile:

@ivca_doubek
@mkr
13. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 kdyby si clovek dovolenou nechtel vybrat vubec a nechal si ji proplatit, tak to by asi skutecne vyslo celkove nejvyhodneji. to jo. o teto moznosti jsem vubec neuvazovala. myslim, ze mas pravdu.

tak holky, hezky vikend.
13. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
myslím že dovolená se teď proplácet nesmí, prostě si ji musíš vybrat (myslím že to mělo být míněno jako ochrana zaměstnance, aby ho šéf nemohl připravit o dovolenou). Ale tím si nejsem jistá, přece jenom už jsem víc než dva roky doma :slight_smile:.
Jinak souhlasím s janka12, já si taky dovolenou vybírala na přechodu mezi mateřskou a rodičovskou, rozhodně se to vyplatí (pokud ti dovolená vychází na víc než těch 7600 Kč měsíčně jako je rodičovská).
Jinak mi teď doma marodíme už víc než týden s angínou, chytáme to postupně všichni. Začal Máťa, pak po třech dnech já (ale musím to zaťukat, jen tak lehce, ani jsem nepotřebovala prášky), no a dneska přišel Martin z práce že je mu strašně špatně :frowning2:. Takže si taky užíváme...

Tak krásný víkend, užívejte a hlavně ať jsme všechny zdravé!!!
13. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12, @ivca_doubek, @kaculinek1
víkend utekl jako voda, dneska jsem absolvovala předposlední poradnu, výsledky testu cukrovky jsou dobré, tak to jsem ráda..,
s řemeslníky jsme to vyřešili tak, že jsme jim napsali reklamaci, a trvali na nepředání díla, práci jsme jim nedoplatili, vypočetli jsme jim cenu za materiál podhled a jejich nekvalitní práci=což byl doplatek jejich práce, nakonec po delším handrkování na to přistoupili, zaplatili jsme jim tedy jen štuky v místnosti, podhled ne
16. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek @kaculinek1 @hedushka
Ahoj holky, tak to je mozne, ze dovolenou nevyplacej. to bych se nedivila. zeptam se na to v praci. Davalo by to smysl, protoze je snaha, aby se zamestnanec opravdu o dovolene "zotavoval".

Heduska - fakt uz predposledni poradna? to to leti. takze uz Te ceka jen 1 a pak budes dochazet do porodnice, vid? Jsme na tom vsechny podobne, jen jsem si to takhle nejak nespocitala. Byla jsi ted nekdy zase na kontrolnim ultrazvuku - jestli mimi uspokojive roste? prestoze dle tabulek se jevilo mensi?

Ja jdu na cukrovku az od dneska za tyden. Prijde mi, ze se to testuje celkem pozde.

Rozbila se mi vaha, takze jsem ztratila prehled, jak nabiram kila. musim to pristi tyden na kontrole nejak odhadnout. nevazila jsem se tam u nich driv, protoze jsem se vazila doma a vzdycky jsem jim to tam akorat nahlasila. vaha jim tam vazi urcite malinko jinak nez jsem byla doma zvykla. no, kazdopadne nijak nekynu.

v cervnu se chystam zacit shanet mimi potreby: chuvicky, prebalovaci podlozku, monitor dechu atd. Hadriky uz nechavam plavat. mam jich dost. Pro uplne male mimi - jen par, ale snad poroste a chvilku v necem vetsim vydrzi.
16. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 ahoj :slight_smile: já pořád nemůžu překročit 59... už snad měsíc nám 58 a něco... bříško roste dokonce sama mám pocit, že nabírám, ale váha ukazuje, že moc ne, neumím si to vysvětlit... Jinak rozhodla jsem se, že ty věci přeci jen už pořádně vyperu a vyžehlím, až se budem stěhovat budu mít spoustu jiných věcí na práci... Mimichodem jsem zjicstila, co mám věcí...nějak jsem toho nasyslila moc:grinning: Taky už chci do měsíce pořídit všechy nezbytnosti pro mimi. Je toho přeci jen hodně.

@hedushka gartuluji k výhře nad řemeslníky... já to mám asi ještě pře sebou... Elektrikáž slibovl, že přijde v sobotu, nakonec ho mám v bytě dnes, ale s tím, že stejně nemůže udělat ve, protože si objednal málo zásuvek. Co na to říct. No asi budu mít stejný přístup k placení, jako on k práci :slight_smile: To se mu asi nebude líbit :wink:

Jinak o výkendu jsem byla s mami a bráškou na výletě na černé jezero, ušli jsme asi jen 6-7 km a měla jsem toho tak akorát, už na sobě to těhotenství opravdu cítím. taky jsme byly s přítelem v bazénu a tam to bylo naopak moooc prima. Konečně mě chvíli nebolela záda.

Zítra máme po cvičení poradnu pro těhotné a máme hodinu pro otce, tak jsem zvědavá, co na to všchno Vašek poví a jak to na něj zapůsobí, tedy pokud si to s účastí na poslední chvíli nerozmyslí... Prý tam budei video porodu, tak se modlím, aby ho to spíš neodradilo...
16. kvě 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @kaculinek1 @ivca_doubek

hadříků mám už taky dost tak do věku půl roku, vlastně mi chybí pořídit hlavně postýlku (ale mám ji už vyhlídnutou), a něco málo z hygienických věci pro sebe a mimi

váha se mi taky ustálila, nevěřila jsem vlastním očím, že jsem za šestý měsíc těhu nic nepřibrala, sestřička ani doktorka nic neříkali, tak snad to je ok.., taky jsem se opětovně ptala na anomálii malého, zase stejná odpověď cysta vymizí, máte dobré výsledky na genetických testech, tak si přeji ať mají pravdu
na větší kontrolu jsem objednaná na 6.6, budou mi dělat UZ, CTG-monitor plodu, a další věci, co už si nepamatuji, snad by mi měli taky říct, váhu dítěte..no tak uvidíme
kaculinek1 těhotenství taky na sobě cítím, větší kopec, schody, a funím.., jak byla ta dusna, nedělalo mi to moc dobře, jednou jsem měla pocit, že mi srdce běží snad maraton, doma jsem si naměřila sice dobrý tlak, ale vyšší tep
17. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja byla minuly vikend s manzelem na Velkem Blaniku. Ani jsem necekala, ze tam vylezu (dokonce i na vyhlidkovou vez). Pro priste se ale budeme drzet jen prochazek po rovine nebo v mirnem terenu. s tim tvrdnutim bricha se dost bojim a nechci nic prehanet.
Velka horka asi taky nebudu zrona snaset nejlip. nemusim je ani normalne. Snad budou teploty milostive.
Tohle pocasi mi uplne vyhovuje.
17. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12, @kaculinek1@ivca_doubek, @cvachna začínám koukat na nějakou dětskou kosmetiku, hřebínek, atd.., máte nějaké reference od kamarádek, co kupují na začátek? já mám zatím jen dětské nůžky, teploměr, odsávačku hlenů(zatím jen obyč. z lekárny)., ale s olejíčky a ošetření opruzenin si fakt nevím rady, budu to kupovat naposledy, ale přesto bych už v tom chtěla mít trošku jasno,
bříško roste, váha je neměnná, chutě nebo vlčí hlad mne taky netrápí, tak si myslím, že do konce těhotenství to bude těch deset kil navíc, no uvidíme, ještě se to může změnit
19. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
Ahojky, my s Máťou začínali jenom s olejíčkem na namazání (měli jsme HIPP, strašně hezky voní), na prdelku jsme používali při každém přebalení Rybilku, je fakt skvělá, a když se mu náhodou začínali dělat pupínky nebo opruzeniny, tak jsme používali Bepanthen a bylo to zase po pár přebalení v pořádku. Je fakt že Máťa na opruzeniny netrpěl, po začátku když jsme kojili tak kadil tak 1x za týden, takže je ani neměl po čem mít :slight_smile:. A jinak jsme nepoužívali nic, později jsme měli ještě koupel od Nivey, taky žádný problém... No ale v půl roce se mu začal objevoval atopický exzém (to chudák podědil po mě), takže jsme přešli na kosmetiku od LaRoche, a koupeme se jenom čistou vodou, když je nejhůř tak trošku obyčejného mýdla. Ale to odbočuji, po začátku jsme měli opravdu jenom Bepanthen (ten spíš kvůli mě, je perfektní na bradavky), Rybilku a olejíček.

Z nepřibírání si nic nedělejte, pokud roste mimi jak má tak to nevadí. Hold někdo k tomu sklony má a někdo prostě ne. Já se vážila dneska ráno, přibrala jsem už 11 kg. S Máťou to bylo taky tak, celkem jsem s ním přibrala 22kg. Takže myslím že to teď bude úplně stejné... :angry: (snad ne horší.
No jinak výbavičku moc nenakupuju, všechno už doma máme. Jenom musím koupit přebalovací podložku, ta Máťu nepřežila, a z oblečení snad jenom kombinézku na zimu, Máťa byl v květnu tak v tomhle Kubík moc nepodědí. No abych řekla pravdu ještě jsem moc neprocházela, co máme a co ne, budu se na to muset taky vrhnout...
A jak je vám v tomhle teple? Máťa mě pořád tahá na procházky ven, ale moc dobře mi to teda nedělá. A to budeme muset přetrpět celé léto... Těším se, že zítra vytáhneme na zahradu bazének, napustíme, Máťa se bude šplouchat a mě nechá v klidu pod slunečníkem odpočívat. Naivní představa, ale třeba ho přemluvím, aby se koupal jenom s taťkou :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek, @janka12, @kaculinek1
@ivca_doubek diky za tip na kosmetiku, něco takového jsem si představovala sama, ale to množství značek, mne docela zmátlo, na bepanthen jsem už koukala, díky za tip na Rybilku
vedro mi dobře nedělá, dneska jsem si udělala pochůzky po městě, a nic moc, odpoledne jsem si sedla na zahradě, ale jak byla unavená z delšího chození, raději jsem šla domů. Vedra budu muset přetrpět.
19. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek, @janka12, @kaculinek1 @hedushka
Ahoj holky, ja z kosmetiky nemam nic a ani nic nez bepanthen a rybilku neplanuji. teda rybilka mi docela hodne smrdi, tak nevim, jestli se s ni smirim, ale neco na opruzeniny je treba, uvidim.

Vedra nemam rada ani normalne, tak z nich radost nemam, ale dokud to nejde pres 30 stupnu, jde to.

musim zase nekupy trochu popohnat. chytam se koupit prebalovaci podlozku, potrebuji nejake latkove pleny atd. atd.....chuvicky, dudlik, lahvicku (aspon 1)....

uzijte si vikend!
21. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek