• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@poupatko8 tak podle té kalkulačky jsem těhu 5+4tt :dizzy_face: a termín mám mezi 24.7-21.8.docela hezké rozpětí :grinning: a ideální termín je 7.8. tak to jsem velice zvědavá jak to bude
8. pro 2010 v 11:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eviiita to tak je to hezký.myslím že to je opravdu orientační propočet..člověk by neřekl že mu muže být blbě takhle brzo vid
8. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviiita teda to budeme možná rodit skoro nastejně :dizzy_face: mě zatím šoufl není,ale ty pachy.nejhorší noční můra pro mě je,že máme dva pejsky tak po nich sbírat to jejich nadělení,to mám co dělat abych udržela obsah žaludku tam kde má být :confounded:
8. pro 2010 v 11:20  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n no to já taky...:Dmyslím si že třeba kecááá:Djá mám termín podle ni 4.8:Dsem taky zvedavá
8. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 presne.. taky myslela, ze prvni tydny o tom ani nevis.. taky jsem trochu unavena, jinak vse ok :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 já bych řekla,že jde poznat že nastala zima,všichni se vrhli do peřin :grinning: :grinning: no ony si to to děti vyberou sami,kdy na nás vykouknou :sunglasses:
8. pro 2010 v 11:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eviiita to je fakt..unava me taky skolila..a ještě zvracení.-(
8. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n no to máš pravdu..ale mi budeme mít prostě srpnový letní deti
8. pro 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu taky k vám? :slight_smile: doma už mám jednu lvici a druhé lvíčátko čekáme na její narozeninky :slight_smile: já jdu na další kontrolu až 4.1., no u malé jsem šla taky tak, uteče to rychle přes svátky. našim to dáme opět pod stromeček :grinning: špatně mi zatím není, ale čekám že to začne tak za týden, minule jsem zvracela ještě i v den porodu, snad to bude teď lepší... :sweat_smile:

@poupatko8 taky gratuluji a neboj, těch pět dní uteče jak voda :wink: po takovém snažení to musí krásný pocit :slight_smile: jinak samozřejmě gratuluji i všem ostatním maminkám :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.kriv ahojky jasný že se můžeš přidat::slight_smile:moc dekuji..jj tech pár dnu uteče to máš pravdu..je to krásný pocit vedet že jsem tehulka:slight_smile:to máš pravdu..tobe to určitě taky mooooc uteče:slight_smile:
8. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle té kalkulačky mám já podle ms termín 5. července :grinning: Tak kydžtak pak zmizím, po tom příštím tejdnu :grinning:
8. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.kriv vítám tě tu :dizzy_face: koukám taky to dáte taky jako dáreček,já se tak strašně těším na jejich reakce :dizzy_face: hlavně i přítelovo,s tím si děláme vánoce už 17.prosince protože pracovně tady nebude až do ledna,ale o to víc se těším,že to už je příští týden :dizzy_face:
8. pro 2010 v 11:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate to je hezký :grinning: :grinning: ale já si myslím že vadit nebude,když tu s náma zůstaneš :grinning:
8. pro 2010 v 11:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate v pohodě klidne tu zustan
8. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Klidně tu zůstaň :wink:
@j.kriv Ahojky. Ty jsi už na kontrole byla, že už půjdeš na další?
@poupatko8 Jj je to jen orientační. Dr. pak řekne jinej. Já jsem rodila o 2. týdny dřív, taklže to je jen na prckovi, kdy se mu zachce na svět :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 no jasný no máš pravdu..ale tak pro přiblížení je to zajímavý:Djak se těším na zítraM
8. pro 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 na co se zítra těšíš co bude
8. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 promin tak mělo být jak se těšíš ty na zítra?až uvidíš bejby?
8. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beata.n
@poupatko8
@alca22

jsem ráda, že si mě tu necháte :grinning: já jsem dneska uplně vyřízená... :-/ hrozně unavená , malýho jsem vzbudila už v 10, aby zas nešel spát o pulnoci, ale on stejně asi přes den nakonec dřív neusne :frowning2: achjo :-/
8. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate není zač..no tak to ti nezávidím.:-/no já naštěstí sem doma takže mužu spát kdy si mi zlíbí pže jiné mimi nemám
8. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Těším se moc snad bude něco vidět.
8. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 myslím že jo hlavne nám pak sem dej vědet sme zvědavý:fearful:))myslím na vás :wink:
8. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Děkuji určitě dám vědět. Třeba si budu už moct napsat do statusu že čekáme mimi.
8. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 jj neboj myslím že se ti to splní:slight_smile:a bude všidchni tehu.ů... třeba uvidíte i srdíčko už..držím pšsti
8. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 TY pěsti budou potřeba a už se těším na úterý jak nám zdělíš že na tebe ťukalo srdíčko.

Holky které jste podruhé těhotné, nepřipadne vám že se vám už nafouklo bříško.
8. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 myslím si,že určo něco bude vidět,držím palce ať nám sem napíšeš krásný zprávičky.ji nak břicho???mno asi ho mám jak u prvního v 16tt :grinning: nějak se rychle nafouklo
8. pro 2010 ve 12:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 jj tady si budem psát jen dobré zprávy:slight_smile:Alčo.-)v pondělí to hned písnu..a jinak já sem těhu poprve ale bricho mám taky pekně nafoukle
8. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 no to půjdu teprve pro průkazku a potvrzení srdíčka, včera mi jen potvrdil těhu...břicho naštěstí zatím nic, ale na mě to nešlo ani u první skoro do porodu poznat, si všichni mysleli, že si dělám srandu, že za měsíc rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak se divili, komu vozím mimi :sweat_smile:
@poupatko8 to spaní závidím :sweat_smile: já si v prvním těhu taky hodně pospala, protože jinak mi bylo skoro pořád zle, no teď mi dává asi zabrat kojení+těhu dohromady, ale já se nedám :grinning:
8. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.kriv no jasný no:Djsem taky moc rada žře mužu spát kdy chci..ale normálně na me jdou dnes děsný navaly vedra to je srašný.. A tak tobe taky potvrdil jen tehu jako me ale srdíčko taky nic?jsem ráda že je tu nekdo kdo má podobný zkušenosti a veci na řešení,,taky se těším na srdííčko..:slight_smile:
8. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alca22 mně to nepřijde, pořád se vejdu do manželovejch kalhot :grinning: jemu sice chudákovi padaj a mně jsou akorát... Kdybych si nedělala ty testy, vůbec nevim, že jsem těhotná... :confused: i proto z toh mám blbej pocit... ale já mám břicho větší ještě od porodu malýho :grinning:
8. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek