• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@smithi Ty spis naha cely rok? ja teda pres leto vyhradne naha. zkratka dokud je teplo. ale presto vic nez polovinu roku nocni kosile ci pyzama vyuzivam. jinak by mi byla zima. mivame v byte studeny odchov. 16 stupnu v loznici pres zimu je normalni teplota. s mimcem budem muset topit, ale i tak, neustale vetram a pretopeno mit rozhodne nebudem.

u nas je taky horko, ale oproti teplotam pres 30 stupnu to porad jde. zatim si nemuzu stezovat. horsi bude, z teploty pres 30 stupnu vydrzi cely den a slunicko se neschova za mrak. to je pak peklo.

@hedushka
@kaculinek1
10. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 U nás taky každý den frčí bazén, ale bojím se vlézt i do té udržované vody ať se mi ta mrcha mykóza nevrátí, sotva sem se jí zbavila

@janka12 Spím celý rok nahá, nějak sem si zvykla. V zimě taky dost větráme, malý nesnese přetopeno, ale máme deky z ovčí vlny které přes zimu nechávám bez povlečení a v létě povlíkám do saténu. Hřejou docela dost
10. črc 2011 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate pri pondelku? u nas je prijemne pod mrakem. rano jsem byla na odberech - krevni obraz. a pak doma uklizim-jako vzdy na zacatku tydne. uvarila jsem obed a ted jsem totalne odpadla.
11. črc 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi @cvachna @janka 12 @kaculinek1 mám dotaz spíše už na druhorodičky, jakou zkušenost máte s rychlostí vydávání rodného listu novorozence? v nemocnici mi řekli, že do 8 dnů mi matrika zašle RL, jenže teď mi zase na matrice paní řekla, že mají na to 30 dní, přičemž zapsání novorozence na VZP musí být do osmi dnů od porodu s předložením RL, tak to jsem z toho blázen, a to ještě na VZP se musí nahlásit osobně
11. črc 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka S rodnym listem zkusenost nemam, tak se poptam svagrove a dam Ti vedet. resila to ted v zime s neteri. muj odhad je, ze oficialne na to urad ma tech 30 dni a v realu to asi za normalnich okolnosti stiha rychleji.
11. črc 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 díky, jde mi hlavně o VZP, zda prostě budou tolerovat zapsání do 14 dnů atd., teď jsem četla různé diskuze o RL, RL ti buď zašlou na adresu, kterou uvedeš, nebo si jej můžeš vyzvednout, zkusím se ještě zeptat přímo v porodnici na jejich zkušenosti...
taky jsem dnes uklízela, uvařila jsem obídek.., to já jdu k lékaři zítra, stř. a čtvrt. na bulovku, a to zrovna v pravé poledne, pokud se jim předpověď povede, tak si pěkně užiji vedro
11. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka svagrova je VZP. takze to by odpovidalo. dam vedet.
11. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12
@hedushka
@smithi
VZP budu řešit asi až to bude aktuální, teď se tím nebudu zatěžovat... Nějak dneska nezvládám nic, ráno jsem musela ještě k zubaři, respektive k zubní hygieničce, která mi nandala novou zásobu mezizubních kartáčků a skásla o 700!!! pak návštěva u kamarádky - zatím bylo celkem přijatelno, ale cesta busem zpět mě zase doslata a odpoledne jsem prospala...Začaly mě otékat nohy, zatím jen "šlapky" zespoda, kotníky jsou v pohodě, ale je to nepříjemné, jak chodím, bolí to jako bych tam měla modřiny a to jsem si myslela, že mě se to vyhne...Takže mám vanu napuštěnou studenou vodou a co chíli se tam chodím máchat šlapky, aby trochu opadly... Na to jít ven sílu nemám je tam hic,snad bude večer lépe, alespoň na procházku.... A ve středu má být až 32 a já musím do PLzně k doktorce - tak to je jasný buď se upečeme nebo se upečeme. Asi stejně jako zítra Heduš :confounded: To nezávidím.
11. črc 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 tak ty jsi si stěžovala na záda velmi brzo a já si říkala pořad nic dobrý, tak teď hlásím bolí mne záda už taky, ale to už vydržíme :slight_smile:
já jsem moc pinktlich, a musím mít na vše odpověď před, tak i teď řeším VZP a RL, nemám ráda ten pocit, že jsem něco prošvihla, takže proto se v tom vrtám předem :wink:
11. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka tak to mě mrzí, že tě bolest zad taky potkala... Ale jak říkáš, to už vydržíme - ono nám nic jiného nezbývá :grinning: Taky nechci nic prošvihnout, ale většinou mi všechno včas někdo řekne, tak se ani teď nevzrušuji a jestli mám dítě na VZP nahlásit a matrika mi ještě RL nepošle, nic s tím stejně nenadělám, tak uvidíme, jak se to vyvrbí samo :slight_smile: Hlavně abychom mohli co nejdřív prckovi udělat pas, abychom mohli jezdit do Německa nakupovat a později i na koupání (Bývá tam čistěji a tepleji než v Čechách)- chtěla bych jezdit co nejřív, nevíte od kdy už je to doporučené? Někdy tam vidím úplná novorozeňátka, tak nevím od kdy tam mrňouska vzít.
11. črc 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Tak jsem se ptala svagrove, rodila na konci brezna v Praze. uz v porodnici ji oznamili, ze ma miminko vystaveno rodne cislo. v okamziku, kdy existuje rodne cislo, tak pry matrika hned rodny list vystavi. oni si pro rodny list jeli na matriku hned v den, kdy je pustili z porodnice, takze 5 dni od narozeni (mimi se narodilo v sobotu!!). pokud chces mit jistotu, zeptala bych se byt tebou primo v porodnici - jake jsou tam zvyklosti a na prislusne matrice - jak byvaji rychli.

ja sice taky vsechno siiiilene resim, ale v tomto ohledu bych se zrovna nebala. rodi se deti neustale a vsechny se do zdravotnich pojistoven hlasi a stale hodne=vetsina pacientu je u VZP. nemam pocit, ze by se mluvilo o tom, ze lidi novorozence nestihaij prihlasit do zdravotnich pojistoven. tak jsem si jista, ze matriky i VZP jsou zvykle na bezny chod a to rada maminek je v porodnici dyl (cisar, komplikace.....) a jiste ne kazdy stihne zaregistrovat mimi hned. s timle bych se teda opravdu nebala. kazda pojistovna po novem klientovi sahne s radosti :slight_smile: i o nejaky den pozdeji.

pro vyzvednuti rodneho listu miminka na matrice pry bylo treba predlozit obcanky snad obou rodicu (taky se na to kdyztak na matrice zeptej, at Te zbytecne neblbnu).
11. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak u nás v Čáslavi je to s rodným listem rychlovka, jeden den se mimi narodí a druhý den už může tatínek RL vyzvednout. Já rodila ve středu, no a ve čtvrtek taťka cestou z návštěvy za námi RL vyzvednul (jo a musel si vzít i moji občanku, ale osobně jsme tam oba být nemuseli, stačil jeden rodič).
No a na VZP jsem byla málem za krkavčí matku, byla jsem tam Máťu přihlásit 8.den, bylo strašný teplo a já ho chudáka táhla sebou autem, aby jsme se přihlásili včas, a paní na přepážce mě měla pomalu za blázna, že to mohlo počkat až se trošku ochladí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, abych ho tak nemučila... Takže to asi tak nutné do osmi dnů není. Ono je mimi stejně automaticky pojištěno tam kde matka, a pak se to musí do těch 8 dnů buď potvrdit nebo přehlásit k jiné pojišťovně. Ta změna by asi spěchala, ale když zůstane u stejné kde už stejně je a jenom se to potvrzuje tak to asi není takový spěch...
Toť moje zkušenost :grinning: :grinning: .

V tomhle teple je mi taky dost blbě, a náš Matýsek právě v těch největších vedrech ožívá, takže by klidně celé odpoledne hrál na zahradě na honěnou... Ach jo, už aby to bylo, ale mám před sebou ještě 7 týdnů (a jeden den :slight_smile: ).

A holky mění se vám "už" nějak cervix-skóre? já mám pořád 0, tak si říkám že si to asi opravdu vychutnám až do úplného konce a snad předčasně rodit nebudeme....
11. črc 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka Mě se syn narodil v pátek, propouštěli nás v úterý a hned ve středu v úřední den jsme si mohli dojet pro RL :wink:
11. črc 2011 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek CS skore se může změnit během hodiny :slight_smile: já mám teda Cs 2 ale to se mě drží už asi 3 týdny
11. črc 2011 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek já mám od 33tt CS 1, doktorka mi k tomu nic neřekla, tak uvidíme dnes, co mi sdělí po kontrole

@janka12 díky za info
@smithi
@kaculinek1
12. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja o svem CS nevim zatim vubec nic. jdu na kontrolu zitra, jestli mi bude merit CS netusim - predpokladam, ze se to meri ultrazvukem, ne?
minule i predminule me MUDr jen prohmatla, tak uvidime, co bude delat zitra. jdu ke sve doktorce naposledy a pak uz se budu objednavat do porodnice. na informacnim papirku pisou, ze maminky, ktere nemaji komplikace si objednavaji az po ukoncenem 37. tt a mam za to, ze na prvni kontrole ani neposilaji na monitor, jen rychla kontrola a domu. takze me teda prijde, ze to s tema kontrolama v mem tehu nikdo neprehani a nejspis to v tom duchu bude i v porodnici.

Ja myslim, ze zdravotni pojistovny maji tech 8 dni proto, aby si z toho lidi nedelali totalni holubnik. ze by pozdeji miminko nezaregistrovali, to bych pochybovala.

ja dnes jela rano do prace, abych odevzdala pocitac, telefon, klice od kanclu atd. oficialne jsem od dneska na MD, ale papir mi MUDr vystavi az zitra. myslela jsem, ze se v praci mihnu a nakonec jsem tam byla cele dopoledne. kolegove me videli prvne, nebyla jsem v praci cele tehu. nechteli verit, ze tak male brisko by se melo vylodit uz za 6 tydnu :slight_smile:

cestou domu jsem zasla zaregistrovat bricho k pediatricce, abych to uz mela vyrizene. nechala jsem si od ni dat potvrzeni na papirek, prestoze to asi neni nutne.

holky, jak tu na MK funguji ty fotoblogy? nejak tomu nemuzu prijit na kloub. nedavno jsem psala do fotoblogu kamaradce komentar. ona mi na nej odpovedela, coz jsem zjistila v zalozce "zminky o mne", ale na jeji odpoved jsem se proste nedostala, klikala jsem na to, ale hodilo me to na fotoblog, kde jsem tu jeji odpoved nenasla. pripadam si jak poleno, ale opravdu jsem na to neprisla.

ted bych rada zareagovala na komentar u meho fotoblogu a vubec nemuzu prijit na to jak. jedine pres interni postu, ale ja chtela primo do komentaru fotoblogu pripsat svou reakci na komentar. jde to?

@smithi
@kaculinek1
@ivca_doubek
@hedushka
12. črc 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka12 stav CS najdeš ve své těhuknížce, nevím jakou máš, ale v prostředku, kam ti zapisuje sestra váhu, tlak atd, je kolonka CS a v ní budeš mít číslo..
já jsem dneska ofiko byla naposledy u své gynekoložky, klasika tlak, váha, vyšetření UTZ, CTG-monitor, a jen zmínka dnes jste tu naposled, kultivaci si vyzvedněte za týden, a s ní a těhuknížkou běžte do porodnice, na stezky moje jen řekla, to je normální k vašemu stavu a bylo vyřízeno,já jsem na bulovce zaregistrovaná na kontrolu příští týden a to budu 36+5, sestře to nějak nevadilo, tak to neřeším jestli jsem přesně 37tt
fotoblog eee ani nevím..zkusím to prozkoumat
12. črc 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 s tím fotoblogem fak nevím, když se ti objeví upozornění ve "zmínkách o tobě" tak tě to hodí kam po kliknutí na to? do fotoblogu? tak by tam měla být možnost reakce dál hm..., já to moc nevyužívám...tak snad holky to vyluští

@smithi
@kaculinek1
@ivca_doubek
@cvachna
12. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 jo a ještě jak jsme se ptaly na ten doklad o jméně, tak to je v rámci dotazníku dané porodnice, který já dostanu za týden, ty v poradně u Apolináře, až tam přejdeš od doktora

12. črc 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@smithi
@ivca_doubek

Ahoj holky, po dnešku si oficiálně připadám jako velryba...4 lidé mě dnes nezávisle na sobě hodnotily na rozsypání... A to si při pohledu na ostatní těhulky připadám normální, bříško spíš menší, ale ostatním se to asi nezdá, možná to mate vzhledem k mé malé výšce a tomu, že mi narostlo fakt jen to břicho, ale stejně si teď připadám jak malý kytovec a to mám ještě víc než 5 týdnů čas...

@janka12 Já se v těchto fotoblozích taky moc nevyznám, vždycky někam zajedu ani nevím jak...asi ti moc neporadím, zlatý fcb...nejlepší bude psát normálně zprávy přes interní poštu (naroře v liště)
12. črc 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 to nic jsem na tom stejně, malá a s melounem před sebou, včera se mne každej ptal jestli mi něco není, že jsem nějaká bledá, o to vtipné mi to přišlo víc, když mi to říkala sestřička v ordinaci a zapisujeme mi chudokrevnost do knížky, na asi čím to bude, že jsem bledule ...
13. črc 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@kaculinek1

ahoj holky,
s tim fotoblogem se asi nenaucim. je to fuk. kdyz mi do "zminky o me" prisla odpoved na muj komentar fotoblogu, kliknu na to a hodi me to mezi vsechny komentare fotoblogu, ale ta odpoved, kterou bych si byla rada precetla tam neni. nebudu to resit. je to fuk.

rano jsem byla naposledy u sve gyneko. bylo to opet behem 2 minut vyrizene. tlak, hmotnost, MUdr do me hmatla, poslechla srdicko a uz jsem byla za dverma. postezovala jsem si, ze se mi casto hodne spatne dycha a sestra mi oznamila, ze dle vysledku pondelniho odberu mam velmi nizky hemoglobin, takze to bude asi tim. skoda, ze se na to neprislo driv. problemy s dechem mam uz celkem dlouho. dostala jsem Maltofer.

jdu si ted zavolat do porodnice a objednat se tam. v info letaku pisou, ze objednavaji (maminky bez komplikaci) az po ukoncenem 37.tt, takzde min 3 tydny me nikdo nezkontroluje....prijde mi to teda hoooodne malo, ale co mam delat. ultrazvuk mi naposledy delali ve 30.tt. no fakt si behem tehotenstvi nijak extra kontrolovana prijdu. ted v 3.trimestru bych to obzvlast cekala casteji.

Heduska - diky za radu s CS. koukam do prukazky a hledim na to jak puk, mam tam uz od 24.tt stale hodnotu 3. ale mudr me pouze vzdy prohmatne, mela jsem za to, ze se to meri ultrazvukem. ten mi ale nedelala prave od toho 24.tt.

ten doklad o jmene pry nekde davaji uz v ordinaci obvodni gynekolozky, ale ja hod nedostala a taky predpokladam, ze ho dostanu v porodnici. jenze ja to budu muset splasit driv, protoze budu mit manzela na sluzebni ceste vic nez 2 tydny (v srpnu) a kdyby nahodou mimi chtelo na svet driv, nestihl by to manzel podepsat. to by me zajimalo, co by s tim pak na matrice delali - bez podpisu manzela. nektere porodnice maji formular ke stazeni na internetu.

ja velryba stale nejsem. brisko mam, prehlednout uz nejde. do nedavna prehlednout slo snadno. vypadam ale tak na 6.mesic, takze porod za 6 nedel u me skutecne nikdo nehada.

jiank - kdyby vas to nahodou zajimalo. pokud mate krece v nohou, tak v dobe, kdy se uz nesmi brat magnezium (po 35.tt), tak pry pomaha vitamin B (ptala jsem se dnes MUDr). pry 2x tydne snist kosticku drozdi a je to. urcite to vyzkousim, krece me berou uz ted a to beru magnesia hodne. od pristiho tydne uz ho budu muset vysadit.
13. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 no vidíš a mne nikdo neřekl, že musím magnesium vysadit..., kontroly naproti tobě jsem měla důkladnější, ale zase info se taky moc nedozvíš, mne třeba ještě dělali poslední kultivaci, ale proč jí dělali ani ťuk, jen to se dělá pro porodnici, dneska jsem se na kurzu v porodnici dozvěděla, že je to kvůli streptokokovi, pro výsledky si musím dojít, zítra jdu na další kurz, tak se tedy zeptám sestřičky i na to magnesium, jak to teda je.., já ho beru dvakrát denně, před dvěma týdny mi ho doktorka snížila, ale včera ani nezabučila, že ho nemám brát..
no to jsem zvědavá, jak to bez něj vydržím, tvrdnutí mne trápí i s ním...
s tím Cervix score si nelam hlavu :wink:
13. črc 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@janka12
Dnes jsem opět byla u doktorky a narozdíl od Janiny jsem tam byla opět hodinu - dlouhé natáčení, protože malý prostě nespolupracuje, když spí, tak spí a my ho ne a ne vzbudit, sotva ty sondičky sundaly mohl se tam zbáznit :grinning:
taky mi dělaly kultivaci. Docela se divím, že budeš JAni 3 týdny bez kontroly, já musím na kontroly po týdnu a to jsem doktorku přemluvila, aby mě přendala do porodnice v KT už za 14 dní, abych nemusela tu cestu do PLzně jezdit sama autem po 37.tt. Ovšem jak mi dopadla krev taky ani slovo za celé těhu mi doktorka neřekla o magnesiu ani ničem jiném, sice problémy nemám a chudokrevná asi taky nebudu, to by mi snad řekly... Možná:slight_smile: Co se týče streptokoka o tom vím, ale taky mi doktorka nic nežekla.
Co se týče CS tak tam mám dlouho 2 minulý týden 4 a dnes 3...no ale prý jsem zcela uzavřená a čípek pěkně nahoře, takže ani nevím co to vlastně měří...
13. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@kaculinek1
ahoj hok,y
ja kdybych nemela info z internetu, tak se u MUdr nedovim NIC. I o tom magneziu vim z internetu - ze se vysazuje. sestry jsem se v ordinaci akorat zeptala do kdy se nechava. MUdr mi nerekla ani slovo, takze kdybych to sama nevedela, brala bych to vesele porad pryc. ona mi behem te minuty, kterou jsem byla vzdycky u ni v ordinaci nestihne rict nic. jen dobry den, jak se Vam dari. prohmatnuti - nekdy ani nekomentuje, jindy rekla, "v poradku", poslechnuti srdicka behem cca 10sekund - bez komentare a pak "at se Vam dari, na schledanou".

o kultivaci vim tak nejak z internetu, z medii. ze se to dela kvuli streptokokovi a je to celkem dost dulezite. u Mudr se ani nezminili. v info z porodnice mam, ze to musi byt provedene az po ukonceni urciteho tydne, takze to ja uz u sve mUdr stejne nebudu a v porodnici si to udelaji tudiz sami.

kdyz rika svagrova, jak se ji venoval doktor, ke kteremu chodila v tehu, tak to nema vubec srovnani s tim, co jsem mela ja. kdyz u nej byla naposledy pred predanim do porodnice, delal ji velke komplexni vysetreni. znovu premeroval sirku panve, delal ultrazvuk....pry vsechno mozne...

budu doufat, ze mimi je OK a ze neni treba plasit. nic jineho mi stejne nezbyva.
14. črc 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Ahoj tvůj doktor se ti vážně málo věnuje.. Dnes sem byla na kontrole a v ordinaci jsem byla třičtvrtě hodiny. Nejdříve se mě ptala jak mi je, jestli mám tvrdnutí, otoky anebo kontrakce. Pak mě pobídla abych vylezla na kozu, prohmatala mě řekla že čípek je 2cm a hrdlo na špičku prstu. Nakonec dělala ultrazvuk a tam kontrolovala průtok pupečníkem, pohlaví, srdeční akci a taky dělala váhový odhad. Nejsem riziková a takhle se mi věnuje každou kontrolu.
Máme 2800g a je vše v pořádku. Na kontrolu jdu příští týden
14. črc 2011 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi Taky bych rekla, ze vetsinou maji tehule kontroly podobne te jak popisujes. Ta moje je fakt az prilis prulet ordinaci. ultrazvuk vubec doktorka nezapina od doby, kdy je srdicko slysitelne externim strojkem. no, tentokrat uz na tom nic neudelam, dalsi kontrola u MUdr me ceka az po sestinedeli. ted uz jen do porodnice, tak snad si tam vsechno ohlidaji.

tak se holky mejte a pekny vikend.
15. črc 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12, @smithi
Ahojky, jak u mě kontroly probíhají přesně jak popisuje Janka12: u setřičky moč, váha a tlak (a teď i krev, začínají se mi moc dělat bílé krvinky), no a u doktorky: zeptá se mi jak mi je, na většinu věcí mi odpoví že to se u těhotných může stát a mám hodně odpočívat, pak mě prohmátne, prohmátne břicho, poslechne srdíčko a už jdu... Na UTZ jsem byla naposledy v 30tt a žádný další už nebude. No zase osobně si myslím, že už ani není potřeba, pokud je všechno v pořádku, zkušený doktor pozná velikost miminka i přes břicho, nepotřebuje na to UTZ, pozná i polohu, a víc asi vědět nepotřebuje. Samozřejmě pokud je všechno v pořádku!!! Myslím že něco navíc už by byla jenm zdržovačka, mě to takhle naprosto vyhovuje. Jinak já budu k Mudře chodit až do termínu, monitor má v ordinaci, takže do porodnice mě převelí až kdybych neporodila do termínu. Ale já zase mám výhodu že ona je původně vystudovaná jako gynekolog-porodník, takže má hlavně maminky, a pokud už ženské další dítě neplánují, tak většinou přecházejí k jiné, aby k ní mohli další maminky... Ale jak které, v čekárně je vždycky i docela dost starších ženských a dokonce i babiček :slight_smile:)
16. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek tak to me trochu uklidnuje :slight_smile:
16. črc 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate po vikendu? tady v Praze bylo celkem vedro. temer jsme nebyli venku. doma mame prijemne. v noci na dnesek pekne prselo a ted to venku vypada na prijemnou teplotu. jen at to tak vydrzi.

Co vam delaji briska? me celkem boliva podbrisek. tvrdne mi bricho taky vic nez jsem zvykla, ale to uz se touto dobou asi musi ocekavat. vcera i predevcirem se cast dne mimi dost mlelo uplne dole nad mocakem a pohyby byly docela bolestive.

uz mi dosly nocni kosile, tak si konecne dochystam tasku do porodnice. tohle mi jeste chybelo. jinak myslim, ze mam veci nachystane. chystam se uz vysadit magnezium, ale hodne se mi nechce.

@hedushka - muzu se zeptat, jake hodnoty hemoglobinu mivas - psalas, ze jsi chudokrevna. z moji hodnoty 104 byla mudr kapku zaskocena.

@ivca_doubek
@smithi
@kaculinek1
18. črc 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek