• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@kaculinek1 Zdravím, u nás se bouřka právě blíží, že by něco vyvolala :grinning: :grinning: :grinning: ???????? Zatím se mi to nijak nezdá. Horkou koupel jsem ještě nezkoušela, tak možná navečer zalehnu do vany a uvidíme, kam se posuneme... :grinning: :wink:
19. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule
@kaculinek1
ahoj holky, diky za podporu. snad se to bude zlepsovat a do porodu budu jaks taks OK. nikam se mi s tim nechce jit. myslim, ze by se mnou stejne nic nedelali.

Horkou koupel bych neprehanela. Teplou jo, ale horkou bych radeji nedavala.

Kaculinek - neodchazi ti po Hamiltnovi hlenova zatka? Nepozorujes vubec nic? Ono to nekdy zabere treba az s odstupem par dni. je to hodne individualni.
19. srp 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Jo hlenová zátka asi trochu jo. Nevím přesně jak by to mělo vypadat. Vypadá to jako sená rýma s trochou krve :slight_smile: ale zase nic zásadního taková troška. Včera mi dokonce 2x pěkně řízlo v podbřišku, tak jsem měla radost, ale nic z toho nebylo, asi mi malej jen "masíroval" močák. Dneska jsem našla recept na nějaký čaj, sice nemám všechno koření, ale většinu jo, tak to zkusím. Normálně bych ještě byla v klidu, ale když se znepokojují lékaři, asi na tom něco bude první termín byl skoro před 14 dny a kamarádka taky dlouho přenášela a už byla malá dost podvyživená, jelikož placenta už správně nepracovala - za těch pár dnů zhubla z 3500 na 2800!!! Mohla z toho mít ale i horší následky, naštěstí to dopadlo dobře.Tak si myslím, že lepší o trochu dříve než moc pozdě...
Taky bych ještě zkusila sex, nevíte náhodou jestli ale můžu, když už mi dělali toho Hamiltona? Nechci zase malého ohrozit nějakou zatoulanou bakterií.
19. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahioj holky, tak jsme včerejší termín přežili stále 2v1 a nic se nechystá... Takže jnes bude praní, želhení, vysávání i vytírání a odpoledne procházka u nás na kopec ke zřícenině, to by bylo aby nebylo :grinning: A co vy, nepíšete, asi už vámmohu jen závidět... :slight_smile:
21. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mně taky pořád nic.. pořád říkají už to bude a prdlačka.. termín je ve středu, večer mám stahy bolestivé a vždycky je zaspím... už jsem trochu na nervy, chci to mít za sebou a malou u sebe.. ale má svou hlavu...
21. srp 2011 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Ahoj, byla jsem tu včera jen na chvilku, ale ani se mi nějak nechtělo nic psát. U nás nic nového, bříško pobolívá víc, ale nemyslím, že to bude hned něco zásadního. Zítra jdu na další kontrolu do porodnice, tak doufám, že se tam s nima nějak domluvím a ukecám to na nástup, abych stihla ten dcerčin začátek školy :slight_smile: :grinning: ! Hezké nedělní odpoledne!!
21. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Zdravím, ty naše holčiny jsou pěkně své už v bříšku, co :grinning: :grinning: :grinning: ?! Tak snad už se po této neděli rozdvojíme a bude nás postupně víc a víc :wink: :grinning: :dizzy_face: !
21. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 @pazdh @aidule
Ahojky holky,
a já si říkala že už jste asi všechny v porodnici :grinning:. Tak to jsem ráda že v tom nejsem sama :slight_smile:.
Jenom nevím co budeme dělat příští týden, 34°C a náš malý bude nutně potřebovat do bazénku, a já u něj asi umřu!!! Přece jenom mám strach se taky koupat, i když ta voda je pro něj 100% čistá, ale i tak si říkám že nemám zapotřebí takhle před porodem riskovat.
Včera jsme v poklidu přežili oslavu švagrových pětatřicetin, všichni se mě pořád ptali kdy už to bude, co to bude, na jméno... A nakonec na mě začali uzavírat sázky :grinning:. Takže pokud porodím 27., 31. nebo 4., tak jako prémii dostaneme 4 kartony šampáňa :grinning:.
Jinak mě strašně bolí břicho když sedím, a nebo když potřebuju jít na velkou, tak to vím už 3 hodiny předem a jsou to šílený křeče. Když mě to chytlo prvně tak jsme skoro jeli, no a od té doby už vím o co se jedná :sweat_smile:. Asi to tam je celé nějaké skříplé, malý má hlavičku krásně připravenou dole, tak tam asi někde překáží :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Tak holky šup šup, ať nemusíte trpět ty vedra s pupíkem, já je asi přetrpět budu muset, musím počkat aspoň na toho 27., aby to stálo zato :grinning: :grinning:
21. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 @pazdh @aidule @ivca_doubek
Ahoj holky, u me nic noveho. jen jsem vcera vynervovala manzela, protoze jsem mela podezreni, ze ze me kapku vysplouchla voda. fakt jen trochu, ale pak jsem se sledovala a uz jsem nic nevypozorovala, takze jsem to neresila. stejne by se mnou v takovem pripade v porodnici nic nedelali. v noci me bolelo bricho, ale zaspala jsem to. zitra mam termin porodu - jeden jediny (jiny nemam) a jdu do porodnice na obvyklou kontrolu. Po terminu si zvou kazdy druhy den. takze se tam v tech vedrech najezdim. jezdim tam ale na 7 rano, tak bych to mohla zvladnout driv nez se Praha rozehreje.

KACULINEK - teoreticky se asi sex po Hamiltonovi smi, ale ja take jsem posedla obavami z infekce (cele tehu). kazdopadne je dulezite, aby se sperma dostalo na cipek.

IVCA_DOUBEK: kdyz si smocis jen nohy, bude to urcite take uleva.

Ja osobne mam dojem, ze veskere doporucene aktivity a napoje a potraviny, ktere maji uspisit porod jsou vic psychozalezitost nez skutecny spoustec :slight_smile:
22. srp 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dneska nás pustili z porodnice. Nelča se narodila 18.8 ve 3:55 po velice rychlém a téměř bezbolestném porodu. vážila 3500g a měřila 52 cm.

Jak jste na tom vy ostatní? :slight_smile:
22. srp 2011 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi
Tak to gratulujeme!!!!! Hlavně ať jste obě v pořádku!!!
Tak to byla paráda, bezbolestná rychlovka... No doufám že mě taky něco takového potká, hlavně v těhle vedrech bych tam nechtěla "hekat" moc dlouho... Já jdu na kontrolu zítra, tak uvidíme co mi povědí, zítra to bude přesně týden do termínu. Pořád jsem si říkala už aby to bylo, ale teď bych zase chtěla vydržet než přejdou ty vedra :sunglasses:.
Takže jste to zvládli bez vyvolávání?
22. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi Gratuluji uprimne. at jste obe v pohode. Rikala jsem si, ze uz jsi urcite porod zvladla. Bylo to nakonec bez vyvolavani? rychly a temer bezbolestny porod zaaaaaavidim.
22. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Dnes jsem byla na kontrole a paní doktorka byla nadšená - krásný nález na prvorodičku se pěkně otvírám, dokonce prý stahy po 5 minutách - ale nic mě nebolelo, tak mě pustila, ani teď nic moc necítím. ale prý to bude brzy a bude to rychlé. Tak doufám, že nekecá :grinning: Jo a sex prý máme zkusit tak jako tak :grinning:

@ivca_doubek Pokud máte vodu čistou z kohoutku a nemáš jakékoliv problémy nevidím důvod se necachtat. To by sis nemohla ani napustit teplou vanu doma. Ale záleží to jen na tobě, pokud trpíš na záněty, tak bych to taky neriskovala. Jinak co se týče oslav a věčných otázek kdy to bude, těch jsem si taky v sobotu užila dost - zakázala bych to!!!

@smithi Gratuluji k miminku!!!! A tajně trochu závidím, už se také nemůžu dočkat!!! Přeji všechno nej a samé radostné chvíle :wink:

@aidule Držím palečky ať školu stihnete i s prcíkem:slight_smile:
22. srp 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek
@kaculinek1
@janka12

Nastoupila sem ve středu odpoledne s tím že mi v 5 ráno zavedou tabletu na vyvolání. První kontrakce začala ve 2 ráno ve 4 byla malá venku. V 5 přišel na směnu mladý aktivní doktor a říká "tak kdepak vás máme? tableta je nachystaná.." a já už ležela na porodním sále s malou vedle sebe v postýlce :grinning: chudák zase nebyl platný :grinning:
22. srp 2011 v 17:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi Jejda tak to závidím a gratuluju
22. srp 2011 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mně je to pořád stejný a doktor mi naordinoval sex 3 krát denně, tak to asi nic tak hned nrbude.. manžel má zítra moc práce, tak prý nejdřív ve středu, ale třkrát denně... vtipné.. tak jednou a dost :slight_smile: další kontrolu mám ve čtvrtek..
22. srp 2011 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh S tí m sexem je to u mě stejné :slight_smile: chodí domů kolem sedmé, takže max jednou a dost. Navíc s tím břichem nelze být moc kreativní :grinning: Navíc po doktorčiných slovech včera jsem si byla jistá, že v noci pojedem a nic, asi jsem to zaspala, sem tam nějaké bolesti a tvrdnutí mám už od včera, ale nic ohromného to není a pravidekné už vůbec ne. Taky mám prý hodně běhat - ale jít na procházku, když je venku 32?!
@smithi no tak takový porod bych asi ani nestihla dojet do porodnice - než bych zjistila, že je to pravidelné asi by prcek byl na světě někde po cestě. Fakt jsi šťastná mamina:slight_smile: Moc ti ještě jednou gratuluji.
23. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Jsem ráda za hospitalizaci. Začít mi totiž porod doma tak to nestihnu. Stahy sem měla po 4 minutách a u toho se to i zastavilo-žádné další zkracování intervalů. S takovou bych čekala doma až to trošku popojede a ono nic :slight_smile:
Asi malinká uznala že si zasloužím pohodový porod po hororovém těhotenství :wink:
23. srp 2011 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 tak ten nalez Ti zavidim. ja nalez stale zadny. dnes mame termin porodu.

@smithi takovy porod ti fakt preju. skoda ze si clovek nemuze vybrat :slight_smile: - hned bych to tak brala. melas stesti, ze uz jsi byla v porodnici, kdyz to byl takovy fofr.

HEDUSKA se uz davno neozvala. urcite uz ma mimco u sebe.
23. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem byla včera na kontrole v porodnici a byli docela důkladní. Nejdřív moč, tlak, krev (tlak jsem měla 140/90, prý si to mám doma ještě zítra přeměřit, a kdyby to bylo zase tak hodně tak hned nastoupit do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale snad to bylo tím horkem v čekárně, a šla jsem na řadu skoro hned co jsem přišla,...). No pak monitor, tam mě nechali skoro třičtvrtě hodiny, a pak doktorka - shodou okolností jsem byla u té co má ode dneška službu v porodnici, takže si rovnou prostudovala papíry z minulého porodu, aby prý byla připravená :grinning:. Pak mi prohmatávala břicho, kvůli poloze - prý máme úplně ideální, a pak kontrola dole - no povídala že kdyby udělala tu kontrolu rovnou, tak nemusela číst ten minulý porod, protože má službu do neděle a skoro určitě do té doby neporodíme :rolling_eyes: . Ale prý se to už pomaličku chystá, tak nás třeba rozhýbají ty bouřky, co mají v pátek přijít :grinning:. No strávila jsem tam skoro hodinu a půl, přišli mi strašně důkladní, a co mě překvapilo ještě víc - měli čekárnu plnou ženských a stejně byli všichni strašně milí a ochotní... A na kontrolu mám přijít zase v úterý - to už budeme mít termín!!!! To to ale strašně letí... No a doktorka se tvářila že asi v to úterý ještě přijdu. Takže si to asi užijeme až dokonce a možná ještě do září...
@smithi Tak to jsi měla perfektní porod, takhle nějak rodila švagrová - dvakrát dvě hodinky a má dvě děti :grinning: :grinning: (a to jí pokaždé praskla voda, hodinu se doma balila protože jí nic nebylo a v porodnici šla rovnou tlačit :grinning: ). To by byl úplně ideální porod. Docela mě uklidňuje, že to máme do porodnice 5 minut, ale štěstí na takovou rychlovku asi mít nebudu... :sweat_smile:
24. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi
@ivca_doubek
@janka12
Tak jsme dnes opět byli na monitoru a opět 2x, dnes byl dokonce i utz a malej má asi 3500g a prý to snad prorodím mornálně i s mojí malou výškou, ovšem už je dost zralá placenta, takže zítra nástup do porodnice a v pátek vyvolávací tabletka...zítra nám na plzeňsku hlásí bouřky, tak doufám, že budu mít stejné štěstí jako smithi :grinning: a porodím dřív.Tak nám držte palce :slight_smile: papa a myslím na vás
24. srp 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 jak se pozna zrala placenta????
24. srp 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 @kaculinek1 @aidule @ivca_doubek @smithi
ahoj holky, tak už to mám za sebou, přenášela jsem, bolesti na mne přišly 17. v noci, porodila jsem však našeho chlapečka až 18.8. v 1:40 císařským řezem, porod byl hodně problematický, a císařský řez (samo reakce lékařů) zachránil život mimču, v nemocnici jsem si pobyla týden, teď jsem druhý den doma a užívám si "vedro" z domova..
po porodu císařským řezem jsem pořád jak těhotná, jizva dost bolí, ale snažím se hýbat normálně, budu muset začít cvičit, bojím se právě, že díky císařskému budu mít převis ach jo
ale jinak jsem hodně šťastná..jo a překvapení nakonec jsme se pár dní před porodem rozhodli na jménu TOMÁŠ..který vážil po porodu 3,9kg takže macek a velký 51cm
až budu mít víc času dám foto...
tak teď tuším, že už jste mnohé na tom jako já a držíte své sluníčko v náručí ...a blahopřeji, je to totiž krásný pocit :slight_smile:
24. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka GRATULUJI GRATULUJI GRATULUJI k Tomaskovi. At jste oba OK.

jak dlouho jsi prenasela?

Z bricha si hlavu nedelej, ono se hodne zatahne i po cisari. moje dobra kamaradka (30kg i s posteli) mela mega bricho s dvojcatkama (obe deti po narozeni mely nad 3 kg!!!!) a i pres cisare a fakt velke bricho v tehu ji skoro nic nezbylo.

@kaculinek1 drzim palce na zitrejsi nastup do porodnice a na porod!
24. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já jsem přenášela 5dní respektive 6 den s bolestmi jsme jeli do porodnice ráno kolem 5
24. srp 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 osobně si myslím, že mne k tomu dokopal "běh" na autobus, který mi stejně ujel a zkusila jsem teplejší vanu a najednou se to večer spustilo
24. srp 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka tys ale mela alespon nejaky porodnicky nalez, tak pak verim, ze uz se to da necim poposoupnout. to ja rict nemuzu. hrdlo uzavreno :slight_smile:
24. srp 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Placentu poznali z utz, koukli a viděli. Děkuji za podporu :slight_smile:

@hedushka Moc gratuluji!!! M8m z vás radost a přeji rychlou rekonvalescenci po císařáku...Mě nepomáhá vůbec nic ani běh ze schodů:frowning2: ani vana :frowning2: Ale stále pevně věříme, že dneska v noci se malej vyklube sám...

Mějte se krásně papa
24. srp 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
Gratulujeme!!!!!! Tomášek je krásný jméno, taky to byl jeden z favoritů :slight_smile:
Hlavně že jste v pořádku, a s břichem si nedělej starosti, to se časem spraví samo (s trochou cvičení, ale s tím bych rozhodně počkala až po šestinedělí, teď si užívej prcka!!!)
24. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek