• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Ahoj holky, tak ja dnes zase byla v porodnici. monitor OK. v poradne me ani nevysetrili. MUdr rekl, ze nechavaji prenaset 10 dni, takze pristi patek by cekani na Godota ukoncili. do te doby pujdu jeste nekolikrat do porodnice na kontroly a monitor. mejte se.
25. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka MOc, moc gratuluji a přeji jen pevné zdraví a krásnou rodinnou pohodičku :slight_smile: !!!
26. srp 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek, @hedushka, @janka12, @kaculinek1 Tak já moc zdravím po 5-ti denní odmlce všechny, teď už asi maminky, nebo skoromaminky :slight_smile: . S radostí můžu oznámit, že se nám 22.8. ve 23 hod. narodila dcerka Natálka, 2590g, 46 cm. Porod tentokrát proběhl naprosto úžasně a rychle, malá je v pořádku, já také. Jen musíme hodně papkat, aby brzy nabrala. Dnes jsme přijely domů z porodnice, bylo tam výborně, protože jsem měla klimatizovaný nadstandard a to se s tím, co máme v bytě nedá naprosto srovnat. Naštěstí se to má už zítra změnit, takže ten jeden den to určo vydržíme :wink: . Přidávám nějaké fotky naší princezničky a všem přeji rychlou poporodní regeneraci a jen samou radost z našich miminek :slight_smile: !
26. srp 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule také tobě gratuluji dcera je nádherná..., vedro musíme vydržet, náš malý je dnes z toho vedra celý den neklidný...tak se snad alespoň v noci ochladí, abychom se trošičku vyspali

26. srp 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Gratulujeme!!!! Malá je úplně kouzelná, obě princezny :grinning: :grinning:

U mě pořád ještě nic, no už aby to bylo!!!!!
26. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak 23.8. se nám narodila Rozárka..má 48 cm a 3,6 kg... jsme ok, už ji mám doma a jsem štastá jako blecha.. všem přeju krásná zdravá miminka
27. srp 2011 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Tak opět gratulujeme, hlavně ať jste obě v pořádku!!!

My se asi nedočkáme, teď tu byla taková pěkná bouřka a zase nic :rolling_eyes: :angry:
27. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju Vám všem holky. Konečně jsme se dočkaly :wink:
A Vám co ještě čekáte přeju pevné nervy, rychlý porod a zdravé dítka
27. srp 2011 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Velká gratulace k Rozárce!!! Přejeme jen a jen zdravíčko a spoustu nádherných chvilek pospolu :slight_smile: !
28. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule
@pazdh
Ahoj holky, gratuluji uprimne a preji at je vsechno OK.
ja vam ty rychle a pohodove porody taaaaak zavidim.

U me stale nic. nejspis si mimco pocka na konec tydne, kdy budou porod uz vyvolavat. no, co se da delat.
28. srp 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě fotečka..
PS zase tak rychlé a pohodové to nebylo.. 17 hodin a natrhlý zadek..ale stojí to zato
28. srp 2011 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska dopoledne vytřela, uvařila, napekla, odpoledne vyžehlila koš prádla, vyplela zahrádku a uvařila večeři. A do toho lítání za Máťou...

Tak jestli nezabere ani tohle tak už nevím !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@pazdh - je prostě nádherná!!!! A Rozárka je krásné jméno, ještě jednou gratuluji!!!
28. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh Sladký andílek :slight_smile: ......Já si tu naši berušku pořád nemůžu dovychutnat, furt ji musím hladit a pusinkovat, ale když ony ty stvořeníčka si tím svým sladkým výrazem o tohle přesně říkájí :grinning: :slight_smile: ...Spoustu lásky a doteků pro pocit bezpečí :wink: !!!
29. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Teda ty jsi údernice, ti povím :grinning: :grinning: :grinning: !!! Jen opatrně, ať se něco nemilého nestane, Kubík si určo už brzy tu svou cestičku prorazí :slight_smile: . Drž se!!!
29. srp 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh uznavam, ze tys zrovna nejrychlejsi porod nemela, ale i tak to jeste jde, proti jinym nestastnicim. Rozarka bylo jedno ze jmen, ktere jsem chtela. u manzela neproslo.

@ivca_doubek drzim palce, at to zabere. ja se take snazim byt rozumne aktivni, ale na Tebe teda fakt nemam :slight_smile:
29. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule tak jsem s rikala, ze ten prvni skolni den s dcerkou dobre zvladnes, vid? to je prima, ze to tak vyslo. zacina detem skola uz 1. zari? prestoze je to konec tydne?
29. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, nemate nahodou nektera pro mimi autosedacku Maxi-Cosi Cabriofix? manzel pred casem dal uz do auta tu zakladnu a ja tam dnes davala sedacku samotnou a jsem prekvapena tim, ze po zacvaknuti sedacky do zakladny sedacka kapku kvdrla (jakoby se malinko kyve do stran), prestoze zacvaknuta je dobre. Nesedi na zakladne jak pribita - coz bych predpokladala. nemate nahodou nekdo stejnou?
29. srp 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12
@ivca_doubek Holky já taky byla aktivní, schody do 8. patra sem dávala několikrát denně, vytírala, věšela prádlo, dokonce sem 2 dny před porodem prošmatlala celý den v ZOO a nic :grinning: ale stačil jeden pohledný doktor a malá se drala div ne o závod :grinning:

@pazdh Taky sem natržená, ale nějak sem ani necítila že se trhám, mám to na 4 stehy dolů až k zadku a pak na 3 stehy nahoru. Problémy s tím žádné nemám, jen to bude sranda po6ti nedělí :grinning: zas budu jak panna :grinning:
29. srp 2011 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule @janka12 @smithi
Ahojky, tak ani včerejšek nezabral, tak už nevím. Budu se šetřit a nechám to na Kubíkovi, až se mu bude chtít. Dneska jdu ještě na těhu cvíčo - doufám že naposledy - i když to jsem si říkala i minulý týden...
Já minule měla nástřih, a ještě natržený (na délku 8 stehů), jediný štěstí že nástřih dělají do strany aby nešel k zadku :grinning:. No a počítám s tím že mi k němu teď přibude druhá jizva :slight_smile:. A jak píše Smithi - fakt jsem si pak připadala jak panna :grinning: :grinning: (měla jsem ještě spoustu dalšího šití, takže to po šestinedělí bylo snad ještě horší než poprvé...)

Tak užívejte miminka, doufám že už i Kubík bude brzy mezi námi a přestane nás tak napínat. Zítra jdu na kontrolu, tak uvidíme co mi poví...
29. srp 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Držím palce ať už Tě tak nenapíná. koukám že teď většina i známých kolem mně přenáší, za to pak jsou ale rychlé porody, tak doufám že tě taky potká ten rychlý a pohodový :wink:
29. srp 2011 v 19:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smithi Díky, tím se právě utěšuju, že čím déle se to bude připravovat teď, tak tím krátší bude stačit doba u porodu :grinning: :grinning:
29. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Snad jo, u mně to tak bylo a to jsem čekala že budu rodit 2 dny :grinning:
29. srp 2011 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska po kontrole. Malý na monitoru zlobil, takže jsem tam musela ležet víc než hodinu... No tlak tentokrát 140/85, trošku lepší než minule. A doktorka mě řekla, že mám přijít na přeměření tlaku v pátek, že do té doby stejně na 99% neporodím, nález úplně stejný jako minulý týden, vůbec se to nikam nepohnulo. A povídala že to vypadá na hospitalizaci od pondělí, a v úterý vyvolání. Moc nevypadala že by věřila že do té doby začneme rodit spontánně :rolling_eyes: :frowning2: .

Ach jo, už toho začínám mít plné zuby... Takže jdu vytírat, znovu :grinning: :grinning: . A zítra umejeme okna :grinning: :sunglasses:
30. srp 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Jo, jo, Natálka je uvědomělá už od narození. Pochopila, že by nám to její starší sestřička těžce odpouštěla, tu neúčast na jejím 1.školním dni, tak se raději vydala na svět v termínu :grinning: :grinning: :grinning: . Děti začínají normálně 1.září, tak už se nám to blíží :slight_smile: A co nového u tebe?
30. srp 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Tak to budu držet vše, co jde, ať si to Kubík rozmyslí a jde to samo :wink:
30. srp 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek a jaky mas tedy nalez??

@aidule dnes zase kontrola v porodnici. pry cipek prostupny na 2 prsty. zitra zatezovy test na oxytocin. v patek nastup na vyvolani.
30. srp 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Tak já mám čípek ještě pořád 1,5cm dlouhý, na 1 prst. Takže nic moc, prý to odpovídá tak 36-38tt. Tak uvidíme...
30. srp 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co? už jsem z vás nervozní, jako kdybych rodila znova...už jste taky maminy?
30. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile: moc gratuluji k miminkům :grinning: 26.8. se nám narodil Lukášek 3400g, 50cm a je to úplné zlatíčko. Skoro nepláče a je prostě kouzelný :grinning: jsem z něj úplně blázen :grinning: porod byl sice vyvolávaný pilulkou, ale zato to byl fofr. od podání pilulky nám už za necelé 4 hodinky sestřička dělala první rodinné foto. Kontrakce sice celou dobu po mutě, ale dalo se. Nástřih byl na počet stehů sem se raději neptala :slight_smile:Ale Vašek s doktorem vtipkovali, že tam dá o steh víc, aby to bylo jako poprvé :sweat_smile:. Jen to kojení... Mám málo miminek a moc mlíčka asi začnu podnikat a otevřu mlékárnu... Ale sranda to není, včera mě to fyzicky tak zmohlo, že jsem odpoledne prostě odpadla a nebyla schopná ani udělat novopečené babi kafe... Nikomu tak nalitá horká a tvrdá prsa nepřeji. po noci ledování, to dnes už vypadá lépe.
Je to krásný pocit být maminkou, že.
31. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Tenhle nález sem měla ještě o půlnoci a ve 4 ráno byla malá na světě :wink:

@kaculinek1 Moc moc gratuluju, ať se zdraví a hezky rostete :wink:
31. srp 2011 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek