• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
ahojky těhulínky :dizzy_face:
moc zdravím všechny nově příchozí,já vám na závidím,že jste teď byli na kontrolách :grinning: taky chcííí :grinning:
9. pro 2010 ve 20:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beata.n neboj taky se dočkáááš
9. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@luca taky moc gratuluji..a přeji pohodově těhu..no u mě taky nebylo videt v tu dobu srdíčko..a ted pujdu v ponděli to budu 6+4tt.držím palečky at je vše v pořádku
9. pro 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@poupatko8 ahojky,mam termin podobne jako ty.muzu se zeptat,kdy mas termin posledni menstr?pac ja jdu na kontrolu az 20.12. uz normalka do poradny,ale to asi nevydrzim.chtela bych k dr skaknout jeste predtim na potvrzeni srdecni akce a ty jsi objednana na toho 13.,cili to asi predpoklada,ze uz u tebe srdecni akci uslysi,tak at vim,kdy mam skaknout k mojemu dr...diky :wink:
9. pro 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jankapavol ahojky poslední menstruaci jsem měla 27.10:slight_smile:a ty?a byla jsem 7.12 tam byl jen gestační váček ale ne mimi a srdíčko to jsem byla kole 5tt ted budu 6tt+4 a to už by mělo být toho 13.12 i srdíčko...no to bych nevydržela až do 20
9. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko všem!
J.kriv, taky mě to už napadlo. To by byla smečka! :grinning:
Jinak, fajn stránky nejen o NT jsou zde:
http://www.porodnice.cz/co-je-prenatalni-diagnostika
10. pro 2010 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@poupatko8 Tak ja mam PM 29.10.,ale cyklus mam 27 dni a ovulku cca 12-13den,takže budes akorat tak o den napřed :slight_smile: a na ko u gynekologa jsem byla 30.11.,coz jsem byla 5tt,presne to co ty-vacek jo,mimi ne a objednal mě
az 20.12.,coz nevydrzim :frowning2:
10. pro 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@j.kriv juchu,hledam,esik neni na srpnatkach i nejaka jihomoravacka a ty jsi primo i z breclavi :wink:
10. pro 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate NT odhali chromozomalni vady,nejen down,ale i edwardsuv sy a jeste jeden,tusim Turneruv?ale ja s tim nemam dobrou zkusenost a nejradeji bych na to nesla,jeste se domlvuim s gynekologem.ty jsi primo z brna?
10. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucyjanek Tak pokud nemáš extrémně krátké cykly, tak by to mohlo být podobně. My se snažili dýl, tak já to mám vysledované a vyšlo to zrovna tento měsíc jako podle příručky.

@beata.n To jsme na tom podobně, já ještě nebyla ani na první, ale teď bych to stejně nestíhala a říkám si, že když teda vydržím, že už by bylo srdíčko. Koukala jsem na tvůj profil a zdá se, že máme termín na den shodný :wink:

@jankapavol Prosím tě, jakou špatnou zkušenost máš s tím NT screeningem? Já na tom zatím všude četla jen samou chválu, jak je to o moc lepší než ty standardní testy.
10. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jankapavol aha, tak já myslela, že tam jde hlavně o toho downa, tak tos mi rozšířila obzory. Jojo jsem přímo z Brna.
10. pro 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, mohla bych se k vám přidat? První // byly včera a dneska ráno opět :slight_smile: Termín dle MS 15.8.2011. K doktorovi jdu 20.12. :slight_smile:
10. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak já chytla nesnesitelnou rýmu. Snad seji brzo zbavím. Použíbám raději Petříkovi kapky do nosu, nevím jestli ty dospěláský něco neobsahují.
Nechcete udělat tabulku kde bude nick odkud jsme a v kolikátým týdnu jsme. Já bych to napsala a vy to potom jen zkopírujte připiště tam sebe.

10. pro 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
TABULKA
Alca22 - (okr. Prostějov) - 6tt. - čekám 2 dítě
10. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
TABULKA
eviiita - (Praha) - 5+2 tt, čekám 1 dítě
10. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, můžu se přidat?

Já objevila // dnes. V srpnu se nám narodil a umřel Jakoubek v 19.tt, tak je to pro nás hrozné překvapení, obrovská radost a obavy.

Termín mi vychází na 20. srpna. K doktorce jsem ještě nevolala, ale asi tam půjdu až po Vánocích, aby už byla srdíčka. Minule jsem neměla srdíčko až do 8.tt.

Jsem z Brna, máme 20měsíčního chlapečka. Jo, rýmu a kašel mám taky. Snad to brzo přejde a mimískovi to neublíží.
10. pro 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 Určitě můžeš. Je mi líto ce se ti stalo, muselo to být hodně těžké období pro vás.
10. pro 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
k.ate - (Brno) - uvidíme ve středu :grinning: , čekám 2 dítě
10. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :dizzy_face:
bože to je dneska zima,to je děs,nic se mi ani nechce dělat :sweat_smile:
Alčo přeju brzké uzdravení,docela mi přijde že ze začátku těhu jsme celově nějaký náchylný na nemoci,když jsem byla těhotná s prckem,tak jsem chytla takovou angínu jako snad nikdy v životě-naštěstí ro šmudla ustál a teď se mi po dvou dnech,co jsem si dělala první test udělalo na oku ječné zrno :sweat_smile:

věruš vítám tě tady.je mi to moc líto co se stalo :pensive: ale pevně věřím,že se svého uzlíčku teď dočkáte :dizzy_face:

JInak do tabulky:
k.ate - (Brno) - uvidíme ve středu , čekám 2 dítě
beata.n(České Budějovice)5+4-přibližně,čekám 2 dítě
10. pro 2010 v 16:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsem diskuzi hledala a konečně našla, my jsme 6+1 , další kontrolu máme 29.12.
10. pro 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
na kontrole jsem byla 5+1 a váček s miminkem tam byl, jen né srdíčko, ale to bylo brzy, snad tady bude i někdo z Pardubic :slight_smile:
10. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucyjanek - (Praha) - 8tt. - čekám 1 dítě

Jinak vás dneska zdravím, já mám taky trochu rýmu...a teda ta únava je šílená...dneska mi bylo poprvé špatně od žaludku, ale zatím pořád drží na svém místě, jak je vám holky? :slight_smile:
10. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucyjanek no mě žaludek taky začíná zlobit,dokonce už jsem jednou byla nad mísou ale nešlo ze mě nic :rolling_eyes: ono je to nadavování snad horší než samotné zvracení,mám vždycky pocit jako bych toho prcka měla vyzvracet :sweat_smile: já se s rýmou držím jsem za to i ráda,když mi není dobře,tak starat se pak o prcka je mazec :confounded:
10. pro 2010 v 18:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucyjanek já jsem šíleně unavená, v noci jsem se furt budila a nemohla jsem vůbec pak zabrat, i když Kuba spal :-/ A dneska mi bylo zle od žaludku, ale to bylo možná z toho, že jsem se přejedla :grinning: Jinak mi je docela fajn, jen bych se potřebovala vyspat :grinning:
10. pro 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate jo únava je taky i u mě.ale já chodím chrupat odpoledne s prckem tak aspon něco :grinning: jo a přejídám se furt :grinning:
10. pro 2010 v 18:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Luca - (Praha) -5tt - čekám 2 dítě

Jinak já dneska musela k dr. už týden kašlu, a jelikož sirup nezabral tak jsem šla, a dostala jsem penicilin, to je prý jediný co mi může předepsat a na kašel jsem si koupila mucoplant, tak doufám, že to co nejdříve zabere a mimískovi to neublíží. Zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, co dr. řekne. Věřím, že řekne že je vše v pořádku, že mimi je tak kde má být. To mi bude stačit ke spokojenosti. Srdíčko by bylo fajn ale je to fakt ještě brzy. Jinak mě je občas na večír špatně, ale nezvracím a bolí mě prsa.
10. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
poupatko8 - (Náchod) - 6+1tt,čekám 1 dítě

10. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jankapavol no tak to ale já byla v 5tt na kontrole a ted jdu v 6+4tt tak uvidíme. zda už uvidí srdíčko..doufám a přeji sai aby ano..no nezáívidím ti tu dobu ale uteče to
10. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak já jsem na tom úplně stejně...ráno překvapivě nic, až na čištění zubů :grinning: nejhorší je to tak kolem pátý odpoledne...to bych spala jak zabitá...a žaludek zkouší odejít :grinning:
10. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!

No já si zatím kromě přepadající únavy a toho, že se mi občas točí hlava a dělají mžítky, ani moc těhule nepřipadám. Poznám to hlavně díky hrozně citlivému čichu a změnám chuti. Ale nevolnosti asi ještě dorazí. S Vikýskem mi bylo špatně celý první trimestr, ale nezvracela jsem. Jen si už nepamatuji, kdy to začalo... :sweat_smile:
No každopádně mám pleť jako v nejvyšší pubertě. Děs. Nejraději bych někam zalezla a nevycházela mezi lidi. :angry: :grinning:
To jsem předtím myslím neměla.
Únavu řeším, že si obvykle schrupnu přes den, když zalomí Viki. :pensive: Dá se to pak přežít až do večera v pohodě. :slight_smile:
No chci se zeptat, poznaly jste nějak na sobě min. těhu holčičku či chlapečka? Mě se právě s Vikim zpravila pleť, vlasy a vůbec mě všichni chválili za vzhled. :dizzy_face: :grinning: Teď mi přijde, že je to přesně naopak. I když je brzy, já vím... :grinning: :wink: Ale berte to jako možné téma pro dlouhé chvíle... :slight_smile:

poupatko8 - (Náchod) - 6+1tt,čekám 1 dítě
Perchtička - (Ostrava) - 5+3 - druhé dítko
11. pro 2010 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek