• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
Ahojky, tak jsem se vrátila od dr. a pidi tečička je tam kde má být, samozřejmě bez srdíčka, ale věřím, že bude vše v pořádku. Na kontrolu jdu až 22. ledna, páč dr. je mimo ČR. Vyfasovala jsem utrogestan a ascorutin, neschopenku, a pokud by se něco dělo tak k Apolináři nebo Podolí.
Tak u nás už to ví mamka, páč jsem jí včera volala, jako že jsem zase nemocná a že mám ATB, a ona jako, jestli to neuškodí, kdybych byla těhu, tak jsem šla s pravdou ven, lhát mamče neumím :grinning: Ale měla radost, řekla mi, konečně dobrá zpráva po dlouhé době. :slight_smile:
11. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perchticka já jsem si myslela, že čekám kluka od začátku a nakonec to kluk byl, pleť jsem měla v pohodě a tak :grinning: Všichni tipovali, že to bude kluk :slight_smile: Ted jsem na tom podobně, tka uvidíme, jen mě furt pobolívá břicho... Tak mám strach, aby mrnousek byl v pohodě, ale ve středu uvidíme :slight_smile:
11. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luca tak to moc moc moc gratuluji..ty jo to je pěkně dlouhá doba ..a v kolikátým jsi týdnu?
11. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 dneska to je 5+1tt, jojo, je to dlouhá doba, snad to rychle uteče
11. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luca jj neboj určitě to rychle uteče
11. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jsem tušila, že to bude holka a byla, ale pověry jako špatná pleť a tak mě obešly, připadala jsem si krásná a i zhubla, né moc, ale bylo to příjemný :slight_smile:, teď zatím netuším a chcem se nechat překvapit
11. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mkr já bych nevydržela si neříct co to bude:Duž jen kuli vybavičce:slight_smile:
11. pro 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: přítel mi přijel domů,tak na internet není moc času.napřed jsem myslela,že mu to nechám pod stromeček,ale jelikož mi bylo nějak zle-ale nezvracela jsem,tak jsem mu dala poukázku na mimi a pidi botičky už včera a radost byla obrovská :dizzy_face: ale rodině to vydržíme utajit.ale jsem na jejich reakce zvědavá :dizzy_face:
no u malého jsem nějak věděla od začátku,že to bude kluk,ale teď zatím nějak nevím :sweat_smile: ale myslím si,že to bude zase klučík,i by mi to nevadilo,tak uvidíme.no já se chtěla u druhého taky nechat překvapit s pohlavím,ale už teď vím že to nevydržím :grinning:
12. pro 2010 v 10:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n ahojky..no to věřím že to nevydržíš:Djá si zase myslím že čekáme holčičku..mám takový pocit..a je mi furt zle..no hruza..a taky furt spím:D
No dáte to rodičum jako dárek k vánocům?my to nevydrželi a řekli sme jim to ale s tím že ještě nebylo srdíčko
12. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sice sem nepatřím, ale nakoukla jsem asi z nostalgie :slight_smile: Dnes je tomu přesně rok, co jsem na testu našla // a dnes mám doma bez pár dnů pětiměsíční dvojčátka holčičky :dizzy_face: Je to neuvěřitelné, jak rychle to uteklo, připadá mi to jako včera :slight_smile: Všem vám moc gratuluji a přeji, ať vše dopadne skvěle a těšíte se z krásných miminek :slight_smile:
12. pro 2010 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vlckulka vítej:slight_smile:děkujem moc a tobě gratulujem k dvojčátkůům
12. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 no mě je zatím mín zle než mi bylo s prckem,ale ještě se to teda může rozjet,popravdě se ani necítím těhotně-krom spavé nemoci kterou teď trpím :grinning: jj rodičům už to vydržíme umlčet-moje mamka bydlí od nás 60km,uvidíme se až 25.prosince a k přítelovo mamče chodíme několikrát týdně,ale vydržím to,chci vidět ten moment překvapení,až najde tu poukázku na mimi a botičky :dizzy_face:
12. pro 2010 v 16:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beata.n jeeeeeeee tak to bude krásné překvapení k vánocum..pak napiš reakce:slight_smile:no to já to bihužel nevydržela..no ale nevadí radost měli moc velkou...i bez botiček:slight_smile:no tak moc držím palečky at to změkneš..a at se ti nevolnosti vyhnou:slight_smile:
12. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil vyšlo mi to falešně pozitivni,byla jsem z toho strasne spatna,dost jsem se nabrečela,poslali
nas na genetiku do brna,tak na me byla strasne neprijemna jedna dr,amniocentezu jsme odmitli,tak jsme cekali na velky UZ ve 20tt a tam nam to vyslo,ze je mimi zdrave.ale byl to des.strašně jsem to tehdy řešila
12. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak před třemi dny jsem zjistila na testu 3 čárečky a tak se k vám sspňákovým taky přidávám :slight_smile: U doktorky jsem zatím nebyla, ale v úterý nás to čeká :slight_smile: . Už se nemůžu dočkat :grinning:
12. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravuji se :slight_smile: vyšly mi samozřejme jen 2 čárečky, ale jsem z nich tak ráda, že jsem si snad samou radostí ještě jednu k dobru přidala :grinning:
12. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 taky jsem to nevydrzela a rekla jsem to.myslela jsem,ze budou min radi,pac chteli,aby jsme meli vetsi rozestup mezi detmi,aby jsme se jim mohli vic venovat.ale nakonec to prijali moc fajn :wink:

my u Oliverka cekali holcicku,byli jsme presvedceni,rikali jsme mu Katka a byl to chlapeček:slight_smile:))
12. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@srpen2011 tak gratulace :wink:
12. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@srpen2011 no tak to gratuluji..a v uterý přeji at je vše v naprostém pořádku
12. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankapavol no on to ani nejde vydržet,člověk je vážně rád..ty jo už zítra jdu na to potvrzení srdíčka..doufám že tam už bude...no uvidíme..a jak si na tom?naky nevolnosti?
12. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 ty se mas,ja doktorovi zitra taky brnknu,ze jestli bych mohla v utery zajit na potvrzeni srdicka

at ti to zitra vyjde!

blbe mi byva.ale nezvracim.taky jsem ospala.a nekdy musim tak z hluboka dychat.
12. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:,
já mám potvrzené těhu od 29.11. - 5.týden, takže taky tam byla zatím jen bublinka a něco malýho uvnitř :wink:, na další kontrolu pujdu 15.12., tak jsem zvědavá, doufám, že už uvidíme srdíčko :wink: podle ultrazvuku nám vychází termín na 1.8.2011 :slight_smile:
12. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se po nějaké době hlásí. Mě už je fajn a korát jsem jen začala prozměnu kašlat. Jinak žádné těhu přznaky se neobjevují jen bolest v prsou a to hlavně ráno ještě v posteli.
@poupatko8 Ty už jdeš zítra na tu kontrolu? TAk ať tam na tebe srdíčko pěkně bliká. No já si ještě týden počkám. Ach jo.

Jinak to chceme říct všem až na vánoce. Už kvůli tomu až mi potvrdí srdíčko. A bude vše v pohodě. A to do vánoc už budou jen 2 dny tak to vydržíme.
12. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankapavol jj děkuji moc a tobě at to vyjde v uterý:slight_smile:držím palečky
12. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bobo1 moc gratuluji..srdíčko by mělo být prý videt od 6 měsíce..ale jak u koho..držím palečky at je vše v pořádku
12. pro 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jankapavol jj děkuji moc a tobě at to vyjde v uterý:slight_smile:držím palečky
12. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bobo1 jj neboj..určitě bude srdíčko už vidět:slight_smile:držím palečky
12. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alca22 jj už zítra jdu .-)děkuji moc a doufám že na mě bude krásně už blikat:slight_smile:no a ty už se taky dočkáš..bude to náš i váš nejkrásnější dáreček k vánocum:slight_smile:držím taky palečky
12. pro 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja vam uplne zavidim. K doktorce pujdu asi az po svatcich. Minule jsem nemela srdicko jeste 6+2, tak abych se zbytecne nenervovala, ze pred svatky jeste nebude... a to by nebylo, jsem teprve v 5.tt. Spatne je mi jen malinko, zato jsem strasne unavena... tak snad to tentokrat dobre dopadne.
13. pro 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poupatko8 Tak jakpak jsi dopadla, jsem napnutá jak kšandy :grinning:
@veruska007 Svátky utečou raz dva. Copak se stalo, že píšeš tentokrát to snad dopadne dobře. já jsem byla v září na revizi, tak myslím na to stejné.
13. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek