• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v srpnu 2011. Přidejte se.

4. března 2013 
@mahafi O kolik se Madla narodila driv. ze pises - ze ma korigovany vek. jak jste si poradili s prujmem?
@ivca_doubek Diky za typ na Biopron. to jsou kapicky? nebo jak to do maleho dostanes?
@hedushka O te svestkove stave jsem cetla uz vicekrat. kde se to kupuje? v lekarne? a myslis, ze to muze mimco i kdyz teprve zacinam se zeleninou?

jinak hlasim, ze dnes je julca velmi spinkaci pres den. nespala dobre v noci, tak to mozna dohani. vzhledem k tomu, ze nam zatepluji panelak a je tu od rana do vecera velky hluk a Julca nemuze spinkat doma v postylce a musim kocarkovat a kocarkovat, coz dnes je celkem namahave, kdyz je zrovna hodne spinkaci. jsem uplne uchozena. a hlavne jsem doma nic neudelala, protoze jsme porad jezdily.

holky, jak dlouho po zahajeni zeleninovych prikrmu jste zacly vecer davat kasi? a davaly jste driv jeste ovoce? nebo rovnou kasi? prijde mi, ze je julca nekdy hladova. zeleninky do ni nasoukam celkme malinko a nejsem si jista, ze ji staci mliko.
13. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Je to prášek, takže mícháme v poledne do mrkve :wink:
13. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Madla je v termínu, ale Vojta se narodil ve 25. týdnu, takže někdy v květnu, ale normálně by se narodil týden po Madle.
Já taky čas od času kojím po menších intervalech.. ale vypadá docela spokojeně. I když když obědvám nebo svačím, tak se mi sápe po obědě nebo po chlebu :slight_smile:)), ale to přičítám spíš zvědavosti než hladu. Dneska v noci mi vyrazila dech.. vzbudila se na m,líko až ve čtyři :astonished:, pak vstávala v půl sedmý. Podle mě kaši můžeš i před ovocnýma příkrmama., ale určitě jsou tu povolanější holky na rady ohledně příkrmů, já jsem jen velmi vlažný začátečník :slight_smile:.
Průjem (spíš bych řekla častější stolice) naštěstí odezněl.. asi jak odešla ta mrkev.. Můžeš to zkusit jako produkt proti zácpě :grinning: (jen nevhodný žert :wink: ). Každopádně další skleničku už od nich nekoupím..
To dnešní spaní jen v kočárku ti nezávidím :frowning2: (a ono teda celý cirkus kolem zateplování paneláku, před vánoci to dělali u ségry a byl z toho hrozný bordel..).
13. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda dala kašičku asi po týdnu co jsem dávala zeleninu, dala bych ji i dřív, ale manžel neměl cestu do města a stejně se mi rozjedla až po těch asi pěti dnech.. baští krásně.. a už mám velkou ohrádku, je to fakt dobrý nápad aspoň nemusím zatím nic uklízet
13. bře 2012 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek aha. a davas to preventivne? nebo az kdyz je potreba zatocit se zacpou?
@mahafi uz tomu rozumim s tim korigovanym vekem "zenicha". ten si na svet pospisil.

@pazdh to se Ti mala rozpapala rychle. sikulka.

@hedushka tu svestkovou stavicku davas jako prevenci? nebo az na zacpu?
14. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Dávali jsme asi 4 dny, dává se jen do doby než se srovná zažívání. Teď už asi 4 dny nedáváme a zatím bez problémů :wink:. Matýskovi jsem ho teď dávala na průjem a funguje to taky, podporuje správnou střevní mikroflóru (to jsem opsala z obalu :grinning: ).

Jinak se musíme zase pochlubit naším zubatcem, dneska nám vykoukl pátý zoubek a šestý je těsně před proříznutím :grinning:. Martin mu vždycky, když něco jí a Kubíček chce taky, říká, že má ještě málo zoubků, tak na ně asi spěchá a tlačí ven jeden za druhým :grinning: :grinning:
14. bře 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 dávám i jako prevenci, tomášek měl totiž ze začátku dost zácpu, tak jsme to řešili šťávičkou, a pomohlo
14. bře 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedushka
@ivca_doubek
holky,diky moc za zpravy. jestli se to Julce co nejdriv neupravi. musim neco ozkouset.
HEDUSKA-kde se ta stavicka kupuje?
14. bře 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Takových zubůůů, Madlík se asi bojí předehnat v počtu zubů dědu, tak bude asi bezzubá až do školky :grinning: (čili zaujala opačnou strategii než Kubík).

Jinak si jdu postěžovat.. dneska hrozně blbě spala (přes den jen dvakrát dvacet minut, takže jsem ani nic neudělala a ani si nestačila vydechnout) a teď už jí uspáváme přes hodinu.. já už jsem od čtení utahaná jak kotě, tak jsem na ní poslala Filipa.. a vypadá to, že stále bez úspěchu.. teda, její energii bych potřebovala :grinning:. Ha, tak už prý spí :slight_smile:. Stačí si postěžovat., to si musím pamatovat pro příště :sunglasses: :slight_smile:.

14. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi u Tvych prispevku se vzdycky zasmeju :slight_smile: tentokrat prekonavanim dedecka v poctu zubu - mimochodem, julca nema zadny a ani dasnicky nevypadaji, ze by nejaky zoubek nechaly v nejblizsi dobe vyrust. vsechno mozne desne resim, ale absence zoubku me zatim nechava naprosto chladnou :slight_smile:
14. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky žádný zub.. taky jsem ráda, ještě aby mně kousala :slight_smile:
14. bře 2012 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@já jsem kupovala šťávu v lékarně, ale určitě to budou mít kdekoliv s výživou pro děti, jsou různé značky HIPP i HAMI
když jsme u těch zubů, nemáte někdo zkušenosti s více denní zvýšenou teplotou? Tomášek už má dva dny zvýšenou teplotu přičítala jsem to k zubům, zavolám raději dneska doktorce, snad potvrdí mojí teorii, do čekáren se mi nechce, teď je dost viróz, ale jestli nebude zbytí
15. bře 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi absence zubů nevadí.. podle slintání a ožužlávání všeho v dosahu kilometru už hrozně dlouho bych to ale tipovala na počet zubů jako má žralok.. ale klame tělem.. :slight_smile:. To jsem ráda, že jsem tě @janka12 pobavila :grinning:.
Jinak hlásím, že jen co jsem kamarádce hrdě napsala, jak jsem na mateřský zdravá jak rybička a nemoci se mi vyhýbají, když na mě neprská denně spousta studentů.. tak omyl.. probudila jsem se s bolením v krku :frowning2:, musela jsem zrušit návštěvu u kamarádky (a tam je největší problém vysvětlit 2leté elišce, že nepřijedeme).

A dneska přišlo oblečeníčko na křest (šatičky a kabátek zde z bazárku)(nový bychom neutahaly, zas na to slavnostní oblečení nejsme.. na našich lesních procházkách by vypadala jak šílenec :grinning:), je to dokonalé a už se nemůžu dočkat :slight_smile:. Zatím jsem jí to zkoušela přes tepláky (obzvlášť ty šatičky vypadaly efektně :grinning:). Konečně si jí pan farář nesplete s klukem (prý ho mateme, když jí máme občas v modrém.. ale proč by holka nemohla mít (bledě)modrou? já taky nosím modrou :wink: ).
15. bře 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi modrá je dobrá :sweat_smile:
15. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh presne, taky jsem rada, ze me nekouse :slight_smile:

@hedushka diky za info k svestkove stave. s teplotou trvajici vice dni zkusenost nemam. mela teplotu jen po ockovani.

@mahafi a tys pred materskou ucila? dnes maminky hodne dbaji na to, aby holcicky byly ruzovoucke a chlapecci modroucti. nektere maminky jine barvy ani neznaji. prijde mi, ze nektere barvy jsou pro deti opomijeny nepravem.
15. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 s těmi barvami máš naprsotou pravdu.. pro nás bylo velmi složitý nakoupit neutrální výbavičku (nevěděli jsme, co čekáme), všude samá modrá nebo růžová.. nakonec jsme to doladili do bíla a zelena, takže se nám babičky smáli, že čekáme vodníka... ale třeba žlutá nikde nebyla..
Učila, i když já bych to tak nenazvala, jen praktika na fyziologii (dělám tam ještě doktorandský, tak si mě tam na půl úvazku vzali na asistentský místo).
Včera jsem odpadla brzo po madlínkovi, ale půl noci probděla nad bolavým uchem.. do rána se to naštěstí víceméně srovnalo.. jsem přemýšlela, jak budeme s m. brázdit orl a já se budu snažit neomdlívat při píchání ucha :grinning:, to teda naštěstí už řešit nemusím :slight_smile:. jen ten krk je horší než včera :frowning2:.. a to má být nádherný teplý víkend.., fňuk
16. bře 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak aktuální zdravotní info.. nakonec jsme museli dneska do Motola na ORL, od dvou jsem kvůli uchu nespala :frowning2:.., nakonec tam zánět je, ale prý to na píchání zatím není, tak mám nějaký kapičky.. a je na nich skvělý obrázek netopýra :slight_smile:. Tak snad to pomůže :slight_smile:. Doufám, že jste zdraví a užijete si nádherný víkend, už teď je krásně :slight_smile:.
17. bře 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Ahojky, Matýsek na ouška taky dost trpěl (musím to rychle zaťukat, už skoro rok nic, ťuk ťuk ťuk), a kapičky nám dost pomáhali, takže i přes 8 zánětů máme ouška píchnutá jen jednou. Takže žádný strachy, bude to dobrý!!! Hlavně ať je Madlence brzy dobře a ouška nezlobí.

@janka12 @mahafi - já mám strašně ráda oranžovou barvu, podle některých (např. mé tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:) je to vyloženě holčičí barva, ale máme spoustu věcí oranžových, Matýsek má i dost červených, prostě mu červená sluší. A ať mi každý trhne nohou. Tchýně málem dostala infarkt, když jsem jí řekla, že uvažujeme o vymalování Kubíčkova pokojíčku oranžovou :grinning:. Nakonec bude světle tyrkysová, ale jenom proto že se mi ve vzorníku žádná oranžová nelíbila... :sunglasses:

Jo a žádné kousání si Kubíček nedovolí, kousnul mě jednou na začátku kojení (vyloženě to potřeboval vyzkoušet, ničeho se nelekl, nic nebylo jinak než obvykle a hlad měl), takže dostal malou přes plínku a kojili jsme znovu až za dvě hodiny. A od té doby si dává pozor. No ale na to aby dítě kouslo bolestivě zuby nepotřebuje, mají dost síly i v dásničkách :grinning: :grinning:
18. bře 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Ahoj, asi jsem to napsala špatně, na tý pohotovosti jsme byli se mnou, Madle naštěstí nic není (doufám, že jí nenakazím). Já jsem právě zvyklá, že co zánět, to díra v uchu (bubínky mám jak cedníky :frowning2:, takže za to, že někdo přišel s vynálezem kapiček by měl mít postavenou zlatou sochu :grinning: ). Kapičky jsou fakt super, hlavně tu "protibolící" složku si dost užívám :grinning:. Hlavně doufám, že prevenar jí toho aspoň částečně zbaví a nebude po mně :frowning2:.
A k těm barvám.. oranžová je náhodou super i pro kluky :slight_smile:. A kamarádka říkala, že její Matěj měl období vyloženě červné, že pak chodil a říkal, že je jak Ferrari (nebo jak se to píše). Takže všechny uzemnil hned v zárodku, na to nemohl nikdo nic říct :grinning:.
Přijde mil ,ale že těch vyloženě "unisex" věcí zas tak moc není.. všchno je vyloženě holčičí nebo vyloženě klučičí, co se holce moc dát nedá :frowning2:. A dostala mě máma, přinesla mi bodýčko, s nápisem "BOYS rule" jak kráva :grinning:, na triku je náklaďák a vrtulník a nevšimla si, že by to bylo klučičí (šla prý po barvách a nápúisu si nevšimla :grinning:) (jo a je tam dost oranžový :wink:, takže máš argument pro tchýni :wink: ).
18. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
ja mam cervenou hlubokou korbu. a dala bych do ni klidne i chlapecka, ale myslim, ze by nad tim hodne lidi ohrnovalo nos :slight_smile:. jedna znama se pry s manzelem poradne pohadala, kdyz kupovali vybavicku pro chlapecka a manzel chtel cerveny kocar.

@ivca_doubek
@mahafi - taky jsem si nebyla jista, koho bolelo ucho. tak drzim palce, at je to zase na dlouhoou dobu OK.

jinak hlasim, ze u nas se zlepsuje postupne papani zeleninky. oproti prvnim dnum uz ted julca sni celkem peknych par lzicek. do i te nejmensi prodavane sklenicky mame sice jeste daleko, ale hlavne ze aspon trochu papa. tento tydenu zu zkusim i dusene ovoce a take vodicu a cajik na piti. to jsem doted nedavala.

holkdy, co davate detem sunar nebo nutrilon. kolik toho ted maji deti za den do sebe dostat?
18. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12
Ahoj já nedávám žádné umělé mléko, kojím a mlíčka je stále dost:slight_smile: Dáváme jen kaši. Dávám přednost Nutrilonu nebo Bebě před sunarem, ale teď mám sunar jelikož byl ve slevě :confounded: (sunar má přidaný cukr, alespoň v mléku určitě oproti Bebě, která má probiotika - breberky, co pomáhají správnému trávení a Nutrilon má vlákninu ( předporodní školení) Takže sunar je na tom nejhůř.

Co se týče barev, máme hodně modré a zelené, ale kromě růžové nosí všechny barvy. Většinu věcí dostal, takže všichni kupovali vyloženě klučičí věci a pak máme hodně půjčeno od bratrance a ten nosil sna jen modrou :slight_smile: Ale sama s oranžovou a červenou nemám problém, jsou to slušivé barvy.
@ivca_doubek Pokojíček máme žluto, tyrkysový, chtěli jsme ale taky oranžovou (zbylo dost žluté, při malování chodby, takže se na oranžovou nedostalo.) Ale 9-ti letý bráška oranžovou má a je spokojený, je mu v pokojíčku příjemně, je to krásná teplá barva na tchýni bych ..... (nebrala ohled :slight_smile: )
19. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Jak to myslis, ze davas prednost Nutrilonu a Bebe pred Sunarem. pises, ze jen kojis. to mas od techto vyrobku ty kase?
ja prave taky zatim jen kojim, ale mam pocit, ze toho julca vypije mnohem min, nez by mela. proto jsem se ptala na mnozstvi. maminy, ktere davaji umele, jiste dobre vedi, kolik toho za den maji mimca vypit a kolik toho skutecne vypiji.
19. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Jak poznáš kolik toho vypije? :wink: Neřeš to tolik, pokud je veselá a přibírá, má vše, co potřebuje. Dávám mu na noc právě tu kaši. Ráno dostane asi půlku přesnídávky, kolem desáté taky, ale většinou toho moc nesní, pak v čase oběda dostane zeleninu, toho sní taky tak půl až třičtvrtě skleničky. kolem 3-4 dostane banánek nebo přesnídávku (většinou dojí zbytek z rána+ trochu nové, a večer dostane tak půl přesnídávkové skleničky kaše a sušenku nebo kukuřičnou křupku( tu dostane někdy i když trochu zlobí a potřebuji trochu času. mezi jídly mu dávám čaj a dopoledne a odpoledne dostane mlíčko - většinou si jen trochu cucne a pořádně se napije teprve až před spaním večer po koupání a rovnou usíná. Takže suma sumárum do něj dostanu tak skleničku a kousek přesnídávky, trochu zeleniny a trochu kaše a tak 150 čaje a mlíčko neodhadnu. (tohle sní, když má ukázkový den někdy toho sní mnohem mémě.) Vypadá spokojeně a víc to neřeším. Dokonce sem tam nu někdo dá ožužlávat kůrku od chleba nebo rohlík :sweat_smile: A jak mu to jede:slight_smile:
Když chce jíst, tak jí, když ne, má smůlu a dostane až při dalším jídle. NIkdy ho do jídla nenutím, mě samotné se to nelíbí a nechci to dělat ani u Lukyho.
20. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 tak to jste teda jedlíci (tedy myslím v tom množství příkrmů - tedy vlastně kolikrát denně dáváte :grinning:). My máme v poledne zeleninku s masíčkem - to teda zvládne nacpat bříško, už ani nezapíjí mlíčkem, a jinak pořád kojení. Vlastně včera a dneska dostal dopo rozvařená jablíčka - takovou domácí přesnídávku, asi ji budeme dávat už pořád. Jinak pořád jenom mlíčko... Žádný čajíčky ani vodičku zatím neplánujeme, podle toho jak slintá tekutin rozhodně málo nemá... :grinning:
@janka12 Já se snažím tchýni moc neřešit, ale někdy už je toho prostě moc i na takovýho kliďase jako jsem já :unamused:. Ale celkem úspěšně se mě daří ji ignorovat a jí to fakt štve :grinning: :grinning:
20. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Téééda, to koukám, kolik toho jí kromě mlíčka.. my jsme zatím stejně jako @ivca_doubek jen u zeleninky (a to zatím bez masa). Přemýšlím, že bych přidala domácí přesnídávku na svačinku - dává se to na dopolední nebo odpolední svačinku? JInak taky nedávám čaj/vodu, jen kojím. Tak jsem zapochybovala, jestli to nějak neflákám :confused: .
@janka12 Jani, já bych to taky moc neřešila, kdyby ti malá plakala hlady, určitě to poznáš a pak to začneš nějak řešit (třeba častější kojení, než seženeš UM), ale podle mě má mlíka dost, tak bych to neřešila :slight_smile:. M. si občas taky jen tak ucucne nebo pije krátce (pokud u toho zrovna neusne :grinning:), přičítám to tomu, že už prostě na jeden "vcuc" nasaje víc.

A ať neskončím jen u toho jíla :slight_smile:, tak barvičky nosí všechny, i růžovou jsem vzala na milost.. ono to těm holčičkám prostě sluší :sweat_smile: a to jsem si o sobě opravdu myslela, že růžová mi nepůjde přes práh :grinning:. I když já se teď v dost věcech nepoznávám, nikdy bych si nemyslela, že to mateřství opravdu změní pohledy na věc (mě teda urrčitě.. a trochu jsem přehodnotila i vztah k rodičům, nějak víc je teď chápu :slight_smile: (ale vztah jsme měli vždy dobrý, jen teď mi dochází, jak moc mě mají rádi :slight_smile: ).
20. bře 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@ivca_doubek
@kaculinek1
holky, diky za pispevky. mate pravdu, ze to vypada, ze prilis vsechno resim. to mnozstvi mlika zkoumam proto, ze julca prave za posledni 2 mesice pribira fakt hodne malo: cca 200 g za 1 mesic.

Ja Julce davam v poledne zeleninku. chystam se pridavat masicko. vcera jsem prvne dala dopoledne podusene jablicko. kdyz toho julca spapa jen malinko, zkusim ji to dat jeste jednou pri dalsim krmeni. zatim jsem zkusila jen parkrat par lzicek prevarene vodicky. flasticku zatim nedavam - aby neodmitala prso.
20. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 Já bych řekla, že když to neřešila doktorka, tak bych to neřeila taky. Každé mimi je jiné, známé holčička měla stejnou porodní váhu jako Madlík (takže trochu podmírák :slight_smile: ) a přibírala klidně i půl kila týdně a teď je z ní v roce 12 kilový pořez.., to, co my máme teď, měla ve 3 měsících. A pokud jsi drobná (což podle fotky jsi), tak Julča nebude z těch, kdo by trhaly rekordy v těžké váze :slight_smile:, každý má jiné tempo a pokud se to dr. zdá ok, tak bych se netrápila :slight_smile:.
Tak já jsem tedy s příkrmama těžce pozadu.. asi to teda napravím a udusím kus hrušky nebo jabka :slight_smile:. Koupila jsem jí takovýhle "hrneček" na vodu, nemá to klasický dudlík, ale nějaký chlopňovitý systém, moc nevím, jak to popsat.. ale asi je na to ještě malá, co? http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=26959&RefStoryID=26972&ProductID=395
21. bře 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Tuhle flašku mám taky, ale nějak z toho neumí pít... Tak jsem to zkoušela sama a ono se to musí trochu zkousnout a sát... docela složité, tak má zatím normální dudlík.
@ivca_doubek
@janka12 Já mu taky dávám jablíčka a hrušky, respektive dělám z nich ty přesnídávky - rozvařím to, rozmixuju a podle potřeby zahustím pudinkem(jen tím práškem, je to horké, tak to ztuhne) nebo solamylem a když je to trochu kyselé, tak dosladím medíkem. Miluje to:slight_smile: A je to mnohem levnější než kupované. Teď už měli i nektarinky, tak jsem mu dudělala přesnídávku i z nich. Taky jsem mu zkoušela dát tu přebytečnou vodu, ve které se to vařilo, ale to mu nechutnalo, tak jsem si to vypila sama, chutná jako jablečný punč (s hodně velkou mírou představivosti:slight_smile: )
@janka12 tak my flašku dáváme, a mlíčkem z prsa nikdy nepohrdne :slight_smile: vždycky se na to chechtá a chytne si to a ty slastné zvuky u toho :grinning: stačí se zeptat jestli chce mlíčko a už chvátá... jak táta na gambáče :grinning: :grinning:
@janka12
21. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculinek1 Téééda koukám jakou máš v jídle odvahu pro tak malé mimčo (myslím pudink a solamyl, Matýskovi jsem si ho troufla dávat až kolem dvou let... :grinning:). No ale s medem bych byla opravdu opatrná: http://www.maminkam.cz/proc-se-kojencum-nema-davat-med. To jsem tedy taky nevěděla, ale Matýskovi jsem přislazovala stejně až po roce... Já mám koupenou obyč rýžovou kaši od Nutrilonu, a dohušťuji a "doslazuji" s ní. I když není sladká, tak tu kyselost jablíček do sebe tak nějak vtáhne či co a jsou výborná :grinning:.
@mahafi @kaculinek1 Přemýšlím že bych se taky po nějaké lahvičce už poohlédla, a tahle vypadá docela dobře, kde se nechá koupit? Normálně v lékárně? Aby to Kubík natrénoval než začne teplo, a pak neměl chudáček žízeň...
21. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek Já jsem jí koupila v DMku, měli na ní slevový kupon v babybonusu, nebo jak se ten jejich dětský program jmenuje :slight_smile:. Když už jsme u něj, zbyde mi určitě několik kuponků na plenky a vlhčené ubrousky, tak jestli někdo chcete, pošlu vám je :slight_smile:. MaM Nedělá jen tuhle lahev, třeba je nějaká na trénink vhodnější.. to mě vůbec nenapadlo, že je s tím pití tak složité, jak psala @kaculinek1. Myslím, že jsem to viděla i v lékárně, ale to DM ji má 100%.
A s medem fakt opatrně, je to jeden z nejsilnějších alergenů.
Dneska jsem dala zkusmo jablíčko, jste mě tu vyhecovaly :slight_smile:)))), dobrý, snědla půlku rozvařeného.. jen jí nějak nedošlo, že to je jídlo a pak stejně visela na prsu :grinning:. Myslím, že mlíka se jen tak nevzdá :grinning:.
Zítra jsem měla jít twetě na promoci, ale ještě nejsem zcela fit, tak nep.ůjdu.. je mi to líto, ale kvůli hodince na promoci bych zahodila týdenní léčení :frowning2:, už se straaaašně těším ven, je tak nádherně a já jsem chcíplá :confounded:. Ale Madlí to podle všeho snad už nechytne, tak aspoň, že tak :slight_smile:.
21. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek